Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

Gość antyniunia
zauważ debilko, że ja nie jestem mściwa :D a ty najwyraźniej próbujesz zdołować autorkę. widocznie znasz ten problem od podszewki, tylko w przeciwieństwie do tej dziewczyny ty nie znalazłaś zrozumienia - co wcale nie dziwi :D jesteś prymitywna i obleśna , a twój jad świadczy o tym, że masz problemy sama ze sobą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.youtube.com/watch?v=jBEYyHGbwto When you try your best but you don't succeed When you get what you want but not what you need When you feel so tired but you can't sleep Stuck in reverse When the tears come streaming down your face When you lose something you can't replace When you love someone but it goes to waste could it be worse? Lights will guide you home and ignite your bones And I will try to fix you High up above or down below when you too in love to let it go If you never try you'll never know Just what your worth Lights will guide you home and ignite your bones And I will try to fix you Tears stream down your face When you lose something you cannot replace Tears streaming down your face and I Tears stream down your face I promise you I will learn from my mistakes Tears stream down your face and I Lights will guide you home And ignite your bones And I will try to fix you Uleczyć cię Kiedy robisz co możesz, ale nic się nie udaje kiedy zdobywasz to, czego chcesz, ale nie potrzebujesz gdy jesteś zmeczony lecz nie możesz spać utknąleś w porażce Kiedy łzy płyną po twojej twarzy kiedy tracisz coś niezastąpionego kiedy kogoś kochasz, ale wszystko wskazuje na to, że go stracisz czy mogłoby być gorzej? Światła zaprowadzą cię do dmou i rozpalą cię aż do kości a ja spróbuję cię uleczyć Wysoko nad tobą i glęboko pod kiedy kochasz tak mocno, że nie chcesz zrezygnować ale jeśli nigdy nie spróbujesz, nigdy się nie dowiesz ile jesteś wart światła zaprowadzą cię do domu i rozpalą cię aż do kości i ja spróbuję cię uleczyć łzy płyną po twojej twarzy kiedy tracisz coś niezastąpionego łzy płyną po twojej twarzy a ja... łzy płyną po twojej twarzy obiecuję, że będę uczył się na błędach łzy płyną po twojej twarzy i ja... światła zaprowadzą cię do domu i rozpalą cię aż do kości i ja spróbuję cię uleczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo!! Trzymam kciuki za Ciebie, za odwage, z jak potrafilas przyznac sie do popelnionego "glupstwa", za odwage cywilna, jaka moze wykazac sie niewiele osob. Stare przyslowie mowi- krew nie woda. Nie daj sie zlym myslom, nie bierz do serca zlych opinii, nie zasluzylas na nie. Co sie stalo, to sie nie odstanie, ale szczeroscia i madroscia mozna wiele naprawic. Dobrze, ze dalas sobie i jemu troche odpoczac. To, co sie wydarzylo, nie stalo sie ot-tak sobie. Poprzedzone bylo rozmowa, to spotkanie tez nie wyszlo z przypadku- doszlo do niego, bo oboje sie na nie zgodziliscie, bo tego chcieliscie. A ze nie poszlo po Twojej i jego mysli... No coz, zycie pisze rozne scenariusze, nie zawsze zgodne z zalozeniami wykonawcow. I nie ma co nad tym plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyniunia
autorko :D jestem przeszczęsliwa :) życzę Ci z całego serca , aby wszystko się pięknie ułozyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
dzieki aretha, nie skorzystam raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyniunia
Podaj Mu linka na ten topik....tu jest zawarte wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antyniunia 💤 czytaj punkt 8 i 9 regulaminu analfabetko - zbólem się z wami rozstaję słoneczka - mam jeszcze jaieś życie poza forum ,ale wpadne jescze kiedys powymieniać się poglądami - buziaczki dla was 😘 - ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyniunia
niunia debilko siooo :D wiemy, że żal ci dupę ściska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
kobietki kochane:) dziękuję:) tak mi humorek skoczył, nawet jesli nic z tego nie bedzie to ciesze sie że nie unika kontaktu, że zagadał od razu... ufff może ten link: http://www.youtube.com/watch?v=8vSWGNqI-sI ?? szczera dziewczyno - dziekuje, śliczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyniunia
albo poczekaj...zostaw może ten topki na troszkę potem....jest odzwierciedleniem twojego stanu umysłu :) ale poczekaj cieszę się razem z tobą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyniunia
niunia miałaś już iść :D sioooo bezmózgowcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
ja tez uwielbiam chirurgów:) oni tez robią masę głupich blędów, co?:P o jejku tyle piosenek mam zawsze w głowie a teraz jak mam cos przesłac to pustka... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antyniunia
ja myślę tak - ten topik tylko czy to jest dobry moment ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sledze topik od początku i bardzo się ucieszyłam się jak napisałas ze sie do Ciebie odezwał :):):):) tzrymam za Ciebie kciuki! bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydzę się sobą
:) jakie to miłe że obce osoby potrafia mi życzyć tyle dobrego... :) ja też oglądam trzecią serie chirurgów własnie, w ostatnim odcinku drugiej ryczałam jak bóbr... izzie to cała ja... prawie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arni3536
niunia ale im pojechałaś - ale kur**szony nie chcą tego słuchać - wszystkie sie cieszą ze się koles odezwał - mają nadzieję że do nich też sie odezwie kolo z dyski któremu obciągały - hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arni czyli niunia
jak zazdrościsz to idź robic dalej lody debilko , może ci troszkę na mózg pomoże :D pojechała ale po samej sobie :D wiemy wiemy że żal ci dupę ściska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arni3536
HAHAHA - 90 procent lachonów tu to kuuuu**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arni3536
która mi obciągnie ??? HAHAHAHAH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arni czyli niunia
arni :) odpowiedź jest prosta - niunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzymam kciuki za dobry final
ojojoj super ze zagadal!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×