Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
LIVIO prawda jest co napisała Lonia. MY BABY ze stali, to nic, że troszkę zardzewiałej:):):) damy radę !!! Znam to - jeżeli coś może się nie udać - nie uda się na pewno! Przeważnie mnie to dotyczy:( Ogarnia mnie wtedy bunt. Ale postanowiłam pamiętać o nadziei - tak jak w wierszu Anulki. Ponieważ nic , a nic poradzić nie mogę. Nie wolno wpadać Ci w dołek. Jest za dużo śniegu i trudno będzie z niego wyjść. Doświadczyłam tego na sobie:) , a poważnie LIVIO pod koniec roku przeszłaś nie mały stres. Kosztowało Cie to dużo zdrowia. Myślę,że tym razem również córka wyjdzie ze szpitala z dobrym samopoczuciem. Pozdrawiam Was obie i życzę oby wszystko się powiodło❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MAŁGOŚ napisałam do Ciebie liścik. Konserwacja Kafeterii i poszedł w eter. Więc pisze ponownie. Otóż tak - każde zmiany w domu działają na mnie pozytywnie. Masz nowe meble / nic ,że na razie bez drzwi/ jest czym się radować Ustawianie, układnie i na koniec sprzątanie - to miłe zajęcie. Czytałam "Potęgę podświadomości". Dobrze mieć tę książkę w domu i często do niej zaglądać. Ja jej nie mam. Wiem,że czytając buntowałam się,że nie mam tyle silnej woli, by sobie pomagać pozytywnym myśleniem. Tak jestem "skonstruowana" psychicznie. Dla mnie to ogromnie trudne. Małgoś ponieważ pracujesz, masz kontakt z ludźmi, moim zdaniem to ogromnie ważne. Ja odbierałam to bardzo pozytywnie. Tym bardziej,że stosunki międzyludzkie były poprawne. A jeżeli dopadnie Cię chandra - biegiem do klubu:):):) Co rano czeka na wszystkich kawa i dymek nie z Kozy , ale z papieroska:) Pozdrawiam Cię.Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Biorą mnie diabli już dwa wpisy nie doszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj już chyba działa poczta:) ANULKA napadało świeżego śniegu, ale listy z wierszami dojdą👄 DORCIA DUCHU LUBARKA TILZA gdzie się dziewacie?????????????? Ja mam ucztę, mojego Cienia nie ma w domu , używam sobie przed komputerkiem:):) Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Nic nie mam zdmuchnęła mnie ta jesień całkiem całkiem Nic nie mam tylko z daszkiem nieba zamyślony kaszkiet Jerzy Harasymowicz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - wpadam w czarną dziurę bezradności. moja C.ma PROBLEMY ze zdrowiem. Dostałam potężnego KOPA do obudzenia si e z letargu. Jutro do niej jadę. Napiszę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
___________$$$$$_____$$$$$ ___________$SSSS$$$$$$SSSS$ __________$$$$$SSSSSSSS$$S$ ___________$$SSSSSSSSSSSSSS$ __________$SSSSSSSSSSSSSSSS$ _________$SSSSSSSSSSSSSSSSSS$ _________$SSSSS*█**█SSSSSSSS$ _________$SS************SSSS$ ____$$$$$_$*******➊******SS$ ___$SS$SSS$_*$************S$ ___$SS$SSSS$$$$***♥*****S$ ___$SS$$SSSSSSS$SSSSSS$* ____$S$SSSSSSSSSSSSSSSS$$ _______$$SSSSS (¯`•´¯) SSSS$$ _________ $$SSS `•.