Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Pozwólcie,że się wkrecę.Jakaś szalona atmosfera zapanowała w Klubie.To ani chybi po jednej '' małpce''.A najbardziej nie przewidywalna jest Livia.Podziwiam też moją bliżniaczkę i Marię.Ja bym tak nie potrafiła.Trzymajcie się dziewczyny i do następnego wpisu.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze wpadłam się pośmiać- zabawa super! Mogę parzyć ziółka codzienniw. Ugotowałam rosół na jutro i napisałam tygodniowy plan zajęć dla maluszków. Praca dla dzieci to dwa etaty :) Tylko za przygotowanie pomocy do zajęć już nikt nie płaci . Za to potańczę z dziećmi lambadę jutro . Dobranoc jesteście super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabawa,zabawą -dzisiaj z rańca : moralniak,obolałe kończyny,głowa w chmurach- echhhh - za wszystko trzeba zapłacić.Marii - dobrze,że nie wylałaś z kwiatków wody,koza je chłepcze. A ja przyniosłam wodę z ogórków kiszonych......facet to świania..la..la..la..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY ! Stawiam kawę , ziółka i zimne napoje dla potrzebujacych :) Chatka posprzątana - czeka na gości.Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, dzień wstał to i WY sporządniałyście:P a ja z Wami :D Dzięki za kawkę 👄- miłego dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam z sercem LIVIĘ , KLER, MARYLKĘ,DALIDĘ, ANULKĘ,CLAUDIĘ EMILA I EMILKĘ chwyciłam za zioła , później kawa. Po zabawie jeszcze jestem w euforii:D Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to widze że nie tylko ja czuję sie taka "odświeżona". Powiedzcie mi co za ziółka pijecie i na co - może i mnie pomogą. Ja dziś stawiam kopytka z bigosem - chodzą za mną od tygodnia. Narazie i do potem. Pozdrawiam od samego deszczowego ranka wszystkie panie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej Wam. DALIDO Ziółka przygotowuje Marylka , recepturę trzyma w tajemnicy:) a działanie mają uzdrawiająco-rozluźniająco-rozśmieszające ....takie wszystko w jednym:D Czuję smak kopytek i bigosu. Podkradłam troszkę ...mniam mniam Trzym się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
A miało być tylko o babci i wnuczku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://gotowanie.onet.pl/26489,0,1,murzynek_z_orzechami,ksiazka_przepis.html Slicznie witam koleżanki🌼 Zapraszam na jutro na murzynka i kawke - rano Właśnie siedzi e piecyku i się piecze - murzynek - super ciasto polecam Jestem sama w domku. M w pracy a wnuk na urodzinach u kolegi. Jak zwykle wykorzystałam czas pracowicie - no właśnie ,bo jak siedze i nic nie robie to mnie nosi.A miałam odpoczywac,TAK JAK MNIE PROSIŁ M. W ogóle jest ostatnimi czasu bardzo troskliwy i pomagający - mam nadziej że tak bedzie zawsze?Globusiku ale za to róża jest super Marylko czy te ziółka też mogą byc dla mnie? Jutro jeszcze mam wolne ale za to w sobote ide do pracy na 18 godz. - nie lubie tak długo. a DZISIAJ buziaczki dla was i do jutra Anulko - myśle o ToBie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSZE TAK BO COŚ NIE WYCHODZI CIASTO kostka margaryny (250g) 4 łyżki mleka 4 łyżki kakao 1,5 szkl. cukru 5 jajek 1 i 3/4 szkl. mąki pszennej proszek do pieczenia (2 łyżki) skórka otarta z cytryny cukier waniliowy 6 łyżek dżemu porzeczkowego(lub innego kwaśnego) 200 g orzechów włoskich POLEWA 3 łyżki cukru pudru 2 łyżki kakao 3 łyżki mleka czubata łyżka masła Etapy przygotowania 1.Margarynę, mleko, kakao i cukier włożyć do garnka i zagotować na małym ogniu (mieszać od czasu do czasu). 2.Powstałą masę wystudzić. 3.Białka ubić na sztywno ze szczyptą soli, orzechy posiekać, cytrynę sparzyć i zetrzeć skórkę. 4.Do wystudzonej masy kakaowej dodawać żółtka, mąkę, cukier waniliowy, skórkę cytrynową, proszek, dżem i orzechy - miksować. Na końcu dodać ubite białka, delikatnie, ale dokładnie wymieszać. 5.Na natłuszczoną blachę wyłożyć ciasto, piec w 180 stopniach ok. 40 minut (sprawdzać patyczkiem). 6.POLEWA: wszystkie składniki połączyć, zagotować mieszając, lekko wystudzoną polewę wylać na ciasto. Można użyć gotowej polewy lub posypać ciasto cukrem pudrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno już nie pieklam murzynka - pycha! Najczęściej na zyczenie mojej Córci, a teraz dla cukrzyków -niet..,można tylko się oblizać.ech..... dzisiejszy dzień ciężki,zwalam na pogodę,samopoczucie..no..do d........ i jak tu byś wesolym,z myśleniem pozytywnym:) Już nie stękam,bo jeszcze się poudziela. Dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariua59
