Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

patriszja88

Przyjaciel do łóżka

Polecane posty

a ciekawa a Wiesz ze ciekawość to ......... Powiem ze są takie osoby w odpowiednich społecznościach trzeba poszukać taka i do niej należeć uczestnicz na spotkania nie mam tu na myśli żadnej sekty.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszałam, że Smok Wawelski zaczyna ryczeć, kiedy zbliża się do niego dziewica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawiczku - co za okropne słowo "puszczać się". Może po prostu "kochliwość"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek życzę owocnych poszukiwań w świecie w którym wszystko kręci się wokół sexu i jest nim napędzane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha czyli jak uprawiam sex z facetem z którym nie jestem to już nie mam prawa być miła,sympatyczna,wrażliwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ze dziewczyna ma goscia na uklad to nie znaczy ze sie puszcza. Robi to przeciez z jednym a nie z kazdym kogo spotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to tez nie jest tak ze do tego z ktorym sypiasz nic nie czujesz...po prostu to nie milosc i da sie potem byc z kims innym. To poszerza horyzonty, pozwala nabrac doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zle myslisz prawiczku---od niej to i ty sie nauczysz a jak obydwoje bedziecie sie wstydzic to ja juz widze co z tego wyjdzie. A tak poza tym to nie chcialbys zeby bylo ci dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek to się do cholery zdecyduj! najpierw skreślasz kobiety z przeszłością sexualną a teraz twierdzisz,że nie skreślasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwszy raz z moim bylym(też prawiczkiem) był koszmarny...on prawiczek ja dziewica i żadne z nas nie wiedzialo tak naprawdę co i jak...wiedza teoretyczna ogromna,gorzej z praktyką? więc uwierz prawiczku że lepiej dla Ciebie by Twoja przyszla ukochana mialas jakieś doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×