Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

Chcialam ale na szczescie nie zostalam bo inaczej nie poznalanym mojego M. ;) A gdzie reszta dziewczynek? Halo halo, tu jukej, over?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuchy, ja tylko na chwilke, tak wyszlo dzisiaj, dopiero z 10 minut temu udalo mi sie dorwac do kompa;) widze ze tu sie jakies siostrzane wiezi zadzierzgują ;) na naszym starym temacie znowu jakas podejrzana pomarancza twierdzi ze pisalysmy glupoty:) skoro teraz tak dobrze to ciekawe dlaczego posty pojawiaja sie tam z czestotliwoscia jednego na cztery dni...no coż, no coments dobranoc dziewoje, padam z nóoóóoóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ide spac, obejrzalam w koncu film Closer, film zmusza masakrycznie do myslenia i zyciowy strasznie, wiec trzeba troche w zyciu przejsc by go zrozumiec, pewnie stad takie opinie na necie... Ale wam nie polecam, na pewno macie zbyt niewinne serduszka na taki ostry scenariusz ;) Do jutra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Girls! jak poranek?za onem szaroburo i mokro..bleeeeeeee ,ale za chwilke ruszam i dziś chyba sporo pracy,wiec odezwę sie jak wróce .Wy widze tez zabiegane Super,ze jesteście....:* Papapatki i do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie mówiłam ze to świetny film i ze mnie trzepnął mentalnie, Madzia? Adorinka- buziaki dla ciebie promyczku lece do roboty, zycze milego dnia wszystkim:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witoooojcie :-) Ja zalatana mega jestem a jeszcze wczoraj moj sobie ubzdural zeby mu serniczek na zimno przygotowac(w sumie sama sie wkopałam,bo wczoraj po pracy mu sie chwalilam jakież to ciasta na swieta beda a,ze bestia pazera na słodyczeto pypora dostal i musialam robic....) Magdalejna=> Ten fil Closer to z Judem Law i Julia Rberts???Bo jesli tak to ogladalam...:-) Fabuła nienajłatwiejsza,ale na tyle spójna aby zrozumiec zawiłosci uczuć miedzyludzkich,co prawdopodobnie chciał reżyser ukazać. A wiecie co?Planueje sobie niedlugo zrobic wyprawe na zakupy ciuchowo-kosmetyczne...Ostatnie 2-3 miesiace jestem tak zalatana,ze nawt nie mam czasu sobie torebki kupic a jakas fajna duuuzza jest mi na gwałt potrzebna!!!I w ogole ostatnio odczuwam niezwykle silna potrzebe wewnetzrna do zakupu jakichs bluzeczek fajnych,tudzież spodniczek ....ewentualnie bucikow(kozaczkow)fajnych :-) AAaaaaa...no wlasnie....ja lubie kozaczki i chodze na obcasikach,i lubie tez spodnice i sukieneczki ....to tak dla informacji,bo widze,ze tu wszystkie znacie wzajemne style i gusta :-) Na marginesie moja kotka prawdopodobnie szykuje sie ruje,bo nagle zapałała szczególna miłoscia do mojego chlopka :-)A zazwyczja ucieka przed nim za fotele,heheh....tak wiec ze wzgledu na okolicznosc jej namietnosci bede musiala przez najblizszy tydzien znosic jej nocne-kuchenne arie do ksieżyca..... Dobra....ja sie zbieram do pracki! Milego dnia wszystkim :-) Trzymajcie sie słodko(moze ktoras zasypie i na pomoc przybedzie jakis mily Pan z szufla) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayati bo my siebie wzajemnie wszystkie widziałysmy na fotkach i na nk a co Ty na jakbym podanie napisała w 3 egzempl. do Ciebie o jakies namiary na nk?Czy wolisz pozostać anonimowa ???? Torebki wielkie też uwielbiam...na szpilkach to mało chodzę,bo grozi to połamaniem kończyn tudzież akrobacjami ratowania życia na jakims ulicznym parkiecie.Aczkolwiek obcas stabilny nie jest mi obcy...jednak szpilka to tylko \"wyjściowo\"jak dla mnie;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberki..... Ja wlasnie oczeta me przetarlam i sniadanie zezarlam:) Troszke sie ogarne i za nauke musze sie dalej wziasc choc straaaaaaasznie mi sie nie chce :):) U mnie nawet jakies slonce probuje sie przebic przez chmury ale jakos slabo je widze:) ayati - no to bedziesz miala arie operowe z Kotka.... Uwazaj tam na chlopa, bo moze gwaltowna czasami byc (jak to kobieta) i pazurki pokazac:P