Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

przychodza mi dwa na mysl:P zara zobacze 2 fotke:P co sie zmienilo:D ehhe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal bardzo przyjemną twarz :) właśnie obejrzalam zdjecia :) a mów jakie na myśli Ci przyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pascal-ja nie dostalam Twojego zdjecia i prosze o niezwloczne przeslanie mi go na adres wie_wiora99@wp.pl :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyjemna;] milo mi to slyszec:D hehe a moze przyjazna??:D hehe czyli chyba ne jest ze mna tak ,zle co?? dziewczyny powiedzcie szczerze?? juz wysylam Ci fotki:) ertre 2 fotka kapitalna;] ile Ty maszlatek??:D bo wygladasz na dosc Mloda osobke;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde miasta to Sieradz io Skierniewioce, ale to drugie przyszlo mi do glowuy jako pierwsze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki ,mam tam rodzien i to dosc bliska:P i dosc czesto tam przyjzzdzam:P heeh masz pecha:P ,ale przyznaj Mloda jestes??:D:P eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pascal a ile masz lat? ;) bo dla mnie też młodo wyglądasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe dobre okreslenie:P hehe ale wcale taki Mlody nie jestem:P ale stary btez nie:P hehe a Wy ile macie Piekne panie??:D mozecie sklamac:P eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam tyle samo ;) i też bym chciała być czasem młodsza, mniej problemów.. tak mieć z 10 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda D:P heeh czemu 15?? hehe dziwnie troche:P ale ja czasami tez chialbym miec tak z 10 lat:) fajnie wtedy bylo:P hehe a druga kolezanka ile ma latek??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same Mlode D:P hehe ja chce troszke starsze:P przynajmniej z 20 latek:P i sporo wzrostu:P heheh Pomozecie??;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co tak jest lepiej ,jak robie sobie nadzieje;P heeh wysoka musi byc:P to podstawa ,reszte da si eominac jakso:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynie w otoczeniu mam wysokie takie młode jak ja :P ale jak już będę na stdiach to wtedy moge pomoc ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe jak Ty bedziesz na studiach to ja akurat skoncze:P ale jak poznasz jaks starsz ai tez wysoka to dawaj znac,gdzie chcesz isc na studia?? i na co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no tak ;) ale co tam ;) a mam zamiar do wrocka na fotografię isc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super miasto, a jakie kobiety:D hehe o imprezach jzu nie wspomne:P jest co robic:) na fotografi moze beda jakies do dyspozycji na zajeciach fotomodelki to wez na wszelki wypadek numery:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ok ok ;) będę ze sobą wszędzie coś do pisania brać :P a wiem, że cudne miasto, już tam trochę spędziłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co cos do pisanai:P wystarczy w kom ,jak zapiszesz nr:P hehe a co porabialas w Wrocku?? z tego co pamietam to zalozycielka tematu jets z Wrocka niech ona si ewypowie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imprezowałam ;) a wiem rozmawiałam nawet z nią o asp ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o prosze ,to nie tylko ja sie tam bawilaem,a myslalem,ze jestem jedyny:P hehe wyprowadzilas mnie z bledu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×