Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

Ciasteczko- widzę , że Ty podobnie jak ciagle w biegu ... tyle , że mnie to \"zabieganie\" coraz gorzej wychodzi:) W każdym razie śniadanko zjedzone i teraz też mykam poza domem a zimno ... i śnieżno jak nie wiem . Monia- O Ty Leniu jeden - kolejny dzień w recepcji???A ja już po śniadanku , an wadze na szczęście mniej i to pomimo mojego zbliżającego się okresu- nawet nie wiesz jakie przyjemne zaskoczenie:D:D:D:D:D Nigdy bym nie przepuszczała ale skoro leci w dół to w końcu dobrze - tylko się cieszyć ... ale już nie przynudzam posyłam buziory i mam nadzieję, że te kilka godzinek w pracy minie Tobie szybciutko;) A gdzie cała reszta?Gdzie Adorinka ?Gdzie Magda?Gdzie Klaudia , Bobejko,Bababszki, Ayati?No wstajemy raz dwa bez obijania się!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie przegoniłaś, Dorotko:))u mnie to 63 sie trzyma ostatnimi deko wiec wniosek jeden:) masz lepsza dietę:))SUPER monia- nie przyrośnie, spoko:) masz mnóstwo czasu zeby miesnie hegla cwiczyc, za tym biurkiem:)) always look on the bright side of life!! http://www.youtube.com/watch?v=jHPOzQzk9Qo :)) Ciacho- oj kiedy ja ostatnio bylam na karaoke? wieki temu:)milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo jednak nie przywarlam tylkiem do krzeselka tak do konca bo juz w domku jestem:) Ale dzisiaj mialam urwanie glowy z tymi wrednymi papierzyskami... i tak jeszcze nie skonczylam ze wszystkim... zostawilam troche na jutro:) Dorotko-gratuluje spadku wagi... :) Niedlugo i mnie przegonisz:) Klaudus, Madziulka, Adorinka, Bobiejka, Bababszki, Ayati - HELOŁ!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Chudzinkiiiii ale się stęskniłam za Wami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! taaakkkkkkkkkkkk bardzoooooooooooooooooooooooooooooooooo że łłłłooooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!! jak ochłonę ,ze juz tu jestem , przeczytam wszystkie zaległości , to napiszę zwyczajowym trybem co i jak :) i dziś siedze z Wami cały dłługi wieczór. Dla Was wszystkich i każdej z osobna buziak wieczorową porą taki słodki jak wata cukrowa :*:*:*muaaaa! Dorotka, Klaudka,Madzia,Monia, Ayati,Babaszki i wszystki ,wszystkie razem -wiecie jak można przez 3 dni tęsknić za naszymi pogaduchami tutaj.:*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adorinka!gdzies ty sie podziewala jak cie nie bylo? ja dzisiaj uskutecznilam zakupy:) dwie pary butów:) skorzane kozaki martensa( nietypowe- zgrabne, bez sznurowek ze zwezanymi noskami) i traperki pod kolano na plaskiej podeszwie, oraz dwie pary spodni w tym jedne UWAGA w rozmiarze36!!!! ciagle sie ludze ze to nie byla pomylona rozmiarówka, hihi pozdrowionka dla was kobietki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Klaudia nawet o 36 to nie marze zważywszy na to , że teraz zasiadłam przed komputerkiem z kawą z mleczkiem :) Czyli jakieś z 200 kcal podarowałam sobie na dobranoc:) iem niemądre ale zbyt bardzo kocham kawę... co zrobić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Ja wlasnie sie przebudzilam. Jakos mnie zmoglo i do lozeczka wskoczylam... Adorusia-kobitoko, gdzies ty sie podziewala cale 3 dni?? Szybciutko na spowiedz mi to prosze przydreptac:) kaludus-z cala pewnoscia to nie byla zla numeracja. przecie ja Ci mowilam, ze ty chudzina jestes. a te kg to w uszach chyba masz:) No i butki musza byc super. Ja czekam na moje z e-baya :)jutro albo w czwartek powinny