Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
Hej wszystkim! MARYLKO! Małą kolację zjadłam , bardzo chętnie może nie z kawą ale z herbatą zjem kilka ciasteczek. Dawniej tez je piekłam, dlaczego nie robię teraz ...wstyd ale nie mam usprawiedliwienia. Czytam o Twoich postępach w obsłudze komputera , to jest fajne. Dowiadujesz się coraz ciekawszych rzeczy. Wiesz ponieważ jestem samoukiem w Nowym Roku zainteresuję się takim kursem, jeżeli będzie zacznę chodzić. Poza tym troszkę pichciłam w kuchni. JUTRO BĘDĘ WITAĆ SYNA,SYNOWĄ I WNUKÓW👄 coś świeżego trzeba przygotować. U mnie dzisiaj cały dzień padał śnieg ..do licha z nim. Pozdrawiam pozostałe BABKI:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Drogie Kolezanki 👄 Będąc sobie na spacerze , patrzę i oczom nie wierzę . Idzie wolno , krok po kroku , starzec - z tobołkiem u boku . Spytałam dokąd idzie ?, czy w tobołku to jego mienie? Idę człowieku w zapomnienie , jeszcze kilka dni zostało , więc rozglądam się śmiało . - widzisz ten obłoczek ?, to zbliża się.......... _____________ NOWY ROCZEK_______________ Patrz jaki radosny , wesoły , ja ledwo idę , dźwigając toboły. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj ANULKO! Z Twoim pięknym wierszem będę zasypiać👄 Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anula- a niech cię....!!! spotka wszystko, co dobre ❤️.... ja to już taka romantyczka do końca życia...:( już myślałam, że prawdę piszesz i... łzy mi pociekły😭 ale to... kończy się optymistycznie.:D Glou- no to nie przeszkadzaj sobie.... pracuj, jutro Wspaniali Goście, nami nie zawracaj sobie głowy! Wpadnij tylko na chwilę 31 grudnia :D Nasze MYŚLI będą z Tobą❤️ Marii- te kursy, to myślę,że dobra perspektywa dla Ciebie związana z pracą- wykorzystaj to :classic_cool: Na herbatkę też się piszę:) Buziaki Czarownice ;) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Anulko za wiers .Też myslałam na poczatku , że opowiadasz jakąś historię, Piękny wiersz.❤️ Palę w kominky , przesłuchuje płyty na sylwesta. Dostalam przepis na bułeczki maślane.Piekę je teraz. Musze cos wam napisać Zacznę od a więc ( Klaro :)). A wiec rozrobiłam drożdże i postawilam koło kominka bo ciepło! Robie ciasto w kuchni , idę sobie po drożze a tam - nic.1 Pusty talerz! Myślę ...wykipiały ? Ale gdzie są ? Na podłodze ich nie ma i w tym momencie mnie oświecilo ! Pies! No oczywiscie - bardzo grzeczniutka , Leży na swoim miejscu . Jak dobrze , że mialam w lodówce drugą kostkę drożdży w lodówce . Tych już pilnowałam.Ciekawe jak moja piesa będzie się czuła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie Dziewczyny po wczorajszej wieczornej prognozie pogody nasze Dzieci nie podjęły ostatecznej decyzji co do wyjazdu. Synowa nie wyraża zgody na wyjazd.Rozumię sytuację bo najważniejsze jest ich bezpieczeństwo. Zobaczymy co życie przyniesie. MARYLKO! Co za kapitalna piesa.Lubię jeżeli czasami zwierzątko coś spsoci:) Mój kot nie panuje nad sytuacją jeśli w domu pokaże się nawet mała muszka.Bardzo chce ją złapać i wpada w szał. Z tej okazji nie był tylko na żyrandolu. KLER! Kawa czy herbata???? zapraszam , stoi na biurku:) LIVIO! Wzywam Cię do stawiennictwa w klubie z listą obecności:) noooooo i na kawę też. DORCIA! Pozdrowienia jeszcze stare...znaczy się:) w Starym Roku:) CLAUDIO! Zrób remanent i w Nowym Roku wygospodaruj więcej czasu na prace społeczne:D znaczy klubowe:) Tez Ciebie pozdrawiam. Wybieram się na małe przewietrzenie, na razie wieje mocno ale nie śnieży. Dobrego na cały dzień życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D kawka, kawka Glou rano- dzięki 👄 No tak, ślisko i trochę niebespiecznie na drogach.... więc Glou nie masz co naciskać. Oni muszą zdecydować- Twój dom w każdym bądź razie jest dla nich otwarty. Wiem, wiem, jak bardzo czekasz ale... ich bespieczeństwo NAJWAŻNIEJSZE. Claudio- co to znaczy mieszane uczucia? Nie podoba się Tobie, to, co piszemy? No to dalej.... niech nam się dostanie od Ciebie :P A tak poza tym, to fajnie, że się odezwałaś 👄 Marii :D pieski tak mają :P ja parę lat temu latem gotowałam golonkę