Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lonia 25

Z BIEGIEM LAT - Z BIEGIEM DNI dla 50-60 -siątek.

Polecane posty

🖐️ witam moje Milusinskie! Globusiku👄 ja juz tez dzisiaj od 5.30 na nogach. Musialam wnusia do przedszkola odprowadzic bo oboje rodzice maja ranna zmiane. Maluchy ida dzis do teatru . Wlasnie przed chwila wrocilam i zasiadam do kawki. U mnie tez nie ma sloneczka :-( . A wczoraj slyszalam w prognozie pogody, ze ma byc jeszcze powrot zimy brrrrr. Gdzie ta wiosna sie schowala? Livio👄 \"mowisz ---- masz \" Dziewczyny glowa do gory :D Uśmiechnij się! Uśmiechnij! Ot, tak... Na powitanie dnia, bo uśmiech, nawet malutki, cudowną moc w sobie ma !!! Jest w głębi serca uroczy zakątek skąd moc pozdrowień bierze początek I choć są dni raz dobre, raz złe ktoś o Was pamięta i pozdrowienia Wam śle . No to tym cza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Są takie serca,co wesprą w potrzebie, i ciepłe dłonie,co Twą dłoń uścisną, aż niepokoje wszystkie prysną. Jest taka dobroć,co serce ogrzeje, przyniesie radość i nadzieję". Milego dzionka dla Wszystkich🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Kochane dziewczyny - dzień pogodowo bardzo brzydki. Anula masz rację u mnie też wieje bardzo silny wiatr. Livio wracam do normy nie wolno Ci się smucić.Wklejony kawał super. Anula czytając wiersze znowu uniosłam się w górę. Dziewczyny pisze do Was w sekrecie:):) - tak mi żal MM. Biedaczysko poluzowało sobie w jedzeniu , kilogramów przybyło, "przedsięwzięcie" /brzuch/ urosło , no i co trzeba się odchudzać. Drugi dzień na diecie, jeszcze 10 dni.Oj trudno będzie wytrzymać jemu, ale i mnie - bo ogromnie nerwowy:):):) Wyobraźcie Sobie babki, że chcąc wyrzucić z siebie złą energię i obciążające myśli, najlepiej wychodzi mi to przy robocie. Zabrałam się za porządki jednego pokoju - bez mycia okna - i udało się.Drobiazgi poprzestawiałam i zrobił się "nowy" pokój:) Na jutro zaprosiłam do pomocy moją "B" jak ma myśleć o głupstwach niech zabierze się do roboty:). Dziewczyny na dobranoc ❤️ Tym cza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Globusiku zycze TM wytrwalosci. U mnie tez tak bylo, dostalam \"przykaz\", ze od np.od dzis dieta i prosze robic dla mnie male porcje a jako dobra zona :D dostosowalam sie do tego, ale dlugo nie wytrzymal MM ( porcje byly male) i po obiedzie zaraz do lodowki wiec pytam i po co dieta? Tak zle, tak niedobrze. Livio dowcipy :classic_cool: Jutro spotykamy sie :D na porannej kawce! Zycze milej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Puk puk czas na kawę. U mnie słonko zaświeciło, ale wiatr zimny - teraz jest 0 stopni. Witam , witam i o zdrowie pytam? MM trzeci dzień się męczy.Dzisiaj i jutro /2 dni/ może jeść tylko owoce. Biedaczysko już o 5 rano buszowało w kuchni - zaczął od jabłek. No mam luz - nie robię obiadu. Następna forma pożegnania - do zoba........👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeej,huula - zimne wiatrzysko i u mnie. Wczoraj na soacerze z psem,\"złapała\" nas chmura gradowa. Globus - i u mnieWIELKIE ODCHUDZANIE - małe porcje i podjadanie z lodówki.Brzuszysko przezzimę tyyż urosło - piszę o MM. Może Oni się umówili? Czytając Ciebie - widzę,że to jakaś \"specjalna dieta\". U mnie cukrzyk - musi jeść,ale nie musi się obżerać. W tamtym roku,przez lato schudł 10 kg. Przez zimę nadrobił ,a teraz budzi się z letargu i od nowa \"polska ludowa\". wczoraj wypróbowałam pralkę. Co za ulga - wsadzić ciuchy i wyjąć. Pracowitego dnia życzę i nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam . Globusiku czy bedzie kiedys taki poranek, gdzie zaprosimy Ciebie na kawke? Jestes skowroneczkiem. Pamietam jak moja Mama zawsze mowila\"kto rano wstaje, temu P. Bog daje\" :D U mnie tez sloneczko i cisza, wczoraj strasznie wialo. Umowilam sie z kolezanka na sniadanko w plenerze, wiec zaraz wychodze. :D Zycze Wszystkim radosnego dnia!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życie jest krótkie jak sen majowy, i pędzi wciąż na przód jak strzała. Dla nas jest ono tylko jedną chwilą, nie pozwól by się zmarnowała. Nara i do zob.....🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Dziewczyny trzymajmy się miotły jak radzi LIVIA, bardzo mi się to podoba. ANULKA dodałaś mi energii👄 LIVIO dzięki - test jest wspaniały.Wieczorem będę ćwiczyć z MM, bardzo go zainteresował👄. No po rozmowie z Wami idę do roboty. Pranie i małe porządki, wieczorem napiszę czy coś z tego wyszło. tym cza do zoba nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Witajcie Dopiero dziś się zebrałam żeby włączyć komputer, najgorsze dni chyba za nami. Mąż jest w szpitalu, czeka na operację nogi, da się jeszcze nareperować. Najważniejsze że obyło się bez amputacji, tylko nie wiadomo na ile, zależy jak będzie się sprawować sztuczna żyła. Niestety swojej żyły nie ma skąd pobrać, bo druga noga też nie jest zdrowa. Do tej pory nie było w mojej najbliższej rodzinie problemów zdrowotnych. Zawsze miałam świadomość żeby za to dziękować Bogu.Nie robię z tego tragedii, bo wiem że ludzie gorsze przeżyli. Natomiast strach przed inwalidztwem bliskiej osoby nie jest łatwo pokonać. Ale jak człowiek MUSI i CHCE, to wszystko wytrzyma. Teraz na chwilę zmykam, zrobię sobie kawę i na spokojnie poczytam co u Was słychać. Tymczasem przesyłam buziaki👄Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ANDZIU👄 witaj i czytajac Ciebie\" ciesze\" sie , ze jestes tak optymistycznie nastawiona. TM zycze szybkiego powrotu do domku po operacji i MUSI byc dobrze innej opcji nie ma. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LIVIO 👄test jest fajny ale tez chyba nie dla mnie bo jak go ogladam to juz mam zawroty glowy :D a co dopiero w praktyce :D GLOBUSIKU 👄widze, ze energia od Ciebie rozpiera :D Dobrze macie z swoimi M nie musicie gotowac obiadkow, moze Wam mojego podesle, w grupie zawsze razniej robic diete :D Poki co zmykam do kuchni bo za chwile moj "Zarloczek" bedzie w domu! Dzis serwuje pierogi leniwe :D Zapraszam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka dzięki, myslałam że zasiądę do kompa na dłużej. Dostałam telefon, muszę wyjśc z domu, będę wieczorem. Szkoda, bo taka zadyma śnieżna na dworze,ale jak trzeba, to trzeba. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
