Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
OO)OO Matko Urwałam kwiatek zostały listki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
___________ _______ ________ _____ ____ _*.'*.'*.'*. __*.'*.'*.'*.'*' ____*.'*.'*.'*. _____ ___ ______ ____$_____ ___$$_____ $$_ ___$$$__________ $$ __$$__$$$_______$$ __$$_____$$____ $$____$ __$$______$$_ $$_____$$ ___$$_____$$ $$____$$$$ _____$$$_$$ $$____$$$$$$ ________$$ $$___$$$__ $$$ ________$$ $$__$$$____$$$ ________$$ $$_$$$_____ $$$ ________$$$ $ $$_______$$$ _________$$$ $$_______$$$ __________$$$$$______$$$ ____________$$$$__$$$$ _______________$$$ _________________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ale mi wstyd , powtórka z rozrywki:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
___________ _______ ________ _____ ____ _*.'*.'*.'*. __*.'*.'*.'*.'*' ____*.'*.'*.'*. _____ ___ ______ ____$_____ ___$$_____ $$_ ___$$$__________ $$ __$$__$$$_______$$ __$$_____$$____ $$____$ __$$______$$_ $$_____$$ ___$$_____$$ $$____$$$$ _____$$$_$$ $$____$$$$$$ ________$$ $$___$$$__ $$$ ________$$ $$__$$$____$$$ ________$$ $$_$$$_____ $$$ ________$$$ $ $$_______$$$ _________$$$ $$_______$$$ __________$$$$$______$$$ ____________$$$$__$$$$ _______________$$$ _________________$$$$$

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Do trzech razy sztuka , nie wyszło trudno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UŚMIECH jest jak słońce o świcie co piękny dzień zapowiada.... Radością wypełnia nam ŻYCIE, bo bez radości żyć nie wypada. Jest jak tęcza na niebie co kolorami nas urzeka! Ratunek niesie w potrzebie, gdy przykrość czasem czeka. UŚMIECH jest jak uścisk dłoni na powitanie,co serdeczność i przyjaźń oznacza..... UŚMIECH jest jak rozmowa szczera co drzwi nam do SERCA otwiera, nawet gdy chłód dookoła! Jak muzyka z serca płynąca, co niejedno uczucie wyzwala i jak róża pachnąca nasze umysły zniewala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cięzki jakiś dzisiaj dzień. Zmiana pogody..... a niech to. Mój wrażliwy organizm - jakiś przewrażliwiony,śpię i kijowo mi jakoś. Słyszałam w tv,że 80 % społeczeństwa - wyjechane na majówki,tak się zastanawiam-czy to jest możliwe? Wyjechaliście? Ja nie - moi sąsiedzi w koło są w domch. Chyba,że warszawka wyjechana - a reszta do warszawki. A może już się nie liczymy,jako społeczeństwo? Fajne te nasze media. Do mnie tyyyż nikt nie przyjechał. Oj........przypomniało mi się - stary kawał..... "Wyście się zjechali i ja się zjechał........"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wraca zmęczony grabarz do domu, ledwie żywy, pada z nóg. Żona pyta: - Co ci Stefciu, ile miałeś pogrzebów dzisiaj?! A on: - Jeden, ale chowaliśmy naczelnika urzędu skarbowego. - No i co z tego?! - No niby nic, ale jak go tylko zakopaliśmy, to zerwały się takie brawa, że musieliśmy 7 razy bisować...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- no masz... zjedz pół kotlecika za babcie! -... -No,jeszcze pół ogóreczka za tatę! -... -I jeszcze kawałek kiełbaski za mamę! -Kurwa!!!Babciu mam 30 lat,sam potrafię jeść!!! -...Sam,sam..I nie klnij!!!Wiem że masz 30 lat,ale strasznie mnie wkurwia jak pijesz i nie zagryzasz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć kochani. Wstałam późno z "kijowym" nastawieniem do życia:) Dolazłam do klubu i zły humor prysł. KOZA ....popłakałam się ze śmiechu. Nie ma to jak bisy:):):):) i nie ma to jak KOZA buszuje po świecie. Czuję,że zabiorę się za syzyfowe prace , do śmiechu dodam kawę i wstąpi we mnie radocha. LIVIO rzeczywiście dużo ludzi wyjechało na grylowanie. Na moim osiedlu pustka, wyczuwa się to. Wiesz takie społeczeństwo jak my ...... ma siedzieć