sztuk jeden ( mój mąż uwielbia), wyłożyłam na talerzyk na stole w kuchni i poszłam w międzyczasie powiesić pranie na dworze. Przychodzę... szok... golonki brak i co dziwne.... talerzyk stoi nienaruszony na stole :D, :D Idę do pokoju a tu mój piesek warczy pod stołem, pokazuje zęby i łapkami trzyma .... golonkę :P Nie wiedziałam czy mam się złościć, czy śmiać.... To niesamowity oryginał kochany ale strasznie wredny!!! Zapraszam pozostałe Laseczki na kawkę \_/> i życzę miłego dnia 👄,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam, czytam i oczom nie wierzę... BYK! :P przepraszam....:( bezpieczny!!!!! pisz się przez "Z"!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ! Moja piesa po drozdżach dobrze się czuje") Globusik może Twoje dzieciaki jutro przyjadą ? Liwio zapraszamy na kawę :) stawiam na stół bułki maślane - może się skusisz? Muszę ogarnąć dom , mam dzisiaj kolędę.Nara!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heej! Właśnie wróciłam ze spaceru z pieskiem - gorąca kawka wygania ze mnie "mroza". Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Laseczki, Czarownice 👄 a ja już tak zapobiegawczo, gdybym jutro nie mogła.... składam Wam życzenia NOWOROCZNE :D ŻYCZĘ WAM NA NADCHODZĄCY NOWY ROK W styczniu radości W lutym miłości W marcu pogody W kwietniu swobody W maju niech zakwitnie Czerwiec niech bryknie Lipiec przypali Sierpień rozpali We wrześniu szczęścia bez liku Tak samo w pażdzierniku Niech listopad zauroczy A grudzień zaskoczy Szczęśliwego Nowego 2011 Roku. 👄, 🌻. Zaraz kończę pracę.... tak, już mnie widać z "papierków" :D ale to w tym roku bo od stycznia znów hejaaaa:P Buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane LASKI! Pościel dla dzieci przygotowana , odkurzyłam kąty , siebie i Cienia:D. Decyzję podejmą Oni. Nic na siłę, ślisko na drogach bardzo , a to ponad 330 km. Obawiam się ,że ja bal będę miała w łóżku , BOLI MNIE GARDŁO. M kupił tabletki do ssania i pastylki emskie do płukania. Jutro rano jeżeli nie będzie lepiej pójdę do lekarza. Tak można planować!!!! LIVIO! Pozdrawiam hej. MERY! Bułeczki super, palce lizać:) KLER! Choć na zakończenie pracy ale nic to życzę Ci by saldo się zgadzało:D DORCIA! A TY gdzie będziesz tańczyć??? ANULKO! Pozdrawiam Cię CLAUDIO! Mnie tez zasypał śnieg:D pozdrawiam. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!Zmobilizowana i po zrobieniu wielgachnych zakupów w L-cu napiszę co nie co.To co mi nie odpowiada pominę milczeniem,zeby nie popsuć noworocznego nastroju.Globusik! musisz iść do lekarza,bo ja też 2 tygodnie temu zachorowałam na gardło-krtań i zaczęlam sie leczyć sama.Coldrexy,rutinoscorbiny itp.A potem dostałam 39 i dreszcze.Nie było rady dzieci wymusiły wizytę u lekarza.Dostałam antybiotyk,Sal Ems do picia ,robione tabletki z thiocodiną/rewelacja/,Orofar do ssania i tuż przed samymi świętami doszłam do prawie siebie.No i urządzam imprezkę w Nowy Rok.Jeszcze zajrzę żeby pożegnać z Wami Starego i powitać Nowego Facecika.Do jutra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MOJE KOCHANE KOLEZANKI ! 👄 Na progu Nowego Roku Życzę Wam od serca By każda łza w oku Miała smak szczęścia By nadziei płomienie Nie gasły w mroku I każde marzenie Spełniło się w Nowym Roku! Na życzeń wstążeczce Która jest bez końca Chcę zawiesić jeszcze Ciepły promyk słońca By tła błękitnego Nie zaćmiły chmury. Życzę Wam zabawy do białego rana, najlepszych piosenek, pysznego szampana! Choć nie jestem z Wami w noworoczną noc, pamiętajcie też o mnie przez następny rok. SZCZESLIWEGO NOWEGO 2011 ROKU! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Jestem padnięta.Walczyłam dzisiaj z remanentem cały dzień.Byłyśmy w trzy dziewczyny/ja już od 9 rano/i jakoś dałyśmy radę.Połamana jestem cała.Kręgosłup mi wysiadł,oczy bolą.Jeszcze mnie czeka wycena a to naprawdę żmudna praca.W Sylwestra będę balowała z drukami.Oj będzie się działo.Nie idziemy nigdzie,będziemy sami w domu.Tak sobie zaplanowaliśmy.Świadomy wybór. Globusiku,pogoda nie sprzyja podróży.Nic dziwnego,że dzieci rezygnują z przyjazdu. Klaro,jak się domyślam to Ty balujesz.