Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

Nadzieja pojawia się każdego dnia, z każdym nowym wschodem słońca, uśmiechem kogoś bliskiego, miłą chwilą utrwaloną na zawsze... "Szczęścia nie musisz szukać. Szczęście jest jak cień: podąża za Tobą, jeśli nawet o tym nie myślisz." Każde spojrzenie jest piękne..... jak je widzisz. każda chwila jest jednorazowa.... jak ją przeżywasz........... I każdy człowiek jest potrzebny.. gdy go w sercu nosisz. Milego dnia i :D zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
NADIEWA Pozostałe koleżanki U mnie zanosiło się,że będzie miło, ale się skończyło.Pada śnieg. Przenoszę się do Ciebie ANULA i razem idziemy na spacerek. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie \"B\" - dawno pana nie wspominałam - pewnie panu rączki bolą od trzymania tej listy - już.. juz - podpisuję się w naszym klubiku. Jakoś tak zrobiło się \"pogodnie\" - i na dworze,i z moim nastrojem. Zapanował SPOKÓJ\" - ucichł wiatr - przewaga słońca,aż chce mi się do dzikiego ogrodu. W końcu m-ca wprowadza się do nas lokator,chata na jego przyjęcie już prawie gotowa. Smieszne,ale nawet takie zdarzenie mnie cieszy. Jak zwykle - gdzieś za uchem czai się potwora - strach -,czy to wszystko nie za piękne? a kysz...a kysz..., jakoś tak życie nauczyło mnie,aby być podejrzliwą - czy zaraz cuuuś się nie spieprzy. Mam w ogrodzie zadanie do wykonania, wykopać wisienkę - samosiejkę - spora już, i przesadzić w inne miejsce,korzenie zapuściło toto pod murek i problem jak się do nich dostać - ale ja po malutku do nich się dostanę. Moi sąsiedzi wycinają wszystkie drzewa owocowe,już zrobilo się zupełnie goło i z lewa i z prawa. najzabawniejsze jest jedak to,że jedni z nich pozostawili pnie po drzewach - tak na wys.ok 1 m,pomalowali wapnem na biało,wspaniale to wygląda - oja synowa myślała,że to nagrobki. No miała rację - to nagrobki tych pięknych drzew. To nara.. tymcza dozoba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,dziewczyny,że wszystkie o jednym czasie jesteśmy przy komputerach,jednak ciągnie nas do siebie. miłe uczucie - mimo odległości - w tej samej chwili nie jestem sama, - dziękuję Wam,że jesteście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu tak pusto ,gdzie jesteście na jakimś \"WYKENDZIE CZY CUUUŚ\" A może śpicie jeszcze lub już? Zadanie wykonane - drzewko stoi pięknie w nowym miejscu,podlane,uciszone dobrym słowem. Dobrej nocy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
ANDZIU ❤️ wiem wygrzewasz się Będzie ok. ANULA ❤️ no to sobie pospacerowałyśmy, w moim rejonie pogoda do kitu więc przeniosłam się do Was. ARIWA ❤️ WALPURIA❤️ LIVIA❤️ no to znowu się pośmiałam z tych nagrobków.Może sąsiedzi zasieją angielską trawkę? Moja droga co jakiś czas słonko zagląda w okna, o których być może zapomniało.Tak jest u Ciebie.Nie miej złych myśli, wywalaj sny z pamięci. Tak robię - za Twoją radą - nawet jeśli jest natrętny, mówię dość! Ja muszę pracować nad sobą. Przyznaję nie jest to łatwe , ale próbuję. To są T W O J E rady.Wzięłam je do serca. Aha, zapomniałam napisać,że MM na razie trwa jak zaplanował - biedaczysko dzisiaj cały dzień może jeść jajka w różnej postaci. Psia krew , ale nerwowy:) Do zoba nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć na dobranoc. Anula powiadasz że wena Cię opuściła, ja tak nie myślę. Układasz nam wiersze \"na poczekaniu\", ale z Ciebie zdolna Bestia. Globusiu dzielnego masz Chłopa, ale się zawziął, tylko podziwiać. Na samych jajkach to ja bym nogi wyciągnęła. Oby wytrwał. Livia i o to chodzi, żeby się cieszyć małymi rzeczami. Silna z Ciebie kobieta, wykopać wisienkę.....dla mnie to męskie zadanie. Ale wiem coś o tym, czasem się ciężko doprosić. Wyspałam