Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

zrobimy próbę? moze najpierw sam czat, bo tak się na gleboka wode od razu rzucac?? mnie znajdziecie pod moim imieniem i nazwiskiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie( pada ze smiechu) wiecie co sie stalo? te slowa co mi sie podkreslaja, kiedy na nie najezdzam otwieraja stronke ubezpieczen axa!!! jakis wirus:))) takie slowa jak ZDROWIE np hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kobitki ... ja postaram się tego mojego naprawić ale to równoznaczne jest z tym nie nie dostane nic w zamian a bez was przez takie dwa tygodnie to co ja biedna zrobię?Chyba mnie skręci:(:( Wogole to chyba powinnam iść spać , bo kto wie może w piątek pojedziemy??? jej .... jedna nocka więcej nie przeszkodzi , a nawet może być cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim kobitkom:) Ja dzisiaj wyjątkowo wcześnie i nie będę pisała jak się czuje ... bo sie nie czuje;/ zbyt mało snu ... normalnie masakra , ale na wadze znów 30 deko mniej więc jakby na to nie patrzeć dzień zaczął się dobrze ... i mam nadzieje , że nie skończy się gorzej:) Buziorki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja witam w ten piatkowy poranek :-) Żałuje bardzo,ze wczoraj wieczorkiem nie miałam możliwosci na forum zqajrzec i pogawedzic sobie z Wami \"na zywo\"heh.... No niestety,ale mnie moje Kochanie przegoniło z kompa i tyle radochy mialam ;-( Ale widze,ze sie Kobietki rozgadaly ....no pieknie,pieknie....Ale juz wszystko przeczytalam :-) A propos zakupow(fakt nie ciuszkowych,ale zawsze :-) ) ja wczoraj nabyłam super pachnacy,az do zjedzenie zel do kąpieli....Jak ktiras lubi czekolade mietowa to ów zelik pachnie identycznie jak czekoladki after eight :-) Szkoda,ze tak samo nie smakuje ;-(.... Ja zaraz zbieram do pracki....wroce to dzisiaj tak pokombinuje,zeby na wieczor sie dobic do kmputerka :-) Miłego dzionka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ;) Dorus juz Ci mówiłam ze stanowczo za mało śpisz! Musisz o siebie zadbać, bo jak człowiek niewyspany to z nastrojem gorzej, z koncentracją, a i choróbsko jest 10 razy łatwiej złapać niż normalnie. Pilnuj się Słonce Ayati- widze ze tez musisz walczyć zęby sie tu dostać:) ech, nagroda spotka nas w niebie... mnie czeka kolejne 9 godzin w przybytku szczescia czyli mojej robocie przecudnej, szkoda gadać;) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spie jeszcze- mialo byc żebu a nie zęby:-O widzisz Doris, tak to jest przy niewyspaniu:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczętaaaaa helllołłłłłłłłłł jak tam przed weekendem? gdzie Desperka? Moniu masz wolne dzis to licze ,ze bedziesz tu duuuzo zerkała. Klaudka noo zachwowajmy poufność danych , bo ja niebawem zostane żoną znanego Mecenasa i wiesz,,,,nie moge ujawniać miejsca zamieszkania:];) A widze planujecie jakieś spotkanie...no ja pamietam,ze gdzies na borabora mialo ..aaa niee to hajduszoboszlo chyba jednakbyło..no w kazdym razie ja jestem na TAK! Zreszta ja w przecieiwnstwie do Was- wy chetnie przyjedziecie na Swieta do domku to ja chetnie bym gdzies sobie umknęła na kilka dni. A wczoraj sie serioo przejadłam i dziś dopiero kawe wypiłam i nie zanosi sie na coś wiecej poki co... no ,ale jakis twarozek musze zjeść bo na miasto ruszam buziaki moje Cudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Guten Morgen :) Noo ja dopiero oczeta me piekne przecieream... sloneczko swieci do okna od rana wiec zapowiada sie cudowny dzien :) Adorusia-no wlasnie chyba nie bede czesto zagladac bo wolnego dzionka nie chce spedzic w domku:P Pewnie wyskoczymy gdzies na miasto, jakies zakupy, wieczorem wspomniana kolacja... Klaudys - milego dzionka w UROCZEJ pracy zycze...do zgadanka wieczorkiem:) Ayati - hej hej. Nooo ja tez musze walczyc o kompa-czasami z dobrymi skutkami jak widac, kiedy tutaj sie pojawiam :) Dorotko-Ty ranny ptaszku. Klaudia ma racje, musisz wiecej spaćkać bo inaczej to naprawde jakies chorobsko sie do Ciebie przyczepi... Noooo pedze pod prysznic troszke sie przebudzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was w ten okropny dla mnie dzien :( wczoraj