Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Glou- ja mam już "bombonierkę" -Twoją! :D i moją.:D...dziś nie ma chłopaków a jutro... ha, tak jak co dzień ...pełne życie!!! Buziaki👄, 🌻,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam podwieczorkiem! Na podwieczorek przyniosłam reszteczki z obiadu.Naleśniki z farszem ze szpinalku. Robiłam to po raz pierwszy,przepis z internetu - smakujcie -- czegoś tam brak....tylko nie wiem czego:) Wczoraj M przywiózł z rynku świeży szpinak - trochę roboty więcej było. Lonia - z tym worem,to dopiero sposób - ja tez miałam donosiciela , syna mojej starszej siostry - fajki - u nas to były nieprzelewki.Ojca bałam się całeżycie,ile ta moja Mama nas kryła - z fajkami też. wsypała mnie przed nim moja najstarsza siostra - oj..oj...bardzo ją lubię,aż do dzisiaj:D Lonia - to jednak Ty rozpalasz piec?Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- naleśniki..... wierzę w to :D ( tak mówi mój młodszy synek), że nikt nie umie piec tak, jak...JA :classic_cool:, nie mówię o nadzieniu, tylko o cieście - moje są.... Misiu- tak mówi " cieniutkie i smaczne"! Pytasz czego brak w przepisie z internetu ze szpinakiem.... pewnie przyprawy! Twojej Livio- takiej do smaku! Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - moja C.po godz.10 zadzwoniła,że wyladowała na wyspie kanaryjskiej. Jestem przeszczęsliwa - zycie zaskakuje nieraz wielką radością - nigdy nie sądziłam,że z jej sercem,będzie mogła latać samolotami.Sama była niepewna - ale dziewczyna odważna - i jestem bardzo dumna. A wyspy te - od dawna o nich marzyła - szczególnie na stałą pogodę. Wklejam za wikiped..." Klimat Lanzarote, podobnie jak całych Wysp Kanaryjskich, jest łagodny, określany mianem „wiecznej wiosny. Oznacza to brak wyraźnie zróżnicowanych pór roku, z niewielkimi wahaniami średniej temperatury w ciągu roku (od 18C zimą, do 24C latem). Wczasowicz z Polski, spodziewający się tropikalnych upałów, może być zatem mocno zaskoczony temperaturą; w pierwszej połowie lipca 2010 pochmurne poranki i temperatura w granicach nieznacznie przekraczających 20C przed południem należały do normy." Może i my na nich się spotkamy? Klimat bardzo by mi odpowiadał - sałe ciśnienie przez cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- to tylko się ciesz!!! a my...tak, jak pisze Lonia... może się uda! PEWNIE..... się UDA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macie konto na N.K? Teraz to mówią że N.K., to "pase"....ale myślę, że czasami możemy spotkać kogoś tam przypadkiem...po latach! A przecież mamy "sporo" lat: a CZAS mija...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało się..... Tak więc - przy sobocie , po robocie .... Livio - gratuluję ! Kochana - mam tak zdezelowane serce , a latałam samolotami :D Nic się nie bój - ten gatunek ludzi , to najsilniejsze jednostki - wbrew pozorom. Się tez pochwalę - mój synek wraz z żonką pojechali wczoraj w Alpy. Uwielbiają jazdę na deskach :D No i zasłużyli na tygodniowy wypoczynek. Oby tylko szczęśliwie wrócili. Wiesz, nie robiłam naleśników ze szpinakiem. Słyszałam tylko, że są przepyszne. Globus - fajnie tak pogadać z maluszkiem. Jakie oni po mimo wieku mają już problemy , ba - nawet żony ! :D :D Moja wnusia Lena bardzo mało mówi po polsku. Niestety, angielskie przedszkole , zapewne i szkoła. Ciekawe czy kiedyś z babcią się dogada, czy obie będziemy migać :D Maria - daj sobie luz, jakie sprzątanie !! Abo to ono ucieknie :D Wypoczywaj i miło spędzaj czas z siostrami i z mamą. Zawsze to wytchnienie od ....... Klara - jak Ty masz dobrze :) MM Ci gotuje, pomaga. Gdzie Ty znalazłaś taki