Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość żabkaaaaaaa

śmierć osoby i narodziny dziecka, często się zdarza???

Polecane posty

Jak rodziłam pierwszego syna zmarła babcia mojego męża ,jak rodził się mój mąż zmarła babcia i dziadek w jednym dniu , rok wcześniej zmarł mi synek a za rok urodziłam zdrowego synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla_mamusiaa
8 miesięcy po śmierci Mojej Kochanej Mamusi zaszłam w ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez to przezyłam
zaszłam w ciaze po 3 tygodniach od śmierci Mamy. Wcześniej kilka lat sie staraliśmy, potem juz sie pogodziliśmy, ze nigdy nie bedziemy mieć dziecka. Mama cierpiala, chorowala na raka trzustki i watroby. Opiekowałam się nią. Cierpienie ofiarowala, zebysmy mogli miec dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatam wierze wtoo
babcia mojego meza zmarla 6 grudnia a ja po roku urodziłam corke 6 grudnia, babcia miala na imie Janina a nasza corka Nina nawet w imieniu cos jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość matka polka.......
w tym miesiącu, w którym rodziłam były 2 pogrzeby w rodzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość versace1
w dniu pogrzebu mojego Kochanego Dziadka urodzila sie corka brata. gdyby nie było jej w planach moze dziadek by zyl....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorko a czy rozmawiałaś
W dniu śmierci mojego taty przypadł mój termin miesiączki która się nie pojawiła bo byłam w ciąży (nie wiedziałam jeszcze przez 2 tygodnie) , potem w 12 tygodniu okazało się że ciaża obumarła w 7 tygodniu. Odczułam stratę podwójnie . Bardzo niesprawiedliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skarek86
Gdy ja sie miesiac przed moim urodzenie zmarł dziadek mojej mamy. Mój syn urodził sie 14 o godzinie 4, 5 dni po jego urodzinach dwoch moich braci zgineło w wypadku samochodowym tuz po godzinie 14...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sierpniu 2011 zmarla siostra mojej mamy-a ja w pazdzierniku urodzilam synka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, ale jest tak.. Mojej znajomej umarł ojciec jak była w 8 miesiącu ciąży i nie zdążył zobaczyć wnuczka :( u mnie w rodzinie znowu było tak, że w dniu, w którym się dowiedziałam, że jestem w ciąży chowali moją babcię :( a jeszcze kiedyś, ale to już dawno było, jak mój dziadek zmarł to mu się urodził bratanek ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gigaset30
U mnie tez tak było i u paru znajomych takze :( Cos w tym musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zapomniałam dodać że mój synek zmarł 10,07,09 a drugiego urodziłam 11,07,10 równy rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katasza7777777777777777
Miesiąc po urodzeniu mojego pierwszego syna zmarła babcia męża, miesiąc przed urodzeniem się mojego drugiego syna zmarła moja babcia. Ja tez uważam, że w tym coś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że to zdarza się tak często.... U mnie było podobnie! Jak umarł mój dziadek - okazało się, że jestem w ciąży! 12 grudnia ubiegłego roku urodziłam córkę a 13 grudnia zmarła moja babcia! Nawet nie zdążyła ją zobaczyć :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja rodziłam dzieci to nikt na szczęście nie umarł, ale jak ja miałam przyjść na świat i moja kuzynka to moja babcia zachorowała na raka. Ja się urodziłam w kwietniu, babcia zmarła w czerwcu a kuzynka urodziła się w sierpniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz jak tak myślę dalej i się wgłębiam to (19 lat temu) mój dziadek zmarł w maju a moja siostra we wrześniu urodziła córkę. Dziadek też zmarł nagle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szwagierka urodziła w maju a w listopadzie pochowali dziadka Jej męża. Coś w tym chyba jest,nie myślę już dalej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfsdifsufygsa
zmarła babcia mojego chłopaka rodzina już miała takie przypadki że ktoś się narodził a ktoś zmarł. jego ciocia zaszła w ciążę w dniu śmierci jej ojca urodziła synka. teraz boję się ze jestem w ciąży . może babcia zrobiła miejsce komuś nowemu. i dodam że sniło mi się że ona ożyła a sprawdzałam w senniku i to oznacza nowego członka rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekałam na dziecko(adopcja) moja ukochana babcia zmarła w maju a w czerwcu pojawił się nasz ukochany synek. Babcia nam Go załatwiła tam na gorze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jaaaaaaajaaa
mój tato się rozchorował jak zaszłam w ciążę z pierwszym synem i niestety nie doczekał wnuka. Ukochana babcia się rozchorowała jak byłam w ciąży z drugim synem zabrakło miesiąca żeby zobaczyła Jasia :(. Fatum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama 6latki :)) "U nas się tak zdarzyło kiedy moja mama była mna w ciazy. 3 tygodnie przed moimi narodzinami zmarła moja babcia (mama mamy). Ale jakby tak pomyslec logicznie to ja nie wierze, ze to jest jakas zależnośc. Żeby sie za wszystkie dzieci w rodzinie wyrównało to by trzeba wybic wszystkich dorosłych plus pare osób z ulicy bo by nie wystarczyło ;P" 111111111111111111111111111111111111 Ten post napisałam 9.12... niestety przyszło mi wierzyć w tą zależność :( Moja mama zmarła dzień po świętach i to nagle... Uprzedzała, że ustąpi mięjsca, ale nie słuchałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkrnmvlvlee
cos w tym jest. Gdy moja bratowa byla w ciazy, to zmarl nagle wujek i dziadek powiedzial wlasnie, ze "ktos musial odejsc zeby ktos inny przyszedl". Kolejna sprawa. Brat dziadka zmarl, gdy jego wnuczka byla w ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbb
Dziewczyny..dzisiaj po 8miesiącach od urodzin corki zmarł dziadek mojego męża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbb
Dziewczyny..dzisiaj po 8miesiącach od urodzin corki zmarł dziadek mojego męża:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
30 lat temu zmarł mój dziadek a następnego dnia urodziłam sie ja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hbbb
Z tego wszystkiego wysłałam 2 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lkrnmvlvlee
Ja tez boje sie byc w ciazy. Bo mysl, ze ktos mialby nie daj Boze odejsc jest straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loulu
moj tato zmarl 7 tygodni przed narodzinami mojej corki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×