Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

i bądź tu człowieku mądry:)) sek w tym ze ja na rozłącznej w ogóle nie liczyłam kalorii i zjadałam np jajecznicę z czterech jajek z zapiekanym serem na śniadanie, kurczaka z warzywami na obiad i i makaron z tuńczykiem i z pomidorami na kolację:p własnie AYATI, PISZŻE IMIENNICZKO MOJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie dzis troszke watroba pobolewala a moj kolega z pieterka do mnie: Jak sie kobiete za malo bije to jej watroba gnije :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A impreza niezla byla.....troszku zle sie wszyscy dogadali(chociaz smiem twierdzic ,ze to wcale nie przpadek byl tylko zamierzone działanie)....otoz mialy byc dwie butelko 0,5 l na cale towarzystwo co by kulturka byla i w ogole ładnie,pieknie....ale wiadkomo....jedni przywiezli,my tez,drudzy przywiezli,i kolejni rowniez i Anka(ciotka :-D) rowniez na wszelki wypadke sie zaopatrzyla ....tak wiec jakas taka biba sie ostra zrobiła,ze 5 czy nawet 6 butelek bylo i dajcie wiare,ze oni to wszytko obalili..........ja ogolnie nie pije za duzo,moj raczej tez nie bardzo....ciotka podobnie....jedna taka panienka rowniez kulturalnie i delikatnie...tak wiec ogolem na 11 osob bylo 6 butelek chyba a my+ciotka+Aga wypilismy sami moze jedna butelke na caly wieczor....a pozostala 7 wyrabala 5 butelek!!!!!!!!!!!!Ja to sie tam za głowe łapałam co oni wyczyniali chwilami....oczywiscie bylo karaoke ,a jakze....i sławetne kalambury(czego osobisice nienawidze).........ale powiem Wam,ze wole mniej zakrapiane bibki.....raczej z jakims grillem,prazonkami czy ogniskeim w tle niz taki sajgon.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz- jest, bo to beztłuszczowe bialko same, tak jak chudy (do 1%)nabiał mozna laczyć z pieczywem tak tunczyka w sosie wlasnym mozna z makaronem...przepisy sciagalam ze strony rozlacznej wiec musza byc ok:) watroba? uuuu, za duzo pijesz kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa...najlepsze....jak juz wiekszosc klimat dobry miala wpadli na genialny pomysl co by ponton napompowac i poplywac p stawie w ogole............no ja ubaw mialam po pachy,bo dziewczyny wsiadly do pontoniku i zamiast jakos konktetnie tylo wioslami to one sie chichraly i wkolo krecily.....dla postronnego obesrwatora musialo to byc wszystko komiczne wrecz..... Ale ogolem ja lubie sie czasem posmiac....:-)Bo ludzie kiedy traca hamulce smiesznie sie zachowuja :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ayati, ty jestes chyba z okolic pochodzenia mojego chłopa...tak samo nazywacie ziemniaki z kociolka- prażonki:)) byłe czestochowskie, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to lubie mniej wypic od innych bo wtedy mam swietna zabawe patrzac na tych pijusow :) Nastepnego dnia oni cierpia a ja nadal mam polewe z tego co wyczyniali :D W moin przypadku im mniej pije tym lepiej sie bawie. Ale czasem lubie sobia obalic winko i sie chichrac do kieliszka, ostatnio na weselu jak sobie popilam z dziewczynami to gadalalysmy o nazwach wsi w ktorych mieszkali czy cos i sikalysmy na haslo Koniska Male czy jakos tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe...no jakas Ty dosmyślna :-) Prosze,prosze :-) No ja dokladnie z miasta Sw Wiezy jak to juz gdzies wczesniej wspomnialam:-) Tylko czsaem sie przenosze do Wrocławia co by sie poedukowac jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze sa imprezy gdzie laski po alkoholu zaczynaja swirowac- zenada:/ mam taka kolezanke-kieliszek wina i hamulce puszczaja zaraz, pierwszy facet na przestrzeni metra zostaje oblepiony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalejna ...noooo...to widze tez klimaty ciekawe od czasu do czasu preferujesz,ale jesli mowa o % to ja mam podobnie,wole mniej wypic,bo wtedy znacznie lepiej sie bawie i tak jak mowisz nastepnego dnia nadal jest fajnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia => lubisz wytrawne???hm...a ja wlasnie nie bardzo...zbyt kawsne i cierpkie jak dla mnie....winko fakt lubie,ale polsłodkie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kaludia, w diecie rozlacznej nie mozna laczyc wegli z bialkami wiec to nie jest logiczne ten tunczyk i makaron, serio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia, ja to wlasnie po alkoholu musze uwazac na swoja cnote ;) Oczywiscie zachowuje na tyle rozumu ze wiem ktory to moj facet i sie bron boze nie lepie do innych ale moje mysli i tak sa feeeee ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opooo matko!!!!a teraz mnie z kolei "molestuje: moja kotka ...ułożyła mi sie na rece i pisac nie moge,bo sie pierdola bulwersuje i mnie podgryza......oj..