Życzę szaleństwa do białego rana. Livio,zazdroszczę Ci spacerków z pieskiem.Wspominam swoje z moją Dorunią i łezka mi się w oku kręci. Klaro,dziękuję za życzenie.Prześliczne.Teraz już wiem że 2011r będzie dla mnie super.Mam nadzieję,że jeszcze sobie pobrykam cokolwiek to znaczy. Globusiku,położyłaś się do łóżeczka.Żeby to nie była angina bo wtedy bez lekarza ani rusz. Claudio,pozdrawiam.Ja także się cieszę że zaglądasz do klubiku. Życzę udanej noworocznej imprezki. Dalido,Tobie także wszystkiego naj.Coś czuję że coś złego się dzieje u Ciebie.Trzymaj się!Nowy Rok musi być lepszy. Anulko,dzięki za piękne życzeniaDla Ciebie samych dobrych dni. Loniu,dla Ciebie także wszystkiego naj...Odezwij się. Mario,Tobie życzę szmpańskiej zabawy.Załatwiłaś opiekę dla pieska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ostatniem dniu STAREGO ROKU,przypadła mi rola otwarcia naszego Klubu! Jest jeszcze ciemno! Koza rozpalona do czerwoności. Z rana wypada podać cuuś bez %%%%, zaparzona gorąca czarna nalewka czeka! zapraszam. W Nowym Roku życzę Wam: 12 miesięcy zdrowia, 53 tygodni szczęścia, 8760 godzin wytrwałości, 525600 minut pogody ducha, 31536000 sekund miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
WITAM WSZYSTKIE KOLEŻANKI OSTATNI RAZ W STARYM ROKU. DO WSZYSTKICH WSPANIAŁYCH ŻYCZEŃ SIĘ DOŁĄCZAM👄 NIECH SIĘ SPEŁNIAJĄ. Za wszelką cenę chcę przetrwać te trzy dni bez wizyty u lekarza. Gardło boli mnie jakby mniej, jeszcze nie jestem zdecydowana co zrobię. KOZA! dziękuję za ciepełko, za oknem mróz , wiatr i opady śniegu. Ostatnie kawki jeszcze w Starym Roku i w kawiarence będą wyjątkowo smaczne. Najlepszego na cały dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..................Przyjemnego szumu w głowie Wygodnego miejsca w rowie. No i może jeszcze potem, spokojnego snu pod płotem. Żeby pies z kulawą nogą Cię nie oblał idąc droga. Dużo czadu i uroku w nadchodzącym Nowym Roku 2011 Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie, którzy nie potrzebują innych ludzi, potrzebują innych ludzi, by im okazywać, że są ludźmi, którzy nie potrzebują innych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Św. Mikołaj przyjechał do Etiopii i rozmawia z dziećmi: - Dzieci, a czemu wy takie chude jesteście? - Bo nie jadłyśmy od miesiąca! - Co! Jak nie jadłyście, to nie będzie prezentów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry sylwestrowo {cool] Częstuję się kawką. .Dzięki kozo za humor od samego ranka. Jeszcze wpadnę zżyczeniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Kochane ostatnia kawka z Wami w tym starym roku 👄 ZYCZE KAZDEJ Z OSOBNA SZAMPANSKIEJ ZABAWY :classic_cool: i moim marzeniem jest abysmy spotkaly sie w tym samym gronie za rok :D Jeszcze raz duzo ZDROWIA i samych wspanialych DNI w 2011 ROKU! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARZEN o które warto walczyć. RADOSCI, którymi warto się dzielić, PRZYJACIOL z którymi warto być i........... NADZIEJI.................. bez której nie da się żyć. ❤️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Chrypiąca ale jestem.Szal na szyi .... to moja kreacja sylwestrowa:) KOZA! Życzenia mnie ubawiły ..niech się spełnią:D DALA WSZYSTKICH KOLEŻANEK SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU !!!!!!!! Do zobaczenia ze wszystkimi już 2011 roku 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik ! Na sylwestra każda kreacja jest dobra .Dla B. będziesz piękna .:) Dziewczyny - laski ! Miłego wieczoru w gronie jakie wybrałyście ❤️Na balach czy ' domówkach' niech towarzyszy Wam uśmiech.W nowym roku wiele radości , spełnienia marzeń zdrówka, przyjaciół . poczucia bezpieczeństwa. ]serce]🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już niedługo, za dni niewiele, będzie Sylwester i Nowy Rok. Znów spotkają się przyjaciele, by spędzić z sobą magiczną noc. Szampan popłynie strumieniami, rozbłysną fajerwerki na niebie, wszyscy pospieszą z życzeniami, dla mnie, dla niego, dla Ciebie SERDECZNIE POZDRAWIAM I ŻYCZE SZAMPAŃSKIEJ ZABAWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×