Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjdshsdhg

Czy od stycznia skierują mnie na staż? a co jak ja nie chcę

Polecane posty

Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
rewq, no nie jest to fajna praca , jesli chodzi o niezadowolonych ludzi ale ma swoje plusy, ja tez mam rodzine i lata juz tez nie najmlodsze , wiem ze jest ciezko jesli np nic nie znjadziesz , mozesz isc np na przygotowanie zawodowe do jakiejs firmy, nawet do urzedu pracy i wtedy jest mozliwe zatrudnienie, taka deklaracje sklada pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjdshsd - co ty o mnie wiesz - nic. kompleksy i problemy w kontaktach z ludzmi to masz ty a nie ja. a to czego oczekuje i ile chce zarabiac to moje prawo a ty zazdroscisz chyba doswiadczenia innym bo g...o masz tylko swoja prace w necie i schizy na temat ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikam i znikam
rewq wkurwiasz mnie, na kazdym temacie wtracasz swoje beznadziejne 3 grosze, zebys jeszcze cos konstruktywnego mial do powiedzenia, ale non stop sie nad soba uzalasz jaki to jestes zdolny i pracowity a nikt Ci enie chce :o moze czas zmienic nastawienie :o do autorki - naprawde ciekawi mnie co robisz, moglabys mi na maila to napisac jesli nie chcesz tutaj? pisze po dobroci, zeby nie bylo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj - wiem co moge jakies przygotowanie itp. oki , ale ja mam swoj zawod i w najblizszym czasie otrzymalem co najmniej jedna bardzo dobra oferte, kwestia tylko tego że firma najpierw musi pozbyc sie starego pracownika i to troche trwa, wiec nie ma tragedii narazie. a praca w pup to masakra, petent jeden za drugim, to na pewno meczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fikam i znikam -- mój boże takie twoje prawo sie wkurzac, wlasnie zaistnialas w topiku nie piszac absolutnie nic konstruktywnego , akurat tak sie sklada ze w kilku tematach podnioslem pare osob na duchu . ale ty fikasz i znikasz wiec co mozesz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikam i znikam
skoro nie potrafisz wywnioskowac po moim poscie, ze chce dziewczynie pomoc PRYWATNIE a nie tu na forum, gdzie wlasnie takie "ciocie dobre rady" jak Ty sie wypowiadaja - Twoj problem. Twoje doswiadczenie zawodowe ktore powinno Cie wyniesc na piedestaly niestety zwodzi Cie na manowce, bo czytac ze zrozumieniem to Ty, moj drogi, nie potrafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty widze ze na podstawie forum wyrabiasz sobie zdanie o ludziach. nie mowie o piedestałach chyba ty nie czytasz ze zrozumieniem i uogolniasz . widze ze chcesz pomoc autorce , a moja wypowidz nie wziela sie z niezrozumienia twojego posta tylko z jego formy.] skoro dopierniczasz sie do innych miej świadomośc ze inni mogą dopierniczyc tobie. zalecam wiecej umiaru , zalecam fikanie i znikanie dla poprawy samopoczucia. a autorka sama pokazala ile jest warta obrazajac sie na wszystkich bez powodu. zreszta pisz se co chcesz , ale mnie z kimś chyba mylisz , w wielu tematach doradzałem innym , jesli nie konstruktywnie to twoja interpretacja i chyba masz ciasne klapki na płacie czolowym skoro takie bzdety o mnie wygadujesz. BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikam i znikam
przede wszystkim jesli chcesz uchodzic za elokwentnego i wiarygodnego w swoich "radach i poradach" to pisz zwroty grzecznosciowe dużą litera, bo glupio mi sie czyta "twoja, ty" etc. nie, nie pomylilam Cie z nikim, a ostatnie zdanie o klapkach jest dla mnie kompletnym nieporozumieniem, mam wrazenie ze szukasz zaczepki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ujjjj ano bylam na stazu nie napisalam ze sobie nie radze szukam pracy caly czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty zaczełas pierwsza , cofnij se wymiane zdań i sprawdź. nigdy nikogo nie atakuje pierwszy. po prostu na tym forum zawsze sie znajdzie ktoś kto sie dopierniczy bez powodu ot tak dla dowalenia, tak więc nie dziw się jaką innym miarą odmierzasz taką tobie odmierzą. a co do pisania duzego "t" , wiesz co.... to jest siec i forum a nie kółko maniaków gramatyki i ortografii. a za elokwentnego nie uchodze i nie musze niczego udowadniac tak mądrym ludziom jak ty , którzy wyrabiają sobie opinie o człowieku na podstawie ścieków z forum.... poznaj kogoś a potem wyrokuj. ps. nie uwarzam ze jestes głupia , tylko niesprawiedliwie mnie oceniasz i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uważam oczywiscie powinno byc żeby nie było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikam i znikam
