Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Kózko prawie spotkałyśmy się w drzwiach . Jesteś niezawodna jako terapeutka - leczenie śmiechem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KÓZKO EMILKO! Pośmiałam się przed snem:) Okazuje się,że tez jesteś czarownicą namieszałaś tymi cyframi:) ja rzeczywiście wybrałam 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Poranny sen bardzo smakuje;) zachowuje się cichutko , odpoczywajcie. W chatce już ciepło.Na śniadanie przygotowałam jajecznicę ze szczypiorkiem, herbatę zieloną z pigwą , na deser kawa:) Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w sobotę.chatka już czynna. Kozo - ja też w tej zabawie z liczbami wybrałam 7. Ciekawe - Dziewczyny - odpoczywajcie w sobotę,niech syzyf Was się nie czepia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nic z tego nie rozumię. Otworzyła mi się nowa strona i nie mam wpisów. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :) W nocy tak hulał wiatr , karetki na sygnale jezdziły -nie mogłam zasnąć. Teraz stawiam kawę i zapraszam , w chatce cicho ... Za oknem zima , spadł śnieg . Nic mi się nie chce , a w domu brudno - trzeba sprzatać. Livio podeślij mi miotlę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No znalazłam wpisy:) Dziewczyny! wczorajszy wieczór i noc była okropna.Czułam się fatalnie i również nie spałam. Jutro mamy uroczystość 40 lecia pożycia małżeńskiego znajomych. Jesteśmy zaproszeni do Zamku w Golubiu Dobrzyniu. Może dlatego,że jestem nie wyspana ale wcale nie chce mi się jechać. M w skowronkach , mobilizuje mnie. No cóż rada nie rada zbieram siły:) Pozdrawiam hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! Globusik jedż na imprezę , zazwyczaj jak nie ma ochoty najlepiej się ubawisz :) Tance będą ? Przybędę jako " Maszek" D .Tak dawniej nazywał się wodzirej na weselu . Dla poprawy humoru latałam po sklepach - obniżki 50 % , kupiłam spódnicę , sweter i sukienkę dobrej firmy za 150 zł . Pierwszy raz w życiu wydałam kasę, której jeszcze nie mam :) Miłej soboty dziewczyny ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczorek - u nas malutki mrozik, było duzo słoneczka i miałam fajny spacer z pieskiem. Kozo - te dowcipy są świetne.Jestem inna bo wybrałam 9. Klaro - zdrowiej szybko bo to nie zdrowo chorować. Mario - będzie dobrze.A drink może być dobry.Grunt to dobre zakupy - relaks świetny - ja będe sie relaksowac na wiosne Hi hi Anulko - mam nadzieje że jakoś dajesz sobie rade - jestem z Tobą. Jestem po pracy ale dzis sobie pospałam i jestem w niezłej formie,nawet posprzatałam i umyłam okno w pokoju. Globusiku idż na ta impreze, napewno będzie fajnie i będziesz sie dobrze bawic. Odwiedzi mnie dzis córcia z wnukami - na moment ale dobre i to. MójM ma dzis urodziny ale jest w pracy i jest bardzo markotny - delikatnie obchodził urodziny w czwartek,mały drink i koniec.Nawet sam nie za bardzo chciał drinkowac - może te leki pomagaja,bo jest spokojny i ugodowy.I wogóle jest super. Kochane życze Wam spokojnej nocy i do poniedziałku ,bo jutro ide do pracy na 22 godz. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny ale fajnie:) MARII!! mnie tez się zdarza coś kupić i czekać na emeryturę:) kasa się znajdzie,a najważniejsze jest samopoczucie. Pozdrawiam hej. DALIDA! Naprawdę cieszę się ze stabilizacji domowej. Jesteś zupełnie inną babką:) i trzymam kciuki aby było już tak ZAWSZE. Pozdrawiam. KLER! Pewnie musisz wyleżeć co swoje. Życzę zdrowia , dobrego samopoczucia. Pozdrawiam. LIVIO! Czy Ty dzisiaj syzyfujesz?:) tylko rano wpadłaś do chatki i to na krótko:) Pozdrawiam hej. ANULKO! ❤️ z pozdrowieniami. EMILKO i EMILKU noc ma być mroźna , siedźcie w chatce. Ja pod pręgierzem M zmobilizowałam się i jestem gotowa na jutro:) Życzę miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff!!! To ja,nie czytam,bo nie wyrabiam.Mam nadzieję,że o mnie pamiętacie i nie wykluczyłyście mnie z klubiku/ wiem,że zalegam ze składkami/.Poczytam,kto za mną tęsknił,a jak nie tęsknił to ma dyspensę.I od tzw.ręki ... wszystkie dziewczyny,panie,laski,czarownice/szczególnie Klarę !!!