Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Gość globus
LIVIO! Na wstępie życzę dobrego odpoczynku dla Syna i Synowej...niech tam będą obce te Synowe:D ...ale i tak są nasze:). Ja też lubię taką pogodę, szaleje wiatr, deszcz dzwoni o szyby, a ja w domku. Kot też dał spokój nie musiałam otwierać balkonu. Czy dobrze jak siedzę w domku???? otóż nie , czepia się mnie robota. Miedzy innymi prasowałam, ANULKO myślałam o Tobie:) Na jutro przygotowałam obiad, będę mieć więcej czasu, pewnie spotkam się z "B" daaaaawno nie gadałyśmy!!!! MARYLKO! Jest takie przysłowie ...kogo nie boli , temu po woli. Mam na myśli ewentualne Twoje podjęcie pracy. Jestem zdania,że nie powinnaś czekać dłużej i szukaj dalej takiej możliwości. Nawet jeżeli pojawią się propozycje zadecydujesz co i gdzie będzie Ci bardziej odpowiadać. Mocno trzymam kciuki , MUSI SIĘ UDAĆ! Jutro planuję wyjście na bazar po drobne zakupy. Dzisiaj wystraszyła mnie pogoda i chyba zabraknie chleba. Ale nic to , mój Cień chleba jeść nie musi:) Ale ze mnie wstrętna babsko:)!!!! Dziewczyny spokojnego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór ! i tak minął następny dzień .Praca w przedszkolu będzie jak pani nazbiera więcej dzieci . Mam inną propozycję - opiekowanie się półroczną dziewczynką u siebie w domu. M. tak się obrazil ,że stoi autem za domem i pracownika przysyła, żeby wziął narzędzia z garażu.Sam siedzi w samochodzie..a prosiłam tylko ,żeby dzwonił jak chce przyjść do domu albo odwiedzić syna. Och Boże spuść bombę na tę trąbę.Takie powiedzonko mi się przypomniało z lat dziecięcych. cały czas piszę o sobie ,aż wstyd .Dobrej nocy dziewczyny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
MARYLKO! To nie wstyd.Każda z nas pisze o sobie. To miejsce to mój azyl. Piszę o wszystkim ponieważ mam taką potrzebę.Kiedy jestem w bezpośrednim kontakcie z osobą nazwijmy to ...znajomą...... rozmawiam przeważnie o pogodzie, to temat bezpieczny:) M bardzo uniósł się honorem . Czuję ,że bardzo będzie zawiedziony jeżeli otrzyma powiadomienie z sądu. A Ciebie pozdrawiam i dobrej nocy życzę. LIVIO! dobrej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej - co robicie? zgaduję - gapicie się pewnie w telewizor.......:) Za to ja gapię się w monitor i słucham..słucham ..fajnych piosenek. OOOMATKO - nie mogę ,nie podzielić się tą przecudną piosenką. http://www.youtube.com/watch?v=kfLB77VQoNI&feature=related Dzisiaj mam małą radość - zabralam się za syfa - a fe.. miało byc za Syzyfa. Jutro ranobez wstrętu wyjdę na korytarz. Jak dobrze - czuję,że doła mam mniejszego. Dobrej nocy....i dobrych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie poprzez szum wiatru i deszczu,usłyszałam słabe pianie koguta - A WY JESZCZE ŚPICIE? Zapzrzam dzisiaj dla Was ziółka,co by grypa Was omijała. Jest też przetarty czosnek,piszę do Was z zamkniętymi ustami, ale ostatnio nim się leczę. czarną polewkę też już zaparzyłam. miłej soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAGADKI SAME SIĘ ZGADUJĄ, WSZYSTKO SAMO SIEBIE TWORZY, PÓKI ŚMIERĆ SIĘ NIE UMORZY - SAMA SOBĄ. chyba tak wygląda nasze zycie. Kiedyś - wszystko zostanie "umorzone" wybaczcie - trafiłam na tą piosenkę. http://www.youtube.com/watch?v=iZPVoh17Baw nie mogłam wytrzymać,aby tymi urywkami z Witkacego się nie podzielić,chociaż nic z jego twórczości nie jest dla mnie zrozumiałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już pije kawę ,Kaja piszczała o 8 rano , znaczy M. był znowu po narzędzia. Ponuro na dworze , leje. Dziś jak zwykle idę do mamy .Po południu do sąsiada na urodziny , znam ich rodzinę i znajomych od 18 lat, bedzie wesolo i głośno.Postanowiłam - ani slowa o M.Jak jemu tego nie żal . Wieczrem czytałam nową książkę Grocholi ,,Kryształowy Anioł ; Polecam -można się pośmiać i popłakać. Globusik Twoja wypowiedż o kamieniu jest trafna , czytałam ja kilka razy .Pozdrawiam was cieplutko szkoda ,ze nie możemy założyc klubiku na żywo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze...