widzisz na forum panuje netykieta i z tego co wiem to widnieje w niej zapis o pisaniu zwrotow grzecznosciowych raczej dużą literą, ale dobrze, dopieprzam sie, humanistka ze mnie pełną gębą. peace, nie zamierzam dyskusji sprowadzać do poziomu klotni czy nieprzyjemnej wymiany zdan, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to super i zapanował błogi nastrój porozumienia. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
mam nadzieje ze sobie dziewczyny poradzicie z praca do urwzedow pracy nie miejcie zalu tam nie zawsze sa fajne oferty, ale czasami bywaja bardzo ciekawe, napewno jest tam ciezko znalezc ludziom z wysokimi aspiracjami, a juz mowienie o nas ze nic nie robimy nie jest na miejscu, ale widze ze niektorzy choc troche sa zadowoleni a autorka np dzieki pup ma darmowe ubezpieczenie,a to juz jest bardzo duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujojoj
ubezpieczenie? wystarczy raz odmowic tzw "odpowiedniego zatrudnienia" i won z rejestru. nawet 1 raz nie mozesz odmówic . tak jakby czlowiek musiał wziąsc kazde g...o jakie mu zaproponują którego by nawet sami pracownicy pup nie wzięli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdshsd
witajcie, znowu tu wrocilam. widze ze ktos sie podszywal pode mnie przez ostatnie wpisy ale to nic. a ty rewq nie chce ci nic przykrego pisac ani cie oceniac, zeby sie nie znizac do twojego poziomu, ale wierz mi wiecej mam kultury w sobie od ciebie, mimo ze jestem b. niesmiala i niedostosowana. ale chociaz szanuję kazdego czlowieka i nie wyzywam, bo wiem, ze mnie kiedys tez cos moze podobnego spotkac. ty tez uwazaj bo nie wiesz czy np nie bedziesz miec dziecka, ktory bedzie mial podobny problem do mojego, wiec naprawde lepiej nie ocenija ludzi, bo nigdy nie wiesz co cie w zyciu spotka. co do mnie jeszcze co ja robie w domu. no wiec ukonczylam fizyke, jestem dobra z matmy i z fizy, zawsze bylam i byla to moja pasja jak juz pisalam. i tak oto pomagam ludziom, rozwiązuję im zadania przez neta, pisze sprawozdania z pracowni fizycznym itp rzeczy. niedawno zaczelam, musze sie jeszcze w tym doszkolic, bo jdnak nawet po studiach nie wszystko sie umie, ale mysle, ze idzie mi calkiem niezle. zarobilam sobie juz na porzadne spodnie, buty i na kosmteyki tez mam, wic nie narzekam. a jak sie w tym wprawie to jeszcze wiecej kasy bede z tgeo miala. to tyle, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i swietnie sobie radzisz
gratulacje! nie kazdy musi byc pewny siebie i nie kazdy musi pracowac wsród ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i to ma byc ta porzadna praca na dluzej? a co zrobisz jak cie PUP wyrejestruje i stracisz ubezpieczenie? Otworzysz dzialalnosc i bedziesz oplacac sobie skladki zdrowotne i emerytalne? srednio to widze. Popyt bedzie, bo beztalencia fizyczno-matematyczne sa i beda, z tym ze pisanie prac za kogos to chyba srednio legalne jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjdshsd - sama zaczełas brzydko mowic do mnie i nie tylko. odplacam pieknym za nadobne tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdshsd
no wlasnie a mozecie mi napisac przy okazji, bo sie pewnie na tym znacie, czy jest wlasnie jakas inna mozliwosc, zeby sie ubezpieczyc? czy tylko poprzez PUP mozna?? bo ja sie na tym nie znam, ale wydaje mi sie, ze powinna byc jakas inna mozliwosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×