Pogoda podziałała na wszystkich , chyba ciśnienie spada . Dzieci to najlepsze barometry - były nie do okiełzania :) Z praktyki wiem , że tak się zachowują jak ma padać.Będzie deszczowo ! Globusik - dzięki za żarcik :) Pa dziewczyny 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄 dla Was. Chyba tez zwale na pogode tak jak Livia :-( moje samopoczucie do bani.......... ale juz blizej wiosny i mam NADZIEJE, ze wszystko wroci do normy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich, jak mieć kogoś, kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszysię w powodzeniu. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu ważny jest drugi człowiek nieważny czy z bliska,czy z daleka,wystarczy że dobre słowo powie i szczerze się do Nas uśmiechnie. Są trzy kwiaty, które rosną, tylko w głębi ludzkich serc. Z nimi życie całe - wiosną, bez nich w sercu pusto jest. Jeden świeżą tchnie zielenią, w drugim błękit nieba drży. A w tym trzecim się czerwienią wszystkich róż płomienne skry. Pierwszy jasną przyszłość czyni: Drugi pokój, ufność da, a ten trzeci opromienia... Trud i znój każdego dnia. Pierwszy nazwę ma - nadzieja. Drugi, wiara - jego imię. A ten trzeci jest miłością, i on nigdy nie przeminie. Niezależnie od pory roku niech te trzy piękne kwiaty zawsze kwitną w Waszym życiu . Dobranoc.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Za oknem szaro i brzydko, do tego mocny wiatr. Pogoda rzeczywiście jest zmienna i nasze samopoczucie też. Zapraszam na mleczną zupę a po niej kawa. DALIDO chyba złamię zasadę i pokuszę się upiec murzynka. Bardzo rzadko coś piekę ze względu na M. Dobrego dnia życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapraszam na kawkę i mieszanke ziół . Co w niej jsest sama nie wiem . Ale dobrze działa... Oj dziś długi dzień - po pracy mamy zebranie z szefową , przy piątku !!! Na razie pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam . Rzeczywiście aż nie chce się patrzeć na świat za oknem- szaro, buro i ponuro:( Ja już chcę trochę kolorów na dworze :P Póki co pijmy kawę, ziółka a aromaty niech wywołają uśmiech i nadzieję.... przecież to tylko 2 m-ce i coś pozytywnego w końcu drgnie w przyrodzie. Miłego dnia Laseczki 👄, 🌻, ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.. ja jeszcze zaspana,mój komputer tyyż. Dzisiaj zasadzam w naszej Chatce doniczkę z tajemniczym zielem! Jest to cudowne ziele - zmiennoznaczeniowe - jedna gałązka a potrafi stać się tym,co która z nas sobie życzy. Emilek - wyłaż z kąta,na razie nikt nie tańczy - jesteś bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie i wesoło , mimo ,ze pada deszcz i wieje silny wiatr. Zapraszam na murzynka i kawke - pycha. Emilek dla tego zwierzątka - całkiem fajne. Na razie znikam - robie śniadanie - zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nic dziwnego,że w Chatce cichutko. U mnie baaaardzo wieje i czasami pada śnieg. Chciałam pospacerować , jednak bałam się ,że coś ciężkiego spadnie mi na głowę:) i wróciłam niepocieszona do domu. Bardzo chętnie zjem murzynka i wypiję kawę. Nic,że ta godzina planuję posiedzieć wieczorem więc kawa mi pomoże. Miłego, spokojnego i ciepłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem ! Dopiero wróciłam z pracy - zebranie z szefową.Postawiła ciasto i kawę i między innymi oznajmiła , że może ze 2 dni spóżnić się z wypłatą! Zobaczymy jak co to się pożegnamy.... Liwio :) wyczaruj mi z tej gałązki fajnego faceta- mniej więcej w moim wieku.Nie musi być ani przystojny ani bogaty ale dobry , prawdomówny i musi lubić taniec. gdzie znależć takiego , na dodatek wolnego? :D To tylko marzenie .... A poważnie - pada deszcz wiosenny , ciepło - szłam do domu z buta :) Sciskam was mocno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie przed południem padał mokry śnieg, trochę się zabieliło...ale teraz już tylko deszcz i wiatr :( Jedyny plus to, to że w kominku słychać przyjemnie wiatr :) Glou- nie dziwię się Tobie, że zrezygnowałaś ze spaceru- pogoda "pod psem", więc przyjemniej w domku z kotkiem (ślicznym) Livia-ależ stresujesz Emilka :P. Czyżbyś i dziś coś PLANOWAŁA bezecnego? Marii- ciepły deszczyk.... wiosenny :D coś chyba za wcześnie ta wiosna u Ciebie :P no i te marzenia do wyczarowania.... Nie martw się, wszystko ma swoje miejsce i swój czas.....a nie szukając, często znajdujemy szczęście 👄 Dalida kusisz tym "murzynkiem", kusisz ale... może nie kawę a herbatkę owocową chętnie wypiję. Cieszę się, że u Ciebie dobre dni, wierz w to, że będzie ich dużo. Anula- wiersze jak zwykle piękne...potrafisz tak do każdej sytuacji :classic_cool: No......... to jesteśmy już we trzy w Bożym Oku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO MOŻE ZA CIOSEM...WIECZÓR FRANCUSKI Edith Piaf i " niczego mi nie żal"...poniżej tekst :D http://www.youtube.com/watch?v=kFRuLFR91e4 "....Nie, nic a nic, nie, nie żałuję niczego ani dobra, które mi uczyniono, ani zła, już jest mi wszystko jedno nie, nic a nic, nie, nie żałuję niczego to spłacone, zamiecione, zapomniane, nie obchodzi mnie przeszłość rozpaliłam ogień moimi wspomnieniami moje troski, moje przyjemności, już ich nie potrzebuję wymiecione miłości i drżenie ich głosu wymiecione na zawsze, zaczynam znów od zera nie, nic a nic, nie, nie żałuję niczego ani dobra, które mi uczyniono, ani zła, już jest mi wszystko jedno nie, nic a nic, nie, nie żałuje niczego bo moje życie, moje radości zaczynają się dziś z tobą ..." 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×