Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość to gość był tym tak
podniecony heeh bo miał 1 raz loda :D i się pochwalil kumplom :D i był zmieszany i co ztego?? życie jest za krótkieżeby sie pierdołami przejmowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunshine99
Nie ma za co :) Jak sie nie odezwie no to cóż - życie, tak bywa. Takie kwiatu to pół swiatu jak to mówia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale Ty dziwna jestes
wszytsko zwalasz na siebie- jakies niezdrowe poczucie winy ......... jesli siebie tak obwiniasz to czemu nie zastanawiasz sie ze skoro on -taki fajny super itp i gdyby mial podjescie ze nie chce "latwej" dziewczyny to by nie pozwal kobiecie na takie ekscesy .inaczej wychodzi ze jest hipokryta ...wiec czemu ty masz sie martwic ?chcialam to zrobilas ....jak sie nie odezwie tzn ze nie jest Ciebie wart :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ejbisi
Eee tam, on na pewno jest zachwycony, za bardzo sie przejmujesz ;) zobaczysz, jeszcze sie dzisiaj odezwie i wtedy sie uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
obawiam sie ze sie nie odezwie a jesli tak to pewnie jakis tekst na "odwal sie" i poczuje sie po tym jakbym dostała w pysk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echechech....
rozumiem... ja nie mam zamiaru utrzymywac kontaktu z tym chlopakiem, chociaz on chce no ale to inna sytuacja... wy bedziecie sie spotykac... kazdy moze popelnic blad, ja tez czuje sie jak... no nie wiem heh, szkoda ze nie mozna cofnac czasu, ale teraz juz tudno, za jakis czas ten wstyd i poczucie winy minie. a co do faceta - nie zadreczaj sie dopoki nie zobaczysz jaka jest jego reakcja, czy wogole sie odezwie, jesli tak to co napisze, moze jesczze sie ulozy wszytsko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odezwie sie na pewno a teraz odsypia:D heheh albo sie przejmuje ze moze ma małego czy cos i ty go widziałas i mu głupio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ty go popierdol
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hah pewnie się boi
że go niedostatecznie umył :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
cholernie chciałabym cofnac czas... cholernie... było tak super wczesniej a ja wszystko zepsułam bo jestem zwykła suczą :O sory za to użalanie sie nad soba ale dzis po prostu nienawidze siebie za to co zrobiłam, chociaz WASZE posty naprawde bardzo pomagaja :) dziekuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość problemem kobiet
jest to ze sie ciagle przejmuja :) nie masz innych spraw ? zajmij sie soba i nadal rob co ci w duszy gra :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem
nic z tych rzeczy,zrobila mi loda bylo ok do czasu kiedy tego nie wyplula mi na spodnie.teraz nie chce jej znac bo pralnia drozej wyjdzie niz laska w agencji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany ja mysle ze pewnie sie odezwie albo przyjdzie do ciebie odstawiony w najlepsze ciuchy i moze bedzie chcial dokonczyc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie jestes zwykła sucza
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewnie sie gryzie tym
że nie skończyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
po prostu mi głupio że pomysli o mnie ze jestem łatwa, że mogłabym tak z kazdym... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiecie jaka jest prawda
jeśli kolesiomi się naprawdę podobałas to to że zrobilas mu dobrze nie powinni nic zmienić.chyba ze problem leży gdzie indziej? moze on myśli że nei jest wart takiej Sexi babeczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazdy cos ma
nie lam sie nie jestes pierwsza ni ostatnia co popelnia tego typu bledy masz moralniaka to normalnie swiadczy ze jestes spoko :) a to ze zrobilas to zrobilas i wierz mi ze ci przejdzie a sadze ze sie odezwie - tylko nie wiadomo jakie zaiary bedzie mial tylko "TO" czy moze cos jeszcze - najwazniesze nie lam sie :) niewato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja jestem
chyba puszczalskiej kureweczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a o ktorej sie z nim spotkasz
moze faktycznie spi /:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tez jest taka mozliwosc ze tak pomysli to zalezy od tego jak dojzały jest z 2 strony moze pomyslec ze to on ma na ciebie taki wpływ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee tam ......
podejdz do tego w ten sposób : to nie on cie bzyknąl na pierwszej randce tylko ty wzielaś sobie jego fiuta i zrobilaś z nim co chcialaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze jest prawiczkiem
i boi się że taka sexi babeczka go wyśmieje jak przyjdzie do sexu itp może go oniesmielasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawdziwy facetttt..
mający jaja już by cię porwał w ramiona a przynajmniej wyjasniłw cztery oczy to co si e stało może to zwykły niedojrzały dzieciuch i ma małego (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze on tez sie wczoraj napił i spi teraz :D albo wspomina jak swietnie wczoraj było...a jak ty mu piszesz ze nie chcialas zeby to tak było itd. to moze odebrac to tak jakbys zalowala tego co dla niego było przygoda zycia haha:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie pewnie ma ochote
na więcej a ty :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee tam ......
gość mial pewnie pierwszy raz w życiu taką piekną akcje :) daj mu ochlonąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×