Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Izolda :D Ja ide juz spac:( Posiedziałabym tu jeszcze bo wiesz jak bardzo lubie nocna kafe;) Ale rano do pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc iwaaa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziolki Wszystkim...:* {kwiatek] Iwonka Kolorowych SŁONECZKO...:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Dziś jestem w formie.Jak słoneczko będzie wyżej ;turlam; się na ogrodek.Bez; oprzyżądowania ;kafetyrejnego; Tylko 2 tygodnie jeszcze. Nie jest tak strasznie tylko trzeba uważać przy chodzeniu.Ale jak się ma pecha to w drewnianym kościele cegłówka spadnie na głowę:D Ale jestescie zagożałe tak do pózna na cafe.Najlepszym lekarstwem jest sen przed północą.Wtedy następny dzień jest o wiele znosniejszy.Miłego i słonecznego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ogródeczka przyszedłem a właściwie przykustykałem na berłach.Ale widzę ,że organizm powalczył i już jest coraz lepiej.Wygrzałem się dobrze wirtualnie żonie pomogłem i czuję,że te 3-y tygodnie chyba przesolili ale trzeba wytrzymać. A co u was wyspane poszły;powalczyć; do pracy?Albo nadal odsypiacie.Życie towarzyskie tutaj nie jest za lekkie jak tak do pózna się rozmawia.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa chyba za ładną pogodę mieliśmy dziś i wszyscy wybyli w plener:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapodałem Iwaaa w magazynku ale mi nie wyszedł:P A moze tu wyjdzie?:D wszystkim młodym i starym:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po mimo że dostałam się do grupki projektu feniks, kłóciłam się z tą kurwą od projektów:-o zawaliłam kartkówke z fizyki:(:(:( ale z tą babką było ostro:-o:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×