Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Życzę Wam, aby wszystkie plany, nawet te wydające się abstrakcyjne, udało się zrealizować. Szczęścia - dzięki któremu te zamierzenia będą realne. Zdrowia, które pomoże w ich realizacji. Pieniędzy - bez których, nawet te najwybitniejsze są niczym. I przyjaciół, z którymi te sukcesy będzie można dzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki- wszystkiego ......CZEGO CHCECIE,,,- NIECH SIĘ SPEŁNI- życzy Wam- Czarownica-------- Klara! :D Buziaki i... do spotkania w przyszłym ROKU! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim !!! Paniom,Dziewczynom,Czarownicom,Laskom ,Laseczkom i tym,które tylko czytają ten wyjątkowy topik - życzę w Nowym 2011 roku - tylko ZDROWIA i KASY/ i nic więcej/.Pozdrawiam bardzo serdecznie z L-na -4,I juz strzelają,pieski pod kołderkę.Globusik!!!I tak jesteś piękna swoim serduszkiem i pogodą ducha.Klara !!! jesteś OK!!!.JEST CUDNIE.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hw-ej hej - a km ja jestem dla was! Zbierałam dzisiaj swojego MM z wycieraczki- a może mi sie sniło>???? Kocham WAs////

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baran Wygrasz w totka trzy i pół miliarda. Bardzo, ale to bardzo ucieszy to bliską Ci osobę, która odziedziczy te pieniądze, jako że ty dostaniesz zawału zaraz po losowaniu. BYK Awansujesz w pracy. Od tej chwili będziesz tak ciężko pracować, że zorientujesz się o co tak właściwie chodzi w życiu dopiero wtedy, kiedy już będzie za późno. Nie przejmuj się, twoi szefowie zarobią na tobie pieniądze i pełni wdzięczności będą Ci przysyłali z Florydy kartki z pozdrowieniami. BLIZNIĘTA W tym miesiącu zakocha się w Tobie osoba o jakiej tylko marzą inni. Kiedy zdecydujesz się już z nią zostać i spalisz za sobą wszystkie mosty okaże się, ze ta zjawa jest, niestety, bezdennie głupia i na dodatek nie sposób jej się teraz pozbyć. RAK Doskonały czas na założenie własnego interesu. Raki właśnie teraz są pod wpływem szczęśliwej gwiazdy. Warto pożyczyć z banku dziesięć miliardów i zainwestować je. W przyszłym miesiącu natomiast kłopoty finansowe - bank poprosi o spłatę odsetek. LEW Lew, królewskie zwierze, powinien bardzo poważnie zastanowić się nad karierą polityczną. Wybory prezydenckie to dla niego ogromna szansa. Niech wiec nie zwlekając zacznie przygotowywać się do tej roli poprzez grzebanie w brudach, kłamanie osobom najbliższym i to koniecznie w żywe oczy, okopywanie znajomych rencistów i emerytów, obrzucanie błotem sąsiadów, naciąganie na pieniądze rodziny, i kiedy będą mu pluli w twarz niech odpowie, ze to deszcz pada. PANNA Dla osób spod tego znaku spokojny miesiąc - tak jak poprzedni i tak jak następny. Trochę emocji pod koniec marca, kiedy uświadomią sobie, że najbliższa zmiana w ich życiu, to emerytura i to bez względu na lata, jakie im jeszcze do niej zostały. WAGA Chyba powinna ucieszyć Cię wiadomość, że rodzina nareszcie doceni Twe wysiłki. W konsekwencji ich przejrzenia na oczy, w ciągu tygodnia, zostaniesz sam, jak palec. SKORPION Wreszcie upragniony, luksusowy samochód stanie się Twoją własnością. Wszyscy znajomi popękają z zazdrości! Ale pamiętaj, abyś w trakcie pilnowania go przywiązał się łańcuchem do koła na wypadek zaśnięcia. Bądź też przezorny i kup broń, bo mafia potrafi być teraz bardzo brutalna. STRZELEC Tak długo oczekiwany wyjazd na wczasy wreszcie się urealni. Pojedziesz tam, gdzie zawsze chciałeś. Po powrocie pamiętaj, żeby robić zakupy tuz przed zamknięciem sklepu, bo wtedy czerstwy chleb jest przeceniany. KOZIOROZEC Wiele miłych wizyt. Każdego dnia odwiedzi Cię ktoś z dobrych znajomych. Nawet pieniędzy nie będziesz musiał wydawać, bo goście przychodzą z własnym alkoholem i zakąskami. Pod koniec miesiąca poproś lekarza, żeby