Witam Laski :D... ciągle się obawiam tu u WAS pisać, bo nie wiem, czy nie jestem tu intruzem :O Znalazłam jednak kilka cech wspólnych z Wami... lubię jesienią deszcz, wiatr i szarugi- najchętniej to w domu wieczorem nie zapalałabym światła - siedziałabym o świczce, słuckałabym, co się dzieje za oknami i nastrojowej muzyki :D Tak jak Globus do znajomych nie jestem "wylewna" ale tak mi brak kogoś z kim mogłabym porozmawiać tak "od serca"- prawdziwie- mieć taki azyl. Jedyne co mnie różni od Globusa to...:D mój syn ma dziewczynę ale ja ją od razu potratowałam jako SWOJĄ... Jestem też i trochę romatyk, jak Livia 🌻 a z Marią też widzę pewne rzeczy WSPÓLNE. 🌻 Weszłam na Wasz topik pózno więc o reszcie z Was mało wiem... Zmienię swój nick na "czarny"- Klara!!! Mam nadzieję, że porozmawiacie ze mną... jeśli nie :O no cóż- zrozumiem! Pod nowym nickiem prześlę Wam piosenkę, która zawsze kojarzy mi się z moją młodością , z marzeniami.... no i te piękne widoki JESIENNE-kochane miejsca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to dobrze...
kurcze- zabespieczyłam nick... i jakoś mi nie wchodzi- spróbuję jeszcze raz! Może dopiszę więcej wykrzykników!!!! :O Prześlę Wam teraz tę pisenkę pod "pomarańczką":P http://www.youtube.com/watch?v=zpcAVLFOer4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- dzięki 🌻... no niestety to nie moje imię:O a mojej babci! Z drugiej strony tak chciałabym gdyby mój syn w przyszłości miał córkę aby nadała jej to imię:D I jak tu się nie wtrącać do dzieci!!!:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Moje Kochane Dziewczyny WITOJCIE!!! Staram się mieć humor. Od 4,30 pielęgnuje mojego Cienia:) Obudził mnie tak ....wstawaj i lecz mnie bo mam gorączkę. ŁOT myślałam,że się zazłoszczę na śmierć. A co miałam robić.... wstałam i do dzieła. Łaził z przeziębieniem kilka dni, gnałam go do lekarza mówił,że przecież to minie. Nie minęło i dziś leży w łóżku. Ja natomiast z ziołowymi herbatkami /dobrze LIVIO,że zaparzyłaś/ stoję w gotowości, bo w każdej chwili może będzie chciał się napić;) Byle by do poniedziałku ........nie ustąpię i do lekarza pogonię. Dziewczyny czy ja dobrze zrozumiałam , w klubie dokonał się akt chrztu.LIVIO jesteś chrzestną matką:D wybrałaś bardzo ładne imię:) KLARA. Do zobaczenia później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaro - Chyba co do synowej - to chodzi o mnie. Ażebyś Ty wiedziała z jaka radościa ja powitałam w moim domu swoją przyszłą synową. Martwilam się o swojego S. - dupek niesmiały,zakompleksiony - traktowałam ją lepiej niż wlasną C.,która niejednokrotnie mi to zarzucała. Tutaj sumienie mam zupełnie czyste. Zszokowana była - jej dom rodzinny wyglądał inaczej. Potem cuuś się stalo. To juz moje spekulacje,po ich slubie -w pobliżu swojej Matki (tak jak nazywamy z Globusem,tego typu ludzi - Zimnych Suk),jej Mamusia "wytłumaczyła" jej,że to ja jestem nienormalną toksyczną matką, o czym próbowały też przekonać mojego S. a nawet moją C. A potem moja c.została odrzucona,a S.doprowadzony do strasznej nienawiści,do niej. Moja C.urodziła się z wadą serca,niedawno - bo w marcu,przeszła 3-ą operację na otwartym sercu. Tak jak pisałam - moja rodzina,wygląda zupełnie inaczej,niż inne. Przeżyłam mały koszmar - nie wiedziałam co się dzieje. Jestem z typu nadwrażliwców - musiałam problem rozgryżć,co się dzieje,dlaczego, Najważniejsze,że Syn w pewnym momencie - otrzasnął się jakby z letargu - i jest,jak jest. Przyjezdżaja do mnie - witam ich zawsze radośnie, Może teraz bardziej zrozumiesz,moje"układy" z synową. Co się nie robi dla dobra swoich dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Cześć LIVIO. Wybywam z klubu ...Pan Jan dzwoni