Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kjdshsdhg

Czy od stycznia skierują mnie na staż? a co jak ja nie chcę

Polecane posty

Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
powiatowy urząd pracy w okresie do 6 miesięcy od dnia rejestracji powinien przedstawić propozycję zatrudnienia, innej pracy zarobkowej, stażu, odbycia przygotowania zawodowego w miejscu pracy lub zatrudnienia w ramach prac interwencyjnych lub robót publicznych. wiec niedlugo sie skonczy darmowe ubezpieczonko i co zrobisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
pewnie tak, ja pracuje w urwedzie pracy i widze te sciemniajace mlode panny, ktore po rejestracji deklaruja chec odbycia stazu lub przygotowania zawodowego a jak dzwonimy do nich to nie sa chetne jak dlugo panstwa ma takich ludzi utrzymywac niedostosowanych kompletnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RIIIIIQ
cos w tym jest ci mlodzi ludzie wola siedziec na garnuszku u rodzicow i sciemniac, ida nawet na jakies nieprzyszlosciowe studia zeby wygladalo ze cos robia paranoja no jak tak mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujjjjjjjjj- nie mam nic do ciebie, ale akurat urzedów pracy nie cierpie , chociaż niektórym może pomogli .................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
albo chodza do PUP z mamusia lub tatusiem za raczke zeby zapytal dlaczego nie dostaja stazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
a dlaczego nie cierpisz, ja osobiscie nie mam zlego podejscia dla bezrobotnych, sama pracuje praktycznie od poczatku studiow, i draznia mnie tylko kombinatorzy ktorzy pracuja na czarno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaa....
jesli chodzi o urzedy pracy to tylko tam mozna znalezc oferte na staw , ja jestem zadowolona, poszlam na staz i potem zostalam zatrudniona , jednak jak ktos siedzi w domu to nawet stazu nie znajdzie, chetnych jest wielu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KJ ja mieszkam na wsi a miasto gdzie znajduj sie mo pup jest niduze;) no a teraz jestem bezobotna juz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
setunia, a bylas na stazu? Nie wszyscy ze wsi sobie nie radza, trzeba tylko chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam dobre kwalifikacje na prace administracyjno-biurowa i pup nie potrafi mnie pomoc. sam se lepiej radze a panny u nas niemiłe i wredne, ale ujjjjjjj szanuje to ze jestes w porzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdshsd
widze ze kompletnie nic nie rozumiecie, ale juz mniejsza o to. dzieki za opinie, wiecej juz tu nie zajrze. na tym forum to jednak nie ma madrych dojrzalych ludzi, tylko wlasnie tacy co tylko oceniac potrafia, a ciekawa jestem czy sami jestescie tacy doskonali ;) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba tylko chciec - ujjjj a skad wiesz jak ona sie stara ze z gory mowisz ze nie chce albo co...... wiesz idz na bezrobocie to zmienisz zdanie, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjdshsd - ty za to dojrzała jak jasna cholera , a sama oceniasz i piszesz ze inni sa smieszni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdshsd
a to co teraz robie w domu to jest moja pasja i bede to robic dopoki nie znajde sobie pracy, z ktorej pewnie i tak szybko mnie zwolnią, bo jak ktos wyzej napisal 'jestem niedostosowana' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
szczerze ci powiem ze niektorzy bezrobotni sa do nas uprzedzeni tu nie o to chodzi ze nie potrafia ci pomoc, po prostu ciezko jest o dobra prace w twoim zawodzie, w moim miescie niestety taka praca jest po znajomosci, ja chcialabym pomoc dziewczynom ktore maja kwalifikacje ale miejsc pracy im nie stworze a u cizebie jak to wyglada? Bo nie mozna czekac na podpisy albo na wezwania, bezrobotnych jest tak wielu ze nie zawsze dostaniesz fajna oferte , trzeba pisac maile, dzwonic do PUP , sprawdzac oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słonko w dupie mam pup. wlasnie sle mejle i aktywnie szukam. nie musisz mi tego mowic. trudno nie byc uprzedzonym do ludzi co od niechcenia cie zalatwiaja i wciskaja byle gowno i nawet raz odmowic nie mozna . co to za pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
