Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Ach Dziewczyny, to ja tylko tak na DOBRANOC ( udało się!) Mam nadzieję, że pogoda się ustabilizuje:) w końcu przed nami weekend, a jak wolne, to ja też chcę mieć trochę słoneczka:) Pa, Penelope, jeszcze raz gratulacje.... dla Twoich uczniów:P , i dla Ciebie też :D Saro 👄 Niki- pisz 🌻 Ania??? 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś pierwszy dzień LATA:) i trochę słoneczka. Zapraszam na kawę lub herbatę na tarasie , Zbój i Kicia, też nakarmione :) Ja dziś taki skowroneczek bo idę do szkoły, trzeba wszystko przygotować na popołudniu. Wiecie akademia, przystroić świetlicę , mamy nadzieję, że uroczystość będzie na boisku, bo będzie ciepło, więc musimy być przygotowani na każdą ewentualność. Miłego dnia Dziewczyny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Laseczki witam. Ach jeden dzień nie jesteś w pracy i.... pełne biurko :( Ale- pozytyw taki, że chyba będzie znów piękna pogoda, słońce świeci i nawt ciepło. A może mnie gorąco, przez te papierki :P. Kawka pyszna Penelope. Życzę udanego dnia:) Saro 👄 Niki 🌻 Ania Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiam Was mile Babeczki, Penelope - dzieki za kawusie dobrze że zawsze ktoras mi ją zrobi bo ja jestem niskociśnieniowiec a kawcia choć troche pomaga. Penelope co zamierzasz robić w wakacje, napewno wyjedziesz tylko daj nam znac kiedy azeby moja piesa nie musiala szukać Cie po całym swiecie. Klara 👄 a Ty dzisiaj nie pracuj ciężko bo papiery byly , są i będą a i tak koncza w koszu. Miłego dnia Klaruś , Penelope, Aniu i Niki obojetnie gdzie jestescie niech Wam dzisiaj slonko pięknie świeci. 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj chyba dziś zostanę w przcy :(, zbliża się długi weekend i muszę wyczyścić biurko, no i...... mieć spokojną głowę w dni wolne. Tym bardziej, że mąż coś przebąkuje o wypadzie nad morze :) Saro, co dziś lansujesz na obiad :D jestem już strasznie głodna. Penelope jeszcze raz przyjemności dziś🌻 , pewnie ich wiele dziś dostaniesz. Miłego dnia Laseczki :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia Kasia
z przerazeniem czytam co sie dzieje????Dla najbardziej kochanej osoby z tego klubiku Pani Globus i jej serdecznej kolezanki Livii przesylam caluski.Stracilam Matke w katastrofie kolejowej,wychowana przez ojca i rozne panie,nie zaznalam bliskosci matki w moim zyciu.Moja mama bylaby odzwierciedleniem Globuska,za to Pani bardzo dziekuje.Nie bede juz tutaj zagladac,czuje podwojna strate.Usciski dla przemilego Pana Globus❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klara, na obiadek lansowałam zupke rosołek na ryżu z mlodymi warzywkami i knedle z truskawkami do tego miętę do popicia. Większośc dnia spędziłam w ogrodzie na lezaku czytając prase lekką i przyjemną. Troszkę mogę poleniuchować ponieważ na ten weekend będę miala gości to i więcej obowiązków. Milego wieczoru życze Wam babki, Penelope baw się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- jesteś Mistrzem Kuchni:classic_cool: Jak Ty to robisz? Dobrze gotujesz, jesz słodkie i masz fantastyczną figurę???! Tylko pozazdrościć! Godzinę temu wróciłam, zrobiłam dużo- jutro skończę:) to, co w pracy. Jutro napiszę Ci na maila o moich/z mężem planach na weekend czerwcowy. Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Przed chwią wrocilam ze spaceru po działkach i jestem zbulwersowana. Caly dzień ludzie trzymają labradora na lańcuchu przy budzie i z kagancem na pysiu. Labradory to najłagodniejsza rasa psa, absolutnie nie jest to piesek do budy. Ludzie Ci sa mlodzi, chatę wystawili wypasioną a stosunek do zwierzat okresla człowieka. Nie wytrzymam muszę cos pomoc. Oczywiście właścicieli nie ma cały dzien ten pies ma im chaty pilnować , a on nieszczęśnik cały dzień bez wody i w kagancu. Najgorsze ze zaczynaja sie wakacje i tzw. posiadacze piesków pozbywają się ich w okrutny sposob. Nieraz okazuje się ze ludzie to największe bestie. Klara a tobie wspólczuje, cały dzien w pracy przy takiej ładnej pogodzie to mozna zakwitnac. Muszę Cie pozałowac bo kto to zrobi. A teraz wez fajną kąpiel i do wygodnego lozeczka. 👄 Ani, Penelope i Niki życze rownież milej nocki 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda dziś piękna, wygoniła mnie z łóżka:) Kawa i herbata na stole i rogaliki z dźemem. Wczoraj dostałam pięknego storczyka od mojej klasy ,czekoladki i ( prezent na zakończenie ) taką dyplomatkę damską. Dziś na 9-tą ma zakończenie podstawówka, też idę tam mam parę godzin lekcyjnych. Saro, koniecznie musisz zareagować odnośnie labradora, tylko delikatnie, może oni nie są nawet świadomi, jaką krzywdę robią psu. Klaro, tyle pracujesz to wybierz się z mężem nad morze, masz dosyć blisko a jeszcze jak on funduje:P Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam , rzeczywiście pogoda śliczna, jest ciepło już od rana. Kawka- przepyszna:) a mleczko, to ja dziś naleję kocurkom;) Penelope- fajny i pożyteczny prenent dostałaś- widocznie byłaś dobrą PANIĄ. No to teraz odpoczniesz od gwaru.... ale i tak uważam, że Wy macie za dobrze- tyleeeeeeee wolnego. Saro- tak, też uważam, że musisz zareagować odnośnie psa w kagańcu!!! Przecież to nie mebel ale żywe stworzenie, które pewnie na dodatek już kocha swoich właścicieli a oni...... szkoda gadać. Upały a pies cały dzień bez wody. Wiesz co, wszystko się we mnie burzy Penelope dobrze radzi, najpierw zrób grzecznie uwagę temu państwu i w zależności jak zareagują, tak postępuj dalej. Jeśli z agresją, to powiedz, że zgłosisz to do Towarzystwa Opieki Zwierząt!!!! Z takimi ludźmi nie można INACZEJ!!!! Na razie uciekam- pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Was Laleczki. Dzięki za kawusię i śniadanko bardzo mi pasowała bo ranek ciężki, glowa byla już dawno w kuchni a tylek na lożku. Odnośnie labradora muszę działać przez animals Ci ludzie są chamscy a takich należy unikać.Dzisiaj zjawili się i od rana tam wrzsszczą na jorka bo takiego też mają. Pani tych piesów z wyglądu to delikatna blondyneczka dopoki japy nie razedrze , to nawet ptaki w lesie cichną. Klara , nie masz co żałować Penelope wolnego bo czy będzie umiała go dobrze wykorzystać to już zależy od jej inwencji twórczej, bo jak wróci po wakacjach do szkoly a nie będzie wypoczeta to w ciągu paru dni dzieciaki dadza popalić. Penelope rowniez cieszę się i Ci gratulują że uczniowie Cię docenili. Niełatwo jest uczyć młodzież ale dobrze że uczysz tego przedmiotu a nie matematyki bo z matmą więcej uczniów jest na bakier. Klaruś a Ty dzisiaj łap słoneczko bo tyle siedzisz w pracy że przez te dni wolne możesz nie zdążyć, bo zapowiadali dzisiaj w radiu deszcze. Zyczę