w domu:):) jeszcze się poprzeziębiamy i trzeba będzie leczyć :):) Jeżeli macie w zasięgu deszczowe chmury skierujcie je do mnie. Tyle czekam na deszcz , a on nie pada. Troszkę mżawki z rana i koniec. Tak jest i dzisiaj. Co pomyślę o bisach ...ogarnia mnie śmiech. Do zobaczenia później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj LUBARKA dzięki Ci :) Powiało trochę grozą. Podobno z dużej chmury mały deszcz;) Co prawda od rana niebo zachmurzone, rano troszkę popadało i koniec deszczu majowego nie ma. Trudno , kwiatki na balkonie muszę podlać. Dziewczyny muszę Wam napisać,że dostałam od syna papierosa E. Właśnie próbuje go palić. Wszystko dobrze, ale według mnie one są dobre dla kowala , który dmuchał w miechy:):):) Trzeba mieć siłę by go pociągnąć:):):) powiadam Wam .....ubaw po pachy. Może ja nie potrafię się z tym urządzeniem obchodzić:):):) Nie poczułam papierosa .......a zmęczyłam się i owszem:):) Miłego wieczoru życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Przytulanka do snu cudna. Muszę popatrzeć i nasycyć wzrok, może mi się przyśni❤️ Hej dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na ulicy spotykają się dwaj kumple: - Tyle lat już się nie widzieliśmy! Dlaczego nas już nie odwiedzasz? - Trudno mi teraz do ciebie przychodzić bo mi przed tobą głupio. Przespałem się z twoją żona. - No i co z tego? Ja z nią sypiam każdego dnia i z tego powodu nie miałbym do domu przychodzić? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Oj KOZA, ale się "rozbisurmaniłaś" :):) ha ha Przede mną wizyta u dentystki:( oby ostatnia! MATURY! Chyba wszystkie pamiętamy ten egzamin❤️ Trzymam kciuki za wszystkich zdających👄 Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie Globus - jak zacznie się dzień na wesoło,od razu samopoczucie lepsze. Koza - produkuj się nadal. Na mnie Twoj optymizm działa prawidłowo - ku lepszej stronie. A noce mam ciężkie jak cholercia,wstaję kompletnie wyczerpana. Ostatno dręczy mnie filozoficzne zagadnienie. Może pomożecie mi je rozwiązać? Usłyszałam w jakimś filmieże JUTRO NIE ISTNIEJE. Zastanawiając się nad tym - doszłam do wniosku,że to fakt.A nawet poszłam dalej - i wywnioskowałam,że WCZORAJ TEŻ NIE ISTNIEJE. MOJE WIELKIE ODKRYCIE - ZAWSZE I ZAWSZE JEST TYLKO DZISIAJ. A dzisiaj jest normalny dzień pracy.Livio do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusie - jak tam z tym papierosem? myślałam już o nim "kiedyś".w abstrakcyjnym "wczoraj". Po namyśle jednak,doszlam do wniosku takiego: Co będzie robił mój MM jak przestanę palić? Ostatnio jedynie kręceniem dla mnie papierosów się zajmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzy koleżanki z biura przychodzą w odwiedziny do czwartej, leżącej w szpitalu. - I co, dajecie sobie radę beze mnie? - pyta chora. - Podzieliłyśmy twoją robotę i jakoś leci. Zosia robi na drutach, Jola parzy kawę, a ja zabawiam szefa. ------------ Pijany facet wraca do domu. W kazda napotkana latarnię wali glowa. Spotyka go policjant. Pijaczyna pyta się: - Panie władzo, ile ja mam guzów na czole? - Pięć, obywatelu. - A dziękuję, to jeszcze 3 latarnie i będę w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moja głowa dzisiaj "dymi" i nie pracuje prawidłowo. Dowodem tego jest pusty list. LUBARKO :):) do domu wracałam ulicą bez latarni:):):) a mimo wszystko czuję się jak bym walnęła nie tylko w jedną:):) LIVIO co do papierosa E , szkoda naszych płucek:):) lepiej zapalić raz , a dobrze:):):):):) Trzeba siłą ciągnąć tak ,że się odechciewa palić. Na tym właśnie chyba polega terapia:):):) Jeżeli tak , to producentom się udało!!!!! Napisz czy TM dalej nie pali??? jeżeli tak to jest bohaterem! LIVIO jesteś niesamowita. Poruszyłaś