Esperal wszył ci w pośladek, a nie pod pachą - pod pachą strasznie uwiera. WODNIK Przejdziesz metamorfozę. Bliska już wiosna całkowicie Cię odmieni - zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Patrząc rano w lustro nie krzycz za głośno: "Tato, a co ty robisz w mojej łazience!", bo obudzisz rodzinę i ona też zacznie krzyczeć. RYBY Wreszcie uwolnisz się od problemu, jaki towarzyszy Ci już od dłuższego czasu. Dlatego lepiej, żebyś już teraz zaczął uczyć się grypsery. Przypomnij swojemu obrońcy, aby wyraźnie podkreślał, że uwalniałeś się od problemu w afekcie i będąc chwilowo niepoczytalnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zastanawiałam się jak przywitać się z WAMI W NOWYM ROKU KŁANIAM SIĘ WAM i ROZSYŁAM CAŁUSY 👄👄 LIVIO! Jesteś wielka pierwsza 1go stycznia 2011 odwiedziłaś kawiarenkę👄 Kawa , śmietanka , herbata zielona z pigwą, szklanka mleka stoi na stole ..jak odpoczniecie i zawitacie w klubie ... częstujcie się. Na szczęście czuję się lepiej , jednak chyba po lekach mam wysuszone śluzówki drapie w gardle i zmusza mnie do kaszlu. Dzieci nie przyjechały , podjęły słuszną decyzję. Pogoda jest fatalna bardzo silny wiatr, mżawka , temperatura się waha od -1 do 0 st. Dla nas najważniejsze jest ICH BEZPIECZEŃSTWO. U mnie przywitanie Roku było bardzo intensywne , na szczęście trwało krótko , około pół godziny. Nasz kot był tak wystraszony i nie ufał nawet nam.Siedział za wersalką , dzisiaj dalej wystraszony siedzi pod stołem. Szaleństwa sylwestrowej nocy minęły jeszcze dwa dni odpoczynku i zaczniemy żyć realiami dnia codziennego. Dziękuję za wszystkie miłe słowa , pozdrawiam Was baaaaardzo mocno. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA❤️ Bardzo dziękuję za szampana , smakował mi wyjątkowo. Pisałam już,że Twój pseudonim wywołuje mi wspomnienia o pięknej kobiecie i piosenkarce. Pisałam też,że każde zawody bokserskie oglądam z razem z Tobą. Darzę Cię ogromną sympatią, właśnie Ty wyciągałaś mnie z dołków w które wpadam dość często.Żałuję,że nie piszesz i że ja ze wspaniałymi koleżankami nie możemy Ci podać ręki. Mam taką propozycję , jeżeli jesteś gotowa i chciała byś napisać do mnie prywatnie , bardzo Cie proszę. Poczuj się uwolniona od chandry ❤️ Przesyłam serdeczne pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry !Piję z wami kawkę ,smakuje bardzo dobrze. Za oknem wychodzi słonko , temp.+ 2. Po 5 godz. snu mam lenia, niestety piesa chce na spacer.Trzeba się ubrać .🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. Czuję,że zabawy sylwestrowe były udane. Dłuuuugi odpoczynek wskazany:D MARYLKO! Po spacerku z Kają zapraszam Cię na kawę(_)> ....dobra kawa nigdy nie jest zła:D Wczorajsze popołudnie miałam urozmaicone .......brak prądu , na szczęście około godziny. W domu życie zamarło. Pozdrawiam Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej-ha-heja! Nowy Rok przeskoczony! Witam z samego rańca. Muszę Wam się przyznać,że odwiedziła mnie Kozunia - vinko z winogron próbowałyśmy w noc sylwestrową. Koza leczy jeszcze kopytka po tańcach. Dzisiaj na powitanie kwas chlebowy...tym,które w potrzebie:) Miłego dnia. Globus - wpadnij na vinko - chorobę przegonisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć śpiochom :) Dosiadam do kawki.Liwio na co ten kwas chlebowy ? Ja lybię 'Kubusia". Z piesą już byłam.Wczoraj rozebrałam choinkę - tak się już sypała .Urok żywej - krótki.Zyczę miłej niedzieli 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Spóżnione życzenia lecz z ❤️ A...anioła stróża u boku B...buziaków słodkich miliony C...czasu wolnego dla siebie D...drogi usłanej różami E....ekskluzywnych wakacji F....fury pieniążków G...gwiaździstego nieba H...horoskopu korzystnego I.... i oprócz tego J...jasności umysłu K...kolorowych