Wam laski moje kochane miłego popołudnia i niech Wam słoneczko przyświeca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penelope- no to wypoczywaj- na zdrowie- ładuj akumulatory:) Saro a Ty działaj, tak wredni ludzie nie powinni mieć zwierząt. Może strach zmieni ich podejście do tych stworzeń. Zawsze trzeba mieć nadzieję. Saro- masz wiadomośc ode mnie:) Laski, jutro rano jadę nad morze, wracam w niedzielę. Liczę na słoneczną, ciepłą pogodę. Pozdrawiam Was i życzę miłego czerwcowego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro- każdy z nas ma swoje racje! Być może nauczyciele mają za dużo wolnego...:D i ciągłe podwyżki ( to się słyszy) to nie całkiem wszystko TAK!!! Ja za chwilę jadę na wieś. Czekam na męża (tak- na męża) Życzę Ci przyjemnego pobytu i czekamy na Ciebie 🌻 Saro- walcz o psinkę.....❤️. Pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Penelope, czy Ty nie będziesz zaglądala przez ten weekend? Bo jak jedziesz na wieś to Cię tu nie ma , Klara pojechała , Niki-czekamy na Nią więc sierotą byście mnie zostawiły.:( Ale jeśli zajrzysz do chatki to zostaw w niej ślad, kociaki zostawiam na czatach i miłego wyjazdu Pene 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Dziewczyny :) Jestem od kilku dni w domu ale jakoś nie mogłam się zebrać aby napisać. Zresztą- u mnie nic się nie zmieniło:( Penelope- wypoczywaj do następnego roku szkolnego:) Klaro- Ty też 👄 mam nadzieję, że będziesz miała trochę pogody nad morzem. Saro- czytałam o tym piesku:( musisz działać, tym bardziej, że Ty wzięłaś sunie ze schroniska i znasz los psów odrzuconych.:( Dziewczyny dziś Boże Ciało - na 12-tą wybieram się na procesję z córunią synem i jego dziewczyną. U mnie na wsi nie ma kościoła, więc jedziemy do NASZEJ PARAFII. Ale chcę zdążyć na 15- tą do domu:( Każdego roku ( na różnych programach) oglądam ten film "Biała sukienka"- zawsze się wzruszam. Piękne krajobrazy, chyba nawet z okolic, w których mieszka Nikuś:( i to przesłanie, czasami warto się zastanowić nad naszym życiem i PLANAMI wobec nas.... być może Boga???!!! Dziewczyny, jeśli będziecie miały taką możliwość to dziś w programie I TVP o 15.30 (chyba} będzie ten film. U mnie pogoda różna raz słońce, raz chmury ale myślę, że deszc poczeka na po procesji :) Całuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Aniu serdecznie 👄 jednak na weekend nie zostanę sierotą. Oczywiście obejrzę ten film jeśli będzie na polonii bo jedynka u mnie na normalnej antenie nie odbiera bo jest mocny wiatr, wieje aż się las kołysze. A na satelicie nie mam jedynki ale jak będziemy w domu to załatwię więcej programów na satelicie zwłszcza dla m bo ja i tak nie mam czasu oglądać telewizji bo jak mam wolny wieczór to wolę poczytać i w kompie posiedzieć. Aniu ja już miałam pieska nie tylko ze schroniska ale też wyrzuconego z samochodu bo chociaż rasowy ale chory i tak się jej pozbyli kochający właściciele. nasza jest poważnie chora i robimy wszystko aby jeszcze cieszy la się życiem ale jak pisalam , ludzie są różni. Jak ktoś nie ma wrażliwości to nie powinien mieć żadnego stworzenia nawet pająka. Aniu napisz jak spędziłaś urlop i co zamierzasz, widzisz że dzieci masz dorosłe i samodzielne to pomyśl o sobie , a może wyskoczyLabyś na któryś weekend do Kazimierza ? ;) Penelope niedawno tam byLa i wróciła zachwycona. Wykorzystaj to że masz trochę wolnego i zadbaj o swoje dobre samopoczucie. Z " M ' daj sobie spokój , świata i alkocholika nie zbawisz, ładuj akumulatory dbając o siebię bo do jesieni czas szybko zleci a do pracy musisz pojechać w pełni sił. Buziaki i wpadnę do chatki po południu, pogodę na procesję załatwiłam Ci od czego są czarownice! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cha,cha :D coś z tą "Białą sukienką" jest!!! Telewizor u rodziców na wsi wysiadł- przyjechaliśmy po nasz mały :) Aniu, ja też oglądam ten film, mam nadzieję , że dziś TEŻ! Nikuś - to Twoje klimaty! Dziewczyny, miłego wypoczynku. Klara......hahaha albo chchcha nad morzem, co tam u CIEBIE?masz wolny czas- nie tyle co nauczyciele:( ;) No nie gniewaj się!!! Pozdrawiam Was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Penelope zawitała, obejrzałam ten film o 20.oo na Polonii ale już na początku zgadłam przebieg to się dało odczytać z ich rozmowy. Moze po prostu już na tyle długo żyję i różnych ludzi w życiu spotkałam . Mniejsza z tym , film miał przesłanie a o to chodziło. Wiara nie posiada pewników , większość ludzi wierzy ale i wątpi, ludzie młodzi poszukują a gdy dorosną to różnie im wychodzi. Po prostu samo życie. Wyszło na mnie że muszę spać Was położyć, no więc Aniu i Penelope chops do łóżeczek, dobrej nocki Wam życzę 💤 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniołeczki :) jeszcze śpią. Dziewczyny to ja po cichutku krzątam się w Chatce, już parzę kawę i herbatkę, dzbanek z mlekiem też na stole. Kicia i Zbój nakarmione ;) Tak Saro, najważniejsze z tego filmu jest przesłanie. Ciągle wątpimy ale żyjemy, jesteśmy ludźmi, błądzimy. I to jedno zdanie "wierzyć, to może nie wierzysz ale pewny, to ty już nigdy nie będziesz...". Takie nasze życie:(:) Moje dzieci śpią, dziś mają wolne, coś tam zrobimy w ciągu dnia :) Na razie w domu spokój :) Penelope wypoczywaj 🌻 Klaro, jak tam morska bryza?🌻 Nikuś-czekamy 🌻 Saro a my tu teraz rządzimy :D 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gzdzie to.......
Klarusia?????????????????? Może utonęła w morzu??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hyba............
Klarusia utonęła w morzu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Witam Cię Aniu serdecznie, jak to moło gdy Ty od rana w chatce się krzątasz, śniadanko w Twoim wykonaniu to pychotka, dzięki Aniu jak ja lubię Twoje śniadanka. I o kociakach pamiętałaś :D Dzisiaj ma być u mnie deszcz, całą noc lało a mnie tak się chce ładnej pogody. Aniu nic nie piszesz czy odpoczęłaś u brata i bratowej i co z Twoimi dalszymi planami na lato. Bardzo chciałabym ażebyś jeszcze wypoczywała bo dużo sił potrzebujesz. Zauważ Aniu że nasza Klara ma jakąś zagorzałą fankę . ;) Po południu zajrzę do chatki to sobie pogadamy bo Twoje śniadanko zjadłam w piżamce ,pora nakarmić mój zwierzyniec. Buziaki Aniu i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro- mam rosół (jeszcze dobry/pyszny ) i z córką robimy kluski leniwe:) Słońce świeci między chmurami, a ja tak (czasami) chciałabym mieć męża koło siebie (wiesz o czym mówię). Dzieci, to moja radość! Klaro, my wiemy, że jesteś z nami a pomarańcze:( chyba są kwaśne :P Saruniu- pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[🌻 Aniu miła , ja bardzo lubię rosół i leniwe też są w moim jadłospisie. Do