się wieczorem, co tu robić w nocy ???. Chyba będę pchły łapać. Dobrych snów i miłego poranka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Siema Gdyby nie ta moja bestia/kot/ pewnie w sobotni poranek poleżała bym dłużej. Rano nas budzi i chce spacerować:) po balkonie.Uparte to takie, że wolę wstać i nie słuchać tego pomiałkiwania. Dlatego odświeżyłam wystrój na stoliku nr 1 - kawa już pachnie. Chętnych zapraszam.Jedną już prawie zaliczyłam i niedługo będę pełna energii. Podjęłam postanowienie - koniec z robotą w sobotę - pełen luz. Życzę miłego dnia - do zoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Ciąg dalszy sobotniego poranka: moje "biedaczysko" żeby nie czuć głodu zaszył się pod kołdrę i śpi.Kocisko mu towarzyszy. Ja mam wolny komputer i ciiiiiiiiszę w domu. Czasami jest to potrzebne. Przed moim blokiem kwitną przebiśniegi.W Waszych ogrodach na pewno też jest pięknie. Do zoba:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZE !!! moje Drogie. Jak skrótami,to skrotami - nowy język. moja Córcia jest zdziwiona,że piszę jeszcze - używając - ąęśćó,jak twierdzi - mało kto to już na necie robi. Sprawdzilam,latwiej pisze sie nie zwazajac na te male paskudy,a Wy i tak czytacie poprawnie. Andzia juz chyba tak praktykuje. Globus - piję dziwsiaj w pierwszy dzien wiosny - kawe paskude. Nie,nie Twoja,mój Mm \"złapał\" okazję - za 5 zł - 1 kg kawy - WIELKA PROMOCJA - nazywa się toto \"LORD WAYNE\". W związku z powyższym ma niezaplanowany wcześniej pobyt w miejscowym klubie piwno-sklepowym - po kawe NORMALNĄ. I co ja zrobię z tym całym kg -pewnie wyrzucę,smak jakby pomyj. Podziwiam wytrwałość Twojego MM - kibicuję mu. Jak długo będzie jeszcze poddany torturom? U mojego też nerwówka,skoki cukru - ja przy okazji też mam steresy,chociaż On uważa,że przecież mnie to nie dotyczy. Wielkie,stare dziecko. Zabrał się trochę za robotę - skutki - spadek gwałtowny cukru we krwi,wpada na miękkich nogach do kuchni - je,je,je, - a wystarczyloby dać sobie mniejszą dawkę insuliny - co bezustannie tłumaczę - no,ale On wie najlepiej. Obiady mają być małe - to są,potem widzę podjadanie. Jak na razie brzusio,wg.mnie - nie zmniejszylo się. Nie wtrącam się już - bo zawsze mi się dostaje. Tak nieraz myślę,że kobiety mają MISJĘ przez całe życie,po odchowaniu dzieci,ich instynkt opiekuńczy potrzebny jest dla mena. Dziewczyny - w pierwszym dniu wiosny - dla wszystkich dużo zdrowia -Andziu - oby jak najlepiej, -Globus - j.w. -Ariwa - j.w. -Walpuria - j.w. - Anula - j.w. - jak którąś pominęłam - j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Wpadłam na chwilę. Idziemy z kotem do obcięcia pazurów, w domu nie pozwoli nawet dotknąć do łapek. LIVIA dzięki za naszą klasę.Pokombinuję może mi się uda zalogować. Pozdrowienia wiosenne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witajcie. U mnie pierwszy dzień wiosny spisuje się na medal. Od rana świeci słoneczko, aż chce się żyć. Lekarz mnie dziś pocieszył że będzie dobrze,nikt nie jest dziś w stanie mnie wnerwić. Nawet mąż, jest taki nerwowy w szpitalu, nie wiadomo co powiedzieć żeby było dobrze. Mówi dziś do mnie -\"jak przyszłaś tu po to żeby mną dyrygować, to lepiej idż\" Livia tak to jest z tymi chłopami, czasem ani w prawo ani w lewo. Ale damy rade, jednym uchem trzeba wpuszczać drugim wypuszczać. Globusiku dobry pomysł z tym nic nie robieniem w Sobotę, tylko że ja niestety dziś nie mogę sobie na to pozwolić, nazbierało mi się z całego tygodnia. Pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Moje Kochane Dziewczyny pomycham Wam lapka jestem zabiegana , od rana mam gwarno, Wnusie u babci :D Pogoda cudowna , spacerek zaliczony , teraz kolacyjka i chwile wytchnienia dla mnie. Jutro idziemy do Corci na urodziny. Zycze Wam pieknej niedzieli i do jutra wieczorka.