/ pozdrawiam z L./smutnego z powodu odejścia wielkiego człowieka a-ba Józefa,o którego wielkości dowiedziałam się dopiero teraz-taki był skromny/....Moja matka/91/jest po wszczepieniu stymulatora.Ma nadzieję na 100.Jestem w nastroju nie OK.No i tyle...Pozdrawiam b.serdecznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ! Byłam u mamy .Teraz siedzę zmęczona po syzyfach w domu :) S. z kolegami wybył z domu .Młodość ma swoje prawa :) A ja piję z wami herbatkę . Dalido - fajnie , że u Ciebie spokój:) Kler wracaj szybko do zdrowia bo Cię tu brakuje 🌻 Livio pozdrawiam :) Anulko jesteśmy cały czas z tobą . Claudio trzymaj się ciepło. Globusik baw się dobrze . Do reszty pań 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie w niedzielny poranek. Zostawiam przygotowaną Chatkę na Wasze przyjście. KOZA EMILKA mnie posłuchała, została w chatce , jest cieplutko. EMILEK w kąciku patrzy wielkimi oczami, jeszcze troszkę zaspany. Na stole termos z herbatą , kawą .Jeszcze przygotowuję kakao. Hiacynt pachnie, zapaliłam kadzidełko ..tropikale. Do zobaczenia po powrocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam do chatki na gotowe. globus - wstałaś tak wcześnie,utnij sobie jeszcze drzemkę przed imprezą. Będziesz dzisiaj na Zamku - jak zobaczyszBiałe Damy - to będziemy tam my!! Miotły gotowe!! Miłej niedzieli moje Damy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Dzięki za kawkę .Przyniosłam do chatki czerwone tulipany .Dla nas wszystkich na Walentynki . Za oknem śnieg i mróz a już chciałabym posiedzieć w ogrodzie :) A tak w ogóle to gdzie podziały się ptaki ? Już od dawna nie ma nawet wróbli ! Dobrego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CAŁA CHATKA DLA MNIE...... .......OJ BĘDZIE BAL.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam Was serdecznie. Wróciliśmy szczęśliwie. Uroczystość była podniosła jak na Jubilatów przystało. Czuliśmy się wspaniale wśród przyjaciół. Nie sadziłam,że będą również tańce. Oczywiście w Zamku widziałam Białe Damy .....KLER,MARII,DALIDĘ, ANULKĘ , była również WAZÓWNA to LIVIA. 👄❤️ Pozdrawiam Was ja i Pan Globus. Tak wywijał na parkiecie,że niebawem uderzy w głęboki sen. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już na nogach:) Sprzatam Chatkę po balu Kozy. ten Syzyf.. nie chce się odczepić. Następna szykuje śniadanko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dla wszystkich PAŃ z klubiku wszystkiego najlepszego , dużo szczęścia , radości i miłości przesyła Globus - Walenty. Witajcie ! Odeszłam na chwilę i mój Walenty przesłał dla Was powyższe życzenia. LIVIO ! Dzięki za uporządkowanie Chatki. Na śniadanie stawiam rogaliki plus masło i twarożek ze szczypiorkiem oczywiście herbata i kawa też. MARII ! Tulipanki piękne. Mimo dużego mrozu u nas zrobiło się wiosennie. KLER DALIDA ANULKA pozdrawiam. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! zrobiłam kawkę - chlebek z miodem , serem i wędliną do wyboru . Smacznego . Miłego dnia laski 🌻 i ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale mamy urozmaicone śniadanie:) dzięki Marylko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś zakochani święto swoje mają, dzisiaj moc życzeń sobie składają. Ja też chciałbym życzyć Wam, byście zapomniały co to łzy. By każdy dzionek życia Waszego, był lepszy od dnia poprzedniego. By szczęście Was nie opuściło, by nic Was w życiu nie zmartwiło. Witam serdecznie🌼🌼🌼 Jeszcze dochodzę po 24 godz pracy i nic mi się nie chce, Ale chciało mi się Was serdecznie pozdrowić. Wszystkiego najlepszego i miłego wieczorka. http://id.joe.pl/sub_images/pictures/ebfc55246168a5dc419d0343e1b236a7_th2.gif Mam nadzieję ,że wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję Dalido :) I dla wszystkich kolezanek - duży buziak. Wypłaty dalej nie mam . Co robić ? Dzieciaczki mnie lubią , ja ich też :) Mam lepszy humor - mam po co wstawać , nie mam czasu na myslenie o kłopotach ale liczyć na to , że kiedyś zapłaci - co myślicie na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje Kochane 👄 Dzień jest wyjątkowy, bo Walentynkowy. Więc szepnę Wam do uszka, że Kocham Was z całego serduszka! :D Pozdrawiam serdecznie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie, ze u Was wszystko ok. Mario kochana pracujesz z dziecmi i jak sama piszesz dzieci Cie lubia , no jak nie lubic takiej osoby o tak cieplym serduszku jak Ty. ❤️ Panstwo" Globusowie" zabawiali sie jak krolowie na zamku :D Tak zawsze Globusiku bywa jak nie masz ochoty to zabawa sie udaje i tak bylo w Twoim przypadku, ciesze sie, ze bylo Wam fajnie. Panu Globusikowi dziekuje za zyczenia .