Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

Nooo moj to chudzina(co mozesz zapewne ujrzec na NK:)) Jemu tam nie przeszkadza, ze teraz wlasnie wpierdzielil niezla krome ciacha czekoladowego. ale ja podziekowalam ladnie, kiedy chcial mnie poczestowac. Dzisiaj juz koniec jedzonka. musze jakos wziasc sie za siebie, bo w styczniu do Polski przeciez jade i trza jakos wygladac w nowych butkach. A co:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojecia, jakos niedlugo doris powinna sie zjawic...Adorinka moze...z magda nie gadalam od wieków:)) a babaszki, bobiejka? ayati, ciasteczko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, ja juz jestem wykąpana, siedzę w pizamce przed komputerem i zaraz ide spac :P:) wpadlam zyczyc wam dobrej nocki 🌼 do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jutro wolne, wiec posiedze jeszcze, czytajac ksiazke jednym okiem:)) a i tak ci nie wierze ze zasniesz szybko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, zawsze mialam ciagoty łobuzerskie:) mój chlop tez cos takiego w sobie ma tzn nie chodzi na mecze i nie rozwala przystankow, ale jak mu ktos podskoczy to z karata przez łeb, oj poza tym jest uroczym i wrazliwym misiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i bardzo dobrze:) ja wole wiedziec, że moge czuc sie bezpiecznie:) ze mnie obroni a nie ucieknie jak przyjdzie co do czego tylko prosze nie myslec ze jest karkiem-dresem oswiadczam- nie jest karkiem-dresem, hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×