temat nad którym nigdy się nie zastanawiałam. WCZORAJ.....JUTRO..... Wczoraj , już go nie ma, ale wiemy jakie to ......wczoraj.... było jeżeli tym ..wczoraj ... był dzień który nam upłynął. Tak w tym momencie myślę. Natomiast ......jutro .....jest tylko dzisiaj , jeżeli myślimy o dniu , który nadejdzie, wybiegamy w przód. JUTRO ...... nigdy nie jest takie namacalne . Następny dzień nie będzie już ...jutrem. Te rozważania porównuję do życia. Wiemy ,że jest dzisiaj i w tej chwili, a jutro ?????????????????????????????? Być może ,że mój "globus" :):):):) taki obolały , ponieważ zaliczyłam wizytę u stomatolożki / te określenia bardzo mi się nie podobaja/. Dziura zębowa załatana:):) obym jak najdłużej nie odwiedzała pani stomatolog:):) Nic nie pozostało mi tylko życzyć spokojnej nocy i do zobaczenia JUTRO?????????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Słońce zachęca do spaceru. Będzie cieplej , ranek zimny. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello1 Witam Was w dzisiejszym dniu - czyli wczorajszym jutro. widzę,że Globusik poważnie zgłębił problem dręczący mnie od jakiegoś czasu. Nie ma wczoraj...... nie ma jutro..... TO TYLKO CZAS LECĄCY LINIOWO - jak dla nas na tym świecie,najpiękniejszym ze światów.(bo nic innego nie jest nam znane). Czepiamy się tego świata,bo jak powiedziała kiedyś moja C. - żadna inna alternatywa nie jest nam znana. To tak jak w pewnej przypowieści: "Kiedyś Pan Bóg odgrodził rzeką dwa światy. i powiedział,że ludzie mogą wybierać gdzie chcą być. Z przykrością zauważył,że ludzie idą i idą przez tą rzekę na jego stronę. Zastanowił się i powiedział. Zamykam to przejście. Musicie zasłużyć sobie na to,aby do mnie trafić." No - ale wracając do rzeczywistości - wybieram się do miasta,dlaczego to dla mnie ciągle jest problemem? Pieprzona nerwica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witaj LIVIA Masz rację innych pięknych miejsc prócz naszego globu nie znamy. Jeżeli są miejsca jeszcze piękniejsze , trudno ogarnąć rozumem jak jest cudownie. Wydawało by się ,że pięknie jest tylko w bajkach. Być może,żadna z nich nie ukazała jeszcze większej piękności?? Maj ..... po zimowych miesiącach i letargu wszystkiego co nas otacza następuje radykalna zmiana . Dookoła nas życie,życie i życie. Piękne życie🌻. Niech ten miesiąc trwa i trw......................a!!!!! LIVIO ja również wcale nie chętnie wychodzę do miasta. Dzisiaj miałam dzień jaki lubię. W domu, troszkę porządków, prasowania i obiadek na jutro. Zapraszam na kapuśniak , z kapusty kiszonej. A jutro .......... tylko dzisiaj jest jutro:) ..... idę do miasta i do fryzjerki. Taki dzień też zapowiada się OK. A jaki będzie ?????? napisze jutro LIVIO:) Do zobaczenia hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kawa musi być... gorąca jak piekło, czarna jak diabeł, czysta jak anioł, słodka jak miłość. Wszystkim życzę takiej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Macham mokrą ręką, pada deszcz. To było by nic , jest zimno. Zasiadam do kawy i porannej pogawędki z M i kotem. Do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj Globusie,dosiadam się do Was. A wczoraj,wróciłam z miasta strasznie uchachana. Poszłam na ryneczek po ciuchy dla MM - kupiłam - ale dla siebie. Cieszę sie jak durna - trafiłam na bluzeczki, pod mój gust. będę chyba stroiła się w nie do roboty w ogrodzie. MM też kupiłam ciuchy - ale w Pewexie. Sama więc przyjemność. Uświadomiłam sobe,że już od dawna nie noszę spódnic i właściwie już żadnej nie mam. Wiszą co prawda jakieś w szafie. Czy Wy też tak macie.. spodnie..spodnie.. ale w nich jest mi wygodnie.........ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×