chwil L...lotów wysokich M...miłosnych uniesień N...nieprzemijającej urody O... oddechu od codzienności P...pogodnych dni R...romantycznych wieczorów S...szalonych nocy T...tylko spełnionych marzeń U...uroku osobistego W...wiary w sukces Z...ZAWSZE UŚMIECHNIĘTEJ BUZI Szczęśliwego Nowego 2011 Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć !!!! LIVIO! MARYLKO! Chętnie do Was wpadam. Marylko czy bułeczki , no chociaż jedna została..... proszę poszukaj:) niebawem przybędę. Swoją choinkę zmuszona jestem trzymać do przyszłej niedzieli i po tym terminie szybciutko rozbiorę. Nie lubię na nią patrzeć , przypomina mi przemijanie. LIVIO! Kwas chlebowy bardzo lubię , winko z winogron też więc się przygotuj na wizytę. Miotełka też rozmarzła jako,że jest odwilż. Gardło opatulę szalikiem, baranicę na głowę , abym tylko nie zbaraniała do reszty:D:D i w drogę. Siedzenia w domu mam DOŚĆ!!! Do niedawna w sklepie kupowałam kwas z kiszonej kapusty o nazwie "kacuś" nie wiem dlaczego ostatnio go nie ma. Dziewczyny mam dość świątecznych dań.Dzisiaj na obiad jem ziemniaki z sadzonym jajkiem plus ogórek kiszony....ślinka mi leci na samą myśl. KOZA! Tak Cię ostrzegałam nie szalej ...... pokaleczyłaś kopytka i cierpisz. Mam w domu balsam na aloesie robię Ci okłady , bądź cierpliwa i siedź w klubie , a wszystko minie. A jeszcze jedno , na jutro przygotowuję wywar na zupę pomidorową wystarczy dla wszystkich zapraszam:) Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Mam jeszcze jedno poważne zadanie. Po siódmych potach , muszę dzisiaj znowu zrobić się na ..ubóstwo:D KLARO! Ze mnie bóstwa zrobić już się nie da:D:D mogę się robić tylko na ubóstwo;):D:D Wieczorem jeszcze się zamelduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaczę-mój M. nie jest wart mnie ani mojej miłości.Wracając z kościoła spotkałam ich twarzą w twarz- zachowałam klasę .Moja eks koleżanka patrzyła w niebo , mąż powiedziaŁ CZEŚĆ.oDPOWIEDZIAŁAM .zACHOWANIE Z KLASĄ . a TERAZ W DOMU RYCZĘ - NIE WARTO TAK KOCHAĆ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w końcu Was przeczytałam :P Wszystkiego NAJ a Nowym ROKU! Glou- z każdej z nas da się zrobić BÓSTWO! :classic_cool:. Wszak najważniejsze to, to ...Wiara, Nadzieja i Miłość i...ta PEWNOŚĆ, że z.....czasem wszystko się spełni, tylko..... tutaj trzeba trochę pomóc.:D...LOSOWI!:P U mnie po 14-tej obiad...ziemniaczki z soczystymi żeberkami (winiar)..mąż serwuje :) kapusta modra i ta z grzybami... Piesa w Sylwestra szalał trochę... mąż mu zaaplikował środki uspokajające tyyyleee, że 1-go stycznia były prawie...zwłoki. Buziaczki dla wszystkich i Clauda...podoba mi się to...JEST CUDNIE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marii- tak Ci współczuję... Klasa- dla ŚWIATA a.....cierpimy...SAME!!! Trudno coś radzić... PRZYTULAM CIĘ MOCNO! ❤️ To kiedyś minie,,,,,,,KIEDYŚ!!!! Całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusik bułeczki zostały - możesz wpasć ! Słucham ulubionej muzyki , gotuję obiad , w y pilam drinka , przytulilam się do s., dostałam fajnego smsa od córki- trzymam fason.Pewnie byłoby lżej gdybym miała koleżankę której mogłabym się wyżalić ale ta przynosi radość M. a innej nie mam . Cholera znowu smucę Wam przy nowym roku , ale jesyeście moją drabiną chociaż wirtualną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć KLARO! Mój obiadek też mi smakował:) Ale u Ciebie no nie powiem:) urozmaicony:) do tego zaserwowany przez M smakuje jeszcze bardziej. MARYLKO! Jesteś z wielką klasą , nie wiele ludzi stać na takie zachowanie. Wiem jaka jesteś obolała i poobijana. W takiej sytuacji płacz jest rzeczą naturalną. Wszystko co się skumulowało w Tobie wykrzycz, wypłacz nie broń się przed taką reakcją. Marylko to Oni nie warci są innego Twojego