Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

a a propos odchudzania to u mnie juz prawie 62 na wadze:) a jestem przed @ wiec i tak napompowana jak nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze w porownaniu z taka chudzinka adorinka to jestem morswinem ale i tak:) SIEM CIESZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej no cudnie, a co masz za dietke? Rozlaczna z makoaronem i tunczykiem? ;) Oj dziewczynki, wstyd mi ze wy tak ladnie malejecie a ja wasza czarna owca, zapale gdzie jestes!!!!!!!!!!!! hop hop, wroc!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, moge sie was doradzic? Podoba mi sie ten bukiecik jako slubny http://www.wedding.w8w.pl/KWIATY/Bukiety%20%C5%9Blubne/Kalie/slides/Calla_Lilies_black_ribbon.html Wg mnie jest boski bo taki skromny ale z klasa. Nie wiem czy nie za blada bede do niego, bo ja taka slomiana blondynka, co myslicie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makaron z tunczykiem i schabowy z ziemniorami:) wazne ze skutecznie:) a tak serio to zjadam ok 1000-1200 i duzo pije:) wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe, faktycznie, dobrze trafilam z porada :) No on fajny a czy nie za mdly do mnie? Ale pewnie to i tak kwestia gustu... A ci powiem ze ten gosc od tego baka to byl Irlandczyk :D I stali obaj w tej chmurze bo on i kolega i nic a nic sie nie skrzywili, moze mysleli ze to ja, hahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Hej :D:D Ja po pracy jezdem ale smigam spacku bo jutro z samego ranca znowu do mojej Jaskini Zycia Smigam (czytaj: praca moja ulubiona:P)... I znowu bede dupke na stolku grzala czego tfu tfu nienawidze. Dzisiaj mialam mase papierow do wypelniania wiec nawet nie mialam sie kiedy odezwac do Was... Madziu - jak dla mnie bukiecik super. Podoba sie, bo jest skromny ale z klasa jak Ty go nazwalas. Ja o swoim tez myslalam, ale chcialam dodac cos z czerwienia bo wlasnie tez blondyna jestem i tak troszke zeby ozywic. No ale bukiecic cudo wybralac. Desiżon is jors:) Klaudia-nooo to gratuluje podejscia do klienta:) Ojj zebym ja takie miala ale dzisiaj mnie wyprowadzali z rownowagi bo ZIMNO W HOTELU:P:P:P No to ja zem mowie im i tlumacze jak krowie na granicy, ze ogrzewanie jest wlaczone i potrzeba troche czasu by sie ocieplilo w hotelu (bo ogrzewanie nie jest non stop wlaczone - expensive:P) ... A oni, ze za zimny hotel placic nie beda. ... No i se tlumacz im dalej w kolko to samo... ehhh ...No i udanych zakupkow jutro zycze-obys zakupila duzo rzeczy i wydala niewiele ...:) Dorotko - hej piekna. Koniecznie mow ile waga wskazala... Na pewniuchno bedzie oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Kobitki zawijam do portu i ja :) Wypracowanko mi wyszło - tak w sam raz na kartkę A4 więc chyba będzie ok:) Błędów Madziu nie robiłam , ale wiem co przerabiają więc używałam tylko i wyłącznie prostych zdań i tych czasów - nawet słówka te najprostsze a nie wyszukane bóg wie jak więc nie powinni się skapnąć poza tym Ola ma piątkę wiec wiesz jak to jest z piątkowymi uczennicami - im się wiele wybacza:P Co do bukieciku ładniusi choć ja bym jeszcze poszukała bo suknia lsni i taka błyszcząca więc może to i dobrze by było jakby w nim coś - takie jakieś akcenciki przebłyskiwały i komponowały się z suknia ... ale w sumie o to to już do naszego ogrodnika- Klaudi:) Co do Twoich kilogramków , to nie dziw się Madziu , że nie za wiele Ci leci , bo przecież Ty juz masz 10 kg minus od wai więc taka waga jest idealna , bo nie wygląda się chudo a i salcesony nie wylewają się po bokach , ale wiem wiem ... presja wesela - zawsze te 2 mniej byłoby lepiej:) No i tak