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec jak jestem gdzies w pubie na piFku to kazda meska dupcia jest kometowana itp. I to nie ja jedna tak mam, chyba wiekszosc bab to sie ekscytuje po alkoholu, obgadujemy o lukamy na kazdego samca godnego uwagi, hyhyhy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O wlasnie kobitki,ja tez nie trawie takich panien co to na trzezwo swietoszki rżną a jak wypije taka ze 3 piwa to od razy ladacznica sie robi jakich malo i rzeczywiscie lepi sie do pierwszego napotkanego faceta... Ja tam w sumie czy na tzrezwo czy lekko wyluzowana czy tez bardziej ogolnie lubie gadac z facetami roznymi,bo oni wszyscy sa dla mnie mega smeiszni....ale z roznymi to tylko gadac,hehe :-) I ogolenie niesamowicie mnie bawi ich podejscie do wielu spraw i ich problemy :-) Czasem wkrece jakas dziwna akcje i potem mam ubaw jak trza(ale tego staram sie nie robic ,bo to niezbyt fair jest,w koncu to niby tez ludzie :-)) hieh :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, masz z kotka, nie marudz, takie uczuciowe i z charakterkiem zwierzaczki sa najfajniejsze ;) Moj psiunio to takie fochy czasem stroi, ze olaboa, taka hrabianke sobie wychowala ale tez kocham ja za to ze mnie rozumie, nie raz jak plakalam to do mnie przychodzila na kolana a normalnie tego nie robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm....nooo baaa....poobgadywc panow tez lubie jak sie okazja nadarzy,ale ja najpierw w zasadzie zwracam uwage na buzke,wloski i w sumie wzrost,styl .....dupcia to dopiero potem jak reszta w gustach i wart konkretniejszego przyjrzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no madzior, nie poradze ze tak tam podali :) strączkowe tez maja dużo białka a można je było jeść, tak samo odtłuszczony ser biały do chleba, a do zup nietłuszczowych( wywar z samych warzyw plus np troche ryżu basmanti) mozna dodawać jogurt np 0,5% posiłki mogą byc albo tłuszczowe: tłuszcze + białka albo weglowe: węgle + ewentualnie b. chude bialka no i oczywiscie warzywa warzywa warzywa do wszystkiego ale co to jest na Boga? Forum o dietach czy co?! zmienmy temat:P Ayati, co to znaczy ze różne akcje wkrecasz? przyznawac mi sie tu zaraz!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to "lubie" takie laski co przyjda w miniowie i z dekoldem to pepka i "tancza" :) Bo i taka towarzystwo rozbawi a potem mozna patrzec jak akcja sie rozwija, ktory ja tam od tylu podejdzie by "tylko" zatanczyc przeciez a potem nastepny jak paniusi sie nie przypodoba i nastepny... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moja kotka tez hrabianka straszna :-) i boidupa przeokropna :-) heheh Z mieszkania to nie wyjdzie co najwyzej lebel wystawi i czai przez uchylone drzwi kto tez ku domowi podarza ,hehAle ogolnie mimo,iz humorzasta dosyc lubi pogryzc i podrapac nie wiadomo czemu to przesłodka jest....i przylepa straszna ale tez zawzse kiedy mi zle wyczuwa i łasi sie strasznie...a jak burczy wtedy...ojjj slodziutkie stworzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i temat na alkohol spadl :P Ojj swietoszki , swietoszki:) ... Wczeniej (KILKA STRON WCZESNIEJ!!!) PYTALAM WAS czy macie moze jakiegos pomysla na ze tak po angielskiemu powiem Christmas Staff Party... Ja jestem oficljalna organizatorka u mnie w pracy no i nie wiem, co mozna by bylo zorganizowac, by jakies 30-40 osob sie bawilo razem (ojej jak w przedszkolu:P lalalalala). Myslalam o jakiejs kolacji najpierw gdzies a potem clubbing ale impra bedzie prawdopodobnie w poniedzialek albo w niedziele a wtedy puby otwarte sa krocej...:PJakias pomoc???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam....nic strasznego tylko kiedy chlop jeden z drugim sie powstawiaja czy nawet na trzezwo lubie zadawac dziwne pytania albo snuc jeszcze dziwniejsze wywody,bo bardzo smieszy mnie lekka irytacja ,ale jednoczesnie chec pomocy (czyt.wytlumaczenia) sprawy zakłopotanej biednej blond-niewiascie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nastepny i następny:) ode mnie jeden Angol dostał w kraku po gebie za takie podjezdzanie. Trzy razy mówiłam ze nie chce z nim tanczyc!bylam z dziewczynami z grupy na imprezce, juz jako zareczona więc go drapnełam po twarzy tym pierscionkiem! te gnoje mysla ze przyjezdzaja ze swoimi zakichanymi funtami do Polski i wszystko moga za przeproszeniem zerznac:( potem widzialam jak dorwal taka pietnastke moze, upił a potem na scenie kazał kumplom robic zdjecia jak jej trzyma łape w majtkach...dziewczyna byla juz nieprzytomna prawie, fuuuuuj fuuuj fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×