wypilam za duzo alkoholu- vodka z cola i nie dosc ze wymiotowalam to dzis czuje sie beznadziejnie,mam caly przelyk wypalony i mam problemy ze zjedzeniem czegokolwiek....masakra !!!!!!!! niech ten dzien sie juz skonczy ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciasteczko noramlnie powiedziałabym bez litości "cierp ciało ,jakżes chciało" ale dla Ciebie wysyłam kojący balsam i pij hrbate ciepłą i zjedz coś jednak bo juz po14 .W innym przypadku soki żołądkowe sprawią,ze znowu bedzie Ci niedobrze Desperka ja tez śmigam dzis po miescie .za chwilke znowu wychodze a później spotkanie z kolegą :D twierdzi,ze zadziała pozytywnie na mój nienajlepszy ostatnio humor... optymista :D życzymu Mu powodzenia,ale nie łątwa to będzie batalia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja kobietki w pracy - z tym , że moi uczniowie piszą test - więc postanowiłam , że coś do was skrobnę, tymbardziej , że jak sie okazało z wypadu nici ;/ niestety ;/ ale może to i lepiej bo w Zakopanem leje i jest -11 stopni Celcjusza nieźle co? Ale skoro już się nakręciliśmy to zamawiamy hotelik w tym tygodniu i jedziemy już w następny weekend:) Tak czy inaczej dziś w pracy jestem do 19 niestety , więc z Kamilem zobaczymy się zapewne wieczorkiem ... Wiecie co ???Widziałam mega mega cudne gorsety ...aż mnie nachodziło , żeby sobie dziś sprawic, bo też byłam na zakupach i choć niewiele kupiłam to jestem zadowolona ale o tym potem:) Buziorki dla Was Wszystkich kochane:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Cisteczko - ojjj to nie zazdroszcze tego stanu UNIESIENIA... Oby jutrzejszy dzien byl lepszy a dzisiejszy zlecial w tempie express... Dorotko-milej praculki zycze(jesli moze byc mila:P)... A o tym gorsetach czekam na info wieczorem bo teraz smigam na miasto:D:D Adorusia - jakies zakupy na miescie czy tylko smiganie po sklepach?? Nooo lece bo sklepy pozamykaja ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdesperowana-- udanych zakupow i kolacji zycze ;) ranyyyy nikomu nie zycze aby czul sie tak jak ja dzisiaj...przed chwilka zjadlam banana ale to byla meka :( nawet najmniejszy kes sprawia, ze przelyk tak boli ze nie idzie wytrzymac...buuuuuuuuu chyba sobie obrzydzilam alkohol do reszty... a gdzie sie podziala lonly i patrycja? 🌼 dla was dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Allo,Allo :-D Co Wy tak dzisiaj narzekacie drogie Panie???hhmmm??? Weekend sie zaczyna,wiec ja sie akurat cieszę :-) My z moim Marcinem dzisiejszy wiczor spędzamy w domku,ale za to jutro sie wybieramy na małą bibke do \"ciotki\"hehe....z tym,że ciotka ma raptem lat 30 to smichy chichy,muzyczka i drinkowanie ostre zawsze :-) CZasem w przypływie fantazji nawet karaoke odstawiamy a latem imprezki na łonie natury tez są mega.....(:-( jaka szkoda,ze lato mineło)...Ale sie ciesze juz na jutrzejsza wyprawe!!!Yupiiii Dorothera24=> Matko!!!Skad masz takie info dotyczące Zakopca?Jejku!!!Ale żeby juz teraz -11?????Serio?????A my sie palnujemy na weekend Mikołajkowy wybrac.....szok w ogole,ze tak zimno........ Natomiast co do gorsecików to ja ubolewam nad tym faktem strasznie,ale ja sie do gorsetów nie nadaje niestety :-( to znaczy moja figura sie nie nadaje..... ciasteczko_ =>bidulko,wspołczuje Ci serdecznie.Ja sie tak jeden pamietny raz załatwiłam.Pierwszy wspolny sylwester z Marcinem,to bylo z 2005/2006....takiego wstydu sobie narobiłam....jak zyłam 21 lat tak nigdy przenigdy mi sie nie przydarzylo tak przesadzic z alkoholem zeby sie powymiotowac....a wtedy to byla masakra!!!!Nie dosc ,ze wymiotowalam to najzwyczajniej w swiecie\"urwał mi sie fil\"(a zawsze sadzilam ,ze to glupawa wymowka facetow)Potem ze dwa dni mialam mdłosci....ojj...straszne....Ale w sumie wtedy nawet nie dlatego,ze za duzo wypiłam,bo 3 srednie drinki i szmpana 2 lampki(i ten szampan to byl sprawca wszystkiego) Ale sie rozpisałam!!!Kuruj sie i pilnuj na przyszłosc!!!!!!!!!! Adorinka=>Z tym kolega to moze sie chociaz postaraj zeby chlopak mial poczucie wypelnionej misji,hehe:-) Dobra,ja bede zagładac....moze sie gromadka dzisiaj zmobilizuje na cafe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×