¸•´SSSSSS$$ __________$$$SSSSSSSSSSSSS$$ _$$$$$____$SSSSSSSSSSSSSSS$$ $SSSSS$SSS$$SSSSSSSSSSSSSS$$ $SSSSSS$SS$SSSSSSSSSSSSSS$$$$ $SSSSSS$SS$SSSSSSSSSSSSS$SSS$$ $SSSSSS$SSS$SSSSSS$$$SSS$SSS$$ $SSSSSS$SSSS$SSSS$SSSS$$$SS$$ _$SSSS$$$$SSS$SS$SSSSSS$$$$$ __$$$$_________$$SSSSSSS$ _______________$S$SSSSSS$ ________________$SSSSSSS$ _________________$$SSSS$ Pozdrawiam cieplutko:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIVIO JESTEM Z TOBA. Witam wieczorkiem ,troche sypało i mielismy +3 a teraz -2;ale podobno nie ma sie z czego cieszyc,znowu ma padac i mrozic. Wiec musimy brac na wstrzymnie ,bo wiosna chyba nie za bardzo lubi taka pogode i siedzi cichutko i czeka na dobra sposobnośc. Mimo ,ze było niskie ciśnienie ,robaota paliła mi sie w rekach Zrobiłam prawie generlne porządki,nie było komu przeszkdzc wiec czułam sie jak ryba w wodzie,nawet obiadu nie gotowałm, bo sie okazało ,że wnuk został zaproszony na obiad. A ja jak zwykle,byle co i mało Nawet miałam czas żeby pouczyc sąsiadke jak sie robi fajne zdjecia,- takie małe fotomontaże Superowska zabawa. Małgos zazdroszcze,ze chodzisz do pracy, bo ja to tylko o tym moge pomażyc. Chciałaby dusza do raju:( Ale co tam,cieszmy sie tym co mamy,bo przecież inni maja o wiele gorzej. Masz dołka- co to takiego- dołki sa po to zeby je zasypywac albo traktowac jak wyzwanie. Im wiekszy dołek tym większa radośc,jak sie go zasypie. CHOCIAZ CZESTO TAKIE DOŁY MI SIE ZDARZAJA ALE NA KROTKO - dobrze ze was tu mam. DUCHU ty to potrafisz mnie rozśmieszyc albo zmusic do refleksji-dzieki Byłam na wywiadówce u wnuka - jest sie z czego cieszyc-fajnie. Dziewczyny pozdrawiam i może jeszce cos napisze ale póżniej.PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
¯¯¯¯¯¯¯¯(♥)☺(♥)¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯ Nie smuć się zimowym czasem , kiedy śnieg i wiatr nad lasem. Kiedy ziąb i prószy z nieba , to weselić też się trzeba. Wszak zimową porą jest Pięknie , i niejedno Serce wnet zmięknie. A gdy Ci zimno uśmiech zabiera , idź na ciepłą KAWKĘ- do=== PRZYJACIELA===... ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯(♥)☺(♥)¯¯¯¯¯¯¯¯¯ O_______O `..`.`..`. █______ █ `.`¸`.`.`.`..`. ██____██ `.`¸`..`.`..`. ███████.............)..........( █______ █............((..........)) █______ █______(''''''''')o (''''''''')o ███████_ ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓ █______ █___ ███████████ ███████__________██`.`¸`. █████████______████`.`¸`. █_█████████___█████`.`¸`. █___█___█__█_____ ███`.`¸ █___█___█__█_______█`.`¸` █___█___█__█_____████`.`¸ ____ █______ █___ ██████ ____ █______ █_ █████████ ___*-:I:-◕◕◕_______◕◕◕-:J:-* _*-:¦:-◕_____*◕_◕*_____◕-:¦:-* *-:¦:-◕_______*◕*_______◕-:¦:-* *-:¦:-◕____DZIĘKUJĘ_____◕-:¦:-* *-:¦:-◕___ŻE,_JESTEŚCIE___◕-:¦:-* _*-:¦:-◕_____◕.♥.◕____◕-:¦:-* ___*-:¦:-◕JEST LŻEJ_____◕-:¦:-* _____*-:¦:-◕_*-:¦:-*_◕ -:¦ ________*-:¦:-◕_◕-:¦:-* __

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam wszystkich serdecznie🌻 LIVIO , MÓWIĘ STOP TYM "KOPOM" DLA CIEBIE❤️ Jestem z Tobą. Musi być dobrze!!! Wszystkich zapraszam na poranne śniadanie i kawę. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy z rana.Pije kawkę i zaraz do "Biedronki' na codzienne zakupy.Wczoraj chodziłam z córką po sklepach w celu kupienia zimowej kurtki.Masakra w czym teraz młodzież chodzi...jak te wełniane płaszczyki"fiutki" mogą grzać?Kupiłyśmy w końcu po 4 godzinach przymierzania i słuchania :ten nie,ten nie taki,ten mi się nie podoba.. Dzisiaj sprzątanko bo jutro księżulek po kasę przyjdzie hi hi(po kolędzie. Nie byłam i gina bo jak go zobaczyłam to sie przeraziłam....mlodszy od mojego syna..wrrrr Pozdrówka z zasypanego Wrocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robicie w wolnym czasie? Ja próbuję czytać książki,ale oczy mam do naprawienia i nic mi z