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D 🌻 dla Kazdej z osobna ----- usmiech i kwiatek na Wiosne! Przyszła wiosenka, z kwiatów wonią miłą, Przeprosiła zimę, że jej rok nie było. Błękitnymi oczy spojrzała do góry, Przeprosiła słonko za zimowe chmury. Przeprosiła pola za zimowe śniegi, Wypełniła sobą cały świat po brzegi. /J. Hausman/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam - linka do NK z pewnością nie chciałam Wam wysyłać. Po prostu skopiowałam w NK- fajną zabawę - w topienie Marzanny,ciekawe,że jak sprawdzałam, to zabawa była,ale widocznie NK ma swoje \"zabawy\" zastrzeżone - no i jest link. Sobotni wieczór,nawet nie wiem,co TV, - trocę dzisiaj popracowałam w dzikim ogr..,pograbiłam go, pokopałam,nasze miotły poukładałam w kąciku i czekam na ciepełko. MM pomimo zapewnień,nie przemógł się do wysiłku fizycznego. Zadzwoniłam do najstarszego mojego brata - dzisiaj ma imieniny,trochę pogadaliśmy, u nich takoż - lekarze,przychodnie itp. Zadzwonił też Syn - o poradę kulinarną - to chyba wsio,co działo się,życzę spokojnej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dora1950
Witam!Jestem nowa na forum.Czy mogę się przyłączyć?Wiekowo pasuję.Jestem na emeryturze i troszkę pracuję.Mój stan posiadania to szanowny małżonek i piesek,właściwie to suczka,która jest pełnoprawnym członkiem rodziny.Dzieci i wnuki mam daleko.Bardzo rzadko ich widuję.Przyzwyczaiłam już się i nie rozpaczam z tego powodu. No i to już chyba wszystko o mnie.Pozdrawiam wszystkie 50-60siątki.Pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
{cześć] Miało być wiosennie , a jest zimowo.Szaro i ciemno. Dziewczyny wczorajsze lenistwo - to nic dobrego - jeśli kogoś robota lubi, a nic nie robi , to źle się czuje.tak jest ze mną.Dzisiaj jestem połamana. Mężczyźni chorzy są bardzo niecierpliwi. Andziu jak bym słyszała swojego pana, ciągle mi mówi,że nim dyryguję. Wróci do domu i humor wróci. Anulka miłej zabawy. LIVIO czy wisienka zadowolona z nowego miejsca w ogrodzie? DORA1950 tak Cię witam🌼 w naszym klubie. Chyba będziemy miały dużo wspólnego - emerytki, syndrom opuszczonego gniazda - oj będzie o czym pisać. Poranna kawa dla wszystkich przygotowana.Proszę się częstować. Dobrego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę NASZA WIELKA GOSPODYNI znowu spać nie może, pracowita - zawsze z tą kawą dla nas musi byc pierwsza. Witam nową chętną dołączyć do nas - 1950 - wspolny jezyk znajdziesz z nami na pewno.Będzie nam milo. Mój piesek - jak zwykle z rana - o wypuszczenie zwraca się do mnie,a potem to już ciągnie mnie do kawuni Globusikowej i do Was. Wisienka w nowym miejscu stoi pięknie,ja sama czuję jej ulgę,że korzenie nie pod murkiem z cementu,ale wolne jak ptaki - w ziemi. a propo ptaków - właśnie zaobserwowałam w moim ogrodzie scenę,jak spory ptak - skleroza - nie pamiętam nazwy,szukał odpowiednich patyków na gniazdo,a ja wczoraj wszystkie zgrabiłam,po jesiennej orzecince. W koncu siadł na winogronie,skubnął sobie jakąś i poooleciałna bardzo wysokie drzewo - jakieś 200 m odległości,od mojego ogrodu,zaobserwowałam,w którym miejscu robi gniazdo - prawie na samym czubku - lornetkę wyciągnę - będzie co obserwować. Dzisiaj nic nie piekę- mam przełożony wafel. Znacie to? - masa z puszki z mleka zagęszczonego? Ja znam ten sposób od niedawna - fajna sprawa. To nara - jeszcze się zamelduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - nie uwierzycie - przypomniałam sobie nazwę ptaka - TO WRONA he..he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Hop,hop....Witajcie Dora - dla Ciebie specjalne powitanie, zapraszamy Cię, wpadaj