👄 dla kumoszek ANDZIU myślę ,że najgorsze masz już za Sobą.Taka operacja wróży dobrze.Mam w rodzinie taki przypadek,wujek chodzi na własnych nogach już ładnych parę lat. Z całego serca życzę Ci, aby tak było. LIVIO niedługo zasiądę z MM do testu.Tak go zainteresował,że zapomniał o głodzie:) co jakiś czas pyta kiedy skończę okupowanie kompa. A ja odpowiadam, przecież nie chciałeś komputera :) - On na to - ważniejsze rzeczy należy pamiętać:) Pewnie tak, ale jak mogę lekko uszczypnąć - to czemu nie:) ANULA bardzo lubię wszelkiego rodzaju potrawy mączne, miedzy innymi i leniwe. Zawsze zjem ich dużo i ja dopiero staję się leniwa. Dzisiaj zjadłam krupnik i kawałek kurczaka. Kurcze urosły mi skrzydła i dałam radę uporządkować drugi pokój. No bez mycia okien, jest duży wiatr i dość chłodno. Jutro pranie i tak dookoła . Jednak mierzę siły na zamiary i sobie nucę " mała nie szalej , bo masz już .....dziesiąt lat:):) Tym cza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
kumoszki. Miłego dnia.Po pracy i rozwiązywaniu testu zaspałam.Szybciutko przygotowałam kawę i herbatę. Więc kto żyw niech się częstuje. Udało mi się pokierować tańczącą baletnicą.MM walczył też do skutku. To fajna zabawa. No cóż mimo zimy muszę wyjść - kończy się jedzenie tzn.leki - no i marsz do apteki.Rymnęłam sobie;) Tym cza.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ochy i achy za Waszą obecność. Globus - radziłam nie przejmować się snami - a ja dzisiaj po moich nocnych marach nie mogę do siebie dojść. Nalałam Twojej kawuni,poczęstowałaś mnie prochem - powoloi dochodzę do siebie. Wiosna jest fajna - ale te przesilenia okropne. Najgorsze jest to,że bardzo odczuwa je moja Córcia,ja już stara,niech tam nie męczy - zmartwienie to Ona. No dobra - już nie stękam.Nadrobiłam zaleglości z praniem,chyba już moją NOWĄ pralkę rozgryzlam. Nakgorsze,że mój MM się wymądrza i wtrąca. W starej nic go nie obchodzilo. Twój MM Glogusik, potrafi rzynajmniej przyznać się do swego błędnego zdania np.w sprawie posiadania komputera,odpowie Ci w sposób sympatyczny,mojemu takaodpowiedz nawet ie przyszlaby do głowy,warknąłby oburzony - ON NIE POPEŁNIA BŁĘDÓW. Od błędów jestem ja. Słonko pięknie świeci,muszę dzisiaj wykonać nowe zadania- NAJWAŻNIEJSZE,ŻE MAM PLAN - a co z niego wyniknie - napiszę. tymcza..nara,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie. U mnie zima szaleje jakby nigdy nic, śniegu jest dużo i cały czas sypie. Globusiu dziękuję za słowa otuchy, wiem że mi dobrze życzycie i to dla mnie się liczy.Wybierasz się do Apteki, ja właśnie wróciłam, bierze mnie przeziębienie trzeba coś działać żeby się nie dać położyć. Livia jestem pod wrażeniem, młodzi zrobili Ci taki wspaniały prezent. Nie każdego byłoby stać na taki gest, na ogół to jest odwrotnie. Jak się słyszy to raczej dzieci liczą na rodziców. Test z tancerką tez mi się spodobał, udało mi się zmieniać kierunek ruchu. Coś w tym jest, bo rzeczywiscie patrzyłyśmy z siostrą jednocześnie, a widziałyśmy co innego. Ariva mocno trzymam za Ciebie kciuki, dopiero teraz się doczytałam. Co by się nie działo, oby działo się po twojej myśli. Walia coś Cię nie widać, czy wszystko u Ciebie w porządku ?