kjdshsd, nie uwazamy sie za doskonalych, no chyba po cos ten topik zalozylas, czy chcialas by cie tu chwalono? Niestety czlowiek powinien byc dostosowany do zycia w grupie rewq, co cie zdraznilo w mojej wypowiedzi? A jesli chodzi o bycie bezrobotnym to znam to tez od drugiej strony , wiec nie jest mi to obce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izóchnaaa....
rewq a ty masz doswiadczenie w pracy biurowej? Bo u nas tez wszyscy chca w biurze pracowac, ajezykow np nie znja i nic nie potrafia, sama szkola to za malo z czym do ludu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ujjjjjjjjjjjj- w moim pupie jest bida z nedza i z łaski obsługa ,a w kiblu nawet mydła nie ma ( to szczegół wiem ) , baby wciskaja ci byle jaka robote , za gowniana kase i maja gdzies czego ty szukasz, liczy sie tylko aby cie jak najszybciej wyrejestrowac i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IAAAAAAAAAZZS
a ja myslalm ze mozna odmowic? O kurna a ja sie tylko do ,orzystania z opieki rejestruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracowałem w administracji centralnej 3 lata na wysokim stanowisku w uniwersytecie - starczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
ale co to znaczy z laski? Szczerze to ja sie tez spotkalam z opinia ze bezrobotni mpysla ze naszym celem jest ich wyrejestrowanie, ale to nie o to chodzi, to znaczy ze jak przychodzisz na podpis to ci daja np prace nieadekwatna do kwalifikacji? nie w zawodzie? u ans takiego czegos nie ma? A laski sa opryskliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie sa, poza tym taki jest cel pup-obnizac bezrobocie wszelkim kosztem , wciskajac byle co ..... tak jest u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
no to ladne masz kwalifikacje, rozumiem ze cie to drazni ze nie ma pracy dla ciebie, ale w moim miescie tez jest beznadzieja jesli chodzi o prace biurowa, niestety nasi pracodawcy nie dojrzeli do zatrudniania kompetentnych osob, ja tez bym wolala miec kupe fajnych ofert, ale mimoze rozmawiamy z pracodawcami i prosimy o skladanie ofert lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj
szczerze, to nie do konca naszym celem jest obizac bezrobocie, bo przeciez bezrobotni musza byc, dla nas lepiej jak jest ich wiecej, a chcialabys pracowac w PUP? dlugo jestes bezrobotna , tzn zarejestrowana? I jakie ci oferty przedstawiali? Laski z twojego PUP Jakie maja wyksztalcenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdshsd
wiesz rewq , ty to chyba masz niskie poczucie wlasnej wartosci przez to bycie bezrobotna, mi to obleci ja jestem z siebie zadowolona ,a na dodatek zazdroscisz urzedNiczkom z PUP cieplej posadki nie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kjdshsd - nie zazdroszcze bo kiepsko tam placa. a ty sie lecz bo na tym twoim topiku wlasnie pokazujesz swoja patologie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialabys pracowac w PUP - nie nie chce . wiesz 1200 zł na reke lub mniej mnie juz nie urzadza, mam swoje lata i doswiadczenie zawodowe okolo 5 lat . musze utrzymac dom itp. praca w pup by mnie zabiła chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kjdshsd
jasne , sama patologia jetes, a ty niby ile chcesz zarobic? Czekasz ze ci znajda w urzedzie prace za kilka tysiecy? ja kiedy sie rejestrowalam to slyszalam takie lalunie , jak ty ktore uwazaja sie za lepsze , bo jakas beznadziejna administracje skonczyly ha ha laski z up maja lepsze studia i ciesza sie ze swojej pracy i ytakie chore gwiazdy jak ty maja w dupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×