okaz - a może już zdążyłaś go odpowiednio wychować :D :D Na kolację zjadłam fajowerską zapiekankę , popiłam szklaneczką wirtualnego winka i jestem happy :D Milego wieczorku i do potem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie skończyłam syzyfy :D Krasnoludków nie było ;P Przedszkolna miłość jest ! Wojtuś codziennie przynosi ciastka dla Dorotki :) Filip , który bez przerwy zaczepia Dianę a potem ładnie ją przeprasza . Fajnie :) Loniu dziękuję za piosenkę 🌻 śliczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam konto w NK - dużo kiedyś radości i rozczarowań tyyyż. Lufdziska się pozmieniali. Główna idea - odnawianie starych znajomości. nie wiem Klara,czy spotkałaś się z czymś takim - odnajdujesz kogoś - piszesz - a ten ktoś już zarozumialec - odpowiada byle jak,potem wcale,albo jeszcze lepiej - przyjmuje cię do znajomych a na list nie odpowiada. Dużo też fajnych momentów - odnalazłam kuzynki,albo one mnie - albo znajomi z przeszłości o których się już zapomniało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- zanim mój syn nie wróci TAK!!!! mężuś ogląda wiadomości polityczne..bleeeeeeeeeeeeee. Masz dziś adrenalinę (córcia) ale.... jest już na miejscu MAMUSIU- wszystko ok! śpij spokojnie! i ..uśmiechaj się! MAMO! Ach te nasze mamine :P NIEPOKOJE!!! Buziaki Livia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Livia- na N.K mam raczej fajnych znajomych ale...... miałam też jedną "jazdę"!!! spotkałam kolegę z liceum... do jego konta dorwała się jego kobieta ( bo jak to nazwać w naszym wieku?!!:P)- nie żona, odpisywała mi równocześnie z moim kolegą- komunikaty były sprzeczne- dałam sobie spokój z NIM ( kolegą) ona była agresywna.....! Czasami trudno powiedzieć komuś, że to tylko przyjaźń a nie "zabieranie"....ha, czego- kogo????!!!! I tak skończyłam znajomość z podstawówki.... przez GŁUPIĄ ZAZDROŚĆ!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lonia- co do mojego "okaza"/ męża- nie, to ja nie go wychowałam...czasami ma takie "przebłyski" cudownego charakteru po swoim ojcu ( niestety , nieżyjącym teściu) W sumie nie narzekam, bo i kocha i "kocha" ale... czasami.....do "odstrzału".:P Żaden ideał, zresztą .... tak, jak ja :D....prawda Glou??? Ale....zawsze RAZEM!... mimo wszystko i...pomimo wszystko! Livia- śpij spokojnie! Laski pa , 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny też mam konto na nk i wiecie ile osób z dawnej pracy mi właziło z ciekawości jak wyglądam , co robię . Niektóre z nich poblokowałam . Zdradzana żona- nagle miałam mnóstwo zaproszeń na nk. Teraz spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciiiiiiiii,jeszcze odpoczywacie! chatka cierpliwa - spokojnie czeka na Was.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Livio piję kawkę z Toba :) Swieci słońce i krokusy zakwitły w moim ogrodzie. To będzie miły dzień !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kaaawa, kaaaawa gotowa zapraszam. Pamiętam przekupki i ich zaproszenia na bazarze Różyckiego. Tob były czasy:) Codzienny poranek to najprzyjemniejsza dla mnie pora dnia. Lecę do chatki .......LONIU! udało się ❤️ przeniosłam się tam gdzie było CUDNIE. A z wnusią POGADASZ , wystarczy serce i .....język migowy......:D czy ostatni raz widziałaś ją mniej więcej dwa lata temu????? pamiętam przygotowania do wyjazdu:) LIVIO! Odpoczynek dla Córki SUPEROSKI widzisz wszystko wraca do normalności, niech dziewczyna korzysta z życia. Czy został choć jeden naleśnik????? ja się piszę. Będę się zajadać a szpinak to samo zdrowie:) MARYLKO! Okazuje się, że syzyfy też Cię kochają. U mnie krasnoludki się pojawiają w roli odmiennej ......potrafią zostawić mały bałaganik:D Okazuje się,że życie już w przedszkolu jest ciężkie:D KLER! Ee tam moje naleśniki to dopiero ...cymes:D grubości ze 2 cm, waga jednego około 5 dkg:D zjem jednego i mam dość na cały miesiąc...:) DALIDA! Pewnie już jesteś w pracy. Nie przemęczaj się ...pamiętaj Zwierzaczki piękne. Sonia będzie Ci wierna całe życie❤️ ciciuś to dopiero czyścioszek. Mój poprzedni też lubił się wylegiwać w umywalce. Obecny to leniwiec najchętniej wyciąga się w miejscach gdzie ciepło i miękko. No to na poranną wizytę tyle, do zobaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
No proszę , wszystkie stawiłyśmy się o jednej godzinie. HEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też już o 8.30 wyszłam z łóżeczka . Teraz mam czas po śniadanku pozmywane, do obiadku zaszykowane :D Glou a mnie bazar Różyckiego się kojarzy "pyzy, gorące pyzy" :P Choć to pyzy całkiem inne niż te w Poznaniu- tamte były/są ziemniaczane i...też pyszne. Wtedy miałam jakieś 170 km. z hakiem do W-wy i często byłyśmy z mamą na większych zakupach... a potem Różyckiego gdzie można było kupić za złotówki to, co w Pewexie za dolary albo bony. Buty do ślubu cywilnego kupowałam sobie na drugim bazarze na Rembertowie :) No to lęcę :P bo słyszę, że Adaś niedługo będzie skakał Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
{cześć] Mieliśmy wielkie plany , z kotkowymi:) pazurkami do lecznicy, a po tym przedsięwzięciu ...myk ...do znajomych. MARYLKO ! właśnie popatrzeć na krokusy w Ich ogrodzie:) PLANA nie wykonaliśmy. Zawładnął nami telewizor ..skoki Adama Małysza i bieg Justyny Kowalczyk. Po obiedzie usiadłam w Chatce , nagle telefon , przypomniała sobie o mnie znajoma , pyta czy może wpaść:) Czy mogę podesłać ją do Was. To ta co wszystkich ocenia wg znaków zodiaku:P ....OOOOO MATKO!!!!!!! Miłego popołudnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Miało być tak pomyłka wynikła z radosnej wiadomości o wizycie:D. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Już po wizycie. Drugi wnuk "B" dzisiaj kończy roczek. Babcia przyniosła nam kawałek torciku. Na szczęście zna się na rzeczy i zabrała ze sobą wspólną znajomą:) Spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela obfitowała u mnie w spacery i dotlenianie :D Cudny dzionek - WIOSNĘ się czuje i widzi na każdym kroku. Troszkę czasu spędziłam przed TV - Adam i Justyna ! Justyna zostaje z nami, jej kibicami - ADAM !!!! Odbieram go jako wspaniałego młodego człowieka - pozbawionego tego ohydnego przydomka " GWIAZDA " W mojej ocene - subiektywnej Adam jest WIELKI !!!!!!!!!! poprzez swoją szczerość i skromność oraz fakt, że mu sodówka do głowy nie uderzyła :D :D :D Swoją postawą zaskarbił sobie ogromne grono przyjaciół i znajomych, ja choć tylko kibić przed TV tez się zapisuję do tego kubu MAŁYSZOMANI :D Bardzo bym chciała, aby brano z niego przykład ! WARTO !!!!! >>>>>>>>>>ON JEST WIELKI I WIELKI POZOSTANIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
LONIU! Jeżeli się tylko chce nie jest trudno być CZŁOWIEKIEM. Wszyscy wielcy są skromni i mądrzy. Nie będę nazywać go GWIAZDĄ chyba tym słowem bym mu UBLIŻYŁA. Jest wspaniały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak dziewczyny zleciała niedziela . Pogoda cudna - odwiedziłam wnuki . Były buziaki za lizaki :) Globusik , współczuję - niechciany gość :P Czas się dłuży .... Loniu :)masz piękne okolice na spacery .Czasami za tym tęsknię , lasy , żurawie, orły bieliki . Ale się rozmarzyłam ... Po południu miałam chcianych gości na kawie - siostrę i szwagra . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×