- daj jakiś znak. Anulka dogadzasz mężowi i bardzo dobrze,przynajmniej masz komu, pierogi leniwe chyba każdy uwielbia. Ja nic nie gotuję, dla samej siebie się nie chce. Dopiero jutro jak będzie syn w domu to coś upitrasze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SMACZNEGO Andzia - ten przepis nie dla Twojego Syna,sama sobie nie żałuj za pomyślność Twojemu MM - BĘDZIE DOBRZE -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Witajcie ponownie. Już pisałam o tym,że wirtualna przyjaźń może być prawdziwa. Wszystkie koleżanki otulam swoim szczerym ramieniem. Że tak mogę jest to dla mnie wspaniałe. ANDZIU , marzec to wstrętny i podstępny miesiąc. Koniecznie musisz pomyśleć o sobie. Przecież wiem,że ostatnie dni powodowały Twoje zapędzenie.Byłaś przy mężu. To konieczne. Nie pouczam Cię, ale stawiam siebie w takiej sytuacji - zachowywała bym się tak samo.Organizm stał się osłabiony i szybciej łapie infekcje. Pewnie musisz troszkę wygrzać przeziębienie i będzie ok.❤️ LIVIO wiem,że każdego dnia otulasz swoim płaszczem bezpieczeństwa córkę.Ale będzie dobrze.To dzielna dziewczyna , wie jak żyć,żeby było dobrze. A w ogóle to masz wspaniałe dzieci.Syn to prawdziwy mężczyzna, potrafi docenić miłość rodziców.Służy pomocą kiedy tego potrzebują. Przeważnie jest odwrotnie.Coś na ten temat wiem. Dlatego bądź szczęśliwa,❤️. ARIVA❤️pozdrawiam , wracaj jak najszybciej. ANULA❤️ Ty w naszym gronie jesteś jak skowronek. Wyczuwasz kiedy i jaką poezję nam przesłać. WALIA❤️ kiwnij łapką, że jest ok. ANIUKRYSIU❤️ jeśli nas czytasz , przesyłamy Ci👄. Ja zgodnie z planem byłam po zakupy/leków/, było mi bardzo lekko wracać, ponieważ opustoszał portfelik:), a i tabletki nie są ciężkie. Żeby choć pomogły. Przecież się odkuję:)czekam na podwyżkę emerytury:):). Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny dobre z Was koleżanki, ucieszyło mnie że mnie upominacie. Livio przepis z myślą o mnie, a nie dla syna - dobre, he,he, dzięki. Globusiu bez obawy, nie pomyślę że mnie pouczasz. Jak by co, to walcie śmiało, wiadomo że to dla mojego dobra,jeszcze będę Wam wdzięczna. Dzisiaj jeszcze się doprawiłam bo przemokły mi buty. Zaraz wymoczę nogi i będę się wygrzewać. Trzymajcie się zdrowo. Pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim i 👄 Poczytalam Was, jestem z Wami, cos mnie wena opuscila, mysle , ze jutro bedzie lepiej ❤️ Życie to nie jest bajka Każdy z Nas o tym wie Bo bajkę powtórzyć można A życia niestety nie. zycze milej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas spac powiedziala Nocka nie! nie! jeszcze nie!! przyjaciol jeszcze odwiedzic trzeba, wieczorne zyczenia przekazac, dobrej nocy pozyczyc, snow w kolorach teczy, albo w krainie basni, dobrego spania, radosnego wstawania, marzen spelnienia….. …to chyba na dzis wszystkie moje dla Was zyczenia…. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość globus
Zaczynam pisanie i zwierzanie, ale najpierw powitanie. Nie wiedziałam,że mam w sobie tyle talentu:) znowu mi się rymnęło. ANULKA spało mi się milutko, ale ze wstawaniem już gorzej.Jednak pachnie wiosną i będzie lepiej. Nawet moje koleżanki sikorki odwiedzają mnie rzadziej.Już radzą sobie same.Ostatnio słyszałam,że te małe ptaszki mają zmysł węchu co ułatwia im szukanie pożywienia.Są to żarłoczki i jedzą prawie wszystko. Kawa pachnie - dmucham w Waszym kierunku - proszę się częstować. To nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×