zachowania.Cierpisz bardzo ale z godnością. Córka wyczuła ,że potrzebna Ci radosna wiadomość, kiedy trzeba jest przy Tobie. Jak zawsze pozdrawiam Cię bardzo serdecznie i proszę w takich chwilach pomyśl tez o naszym klubie.Wszystkie jesteśmy bardzo blisko Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję.Najgorszy pierwszy raz- za drugim spotkaniem może nie będzie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Trudno mi się zebrać w garść.Za oknem widać,że życie wraca do normy, ruch na ulicy , wyjazdy do pracy i wszystko jest jak było. Na rozpoczęcie tygodnia w klubie czeka lista obecności i kawa. Zapraszam. Dobrego tygodnia dla wszystkich. MARYLKO! Już nic Cię nie zaskoczy, ból też będzie mniejszy❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest straszne, gdy doznajesz podwójnej zdrady- męża i przyjaciółki. Marii pewnie Ty nigdy byś tego przyjaciółce nie zrobiła i dlatego byłaś taka ufna- wpuściłaś tę żmiję na swój teren. A z jej strony to nie była przyjaźń tylko KOŃ TROJAŃSKI. Masz nerwy dziewczyno bo ja albo bym przeszła na drugą stronę ulicy (z klasą!!!) albo ( bez klasy!!!) dałabym jej w papę, tak, aby mnie na drugi raz unikała :P Czy następnym razem nie będzie bolało???? Nie jestem tego pewna:( Ale DASZ RADĘ- musisz DAĆ! Przypomniała mi się piosenka Kasi Cerekwickiej.... smutne ale prawdziwe... gdybyś wcześniej zauważyła, to.... może byś zapobiegła????? Może...... http://teledyski.onet.pl/10172,3047649,teledyski.html Twój chytry plan już znam I na wylot wreszcie przejrzałam Cię. Niestety on jest mój i bez walki nie poddam się. Gdybyś wiedziała jak, wiele pracy musiałam włożyć w to, by był kim teraz jest idealnym mężczyzną Zejdź mi z oczu bo nie odpowiadam za swe czyny jeśli dowiem się, że chcesz stanąć mi na drodze. Czego nie powinien Twój wróg wiedzieć, przyjaciółce swojej nie mów bo wykorzysta przeciw Tobie Jedną zasadę mam lepiej jest gdy z wrogiem przyjaźnisz się To był podwójny cios, gdy odkryłam co zrobić chcesz. Weszłaś na teren mój, dobrą radę na przyszłość Tobie dam: nie buduj szczęścia na cudzym nieszczęściu Zejdź mi z oczu bo nie odpowiadam za swe czyny jeśli dowiem się, że chcesz stanąć mi na drodze. Czego nie powinien Twój wróg wiedzieć, przyjaciółce swojej nie mów bo wykorzysta przeciw Tobie Teraz na pożegnanie powiem Ci jeszcze coś: to ja byłam przy nim, gdy wylali go z pracy. nie myśl sobie, że chcę zrobić tobie na złość to ja byłam przy nim gdy umierał na katar. on dla Ciebie nigdy nie porzuciłby mnie, To ja kupiłam dom i ten piękny samochód. On należy do mnie i chyba już wiesz, że nie będziesz spać w mojej jedwabnej pościeli Zejdź mi z oczu bo nie odpowiadam za swe czyny jeśli dowiem się, że chcesz stanąć mi na drodze. Czego nie powinien Twój wróg wiedzieć, przyjaciółce swojej nie mów bo wykorzysta przeciw Tobie Zejdź mi z oczu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć dziewczyny! Szkoda , że nie słyszałam tej piosenki wcześniej. Teraz za póżno..Kiedyś napisałam jej smsa -na cudzym nieszczęściu szczęścia nie zbudujesz.Poskarżyła się jemu .M. chce mieć święty spokój - ktoś inny napisał do niej anonim - stwierdziła , że to ja.Ja 7 mies. temu umiałam tylko włązyć komputer , a nie pisać , drukować jeszcze nie próbowałam do dzisiaj.M. wierzę ,że to nie ty.Ja mam tyle dobrych koleżanek w pracy, nawet nie wiesz jak cię bronią. Klaro za dużo pisać na ten temat- ona wszysko wykorzystuje by go utrzymać przy sobie to jej trzeci żonaty facet . szkoda że wczesniej nie wiedziałam, w pracy wiedziały i nic mi nie powiedzialy.M. trzy razy zrywał i nic to nie dało .Dzwoniła ,sms - gdyby nie odpowiadał - znudziłoby się jej . Koniec z tym tematem.Na razie dziewczyny. Winni są oboje.A ja byłam naiwna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×