👄 Globusiku ten calusek dla dzentelmena :D Livio jak Twoj ogrod, czy "miotly" juz gotowe dla nas :D👄 Klaro 🖐️ Dalido ciesze sie razem z Toba, ze uklada sie Wam dobrze i zycze Ci tego z calego ❤️ A u mnie....... no coz walczymy z chorobami ale wierze w to, ze wszystko bedzie dobrze bo innej pocji nie ma. Pozdrawiam🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulko dziękuję za dobre słowo i chociaz nie zawsze piszę o Tobie myślami jestem z Toba i Twoja rodziną .❤️ Martwie sie o syna - znowu nie był w szkole , nie ma go w domu , nie odbiera telefonu - koledzy wazniejsi .Nie wiem jak z nim rozmawiac. Małe dzieci - mały kłopot .Duże dzieci- duży kłopot. Sorry - marudzę .Może zrobię tak jak radzła Livia , może to do niego dotrze ! Dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ! Wrócił mróz .U mnie - 16 stopni . Zaparzylam kawkę , w chatce ciepło . Miłego dnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziewczyny - nowy tydzień spotkań przy kawie w naszej Chatce. Marii - troche niepokojace wieści z Twojego przedszkola. Dotychczas sądzilam,że przynajmniej "uczciwie" właścicielka z Tobą porozmawia. to,że dzieciaczki Ciebie lubią - to nie jest zasadniczy powód dla Twojej pracy. Myślę,że zrbiłaś jakieś rozeznanie co do uczciwości tej kobiety. Sama kiedyś prowadziłam interesy:) moim priorytetem było - ludzie, musisz się zorientować - co jest priorytetem tej kobiety!! - pogadała z tobą? - ma problemy z opłatami? - jak z innymi pracownikami? - boi się,że możesz ciągać ja po sądach? - czeka,aż odejdziesz bez zapłaty,bo na twoje miejsce ma inne osoby chętne? - dlaczego odeszła Twoja poprzedniczka? Ech życie w przekrętnej rzeczywistości. Kanty są dla innych - nie dla nas,maluczkich. Ja też jestem ostatnio strasznie wkurzona na rachunki za gaz. Dostałam ostatnio r-k,bez odczytywania licznika - "PRZEWIDYWALNE ZUŻYCIE" - CO TO JEST DO CHOLERY !! Rachunek w wysokości poprzedniego,kiedy były silne mrozy,co najmniej 500 zł za wysoki. Mam nasz rząd kredytować z pieniędzy których nie mam. I nie ma"zmiłuj się". może wreszcie raz,mogłabym sobie zamarzyc o wyjezdzie latem nad morze? Ale po co mi to - polska w potrzebie, o b r z y d z e n i e ! Jak ktoś nie potrafi rządzić narodem - to ma inne wyjście. Ech... milego dnia i tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam , za oknem mróz , w Chatce cieplutko i serdecznie. KLER! czuję,że przechodzisz ciężkie przeziębienie. Trzymaj się i wracaj do zdrowia. ANULKO! Dziękujemy za miłe słowa. Zawsze liścik od Ciebie mnie uspakaja i dodaje otuchy❤️.Pozdrawiamy Cię ..dwa Globusy. MARII ! Niepokojące co piszesz.Z jednej strony praca jest Ci bardzo potrzebna z drugiej szefowa Cię wykorzystuje.Zrób rozeznanie tak jak radzi Livia. Czy wynagrodzenia nie otrzymali wszyscy pracownicy? Nie obawiaj się i przeprowadź stanowczą rozmowę. Bez zapłaty jest niemożliwe pracować. Na to dzieje się wokół nas nie zawsze mamy wpływ. Dla dzieci chcemy zrobić jak najwięcej , a one odrzucają wskazówki i rady. Tak jest u Ciebie.Wiem,że to strasznie trudne, ale do czasu innego toku myślenia Syna nie wiele możesz zrobić. Została tylko rozmowa , może z czasem przyniesie owoce.Takie duże ❤️ dla Ciebie od nas. LIVIO! Rachunki, rachunki pchają się drzwiami i oknami. Tak są naliczane, że zwykły śmiertelnik nic z nich nie rozumie. U nas prognozy i wyrównania są ze światłem. Głowa boli. Pozdrawiam. DALIDA! Ciągnie wilka do lasu:D i dobrze,że tak jest. Nawet jeśli jesteś zmęczona odpoczynek w Chatce jest gwarantowany:) Pozdrawiam. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×