Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Izolda22

Ładna diewczyna tak mówią a ciągle sama...

Polecane posty

Ja tez zmykam jzu spac:) Jestem b uparty jesli chodzi o fotki:P i sprostuyje;p bedziesz musiala wys;ac niejedna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie chce mi sie juz zaczerniac
Oj Pascal, Pascal album robisz z dziewczynami z kafe:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwaaa ten gosc mi sie od poczatku nie podobał:p Nie badz glupia i nic mu wiecej nie wysylaj!!!! Pascal ja mam jej kolorowe zdjecie i to nawet z siostra:) Bo ladnie juz wczesniej kiedys prosilem!!! widocznie ci nie ufa! i bardzo dobrze! Cwaniaczek jestes!! -ja chce kolorowa a nie czarna biala kurwa jakie wymagania:o dziewczyna ci zdjecia nie wyslala po to bys ja ocenial!! i jak szukasz laski na forum to na zly topik wpadles!!😠Wypad🖐️ nie byl cie w chooj czasu tu na topiku a jak juz wpadles zamiast zapytac sie czesc co slychac to daj fotke:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa to forum a nie jakis casting na Boga:o Ewidentnie widac ze lata tu za babami:o Napisalem co o nim mysle i tyle!!! Za godzine musze sie brac do roboty:( Ty juz drugi dzien leniuchujesz:D buzka:**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu ale nie wpieniaj sie tak:D Szuka nie szuka to jego sprawa:) A nie napisał mi przeciesz nic złego:) Ale juz nic nikomu nie wysyłam.......:) Zrobiłam sobie długi weekend :classic_cool: I mam zamiar jak najlepiej z niego skorzystac:) Pogoda jeszcze do tego dopisuje🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok! juz odbijam od niego:D Ale mam racje😴 I niech trzyma sie z daleka od tego topiku😡 Na poczcie zostawilem Ci wiadomosc. Tak pogoda jest swietna.nareszcie zrobilo sie wiosennie.ale i kolo domu wiecej roboty:o mam tak wielki ogród, ze na sama mysl o koszeniu jej mam ochote uciekac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przesadzas troszke:) Rownież mam wielki ogród ale uwielbiam koscic trawe:) A szczegolie lubie zapach swierzo jej skoszonej:D Dzieki na maila:D Poprawił mi humor:D:D:D Niezłe to było:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwa mam tego w .....:D:D:D:D:D Jakbys miala tylko zly humor daj znac to ci jeszcze cos przesle:D Mi jakos od skoszonej trawy nie dobrze sie robi moze dlatego tak bardzo nie lubie tego robic:o Ok ja ide chcialbym cos na szybko jeszcze zjesc:D dozobaczonka🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Iwa racja po co takim typom wysylasz! Trzeba byc ostroznym bo nigdy nie wiadomo na kogo trafisz?! A tu widac o co gosciowi tak naprawde chodzi od samego poczatku! jeszcze godzina i wychodze z roboty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosik nie rozsmieszaj mnie nawet,mozesz se mowic co chcesz,a raczej pisac a ja i tak mam to w D... Bede pisal i robil co mi sie podoba,a co do fotki to kiedys chyb abyla nawet obiecana,wiec nie byles tu od poczatku to siedz przynajmniej cicho co do moijej osoby... No i mysle,ze sie zapytalem co slychac,a jak nie to coz,ewidentny brak kultury:P hehe No i licze na fotke w kolorze;]od Iwy;] ps no i zadnych albumow nie robie;] nawet o tym ni epomyslalem,chyba wszystkie po jakism czasie kasuje,bo sa mi niepotrzebne;] to tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wall-e :-)🖐️ Tak :D zapraszam Cie do mojego nowego kółka:-) Jestes jeszcze:-( :-( :-( Nie wiedziałam, ze ktos mi odpisze jeszcze o tej porze:-)Tak mnie brzuch boli:-( Nie spie juz pół nocy:-( A ty nietoperzu? :D Co tak latasz po nocy po kafe?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądalem film na laptopie :) Ja nie sypiam. Muszę doglądać Kafeterii :D Brzuch tak naturalnie Cię boli, czy się ztrułaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wall-e ciotka do mnie przyjechała :( Ale walnełam ją ketonalem i sie potem szybko uspokoiła:classic_cool:🖐️ Zakręcone ty to życie masz :) Jesteś nocnym strażnikiem kafe:):):) Ktosik już ok!:) Czesc🖐️)) magnolia 🌻 Nooooo nareszcie:D Dopiero teraz weszłam na poczte... Kochana ta twoja Karmelcia:) Moja ma na imie żaba :D:D Ja Ci potem podesle mojego futrzaka:D Zaraz Ci odpisze na maila;) Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie ten Pascal wpienia:o Iwa jakies plany na dzis? Czy nabijamy wieczorem na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Planujemy ze znajomymi wypad do baru \_/> :) Także z nabijania dzisiaj nici:( Pojawie sie może w nocy ale zapewne bedziecie już chrapać:) A Pascal to spox gosciu nie było Cie tu od poczatku i nie znasz go...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec trzeba bedzie lekcje przesunąc:D jakie zajecie moze byc ciekawsze od kafe😴 Ide zaraz przydaloby sie wkancu posprzatac ten balagan w pokoju:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×