tego nie wychodzi...może wełnę sobie kupię i będę dziergać.Przed świętami kleiłam choinki z szyszek,które chętnie kupują co rok znajomi,ale teraz już po sezonie i nie wiem co mam ze sobą zrobić.Koleżanek tu nie mam jako takich .Każdy we Wrocku siedzi w swoich 4 ścianach:(A w małżeństwie jakiś marazm i nuda nas dopadła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dawno nie pisałam,jakoś mi tak zeszło.Ale poczytywałam Was i jestem na bieżąco. Livio trzymam kciuki za Twoją C.Będzie dobrze,musi być. Czekam na wiosnę i zaraz będzie lepiej.Lubiłam bardzo zimę jak miałam moją Dorunię.Uwielbiałam chodzić z nią na długie spacery jak było dużo śniegu to obie szalałyśmy.Było super.Brakuje mi jej bardzo,mimo że upłynęło już już trochę czasu.Może jak bym miała drugą taką panieneczkę to szybciej bym się z tym pogodziła.Uzgodniliśmy jednak razem z mężem,że nie będziemy mieli już pieska. Loniu,trzymaj się.Byle do wiosny.Niech mrozy popuszczą i od razu inaczej będziemy patrzeć w przyszłość. Globusiku także Tobie wiosny w sercu życzę. Witam Małgoś.Pozdrawiam Wrocław. Mam tam rodzinkę. Pozdrawiam wszystkie Panie i Panów też .Pa,pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ LIVIO👄❤️ jestem z Toba i MUSI byc dobrze , czekamy na pomyslne wiadomosci. Usciskaj Corcie i zycze JEJ szybkiego powrotu do domciu. U mnie tez zimno i sypie snieg brrrr mam juz dosc zimy i czekam na PANIA WIOSNE. Moje kochane zycze Wam milego wieczorku. Zdejmujemy z kalendarza Dnie, miesiące, lata. Nakładamy na nie cienie, Jak kurz na albumach, By czasami do nich Wrócić, powspominać. Jakie były, złe, czy dobre? Co utkwiło w nas i trwa? Powracają niespodzianie Niosąc z sobą często Echa zapomniane. Miniony czas nie wróci… Patrzmy więc przed siebie, Bo lata nauczą nas tego, Czego nie nauczą dni. Czekajmy nowych zdarzeń, I dużo pięknych wrażeń. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej zimowe dla wszystkich przesyłam. Ale się narobiło:) wygasł ogień i Koza nie grzej. Już się tym zajęłam, zaraz będzie ciepło. Kawę też przygotuję. Do mnie wróciła zima.Pada śnieg i wieje. Ale już - bliżej jak dalej - do wiosny. Tak mówiła moja mama❤️. Pozdrawiam . Do następnego razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawka z Wami i juz w ciepelkiej kawiarence, dzieki Globusiku👄 U mnie tez wieje i sypie brrrr . Spadł śnieg i marzną serduszka, Kto nam pomoże - _____________ może wróżka? Co nam dzisiaj serca rozgrzeje? To Przyjaźń _____która się do nas śmieje :) Mała chwilka, nic takiego, _____________a radości wiele. Jedno słowo,jeden uśmiech ______I już jest NAM weselej:) ______MIŁEGO DZIONKA..Buziaczki dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On smutek zabić Ci pomoże, On z Tobą o każdej porze. Dla Ciebie nadzieje niesie I ciężar pomóc poniesie. Rozświeca Twój umysł, Przywraca Ci pomysł Na życie w radości i szczęściu, W rozterce i nieszczęściu. Twe serce przywróci do życia, Twą duszę rozwesela- Taka jest rola przyjaciela. ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jestem po spacerze.