Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość brzydzę się sobą

Brzydzę się sobą i tym co zrobiłam....

Polecane posty

No, racja, niech wyluzują. Nie będę fałszywie pocieszała Asi jak one, skoro on zachowuje się tak, jak się zachowuje. Wątpię że to się po wypłacie zmieni, ale zobaczymy. Mam inne zdanie, to od razu jestem głupia jak ktoś tu zasugerował. Nie ma to jak nasza polska tolerancja i mentalność. Coś się komuś nie podoba, to już trzeba zmieszać z błotem. Asiu, bądź silna, dasz sobie radę, wartościowa z Ciebie babka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwole sobie
zauwazyc ze pozyczenie 20 czy 30 zl na piwo naprawde nie jest niesamowicie zawrotna kwota ktorej chlopka nie mogl by splacic. poza tym spotkac mozna sie ZAWSZE jesli tylko sie chce, pojscie na spacer o ile sie nie myle jest dalej bezplatne. poza tym odpisanie na smsa po 2 dniach nie swiadczy dla mnie zbyt pozytywnie. i to mowie o kulturze anwet a nie zalezy czy nie zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwole sobie - ale gdzie ja napisałam że on mi odpisał po dwóch dniach na smsa???? ja mu żadnego smsa nie wysyłałam... sam napisał - czytajcie ze zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekka - ale ja się z Wami w dużej mierze zgadzam, przecież wiesz ;) teraz czekamy co będzie dalej, po co przewidywać, że na 100 % sie nie uda? ciakawiej jest dopuszczać różne opcje co? ;)ja już wrzuciłam na luz ale zawsze fajnie jest się miło rozczarować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie racja. :) Ja będę od sprowadzania na ziemię, a reszta niech wierzy sobie w co tam chce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwole sobie
przepraszam ja zle napislaam. chodizlo mi o smsa w ktorym ci dziekuje. dla mnie kultura nakazuje odpisac jak sie cos dostalo a nie po dwoch dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozwole sobie
a tak oglnie to odnioslam sie do odpowiedzi grafomanki w ktorej pisze o tym ze ktos nie mysli o sytuacji materialnej. no przepraszam ale wyjscie na piwo to nie jest zaproszenie kogos na wycieczke na koniec swiata. zakladajac ze jak juz bede razem to tez jej bedzie mowil przez najblizszy miesiac sie nie spotkamy bo ja nie mam kasy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość what is love
radze dziewczyny wyluzowac, mimo tego, ze zarowno Lekka jak i kaczuszka maga miec racje... ale zadna z was nic tu nie przyspieszy i nie ma co dziewczyny dolowac lub pocieszac na sile bo w obu przypadkach moze sie okazac inaczej mysle, ze najlepiej bedzie poczekac na rozwoj wydarzen bo nic tu od nas nie zalezy :( a szkoda powodzenia Aska zmykam bo topic rzeczywiscie schodzi na zly tor, a nie o to autorce chodzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
what is love - dzięki kochana, no masz rację, nic nie przyspieszymy, trzeba czekać... los bywa zaskakujący... ja może dlatego tez jestem taka wyrozumiała, bo parę lat temu byłam z chłopakiem, który kochał mnie jak głupi a też z poczatku zaliczał takie wpadki, że głowa mała... to po prostu wynikało raczej z jego braku obycia z dziewczynami a nie ze złej woli czy braku zainteresowania, no ale tego dowiedziałam sie dopiero później...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiorek.....