juz byc ... Hej Dorotko - Ty juz po pracy?? Nie przejmuj sie kawka-jutro sie zwazysz i z cala pewnoscia waga znowu spadnie w dol:) (a moze spasc w gore???:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo kilo cukru:) nawet Pati ekstremalna z tymi swoimi 800 kcal dziennie wypijala kawy z mlekiem, wiec nie moze byc tak zle:) monia to koniecznie zrob sobie zdjecia i wklej linka na priva- zobaczymy jak sie prezentujesz cudnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) tylko te martensy przyjda poczta do 4 dni bo w sklepie nie mieli rozmiaru, tylko jedne nietety z popsutym zamkiem( ktory naiwasem mowiac ja rozwalilam przy przymierzaniu ale o tym ciiiiiii) pani bardzo sie przejela i powiedziala ze dostane je do domu. jestem wiiedzma ale swoja doga skoro poszly to musialy byc wybrakowane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzemikk
e tam, wazne jest zeby jesc co sie chce ale w umiarze. oczywiscie trzeba tez zastepowac niezdrowe produkty zdrowymi, zeby bylo latwiej utrzymac sie przy zdrowiu. zadnych margaryn, tylko dobre maslo prawdziwe, duzo owocow, warzyw, mieszane pieczywa itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak widac po zywotnosci naszego starego topiku, nie mozna zyc sama dieta:) gdzie ta dorota uciekla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje Cudne no powiedzcie steskniłyście sie za Adorinką?no tak choć troszke? wiemwiem,ze troszke tak:) :**** nooo ja jem wg Przemyśleń naszego Gościa , który zapodał nam dawkę refleksji kulinarno-dietowych. by schuśc trza jeść mniej i zdrowe produkty ja ostatnio jem bardzo dużo ! za dużo nawet , grrr aczkolwiek co pragne podkreślić markerem kolru czerwonego - w tonacji jaskrawej!!!:p bardzo zdrowe produkty, ale co wzbudza moj niepoj uważam sie ,ze zgrubłam i źle sie czuje ze sobą taką :(:(:( a nie było moje cudne Kobietki z powodów technicznych...na mojej wsi snieg zasypał kabelek łaczący Adorinke z wirtalnym światem...XXIwiek no BAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tesknilam ja!ja!ja! :) adorus ty jestes nasza drobina forumowa i pamietaj slowa pani w sklepie- masz udka jak top model:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudus a czemu TY nie na te zakupy nie zabrałas ze sobą ?widze poszalałas nieco ja kurtałkę potrzebuje nabyć...a same takie bleee. chce fajny model -mam ją w głowie a wszedzie wszystko na jedno kopyto;/ no i kisss ,ze pamietalas o mnie :) gdy ja snieg odgarniałam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Adorusiu - jak ktos (lub cos-w tym przypadku; snieg) mog Cie odciac od Nas. Jak wogole smial. No jacha, ze tesknilysmy i to prze prze prze okrutnie. Ty jestes taka nasza chudzinka i nie mow, ze zgrublas ty lasencjo Ty:) Klaudys-zgodze sie odnosnie ex topicu :) nic dodac nic ujac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... jestem .Gadałam z kumplem a raczej tłumaczyłam mu , że ta jego laska to straszna egoistka ale biedaczyna zakochał się i w gruncie rzeczy naprawdę mi przykro z jego powodu bo to dobry chłopak:) Co do reszty to ja tu wchodzę a wy co??Znikacie ????Kobitki wy spicie teraz jak niedźwiedzice a przecież sezon zimowy dopiero się rozpoczyna ... poczekajcie ciut jeszcze plizzzzz.... bo znów tu sama sierota zostałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jedne testy sprawdzam a drugie układam , żeby pognębić co nieco tę dzisiejszą młodzież:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×