na Marysię:D:D pewnie coś potrzebuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globus 🌻 dzięki WIELKIE i Tobie! Jesteś z tą choroba uparta tak jak ja :D, zawsze sama najpierw się intensywnie leczę!!!:P Livia- przepraszam :O to z nerwów pokręciła Ciebie z Globusem. No , teraz rozumiem to Twoje OBCA! Wiesz, ja mam też drugiego syna i on.... ha śliczny chłopak ( no wiesz dla kazdej matki, dziecko jest najśliczniejsze) trochę może zakompleksiony na "jednym" punkcie ale inteligentny, wykształcony i przede wszystkim dobry, bardzo dobry, ma czułe serduszko.... i gdyby KTÓRAŚ go krzywdziła oj!!! to miałaby do czynienia ze mną !!!! :P Do tego piszesz, że jeszcze wtrącała się teściowa!!! No tak, nic w życiu nie jest tylko białe albo czarne! Musimy same to przeżyć aby zrozumieć!!! Współczuję z powodu Twojej córy ale pamiętaj.... OPTYMIZM, tylko on sprawia, że życie może być piękne taka samo jak WIARA, NADZIEJA I MIŁOŚĆ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki- ja dziś przyszłam na kilka godzin do pracy.... no i jak pracuję?- gadam z Wami :P Na razie pa- odezwę się za jakieś 2 godz. Już Was KOCHAM i jeszcze raz dzięki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jestem dziś trochę nachalna ale to z.... radości 👄 Za kilkanaście minut wracam do domu- kończyć sprzątanie. Mąż obiecał odkurzyć mieszkanie i umyć łazienkę- reszta ( dziś wyjątkowo-mała) należy do mnie. Teraz patrzę przez okno na "nagie" drzewa, w dali jadące samochody... pochmurno, deszcz nie pada... krajobraz jesienny.. Livio, Globus 👄, Mario- baw się dziś dobrze 🌻 i przesyłam Ci wszystkie moje dobre myśli. Dziś "piłam" kawkę z Wami i smakowała PRZEPYSZNIE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LIVIO MARYLKO KLARO:D ślę Wam uśmiechy. Ja dzisiaj "robię" za MARYSIĘ:D Panu Janowi Marysia podała obiadek i leki.....temperatura się obniżyła , trochę się uspokoiłam. MARYSIA dostała wolne do wieczora:D , biegiem przyleciała do klubu. Jestem uzależniona od Tych spotkań , ponieważ ten nałóg jest nie groźny wcale z nim nie walczę. Moje plany na dzisiaj się zawaliły. Miałyśmy iść z "B" do Chińskiego Centrum Handlowego i niestety nie mogę. Ale Centrum nie ucieknie najwyżej jeszcze go rozbudują więc wszystko przede mną:) Myślę ,że wieczorem jeszcze dostanę wolne:D więc wpadnę na herbatkę. Hej. A niech tam byle by Cień wyzdrowiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KLARO Dziewczyno Ty się nie denerwuj i w klubie czuj się dobrze. Wcześniej napisałaś ,że my nie chcemy "nowych" ...TO NIE TAK. Prawda .....nie są mile widziane osoby typu "taborety" jak to ładnie określiła Marylka. Klubik to miejsce w którym chcemy utrzymać ciepły nastrój. Na co dzień mamy tyle ordynarności, nienawiści i podłości że nawet jeżeli nie chcemy musimy to wszystko pokonywać. Nie bawią nas ordynarne żarty.Ktoś może zarzucić,że jesteśmy smutasami:D różni ludzie różnie pojmują żarty!!! Jest tyle do opowiedzenia i przekazania sobie bez złośliwości. Najważniejsza rzeczą jest,że się rozumiemy...zasiadamy do stołu i rozgryzamy problemy. Jeżeli takowych nie ma .......... rozkładamy karty i gramy w pokera:D Gorzej bo przeważnie mamy jakieś problemy i jedno ciepłe słowo może uczynić cuda. No to już się nie mądrzę. Na dzisiaj chyba tyle. Jeżeli możesz napisz w jakim rejonie kraju mieszkasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie! Globusiku,masz rację my chcemy pisać o swoich radościach,smuteczkach i to nie znaczy,że jesteśmy smutasami.Bardzo mi się podoba określenie"taborety".Już nie wiem która z Was to wymyśliła ale nazwa super.Z natury nie używam ordynarnych określeń,rażą mnie wstrętne słowa i dlatego tak mi przypadły do gustu taborety. Witam serdecznie Klarę.Fajnie,że jesteś. U mnie zagościła moja Mama.Będzie dwa tygodnie.Trochę jej smutno samej.Ale mimo wszystko chce mieszkać sama.Ma rację,jednak nie ma to jak u siebie. Teraz doczytałam-taborety wymyśliła Maria.Dzięki. Pozdrowionkai miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ostatnio, Piję by paść, padam by wstać, wstaję by pić, piję by żyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idzie Bond przez pustynię i spotyka wielbłąda:- Jestem Bond. James Bond.