chatki przyniosłam dla Ciebie kwiatki żeby miło Ci czas upływał. Ja dzisiaj na obiad miałam sałatkę ze śmietanką, upiekłam kurczaka i młode ziemniaczki z koperkiem. Najśmieszniejsze jest to że nie ma na wsi w sklepach polskich ziemniaków a są tylko włoskie. Koniec świata, pamiętamy nasze polskie młode ziemniaczki i ich smak, bo te włoskie są duże bezsmakowe i białe. Aniu rozumiem Twoje potrzeby odnośnie męża ale jak czegoś nie można zmienić to trzeba to obejść albo pogodzić się. Napewno próbowałaś walczyć z jego nałogiem i nie wygrałaś a teraz on ma już zmiany neurologiczne w mózgu i nic nie poradzisz. Panowie jak zaczynają pić to nie myślą co będzie dalej, ich wyobrażnia tak daleko nie sięga a skutki ich picia ponoszą rodziny. Mogę Cię Aniu tylko wspierać i pocieszać. Ja w rodzinie nie mam problemów alkocholowych ale za to inne atrakcje jak alzhaimer i miażdżyce , bardzo się martwię ale od tego wcale mi nie lepiej. Ot życie , a jeszcze niewiadomo jakie niespodzianki dla nas przygotowało. Buziaki Aniu 👄 i nie martwmy się na zapas tak jak Tara z "przeminęło z wiatrem" mówię sobie pomyślę nad tym jutro. :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saro, tak :) :( "pomyślę o tym jutro". Jeśli chodzi o ziemniaczki, ja na szczęście mam swoje- polskie:) i z koperkiem smakują super! Pytałaś mnie o wyjazd do Jeleniej. Mój brat mieszka w hmm, to jest właściwie park ( ja tak ze wsi mogę mówić :) ) Jest starszy ode mnie o 20 lat ( to ja byłam ostatnim dzieckiem:) w rodzinie) Moja bratowa, tak dla mnie , jak mama :). Spacerowałyśmy dużo i po ichniejszych targach ale, też chodziłyśmy dużo po górach, lesie. Byłyśmy na Chojniku, kazała mi trzymać głaz, a wtedy pokonam wszystko:):( Och Saro, miałam trochę wyrzutów, że zostawiłam dzieci z RZECZYWISTOŚCIĄ ale tak sobie myślę, że ile się naładuję, tyle dam dzieciom pozytywnych rzeczy:) Dziś u nas spokój (mąż u swojej siostry do jutra) Syn pojechał do dziewczyny a my z Beatką przygotowujemy kiełbaski na grila, moja koleżanka przyniesie sałatki. Wiesz, tak myślę o przyjaciółce z liceum ( plany co do Beatki)szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie a nawet na wakacjach się mijamy! No więc miłego wieczoru Saro 🌻 Myślę, że Dziewczyny też będą taki miały :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu, fajnie że zregenerowałaś siły, takie starsze rodzeństwo to też dobre wsparcie, lepiej rozumieją zycie. A o swoje dzieciaczki to się tak nie martw, oni Aniu jeśli tego nie zauważyłaś to dorośli ludzie i dadzą sobie świetnie radę w życiu. Zaufaj im i w ich wybory, ja stawiam na młodych, oni myślą inaczej niż my i o to chodzi bo bez tego nie byłoby postępu. No na razie Aniu bo ktoś się do mnie dobija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D ;) Aniu , ponieważ otworzyłam stronkę to jak zwyczaj nakazuje - to do poduszki Ci naleweczką przepijam. Słodkich i kolorowych snów. 💤 🌻Do jutra ale wiem że będziesz pierwsza i kociaki nakarmisz a w następnej kolejności mnie. Pa i jak się obudzę to zaraz pomyślę o Teoim śniadanku.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Saro, jestem pierwsza, choć trochę późno.Ale kociaki nakarmione:( i zaparzyłam kawkę, już pachnie, bułeczki i miód czekają. Dziś mam trochę pracy i "pan" wraca :( Miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×