Śnieg po kostki idzie się bardzo ciężko:) ale razem z "B" dałyśmy radę:) ANULKA podtrzymuję i dołączam się do słów Ducha🌻 bardzo dziękuję za wiersze. Często po przeczytaniu - medytuję. LIVIO w zasadzie to cały czas myślę , jakie masz wiadomości od lekarzy. Musisz się trzymać dzielnie, będzie dobrze❤️ DORCIA dziękuję za pozdrowienia👄 , czy myślisz by mieć drugiego pieska????? LONIU pozdrawiam, tak jak Ty myślę o wiośnie barrrrrdzo. DUCHU MAŁGOŚ 1 Napiszę parę słów odniesienia do Twojego wpisu. Otóż od dawna nie pracuję . Może się zdziwisz, ale ciągle brakuje mi czasu. Jestem chyba dosyć zorganizowana, a każdego dnia czas ucieka mi przez palce. Jako że jestem "samotnikiem" lubię i dużo czasu spędzam w domu. Wykonuję tak jak większość kobiet " prace syzyfowe" gotowanie, sprzątanie , pranie itd. Nasza koleżanka Livia bardzo trafnie określiła ,że są to prace syzyfowe:) W dzień nie oglądam telewizji. Jestem wolna od wszystkich seriali.Oglądam je tylko wyrywkowo. Jeżeli zdrowie pozwala całymi dniami jestem na obrotach. Wieczorem szukam czy jest coś co mnie zainteresuje w telewizji. Jeżeli tak - patrze w telewizor. Lubię czytać, jednak z powodu choroby oczu , muszę robić to rozważnie. Zawsze przed snem , choć kilka stron przeczytam.Skończyłam książkę pt. Mój Dziadek Picasso". Trochę rozwiązuję krzyżówki. A jeżeli jestem zmęczona fizycznie i psychicznie zaczynam robić coś szydełkiem. Nie narzucam sobie czasu na wykonanie czegoś. Podpatrzyłam w internecie i zaczęłam robić zazdroski na okna do kuchni. Ale najbardziej i najwięcej czasu zajmuje mi muzyka. Bardzo lubię jej słuchać.O godz. 6 tej budzi mnie radio. Mam taśmy , płyty i wybrane utwory , które wpływają na mnie bardzo różnie. Najwięcej słucham jeżeli jestem smutna. Lubię też radio, uruchamia moją wyobraźnię. Lubię "Trójkę"PR. W Tobie chyba drzemie dusza artystyczna. Widziałam choinki o których piszesz , są bardzo ładne. Pomysł by zająć się robótkami ręcznymi jest dobry. Mnie wyłącza z rzeczywistości liczenie oczek , zmiany ściegów itp. Ostatnio zrobiłam koronkową narzutkę, na abażur do nocnej lampki. Jeżeli czuję się na tyle źle,że nie mogę być zajęta wpadam w dołek. Denerwuję się ,że mam za mało czasu na kompa. Lubię też wpadać do klubu. Jeżeli czuję ,że muszę pogadać z ludźmi piszę o wszystkim. MAŁGOŚ moje "wynaturzenia" to nie recepta dla Ciebie. A jeżeli coś może Ci pomóc , to się ucieszę. Pozdrawiam i miłego dnia życzę. Zdaję sobie sprawę jak się czujesz , pozdrawiam Cię i bądź dobrej myśli🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
DALIDA przepraszam , jak mogłam zapomnieć o Tobie. Ściskam Cię mocno, ślę👄 i pozdrawiam. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Hej. W domu smutek - szczypiorniści przegrali mecz o półfinał:( Miałam ochotę na pogawędkę:) Innym razem pogadamy. Do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
N i c Jakie to dziwne tak bolało nie chciało się żyć a teraz takie nieważne niemądre jak nic ks. Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobota juz za nami..... Wscieklam sie dzisiaj bo zamowilam z katalogu dywan i niestety nie dowiezli :-( POGODA zawinila brrrr. Livio czekamy na Ciebie ❤️ W małych rzeczach ...odnajdujemy szczęście W pięknej muzyce ...szukamy chwili spokoju W cudownym obrazie ...odkrywamy inspiracje W słowach wiersza ...poszukujemy natchnienia A ciepła ... w sercach przyjaciół... Milego wieczorku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli zdołasz zawsze spokój zachować podczas gdy wszyscy już go stracili... jeśli zdołasz w sercu nadzieję schować chociażby wszyscy w nią już zwątpili... Jeśli zdołasz cierpliwie zło przeczekać i nie narzekasz