Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Moje KOCHANE Kolezanki👄 Słyszysz jak wiatr życzenia niesie? Hula po polach i szumi w lesie, Jak stuka w okna, wchodzi w kominy I obserwuje dziecięce miny? Jeśli to słyszysz, to zamknij oczy, Niech świat z dzieciństwa znów w życie wkroczy. Poczuj makowca zapach wspaniały. Zobacz za oknem, świat cały biały. Już karp się smaży, kompot gotuje, Mróz znów na szybach kwiaty maluje, A ty radosny z iskierką w oku, Szukasz Gwiazdora, czekasz do zmroku. Teraz, choć wiosen trochę przybyło, To wiatr ten sam, szumi nam miło. Ja razem z wiatrem ślę Wam życzenia, Niech się spełnią wasze wszelkie marzenia, A pierwsza gwiazda świecąc o zmroku Niesie Wam radość w tym Nowym Roku. WESOLYCH SWIAT! Dla Was i Waszych Rodzin.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GLOBUSIKU, LIVIO, DORA, MARIO, KLARO, JOLA, DALIDA, LONIU ❤️ Gdy opłatek bielusieńki weźmiesz w swoje dłonie, wspomnij w wieczór uroczysty chociaż chwilę o mnie. Chociaż jestem dziś od Ciebie kilometrów wiele, tym opłatkiem w myślach też się z Tobą dzielę. Samych wzruszeń przy choince, życzę Tobie i rodzince!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moje Drogie! Czary mary i jestem:) ANULKO! Zrobiłaś Sobie przerwę na kawę i właśnie tak trzeba. Ja "zatraciłam" się w kuchni ...do przesady. Włączyłam kolędy i w takim nastroju powędrowałam we wspomnienia, te najmilsze wspomnienia .....dom , Mama , Tata i rodzeństwo, zapach choinki , pieczonych placków i kompotu z suszu❤️ Jak dobrze ,że można żyć wspomnieniami:) DALIDA! Ogromnie się cieszę,że się odezwałaś. Przemyśl może warto częściej pisać. Każdą z nas dotyka zło w życiu. Byłaś taką optymistką nie zakop tego w dołek. Śliczne zdjęcia Soni i kotka , dziękuję ..... ale nie pamiętam jak go nazwałaś? DALIDA! Przesyłam Ci życzenia z serca płynące SPOKOJNYCH , RADOSNYCH I RODZINNYCH ŚWIĄT WIARY W SIEBIE I SIŁ DO POKONYWANIA PRZECIWNOŚCI LOSU❤️ MARYLKO! Zapach pastowanej podłogi , to niedłączny zapach świąteczny. Wyobraź Sobie,że zapomniałam o pieczeni wg przepisu Klary. Upiekłam karkówkę tradycyjnie. Nic to :) pieczeń zrobię na Nowy Rok. Ciesze się,że jesteś taka jaka jesteś :) ... na przeciw wszystkiemu uśmiechnięta. KLARO! Już Cię widzę w kuchni jak przyrządzasz smakołyki:) czuję nawet zapach pieczonego makowca:) Podziel robotę , zostaw trochę na jutro , zdążysz ze wszystkim. LIVIO! Co tam u Ciebie? czy dzisiaj była powtórka z rozrywki , wysłałaś M po zakupy? Pewnie na dłuższy czas wystarczy Mu tej podróży:D KOZA! Bądź grzeczna , zawitaj do nas czy chcesz nas zmrozić. Idzie odwilż ,ale zima i ciepło jest bardzo potrzebne:) DORCIA! Jeśli się nie mylę to masz już wyczekiwanych Gości. Pozdrawiam hej. Wybieram kierunek łazienki 💤 i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
O jej zewsząd czuję zapach makowca:) ANULKO , stąpam za Tobą i macham ręką .....widzisz??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro ! Pieczeń Twojej tesciowej to poezja , troche posmakowałam .Dziewczyny to wcale nie bło dużo roboty. Mialam gościa - M. zjawił się z prezentem do s.Postawił pod choinkę bo s. nie było..Wyobrażacie sobie , że mi podarował książkę.Nie chcę prezentu .To prezent bez zobowiązań .. Składacie już dziś życzenia ,czy to znaczy , że już jutro nie wypijemy razem kawy? zapracowanym paniom życzę dobrej nocy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 witajcie. No zdążyłam z kluczami i kawą\_/> zaczynamy nowy dzień. Najchętniej już nic bym nie robiła :) ale tak dobrze nie ma:)niebawem znowu zatańczę w kuchni :) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry ! PijE kawkę i podzielam zdanie Globusa , juz nic nie robić :) Muszę jeszcze kupić chleb i mleko a potem zapakować się na wyjazd.Jedziemy na Kaszuby , nie wiem czy będzie dostęp dointernetu. Kochane dziewczyny ! Życzę Wam i Waszym Rodzinom spokoju , uśmiechu , radosnego przeżycia Świąt . Dużo zdrowia i wspaniałej atmosfery przy stole . Z kolędą na ustach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- 👄- to jest ta piosenka i słowa ( za chwilę....) Marii- wszystkiego najlepszego- są Święta...więc z dostępem do kompa :D może być różnie ale...... jak każda z nas będzie miała możliwość to się....DORWIE :P Laski- POCHWALĘ SIĘ!!!!:classic_cool:...MUSZĘ!!!! Wczoraj miałam dużo pracy i właściwie spać poszłam już dziś!!!!:P Mąż mi trochę pomagał i..... w pewnym momencie mi powiedział " gdybyś nie istniała to bym cię wymyślił..." "...A gdybyś nie istniała, Powiedz, po cóż miałbym żyć. By włóczyć się po świecie bez ciebie, Bez nadziei i żalów. I gdybyś nie istniała, Próbowałbym wymyślić miłość. Jak malarz, który pod swoimi palcami widzi Rodzące się kolory dnia. Nie dowierzając. I gdybyś nie istniała, Powiedz, dla kogo miałbym żyć. Dla nieznajomych uśpionych w mych ramionach, Których nigdy bym nie pokochał. I gdybyś nie istniała, Byłbym jedynie kolejnym punktem W tym zabieganym świecie, Czułbym się zagubiony, Potrzebowałbym Ciebie. I gdybyś nie istniała, Powiedz, jak miałbym żyć. Mógłbym udawać, że jestem prawdziwy, ale nie byłbym sobą. I gdybyś nie istniała, Myślę, że znalazłbym Tajemnice i sens życia, Po prostu by Cię stworzyć I by Ciebie oglądać...." http://www.dailymotion.pl/video/x3h6db_joe-dassin-et-si-tu-n-existais-pas_music :D, 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! Bądź spokojna i radosna w gronie najdroższych Ci osób. Ponieważ wyjeżdżasz dzielę się z Tobą już dzisiaj opłatkiem i życzę tego co dobre na każdy dzień. Szczęśliwej drogi i wracaj do nas❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KlER! Witaj, wprowadziłaś ,mnie w spokojny nastrój ...:) Jeszcze mam trochę do zrobienia więc z życzeniami wpadnę wieczorem. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glou- ta praca nas nie DOGONI. Ale dziś TYLKO sałatka ( tradycyjna) :) Jutro z rana gotuję zupę rybną i.... :D przed kolacją znowu HEJAAAAAAA Dziś już SPOKOJNIE....z umiarem :P Ha.... dziś mąż poszedł po Jemiołę do sado-lasku :D zaprzyjaźnionego.... piękną przyniósł i było wszystko OK! Dlatego to piszę bo....jak słyszę"idę po jemiołę" to razem się śmiejemy....gdzieś 10 lat temu przed Wigilią mąż poszedł po jemiołę..... przyniósł ją i.....:P ,:D jego też :P.... no NIE, przesadzam ale to jemioła go niosła a nie on jemiołę- taki... INCYDENT!!! Buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
❤️ dla wszystkich Koleżanek. USIADŁAM PRZY ROZŚWIETLONEJ KLUBOWEJ CHOINCE.CHOĆ WIRTUALNIE ALE DZIELIMY SIĘ Z WAMI OPŁATKIEM ,ja i M. SKŁADAMY SERDECZNE ŻYCZENIA Z OKAZJI ŚWIĄT ..... JAK NAJWIĘCEJ ZDROWIA, OCZEKIWANEGO SPOKOJU W ŻYCIU, SERDECZNOŚCI RODZINNYCH I RADOŚCI PRZY STOLE OPŁATKOWYM. NAJLEPSZEGO ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wekselek
a tak przy okazji...nudzicie się?? a można spełnić dobry uczynek. Będę bardzo wdzięczna za przysługę proszę o kliki http://pokazywarka.pl/99no85/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji świąt Bożego Narodzenia: życzę Wam nadzieji,własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej,pachnącej kawy, piękna poezji,muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku,zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego ,co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem,wspomnieniami. Wesołych Świąt!