Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość weronika11111

test-zagnieżdzenie zarodka

Polecane posty

Gość myszka27
no to Karolinka Wielkie Gratulki, ja jakos nie wierze ze mi sie uda:( jeszcze 6 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Karolinka napisz nam cos wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratukuję!!! Mam nadzieję,że kiedyś też będę się cieszyć widokiem pozytywnego testu. Po trzech latach waliki jest to takie nierealne:-( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To był pierwszy cykl z clo, owulację miałam 12 dni temu i podejrzewam, że wtedy doszło do zapłodnienia, trafiliśmy na owulkę no i dwie kreseczki, ta ciążowa jeszcze słaba, ale odczekam kilka dni i test powtórzę, cieszyć suię będę jak lekarz potwierdzi, bo miałam już jedno poronienie więc nie chcę się nastawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
my staramy sie 9 miesiecy a tez to dla mnie tekie jakies nie realne ze nam sie uda-kiedys, jakos czuje ze sie nie udalo, nie mam zadnych objawow poza lekkimi kluciami w okolicy jaknika prawego, ale tak jest przed okresem:( Karolinko napewno tym razem wam sie udalo i bedzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszka - mnie też nic "nie dolega". Jak w zeszłym miesiącu bolały mnie piersi no i oczywiście były też zachcianki, tak teraz NIC oprócz dziwnie wyglądającego przeziębienia.. No cóż, trzeba czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
Karolinka gratuluję !!! Cieszę się, że chociaż jednej z nas się jak na razie udało. Trzymam za wszystkie kciuki. Ja za kilka dni znów rozpocznę staranka i mam nadzieję, że sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao78
Karolinko gratulacje !!!! Ja tez czekam cierpliwie z Wami do 12 maja, mam nadziejż,że spodziewana @ nie przyjdzie, a i mnie dopadło przeziebienie, bardzo fajnie,że Ci się udalo rozsyłaj dalej swoje fluidy, Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Pozdrawiam wszytskie przeziębione :) Przypomniała mi sie historyjka ze studiów. Na II roku wpadła z ciążą moja dobra koleżanka. Miała równiez takie grypowe objawy, a że były ferie po sesji zimowej, pojechała do rodziców. Bała się powiedzieć mamie o ciąży i postanowiła przeleżeć te ferie, a powiedzieć o dzidziusiu trochę później. Mamie powiedziała, że ma po prostu grypę. Mama jednak się domysliła, podeszła do łóżka "chorej" i po prostu zapytała który to miesiąc tej grypy, hi hi. Życzę wszytskim nam, żeby wszystkie przeziębienia stały się objawem zafasolkowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
agao78 - ja czekam do 11.05 :) Wtedy mam nadzieję, że NIE przyjdzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania26lat
Gratulacje Karolinko:) Ja już jestem po @ czekam teraz na odpowiedni moment, wyliczyłam ze wypada on na połowę maja. Trzymajcie kciuki proszę, też trzymam za Was wszystkie kciuki!! Ciężko jest ale uda sie nam wszystkim, zobaczycie!! Pozdrawiam dziewczynki serdecznie i przesyłam buziaczki:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agao78
gabcia32, nie pr\yjdzie,nie może przyjśc,chociaż staram się nie nakręcac w tym miesiącu,żeby sie później nie rozczarowac, a boję się tez wziąć jakies lekarstwa żeby mi przeszło przeziebienie, także został mi miód, cytrynka i sok malinowy na wzmocnienie i duzo cierpliowści, pozdrawiam cieplutko, bo za oknem brrrr, szaro buro i ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
dziewczyny ja mialam dzis bolesne skurcze dokladnie w okolicy macicy nisko nie wiem co to moglo byc teraz przeszlo, moze wy mialyscie podobnie, nigdy wczesniej czegos takiego nie moalam, nie wystapilo zadne krwawienie ale mnie to zaniepokoilo. dzis byl 9 dnien po owulacji, na zagniezdzenie chyba za pozno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
to byly takie silne uklucia- skurcze, pewnie to @ daje o sobie znac albo nerwy:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Agao78 - nie przesadzaj z sokiem malinowym, ponieważ może wywoływac skurcze macicy. Choc mozna przeczytac trochę sprzezcnych opinii na ten temat to lepiej dmuchac na zimne. Ja piję sok z aronii, też ma mega dawkę wit. C, a jest bezpieczny. No i wapno z wit. C - można na pewno. Ponadto grejfruty, kiwi, pomarańcze. Mi już trochę lepiej. Myszka27 - 9 dpo to jak raz czas na zagnieżdżanie fasolinki :) Ja też miałam takie skurcze delikatne i delikatny ból jajnika w różnych miejscach. Ale nie nakręcajmy się, tylko mocno wierzmy, że jest ok. U mnie 24 dc. temp. 37,03 (przed owu - 36,4). Dziewczyny - niech będzie wysyp fasolinek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość susi78
W pierwszej ciąży miałam takie kłucie, skurcze i jakby wzdęcia. Potem okazalo się że jestem w ciąży. Myślę, że to było zagnieżdżanie się zarodka. Dziewczyny ja uważam, że nie ma co sugerować się jakimikolwiek objawami bo ja miałam ostatnio podobne i nic z tego. Mogę powiedzieć z doświadczenia, że lepiej poczekać na @. Nakręcałam się a tu nic.Mam DOŁA... )):

