Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patriszja88

Przyjaciel do łóżka

Polecane posty

Gość szczrz
hamster - racja. z jednym wyjatkiem: w islamie to my jak do tej pory nigdy nie zylismy :-) w sredniowieczu, przy braku antykoncepcji, kiedy kobieta byla calkowicie uzalezniona materailnie i spolecznie od mezczyzny tez bym byla dziewica do slubu :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczrz
milla: hamster chyba pil do jareczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modliszko 🌻 http://pl.youtube.com/watch?v=KYlq7Uc55IQ&feature=related Patrzę się na Ciebie uśmiechasz się zakrywasz pudrem rumieniec wstydu... Wbijasz mi paznokcie w ramiona....Czuje Twój oddech na ustach.... Czarujesz mnie mrugasz zalotnie....dłońmi chwytam Ciebie za pupkę....mruczysz..... Do uszaka mówisz mi świństwa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczrz
pitolnik: jakbys poczytal topik, to bys wiedzial, ze patriszja przyszla na swiat anno domini 1988. a jesli Ty masz 37 lat (nikomu tu chyba nie przyszlo do glowy, ze jestes z rocznika 1937), to pomysl chwile... czy mloda laska chcialaby takiego "capa", ktory moglby byc jej ojcem (gdybys wczesnie zaczal)? zreszta dlaczego myslisz, ze kazda niedziewica ma miec na Ciebie ochote? ja NIE mam. i nie mialabym nawet, gdybym byla singielka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczrz
ja tez zaraz spadam. Zloty: ale jeszcze nie spadlam! i choc jestem pelnoletnia, to sie rumienie, jak czytam TAKIE wyznania w trakcie rozmowy publicznej :-) Chyba zostawie jedno oko otwarte, zeby zobaczyc, jaka reakcje wywolaja na forum Twoje slowa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mozgow
milla >>>Ja także jestem zadowolona z życia i nie czuje się w zaden ograniczona normami ani nakazami moralnymi, po prostu znam siebie i wiem, co dla mnie dobre. bingo Milla! moze wiesz co dla ciebie dobre, Pariszja88 tez moze wiedziec co dla niej dobre... tak na marginesie czasami jest tak ze wydaje nam sie ze wiemy co jest dla nas dobre, albo moze nam sie wydawac ze nasze zycie jest poukladane i tkwimy w szczesliwym zwiazku czy ze nasze postepowanie jest wlasciwe itd. a potem zycie to weryfikuje...i jak spojrzymy na to po kilku latach z dystansem prawda okazuje sie byc troche inna (ilu z nas przeszlo tak zwana szczeniacka milosc i wydawalo nam sie ze to ta jedyna, prawdziwa, wlasciwa???) bo najsprawiedliwszym cenzorem jest czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wszystkie
puszczalskie muszą jakoś nazwać to co robią dla własnego lepszego samopoczucia,więc nazywają to układem .Dokładnie zdają sobie sprawę ,że są zwykłymi dziwkami i nic tego nie zmieni." Róbta co chceta "- ale nie dorabiajcie jakiejś ideologii do najzwyklejszej prostytucji i nie domagajcie się społecznej akceptacji waszych "związków". Brakuje jeszcze parad równości cichodajek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mozgow
milla napisalas, ze wiesz co dla ciebie dobre, ale fakt ze wiesz co dla ciebie dobre nie daje ci prawa do uzurpowania sobie monopolu wiedzy na to co jest dobre dla kobiet z podobnymi pogladami na zycie co patriszja88... ona zyje na swoj wlasny sposob i to nie oznacza ze to jest ten niewlasciwy sposob, kazdy z nas jest inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślałam, że to sen, lecz to prawda była: Z nadziemskich jasnych sfer do mnie tu zstąpił Przyniosl dziwny blask w swoich modrych oczach, Przyniosl kwiatów woń...Podał rączkę swą - szliśmy z sobą razem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burza mozgow
tez zmykam do spania dobranoc wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Temat był " Przyjaciel do łóżka" To bardzo szeroki temacik wiele można poruszyć . Tak jedno napewno jeśłi znadzie sie Przyjaciela /Przjacółke i nie opiera sie tylko na sexie , wszak człowiek nielubi samotności jesli to tak ując, lecz nie da sie zaszuflatkowac wszystko jest zawsze sumą bardzo sporej części ,powiązanych zalerzności od siebie i wpływających na całość. Raz to bardzo wiele, inym razem nie. A złoty środek gdzieś pośrodku .... kto to wie By go umiec znaleść, to tylko od charakteru i sposobu bycia i wyrozumiałości . to taka moja sugestja j/w . Mala Czarna 22 ma słuszność . [[ Akultura osobista albo sie ma albo nie ]] niemówiąc o silnych emocjach to cos sie może wymsknąc. Dziekuje za zapoznaie sie z txt. =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka dziwne,że w kwestii umoralniania mnie najwięcej do powiedzenia mają ci,którzy w życiu nie widzieli nawet nagiej kobiety a co dopiero mówić o sexie z nią,a ich świat zaczyna się i kończy na masturbacji pod kołdrą kiedy mamusia z tatusiem już dawno śpią ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka jeszcze jedno-prawdopodobnie nigdy się nie dowiesz od swojej przyszlej dziewczyny że robiła takie coś więc na wszelki wypadek skreśl nas wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gall anonim..
po co te kłotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek i kropka ok,znajdziesz dziewicę a skąd będziesz wiedzial czy nie obciągala kiedyś dla przyjemności? Weź się zastanów.Nigdy nie poznasz przeszłości swojej dziewczyny jeśli ona sama Ci o niej nie opowie,a wierz mi-nie zrobi tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MALA CZARNA 22
dlugo dziewica sie jest zwykle tylko dlatego ze nikt nas nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×