tak często jak tylko to będzie to możliwe. Livia - haaa......haaa.....ale mnie rozśmieszyłaś. I jak tu mieć zły humor. Ten przepis na wafle znam, popieram że fajna sprawa. Globusiu - jeśli chodzi o lenistwo to święta prawda. Coś w tym powiedzeniu jest że \"człowiek nie może pracować bez odpoczynku, ale odpoczynek bez pracy nie daje zadowolenia\". Uświadomiłaś mi to, biorę się w garść, chatę ogarnę po sobie i wybywam. życzę miłej Niedzieli z muzyczną dedykacją👄[usta👄👄 http://www.youtube.com/watch?v=2KGR11HUxkk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę jeszcze przy kompie. Straszne - tyle godzin minęło. Andzia - \"błękitne róże\" - jesienia wsadziłam kilka krzaków róż w moim dzikim ogrodzie - a nóż,któraś zakwitnie na błękitno? Przysłowie o odpoczynku i pracy - prawdziwe. No odchodzę już od tego \"złodzieja czasu\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dopiero przeczytam korespondencję.Jestem trochę chorutka. Chciałam być "osiemnastką" i w sobotę wyszłam bez czapki. No i zostałam upomniana.Uszy,głowa i gardło.Wiecie nawet bolała mnie czaszka.Ale nic to.Kompresy na uszy, polopiryna i siedź babo w domu.:) Wszystko minie. Kawa najlepiej smakuje mi z Wami, więc piję i Was częstuję. 👄 nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitamWas - jakoś malo aktywny ostatnio nasz topic - ale widocznie to skutek aktywności w realu. Globus - co to o moherze zapomniałaś ? - nie te czasy moja droga,ja mój mam na stałe przymocowany do głowy. Kolor ma siwy.włosyki na nim sterczące,każdy w inną stronę. Zauwazyłam,że one jakoś dziwnie szybko rosną, CHAOS - jednym słowem,i na głowie i w glowie. Wstałam strasznie zmęczona. podratowałam się Twoją kawą i swoimi dopalaczami. Dzisiaj mam solidne plany - robota. Andziu - Twój wpis o zadowoleniu z odpoczynku,przytoczyłam MM,wyobraż sobie - zaczął bardzo mądrze - tłumaczyć mi jego sens. he..he.. - jednak nadal ma bardzo \"ograniczoną umysłowo\" żonę. aluzji do siebie - jakoś nie zauważyl. Piszę tak - bo jestem na niego wściekla - chociaż po tylu latach powinnam się przyzwyczaić - no ale nie zawsze jest mozliwość odpuszczania. Ma ten komfort - że mógłby ciągle odpoczywać,ALE..NO WLAŚNIE TO -ALE - zawsze musi być,mnie też nie pozwala na mój sposób działać. PRZECIEŻ W DOMU JEST MĘŻCZYZNA. Drobiazg potrafi być WIELKIM PROBLEMEM. Potem podzieleę się, czy cuuuś robił - zasługując na przyjemny odpoczynek. Globus- nie choruj , wypij gorące mleko z miodem i czosnkiem. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiatam Was moje Kolezanki! Witam nowa Pania - Dora 1950🌻 Globus i Livia 👄 nasze ptaszynki jak zwykle juz po kawce. Ja dopiero dosiadam, wstalam dzis nieco pozniej, ale co tam, przeciez nic mnie nie goni. Choc musze sie przestawic czasowo bo w sobote przesuwamy zegary godz. do przodu :D Kochane moje dziekuje za maile, piekne sa te Wasze obrazki. Weekend minal szybciutko i wesolo. Globusiku zycze zdrowka❤️ Livio ja juz sie przyzwyczailam do tego, ze slowa od MM \"ZARAZ\" czy \"POZNIEJ\" juz mnie nie zaslakuja. Ale wiem, ze czasem sa takie rzeczy, ktorych sama nie moge zrobic i tez sie wtedy wsciekam.😠 Tak to juz jest z tymi naszymi panami! Zycze Wszystkim milego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️WITAM i POZDRAWIAM Ale u mnie dziś ziąb na dworze, też sobie pospałam. Teraz biegam po chacie, już powinnam wyjść, ale jak tu nie zajrzeć do Was. Wiem że mało piszę, nie bierzcie przykładu ze mnie. Globusiku lanie Ci się należy, fakt że urodzie włosów nie sprzyja noszenie czapki, ale głowa jest ważniejsza. O główkę trzeba dbać -hihi....., myślisz że ja jestem inna ?, też tak robię. Biedactwo - trzymaj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×