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej koleżanki! Dojechaliśmy szczęśliwie .Na kaszubach jest pięknie.Wkoło lasy. Dzieciaki ubierały choinkę , dorosłe dzieci grały w scrable. Korzystam z laptopa zięcia - mój nie łapie zasięgu. dla Was ❤️, 🌻 ❤️,🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAJ MARYLKO! Dzięki,że się odezwałaś👄 ...wyobrażam sobie roześmiane buźki dzieciaków:) Jeszce raz wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DORA! Dzięki Tobie też życzę skrawka własnego nieba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z okazji Swiąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku - życzę wszystkim dziewczynom z Klubu dużo zdrowia,radości,szczęścia rodzinnego,wielu sukcesów i spełnienia marzeń tych wielkich i tych malutkich.Pozdrawiam serdecznie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.sztutowo.ug.gov.pl/files/upload/images/foto/norm/ce3bf8a627b5bee2359474a1e2da1fbe.jpeg Z okazji świąt Bożego Narodzenia: życzę Wam nadzieji,własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej,pachnącej kawy, piękna poezji,muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku,zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego ,co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem,wspomnieniami. Wesołych Świąt!! POZDRAWIAM BARDZO SERDECZNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOŁACZYŁAM SIE DO TYCH ŻYCZEŃ, BO SĄ TAKIE PIĘKNE I TAK BARDZO BYM CHCIAŁA ŻEBY SPEŁNIŁY SIE DLA KAŻDEJ Z NAS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JoasiaKasia
Dziewczyny z KLUBU i oczywiscie Pan Globus tez❤️ Zdrowych i Wesolych Swiat Narodzenia Bozego,Szczesliwego Nowego Roku,duzo zdrowia i....spelnienia wszystkich marzen,Feliz Navidad❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
CLAUDIO👄 DALIDA👄 dziękuję przesyłam Wam świąteczne buziaki:) JOASIU KASIU! Jaka jesteś KOCHANA bardzo dziękuję za życzenia , a Pan Globus:) jaki szczęśliwy:D TOBIE DUŻO SZCZĘŚCIA NA CAŁE MŁODE ŻYCIE❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny 👄 wcale nie jesteśmy sami. Przez Pocztę Kwiatową otrzymaliśmy piękny świąteczny stroik z życzeniami od Naszych Dzieci. Zdobi stół na którym zawsze stawiam dla Nich nakrycia❤️ tak do nas napisali DZISIAJ JEST TEN RODZAJ CISZY,ŻE KAŻDY WSZYSTKO USŁYSZY: SANIE W OBŁOKACH MKNĄCE, I GWIAZDY NA DACH SPADAJĄCE, W WSZĘDZIE TO UFNE CZEKANIE? CZEKAJMY - DZIŚ CUD SIĘ TANIE KOCHANYM RODZICOM - DZIECI ZE ........ Jeszcze raz wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DROGIE DZIEWCZYNY ! W WIECZÓR WIGILIJNY ŁAMIĘ SIE Z WAMI OPŁATKIEM. ZDROWYCH I SPOKOJNYCH ŚWIAT BOŻEGO NARODZENIA. Mój MM własnie sobie odpoczywa w swoim wyrku, jedzenia przygotowana pełna chatapewnie jak zwykle z przesadą.. Dostałam w prezencie od C. śliczne cieplusie kapcie, cieplusie skarpetki,a największy prezent,że od 2 dni jest z nami. Czekam na przyjazd S.z rodzinką. Oby pogoda dopisała. A w klubie tyyyle niespodzinaek,smakołyków,zapachów,wspomnień, no i odezwała się nasza Koleżanka Dalida. Dalida - nie zamykaj się przed nami - mów do nas - albo KRZYCZ,jak jest Ci żle, pomaga!. Tym co mają jemiołę - (ja nie mam) całusów i śmiechu:D WESOŁYCH ŚWIĄT !!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki 👄 wszystkiego NNNajlepszego.... a jednak każda z nas ma Dziś swoje małe/wielkie radości :D I tego życzę Wam i sobie! Kocham Was i dobrze, że Was mam Marii- to ty jesteś Kaszeba....jo! 👄 Pozdrów Kaszuby- piękne prawie jak Świętokrzyskie :P, :D Glou- PRZEPIĘKNY załącznik do kwiatów- wyobrażam sobie jak teraz BARDZO, czekasz na syna! Livia- :D jemioły mam DOSYĆ więc wirtualnie Ci ją przesyłam!!! Przynajmniej masz z głowy INCYDENTY!!!! Claudia odzywaj się częściej!!!👄 Dora, Jola i WSZYSTKIE..... 👄 Mąż poszedł z mamą ( moją teściową) na wcześniejszą PASTERKĘ- ja mam CHWILĘ.... kominek się palił, życzenia były gorące i szczere...prezenty... Miłe.. Ale .... w Poznaniu totalna odwilż!!!! Buziaki- kocham Was!👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×