mysle,ze koles nie przejawia zaintesowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę, że jest zainteresowany. Zainteresowany i nieśmiały... jeśli nie chcesz to nie \"zaczepiaj\" go już, ale nie olewaj go tak za bardzo ;) bądź miła, uśmiechaj się i odpisuj na smski.. jeśli jest nieśmiały, a Ty przestaniesz się odzywać może uzna, że nie podoba się Tobie i wycofa się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za Alfe i Omege to raczej ty sie tutaj uwazasz, Lekka. Zachowujesz sie tak, jakbys wszystkie rozumy pozjadala - zauwazylam, ze nie tylko ze mna masz tu klopoty. Przy okazji... Uzywaj tylko tych slow, ktore rozumiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doskonale wiem, o czym piszę - w przeciwieństwie do Ciebie. Są osoby, które podzielają mój punkt widzenia, a kłopoty ze sobą masz Ty, skoro wg Ciebie ktoś kto uważa inaczej \'jest głupi i w ogóle be\'. Jesteś pusta i zaściankowa do bólu. Nie dyskutuje z Tobą już, bo mnie sprowadzisz do swojego poziomu i jeszcze doświadczeniem pokonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość utylizatorka
po co te klotnie i obrzucanie sie blotem...? forum sluzy do dyskusji, wyrazania opinii, pomocy. Dajmy spokoj z tym bo temat podupadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skończyłam dyskusję z Tobą, zaśmiecasz topik swoją osobą. Jeszcze raz napiszesz coś durnego, to zgłaszam Twoje posty do usunięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka baranka 2 kije
ASIU!!!! czytam ten topik juz od tygodnie i zycze powodzenia:) mam tylko jedno małe pytanko- z kąd jesteś??jeśli nie chcesz powiedziec miasta to chociaz woj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaaaaaaaaaaaa 1986
ja tez jestem fanką tego topiku !! codziennie go czytam i udzielałam sie juz pod 2-ma nikami . W każdym razie za każdym razem pisałam że trzymam kciuki i czekam na dobry koniec tego . Mi sie wydaje że on taki nieśmiały jest bo pewnie prawiczek :) A Ty pewnie już masz doświadczenie ile miałaś facetów w łózku ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Mat
Asiorek, biedaczyna chory do wypadalo by go wygrzac:D:DHerbatke do lozka przyniesc, napewno by sie Klapouch nie pogniewal:D O lodziku juz nie wspomne, 100% postawil by go na swoje klapousze nogi:D:D:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiorku, na moj nos wyglada zupelnie inaczej, niz sadzi Lekkaa (cicho, babo, nie krytykuje Cie ;-)- to do Lekkiej), a intuicji nie mozna mi odmowic. Z tego co piszesz uwazam, ze nadal jest nadzieja, ale tak jak piszesz sama- gdybaniem niczego nie zdzialasz. Co do weekendu- pewnie lozko i film tak go wciagnely, ze zapomnial o bozym swiecie, a moze sam nie wiedzial jak zagaic i czail sie az do niedzielnego wieczoru... Sierkotka, taka boza krowka. Slodziak. Mysle, ze nie ma co przyspieszac niczego, daj mu czas. A wy sie tak nie wypytujcie o celowanie na miasto czy inne szczegoly- ciekawe, czy same byscie sie ujawnily do tego stopnia? Czyzby Karolina miala racje- ktos czuje, ze zna naszego Asiorka? ;-) Prosze o zachowanie dyskrecji, wystarczajaco duzo Asiorek przed nami odkryla! A co do nocnego zaczepiania na gg- zawsze przeciez mozesz udac, ze spisz, prawda? Czasem warto zagrac w taki sposob, zeby zyskac cos dla siebie, tu zgadzam sie z reszta majaca takie samo zdanie. A zeby nie kusilo- po prostu raz po raz wylaczaj gg, wtedy nie bedzie Cie korcic do odpowiadania na jego zaczepki. Ale tylko raz po raz! :-D Czekam na happy end! (i nastapi, jak 2+2=4) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do podpowiedz
Jeden Twój komentarz, a ja już czuje, że jesteś fajnym facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anka baranka 2 kije
no znowu nie przesadzajmy ze jak poda miasto vzy chociaz woj to0 sie nie wiadomo co stanie:) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolciaaaaaaaaaaaaa 1986
jaka anka baranka ?????? ;/ ja ten temat sledze juz od dawna i pisalam z bardzo podobnego nika jak ten :) tylko bez buzki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×