Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

onaaaaa maaaa siłeeeeeee ale nie az taka,hihi chyba z ciepła pękło! dzidostwo:( Tryskało posoką jak z tętnicy, hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z zemsty go wywalilam:)) Już 10, po dniu wolnym:( szkoda że dniówki w pracy mi tak szybko nie lecą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus - nie przejmaj sie, mnie tez te 2 dni wolnego zlecialy jak z bicza trzasl:) No ale pomysl sobie ze niedlugo znowu wolne:) Ja to w sumie zyje od wolnego do wolnego :) Co porabiacie...? Ja sobie slucham muzyczki przez sluchawki a moj luby looka na jakis program o pilce:P Ehhh plec menska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastałam tu może kogosik???? jejku ... 14 stron ... super kobitki ale jak ja wyrobię z czytaniem ;/;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magda, co to za miniora smutna? myslalam ze nikogo nie ma już... w gruncie rzeczy myslę że jesteście fajne...fajne...fajne ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mnie nie wyganiac! a jeśli nie umiem zasnac to co? kakałka musze sie napic... czesc dusia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra dobra:)) a piosenke chyba skads znam, ale ten gosciu jakos do mnie nigdy nie przemawiał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten kawałeczek , znam tylko kurcze nie wiem skąd;/ ???? Poza tym Moniu.... próbowałam wyrobić z czytaniem was bo ja ostatnio byłam jak było raptem 9 stronek ale na GG napisałam Ci wszystko w wielkim wielkim skrócie :) Klaudia a Ty co się obijasz - do roboty lepić szopkę - swoją drogą podziwiam twoją kreatywność naprawdę naprawdę bo ja to zbyt leniwa jestem na takei cuda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do dietek bo o nich tez tutaj było to nagrzeszyłam co nie miar- zjadłam obiad u siebie , potem przyszłam do Kamila na 17 bo miał jeść obiad o 16 a on mnie oszukasz kłamczuch jeden i musiałam jeść z nimi obiad bo jego mama walnęła tekstem:"Dorotko , chociaż troszeczkę , bo czekaliśmy specjalnie na Ciebie" Wiec zjadłam u siebie zupę, u Kamila rosół plus mięcho - dużo mięsa z sosem , plus kapustę zasmażaną plus ziemniaczki nieźle co??? Czekał na nas jeszcze budyń czekoladowy ale już się zbuntowałam , ale co z tego skoro grając w bilarda wychlałam piwo;/ Moniu i czy teraz czytając to nadal uważasz , że dałaś ciała z jedzeniem i przegrałaś na całej lini??? Bo mnie cosik się wydaje , że pobiłam Ciebie na łeb na szyje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a szopki nie ulepilam bo sobie rozcielam palucha i strasznie by piekło gdybym do tej soli włożyła co tam u ciebie doruś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotko - znam ten tekst Ken i Barbie-tez kupuje REALIA :/ No i nadal twierdze, ze ja wygralam z jedzeniem wczoraj bo ty jadlas Normalne jedzonko a ja tylko slodkosci i chipsy... Ale dzisiaj sie zwazylam rano i na wadze bylo 59.8kg. A juz od dawien dawna nie moglam spasc ponizej 60:) Moze to zasluga tego, ze zaczelam pic duzo wody z cytryna i zielona herbate (to tak w nawiazaniu do tytulu forum:P) Klaudus-uwazaj na palucha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a ja dla odmiany za żadne żadne skarby nie wejdę jutro na wagę - bo tyle przestępstw , że normalnie szok - po prostu ... nie mam kiedy tego wszystkiego gotować , normalnie masakra;/ No i wobec tego Moniu GRATULUJĘ 👄👄👄, bo ja to mam na razie takie marzenia , żeby powyżej 64 nie wejść a tu chyba będzie porażka na całego;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o DŻIZES ale mi sie ziewa:) jeszcze góra 20 minut wytrzymam:) w kazdym badz razie jutro zaczynamy walke od nowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×