że jesteś zmęczony.... jeśli odwetów i nienawiści zaniechasz odpłacisz dobrem choć byłeś skrzywdzony Jeśli na obelgi nie reagujesz obelgami a jedynie kwiaty wyczarujesz ze słów jeśli niepowodzenia zastąpisz marzeniami że jutro nadejdzie piękny dzień znów... Jeśli swe porażki przyjmiesz z godnością traktując je jako piękną lekcję życia... jeśli nie ulegasz nigdy złudnym pozorom które mamią Cię swym urokiem z ukrycia Jeśli umiesz żyć ze swym sercem w zgodzie i nie pozwolisz by nerwy Cię poniosły jeśli uśmiechasz się przy smutnej pogodzie tak jakby Ci skrzydła radości wyrosły Jeśli nie stracisz nigdy swej uczciwości nawet gdy przebywasz z nieuczciwymi... jeśli nie odmawiasz pomocy i swej miłości nawet gdy odpłacają Ci słowami złymi... Jeśli cenisz wszystkich napotkanych ludzi nie wynosząc swej dumy nad ubogich... gdy współczucie na widok łez Cię budzi nawet jeśli i dla Ciebie los jest srogi Jeśli to wszystko w Tobie wciąż żyje niezależnie jakim legitymujesz się wiekiem szlachetność i wrażliwość w Tobie się kryje to wiedz że jesteś cudownym człowiekiem. 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witam serdecznie. W muzyce szukamy chwili spokoju❤️ właśnie tak odbieram muzykę. Styczeń prawie za nami. Nie lubię tego miesiąca. Jaki będzie luty????? - luty obuj chłopie ciepłe buty:) oby tak nie było. ANULKA ja też bym się zdenerwowała. Ponieważ jestem słowna, wymagam tego od innych. Jednak nie zawsze przyczyna leży w lekceważeniu i nieodpowiedzialności. Pewnie warunki pogodowe nie pozwoliły na dostarczenie. Fajnie jest tak się urządzać prawie od nowa. Czuję jak ta zmiana dodała Ci skrzydeł!!! Niech Ci się mieszka jak najlepiej👄. Póki co - kawa gotowa, ciepło bucha z Kozy:):) Miłej niedzieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Jeśli cenisz wszystkich napotkanych ludzi - to mój przewodnik przez życie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam u nas mrozno - znowu - -12. Troche jestem ospała jakaś. Chyba bym pojeżdziła na sankach i moze bym sie troche rozruszała,ale niestety kolo nas nie ma ani jednej górki same płaskie tereny. Zeby pozjeżdżac trzeba pojechac za miasto,a tak daleko to mi sie niechce. Fajne te wszystkie wiersze. Troche pracy to kosztuje jesli musisz kopiowac ale duze uznanie jesli to twoje. Globusiku nie bądż smutna znowu świeci słońce,przynajmniej u nas Loniu co tam u ciebie,dawno sie nie słyszeliśmy,dzis MM jest w pracy,a ja w domu. Chyba zaczne tresowac pieska juz mam małe wyniki,umie juz lezec,prosic ,dawac na polecenie głs,siedziec tak długo aż ja zawołam,przychodzi jak gwizdam - co miałam z tym problemy,na krotkiej smyczy idzie przy nodze,ale jak popuszcze smycz to troche ciągnie,noi tu nowe wyzwnie. Ale oglądam ciekawe programy o tresurze psow na TV Style - ja albo moj pies,moza sie duzo ciekawych rzeczy dowiedziec o tresurze. Dzieki za kawke i dostawiam ciacho.www.lodyjas.pl/images/ciacho.gif MAM NADZIEJE ZE TO CIACHO WYSZŁO Odwiedzi mnie dzis wnuk ten najstarszy, przyjedzie na dwa dni,- rafal sie cieszy bedzie mial towarzystwo. pOZDRAWIAM WSZYSTKIE KLUBOWICZKI :) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kumpele :) Dzisiaj z uśmiechem na gębuli, bo za oknem SŁOŃCE ! I nawet mróz mi nie wadzi, ino niech świeci. Jakoś zaraz mi radośniej na duszy :D Ostatnie dni - koszmar !!!!! Zadymy, zawieje i totalne wygwizdowo ! Miałam sprawę bardzo ważną do załatwienie - ale wymagała wyjazdu na odległość 110 km. Jazda w jedną stronę zajęła trzy godziny :( A po drodze - masa samochodów w rowach, w zaspach, jeden TIR spadł zupełnie z dużego nasypu ! Nawet nie wiecie jak taki widok mrozi kierowcę. Jednak muszę powiedzieć, że większość z szoferaków to fajni i mądrzy ludzie - z zasadą : powoli szybciej dojedziesz :D Kochane moja okolica zawalona, zasypana i jedyną radość jaką mam, to Sikorki - lubią słoninkę, którą im wieszam i pałaszują z apetytem :D Jak one się kłócą :D Jak pitolą swoje trele :D Mam naturalne TV w ich wykonaniu :D Mój Bąbel miał ostatnio straszną przygodę !!! Sąsiad mój - "człek wielce rozumy" - spuścił z łańcucha swojego, wielkości owcy - podhalana, który złapał Bąbla za gardło i rozdarł kłami w dwóch miejscach szyję!!!! Z pomocą pewnego Pana uratowałam mojego okruszka. Krew waliła bardzo mocno ! Na bielutkiej sierści to widok okropny !!! Teraz jest strasznie wystraszony i smutny. Na szczęście nie musiałam zszywać ran. Globus - masz kochana rację !!! Też nie lubię zimy i Stycznia i Lutego - bo tylko ogrom wydatków i podwyżki co i rusz !!! A skąd brać na to wszystko ???? - nikogo nie obchodzi :( Dora - czasami masze kochane pieski czy kotki więcej znaczą, niż otaczający nas ludzie ! Rozumiem Ciebie i smutek, który pozostanie po stracie Dory. Jakże mądre sa te nasze pupilki i niestety czasami - NIEZASTĄPIONE. Dalida - o sankach jakoś ie myślę, ale cudownie - że masz kumpelę w Sonii ! A tresura - fantastyczna sprawa. Musze Ci pogratulować - bo z tego co piszesz, to trafił Ci się cudny egzemplarz pieska mądrego i usłuchanego. A to bardzo ważne! Moja córka i zięć mają labradora - ale taki im się trafił oportunista, że zero wychodzi ze szkolenia. On i tak swoje robi :D Jest fajny - ale nie reformowalny, jak ja to nazywam :D Livio - znając Ciebie ustawisz Wszystkich do PIONU i jak to matka załatwisz wszystko tak, aby C. jak najszybciej wyzdrowiała i cieszyła się zdrowiem. Tego Wam obu życzę z serca. Lubarka - nie zmienisz świata, nie zmienisz toku myślenie bliskich, nawet jeśli się mylą, ONI tez chcą swoją porcję błędów życiowych popełnić! Kochana - nie obwiniaj się !!!!! Tak to życie jest UKSZTAŁTOWANE - też wiem, że syn wkłada rękę w ogień, - ale NIC nie poradzę !!! A tylko wrogiem się stałam - smutne, ale takie prawdziwe. Anulko - jak zawsze znajdziesz PEREŁKI - za to masz ode mnie BUZIOLA :D Ino w życiu - inaczej. Dzisiejszy świat ????? O wrażliwych na życie - mówi się DZIWACY :D Szmal jest wszechwładny ! Tym bardziej uwielbiam czytać Twoje i WSZYSTKICH wiersze, które zawierają sedno i tę nieuchwytną sentencję życia !!!!! Bogowie - ja pisze i piszę :D :D Wyślę, bo się boję - że szlak trafi moje myśli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam moje drogie 👄 i duszku też 👄 tak po przyjacielsku :) aż łza zakręciła mi sie w oku.....takie serdeczne jesteście. Mam dzisiaj najwspanialszego gościa u siebie i bardzo bardzo cieszę się :D:D:D -WNUSIAAAA!!!! ale nie udaje mi sie dołączyć foto, nie wiem czemu.. a co do wiersza anulki , to kazdemu wiadomo co innego do serca trafia :) mnie ostatnia zwrotka :) , a i Loni pisanie też nie uciekło z racji wezwania właściwych sił :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie 👄🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×