Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

mało to złośliwców na samej cafe a co dopiero w życiu.:D Iwaaa ciekaw jestem czy jednakowo myśleliśmy na temat psychola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To Bimbalek? Iwa przeciesz sie lubicie. Nie robilby Ci takiego dziadostwa tu. Tak przynajmniej uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to facet przebiegły i b.inteligentny.Swoją prostotą tuszuje aby go nie złapano.Powiem ci.Cholera jest b.dobra.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trzeba się tak porozumieć aby o tym nie wiedział.Nic publicznie.W tej chwili moze nas czyta.:P Obserwuje nasze reakcje.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi miec ogromne dupsko. Bo komu by sie tyle sraki w tylku zmiescilo:D to wy wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
desznik-męczyłam sie z listem motywacyjnym:P jakoś mi to zupełnie nie szło dziś:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dedytkowany jeszcze nie uzbierales na malego?:D Ktosik dejze spokoj. Bylo minelo trzeba zyc dalej:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz, jakbym rekrutowała pracowników, przeglądając listy wybiórczo wklejałabym w wyszukiwarke google i spradzała ktyóre ktos zywcem ściągnął. szkielet mam z google, ale reszte trzeba sie namęczyć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubie pisać takich rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolałabym konkretną, ale cóż z tego skoro z tej mojej konkretnej nie ma ogłoszeń, wiec poszukuje tak, ze sprawdzam czy się łapie w wymaganiach i składam:D -- ale mi sie jutro nie chce isc do pracy:o chcialabym znalesc cos stałego wkońcu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×