Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

16:07 [zgłoś do usunięcia] magnolia2 to ta? http://www.youtube.com/watch?v=E4Hcd60VoRM&f eature=fvw Magnolciu zrobiłaś prawdziwą ucztę.Miałem Jego nagrania na DVD 2 sztuki po 12.5 godziny.Poleżały na słońcu parę dni[nie dałem sobie powiedzieć] i gdy zwróciłem nagrywarkę kupiłem za 150 zł. odtwarzacz.Kazda próba odtwarzania kończyła sie fiaskiem.Zaniosłem do znajomego młodego człeka gdzie ma nagrywarkę blu rey i to samo.Z bólem serca musiałem wyrzucić te dwie płyty a kosztowało mnie to kilkanaście godzin przy miksowaniu i nagrywaniu. Witam ktosika i podaję dwie łapki na zgodę pomijając wszystko co było złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć kwiatuszek
:)🖐️ Piszesz jak najbardziej poważnie?:o:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mowie poważnie, będę się starać aby mi się udało, nie teraz, nie za 5 lat, kiedyś- jak będzie mnie stać na tourne:D:D po USA nie tylko ze względu na Michaela, po prostu podoba mi się tamtejszy tryb życia, lubie ten kraj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec życze Ci by to marzenie sie spełniło:) Tak jak kiedys w piosence spiewała Majka. -Marzenia sie spełniaja tylko mocno, mocno w nie wierz... :classic_cool:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem... marzenia mam, ale one mi się nie spełniają, temu mojemu szczęściu musze mocno pomagać..:-o wiara czyni cuda.. może w moim przypadku się sprawdzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie.Najlepiej poznać sponsora i wszystko OKI.Magnolcia to nie ironia.Taka podróz na własny koszt do US to ok.20 tysiączków.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o kase to ladaco jest nadziany:D i Kabeluś też:D ale od Kabla bym nie śmiała brać..:( zawsze w zapomodze jest jeszcze zrzutka kafeteryjna..:D dam se rade:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnolia nadal rosniesz w moim sercu:Dwogole nie mialem czasu na kafe.tznbylem tu pare razy ale,,,,,, ta klotnia z desznikiem:owolalem bysmy przez jakis czas omijali sie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tak zauwazylem ze tylko ty iwaaaa ze mna piszesz jak sie pojawie reszta mnie zlewa.kwiatek mi tylko pomachala😭papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik, pomachałam, bo powiedziałeś że idziesz.. co cie będę zatrzymywać, real ważniejszy od kafe:-o nie olewam cie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łosz a co będziemy gadac jak tak długo Cie nie widzieliśmy:classic_cool:Ale czułem oddech jak tu wpadałeś.:) Z Iwa napewno dziś duuuuuuuuuuużo pogadasz bo o tej godzinie będe już chrapał.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie.Kazdy szanujący się chłop jak nie chrapie to jest..............dopowiedz sobie sama.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEKAM NA ODPOWIEDŹ NA PYTANIE ZADANE PRZEZ IWECZKĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sie nie doczekame
:o Dobranoc:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×