wogole to zazdroszkę ci Klaudus tych zakupów - ja ostatnio to zaprzestałam , bo pomalutku wbijam się w stare rzeczy a... no i oczywiście gratuluje spadku wagi:):):) Oby tak dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperados, spij spij i snij o lepszym swiecie gdzie to ty sie bedziesz rozbijac po hotelach i marudzic ze zimno:) Ja to nawet Ci powiem, ze nie mam takiego podejscia wspanialego całkiem. To chyba przez ta moja gebe rannej łani- nawet jak sie nie odzywam albo po polsku miele przeklenstwa pod nosem to oni: jaka mila dziewczyna, oooo :)) Magdzior, no wcale sie nie zdziwilam ze to Irole. To jest narod jawnych pierdzieli po prostu! Chłop mi opowiadal, ze jak kiedys stal za barem na weselu( bo jest tez barmanem) to przyszla mloda babka w towarzystwie kilku facetów, flirty flirty tralalalala i jak nie pusci baka!!!ja bym sie spalila ze wstydu, a ta sobie wzieła rąbek sukienki i zaczeła sie wachlowac miedzy nogami apokalipsa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ostatnio mnie slowaczka z czarna opierdzielaly ze gUpia jestem, ze nie mam sie ochudzac, ale kurde, no ja slepa nie jestem, nawet rodzice mi mowia ze powinnam do slubu zeszczuplec, serio mam te wstretne boczki i biodra z kulka tluszczu, eh 😭 Ale cierp cialo jakzesz slodycze wpierdziulalo ;) Postanowilam sobie ze w tym tyg zaczne biegac, jak nie zaczne prosze mnie jakos ukarac no ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Klauduś- no to chyba jednak mnie nie pochwalisz bo ja mam troszkę papierkowej roboty jeszcze więc do łóżeczka to i owszem ale jakoś za około pół godzinki:( Monia-Łapałam Ciebie na GG ale chyba znów okupował je Twój chłop i ustawienia zostały po staremu - tak czy inaczej oczywiście buziory bo my tutaj o Tobie pamiętamy nawet wtedy jak płaszczysz dupkę przez całe osiem godzin:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak babcie kocham:) a wicie jakie smrody wala po guinnessie? wiem bo pracowalam w knajpie tez swojego czasu,Boze, można poprzednie wcielenia zobaczyc na dwiescie lat w tył, jak sie dobrze nawdychac! fuj fuj fuj po stokroc bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hhahahahahhahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahaahahaha, wez bo sie posikam :D :D :D Ja ci wspolczuje szczerze ale to jest takie obrzydliwie smieszne :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czego sie spodziewac, to jest jedna wielka wiocha, a pieć kilometrow przed stolica barany sie pasą... ale ojro jest:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no patrz a dawno juz twojego zbereznego wcielenia nie bylo;P ide spac. chlop w pracy. over:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobitki u mnie chłopa brak więc z całą pewnością idę spać :) Buziory dla Was i do sklikania się jutro :*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kochane Jeszcze pewnie smacznie śpicie, ja o 10 lece na próbe,potem na zajęcia(koło z rachunkowosci :() a pozniej na karaoke wiec szykuje sie dzien pelny wrazen ;) Wpadne pozniej jak znajde troszke czasu sciskam was mocno :**********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana by schudnac
Dziendoberki :):) Jak widac skrobie cos tam z pracy bo mam chwilunie. Chcialam sie tylko z Wami przywitac i wracam do tych wrednych papierzysk. Zeby mi tylko pupcia do krzesla nie wrosla przez kolejne 8 godzin... Ciasteczko-buziale dla Ciebie z rana zabiegana Kobito:) Musze powiedziec, ze wczoraj wszystkie bylysmy bardzo grzeczne i o przyzwoitej porze poszlysmy spac (z chlopami czy bez:P)... Buuuuuuziale ogromniale....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×