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Karolinka a jak tam u ciebie jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
jak tam dziewczyny nic sie nie odzywacie jakies nowiny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze zle trafilam ale moze ktos wie co oznacza beta hcg 1259,00 mlU/ml ja nie mam pojecia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Panda - jesteś w ciąży :) Dziewczyny u mnie na razie spokój. W poniedziałek termin @. Żeby nie przyszła, żeby nie przyszła... Tempkę mam na poziomie 37,06. Zero innych objawów.. staram się nie nakręcac, ale i tak podświadomie myślę o dzidziusiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
gabcia no to czekamy razem choc ja nie mam duzej nadzieji:( tez nie mam zadnych objawow nawet piersi mnie nie bola- co swoja droga dziwne bo zawsze mnie bola, moze mi sie okres przesunie? ale skoro wiem kiedy byla owulacja? sama juz nie wiem, robilam test niestety negatywny:( nic czekam do poniedzialku moze jest jeszcze za wczesnie:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Panda -Gratulacje dzidzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lala89
mój przypadek wygląda tak: odstawiłam tabletki ( przyjmowałąm je dwa miesiące, każde opakowanie ma 21 tabl. po czym robi się 7 dniową przerwe a 8 dnia zażywa się kolejne opakowanie) pierwsze opakowanie przyjęłąm całe, zrobiłąm przerwe, krwawienie wystąpiło normalnie, następnie rozpoczęłam 2 paczkę ale nie dokończyłąm jej, wziąłam 18 tabletek, po dwóch dniach wystąpiło krwawienie z odstawienia. Trwało 7 dni. Kiedy krwawienie się skończyło współrzyłąm z narzeczonym bez zabezpieczenia. Jaka jest szansa na ciąże? Jeszcze za wcześnie na test i na badanie learskie. Macie jakieś propozycje??? moja temperatura od kilku dni to ponad 37.0 , czasem 37.2 37.1 37.3 a dzis to bylo 37.4 zrobiłam test ale za szybko bo tylko 8 dni od przytulanka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabcia32
Myszka - myślę, że za wcześnie na test i dlatego Ci nie wyszedł. Powtórz go w terminie @. Mnie też piersi nie bolą, choc zeszłym miesiącu bolały już tydzień przed @. No coż kochana -czekamy, modlimy się i mamy nadzieję tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Dokladnie gabcia, nadzieja umiera ostatnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pogratulowalyscie mi ze jestem w ciazy a ja dzisiaj dostalam okres. ciekawe jak to mozliwe? a badanie robilam wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
jesli beta ci taka wyszla to jestes w ciazy a okres moze byc w pierwszyc miesiacach, czy jest on taki sam jak zawsze? na twoim miejscu poszla bym do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka27
Normy beta-HCG tydzień ciąży mlU/ml 3-4 ----------- 9 - 130 4-5 ---------- 75 - 2600 5-6 --------- 850 - 20,800 6-7 ------- 4,000 - 100,200 7-12 ---- 11,500 - 289,000 12-16 ---- 18,300 - 137,000 16-29 ----- 1,400 - 53,000 29-41 ------- 940 - 60,000 tydzień od ostatniej miesiączki mlU/ml 3 5 - 50 4 4 - 426 5 19 - 7,340 6 1,080 - 56,500 7-8 7,650 - 229,000 8-12 25,700 - 288,000 13 -16 13,300 - 254,000 Normy hcg Ciąża 1.3-2 tydzień mlU/ml 16 - 156 Ciąża 2-3 tydzień 101 - 4870 Ciąża 3-4 tydzień 1110 - 31500 Ciąża 4-5 tydzień 2560 - 82300 Ciąża 5-6 tydzień 23100 - 151000 Ciąża 6-7 tydzień 27300 - 233000 Ciąża 7-11 tydzień 20900 - 291000 Ciąża 12 tydzień 16684 - 127939 Ciąża 13 tydzień 10743 - 89074 Ciąża 14 tydzień 7895 - 70818 Ciąża 15 tydzień 6210 - 69173 Ciąża 16 tydzień 5730 - 54585 Ciąża 17 tydzień 5267 - 57465 Ciąża 18 tydzień 3180 - 51360 Ciąża 19 tydzień 5879 - 55183 Ciąża 20 tydzień 1234 - 45771 Ciąża 21-39 tydzień 2700 - 78100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napisze inaczej. okres mialam miec 27 kwietnia. nie dostalam potem 2 maj plamienie. leciutkie pare dni. zrobilam testy pozytywne. poszlam do ginekologa stwierdzil ze nic nie widzi. 2 dni po wizycie czyli wczorja zrobilam beta hcg wyszlo 1259,00 a dzisiaj plamienie. moze zblizajacy sie okres?? bo od razu przeciez nie leci duzo. co o tym mam myslec?? czekac do poniedzialku?? przeciez nie pojde do szpitala bo pmysla ze zwariowalam. mialam 5 miesiacy temu ciaze pozamaciczna. tragedia. a moze ten wynik beta to wcale nie ciaza?? moze za mala wartosc????? odpiszcie moze wy cos wiecie na ten temat/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×