Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

nieśmiały nie wiem co chcesz powiedziec:-o Starszy.. dlaczego każdy mi niedowierza?? naprawdę mam tyle lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak nie chcesz to nie mów..:( a mi moja siostra znowu popsuła humor. ona zawsze potrafi odebrać chęć życia:(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!!! ale miałam dziś szalony dzień!!!:D mogę się Wam wygadać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogę wiedzieć do jakich doszliście wniosków, w związku z tematem? czy to może zbyt przedawniona sprawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deko temat juz dawnoooooooooooooooo przeterminowany:o:) magnolia ;)🖐️ )) Opowiadaj!! Co to za szalony dzień miałaś ?;) Buziaki 👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyyyyyyyna
kurwa nie czaje tematu? dziewczyno jakimi kategoriami ty myslisz?to ze jestes ladna nie oznacza ze zawsze musisz miec kogos u boku:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyyyyyyyna
iwa nic do ciebie nie mam nie atakuj mnie, widze ze bronisz zawsze wszystkich na tym topiku ale czy nie mam racji?napewno sama popierasz nasze zdanie tylko z racji tego ze tu piszesz nie wypowiadasz sie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć więc::::::::::D:D:D wczoraj gdy pojechalam do szkoły, jeszcze przed lekcjami wychowawca poprosił mnie i moją koleżankę do klasy. spytał czy pojedziemy za chwilkę do sąsiedniego miasta na jakieś doświadczenie..:-o nie wiedząc o co chodzi musiałam zadzwonić do mamy po zgodę:-o wszystko to trwało jakieś 5 min. po chwili gostek daje nam jakąś książkę z doświadczeniami z fizyki i mówi żebyśmy sobie poczytały, bo za 5 min wyjeżdżamy !!!!! nikt nas nie uprzedził.... bez jedzenia, bez pieniędzy..😭 jak się okazało, pojechaliśmy na uniwersyet!!!:D:D zaprowadzili nas do jakiejś pracowni:-o każdy z nas(razem było nas 11) miał do zrobienia jakieś doświadczenie. nawet mi wyszło:D potem zaprowadzili mnie do pracowni jądrowej!! badałam promieniowanie!:D potem mieliśmy 2 wykłady o fizyce i astronomii:D:D( muszę zaznaczyć, że studenci byli równie interesujący jak te wykłady:D) następnie pojechaliśmy na lotnisko:Dpotem weszliśmy na góre, na której jest diabelski kamień:D a potem, jak to na każdej wycieczce, nieodłączny element---mcdonald:D:D ja wiem, że to co napisałam dla Was nie jest fajne, a nawet nudne, ale to dla mnie był świetny dzień. jeszcze nigdy w tak szybkim tempie nie przeżyłam wycieczki. taki dzień to dla mnie nie lada atrakcja, w porównaniu z przeciętnym dniem:) ja chciałam się tylko wygadać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahaha nie usmialem sie tak dawno, na zadnym filmie, ani czytajac ksiazke. relacja zawodowa. jakbys telegrafowala z wyscigu pokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniałeś mi cos :) Jakimi słowami witaja dzień w PIS-ie :classic_cool::);) Niech Bedzie pochwalony Lech Kaczynski, Prezydent Najjasniejszej Rzeczpospolitej I Brat Jego Jarosław - zawsze Dziewica :D Ide nynu💤💤💤 Jestem padnieta po pracy:(:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma nic za darmo...:( na jutro muszę zrobić doświadczenie i tam wysłać na konkurs..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×