- Jestem Błąd. Wiel Błąd..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora 👄 to za dobre przyjęcie mnie! Nie dziw się Twojej mamie, jest takie powiedzenie "starych drzew się nie przesadza"- trzeba to uszanować! My za 20 lat :P powiemy to samo- jak...ach- nie napiszę- przecież życie jest piękne i przeżyjmy je....PIĘKNIE! Globus.... kurcze, jak Cię tak nazywam to mi niezręcznie- dla mnie możesz być ( i nie tylko dla mnie) GLOU? :D- przepraszam!:O 🌻 Nie jestem wulgarna, nie cieszy mnie czyjeś nieszczęście, uważam, że zawsze można dojść do porozumienia ale.....:P zawsze mówię prawdę w oczy, choćby bolała! Prawda jest lepsza niż gadka "tak- dobrze robisz, masz rację"! GLOU- pytałaś z jakiej części kraju jestem..... ha, serce zawsze będzie tam skąd dzisiejsza piosenka( krajobrazy) dla Was ale.... też za SERCEM poszłam i jestem tu... w Wielkopolsce. O tylu rzeczach chciałabym z Wami porozmawiać... ale przecież mamy czas :P Nie jestem "święta", mam swoje wady....chyba jak każdy...ale też nie jestem zła.... powiedzmy :P NORMALNA! A dziś... wracam z pracy (pisałam) mieszkanie odkurzone ...łazienka umyta....prawie- wszystko....oprócz szkła w kabinie, bo dla mojego męża- "umyć" tzn. :D ...umywalka, kibelek i brodzik.... więcej tu nic nie działa w męskiej psychice:P No dobra- postarał się!!!! Za godzinę mam dziewczynę syna ( studiuje po licencjacie zaocznie) na obiado- kolacji. Potem zrobię im naleśniki- takie cieniutkie-ŚWIĘTOKRZYSKIE! Zajrzę do Was później- buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
KOZA żyj sto lat i żartuj z nami. Ale się uśmiałam. DORCIA hej ...zgadzam się "taborety" nic dodać nic ująć:D Ci którzy mają MAMY są szczęśliwcami ....pod warunkiem,że nie są taboretami i kochają Je:D❤️ LIVIO! Przecież liście już wygrabiłaś więc gdzie się dziewasz:) wiem może też robisz za "Marysię":D KLARO! Jak go zwał, ta go zwał niech będzie i GLOU. Wcześniej mówiła mi nasza koleżanka LONIA, że powinnam zmienić pseudonim. GLOBUS ... to wynik bardzo częstych podróży mojego Syna. Kiedy wyjeżdża stawiam przed sobą Globus i studiuję gdzież on jest? A to,że jesteś NORMALNA:D to się czuje. KOZA Muszę zapamiętać ....po co się pije:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ŚWIĘTOKRZYSKIE nie dość,że piękne tereny , to jeszcze smaczne naleśniki:) MARYLKO! Znikłaś dzisiaj na cały dzień. Baw się wesoło , jednak za długo nie baluj:) Jak by co:) rano kawa będzie czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No rozumiem.... syn ( to nasze priorytety!) ale GLOU to tak...tak... seksownie :D (Gloł :D) Naleśniki- smakowały- z serem(doprawione) i z powidłami (mojej teściowej)... ha, teściowa... dopiero teraz od paru lat...jestem jej CÓRKĄ.... a tak, to... jakby rywalka! :P Ale cieszę się :P lepiej późno niż wcale!!!! Myślę, że Marii dobrze zrobi bycie wśród ludzi 🌻 niech ta dziewczyna zacznie myśleć o SOBIE! Zaczęła w dobrym kierunku... ten jej mąż (kocha go- wiem)nie zasługuje na NIC! Musimy ją wspierać- to ona musi wiedzieć, że jest NAJWAŻNIEJSZA! Jak jutro "dorwę" się do kompa to z Wami pogadam!- jestem zdeterminowana!:P Buziaczki-pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×