A co do podania do ujawnienia sie na nk to ja juz Ci 3 wyslalam. Mam nadzieje, ze je rozpatrzysz pozytywnie:) Klaudus - noo ja tego filmu nie ogladalam - za ambitny jak dla blondynki (czyt; jak dla mnie) :) Milego dzionka w pracy zycze... Adorinka - powalila mnie smiechem Twoja stopka. Dobre, serio :D hi hi hi... Madziu - jeszcze spiochasz sobie?? A Dorotka???Bobiejka i bababszki??? Gdzie sie kobitki podziewacie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, dzis wstalam wczesniej niz normlanie.... o 11.20 czyli juz 10 minut lepiej ;) Klaudus, no mowilas mowilas :) Polec mi jeszcze jakis fajny 🌼 Monia ucz sie, kolor mundurkow jest baaardzo wazny!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ayati, tak tak to ten film z Judem i Julia. Mi sie wydaje ze skoro masz potrzebe na zakupki to znaczy ze schudlas kochaniutka i potrzebujesz jakiej nagrody... Przynajmniej mi sie wlacza chcec zakupow jak juz jestem w miare zadowolona z mojego wygladu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ollll jeeeeeeeeeeeeeeeeeeee! :D Bylam biegac!!! Pierwsze koty za ploty... Biegalam 15 minut i jestem w szoku ze tyle dalam rade tak za pierwszym razem, czyli ajka ajka moja kondycjo ;) Po wbiegnieciu na gorke dostalam checi zwymiotowania a to oznaka ze cwiczy sie poprawnie, hehe (serio, gdzies to wyczytalam) Czuje sie wspaniale! Monia, dasz rade tylko sie nie stresuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperka jak poszedł test???3małam kciuki rzecz jasna. Magda biegasz?to jak juz rozkrecisz forme to sie rozpędz i do PL przybiegnij.Mozesz prosto do mnie ....adres Ci podam i ugoszcze jak najdostojniej sie da:] Dorotka pewnie zapracowana,Klaudka cos mi tu Ciebie ostatnio brakuje...łer ar U????? Ayati torebka zakupiona? i jak tam podania ?rozpatrujesz:)????? A ja...coz dołowe klimaty nieco.Jesień ...ach ta jesien chciałoby sie powiedzieć...chyba w niedziele skocze do Znajomych -jakieś kilka drinkow by mi sie przydalo chyba na poprawe klimatu aktualnego achhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh nie jest dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdesperowana by schudnac
Nooo ja jeszcze w pracy. Egzamin zdany: 24/26 pkt:) Ufff... Zaraz smigam do domku is tamtad sie odezwe.. buuuuziory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desperuś Gratuluje takiego świetnego wyniku!!!Nonononon jesteśmy z Ciebie dumne!!! Dziewuchy co Wy takie \"BUSY\"????? no dziś jak sie nie pojawicie to ja w ramach protestu oflaguje tpic i przejde na głodówdke a zważywyszy,ze jestem na nowej jak widać diecie cud nieco mi to niepodrodze!!!!!!!!Takze wracać mi tu i pisować . Miłego dnia Lejdis, buziiiirki :****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretttta
mam 45 lat, z czego 30 się odchudzałam, bez skutku. Dopiero jak dałam sobie spokój z głodzeniem to wygrałam z nadwagą. Zamiast kolacji popijam teraz koktajle diety srukturalnej i wreszcie mogę patrzeć w lustro. Polecam. www.dietastrukturalna.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka,hejka :-) No faktycznie....takie pustki,az glupio Ja wlasnie wstałam :-) Dzisiaj mam wolne i jutro i w niedziele tez :-) Łoooo,jak sie wybyczę :-D Co do podania w kwestii namiarow na mnie to nie ma sprawy,z tym ze moje namiary na nk na nic sie zdadza,gdyz co prawda profil mam,jednak zadnych konstruktywnych danych poza imieniem i nazwiskiem tam nie ma i nie bedzie.o fotkach nawet nie wspominajac...Jednak jesli checie to moge jakies takie w miare aktuwalne fotki albo cos wyslac ciekawym moijego wizerunku na e-mail :-) To nie ma problemu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahh....tak na marginesie to wlasnie sie opucham sniadankiem i popijam sobie napoj cykoriowy o smaku angielskiego toffi.....heh...moze w tejze kwestii to sie specjalistki aktualnie bytujace wypowiedza???? Mianowicie pytanie brzmi- Jaka jest roznica w smaku miedzy toffi zakupionym w polsce a toffi z UK???Fakt...w UK mialam okazje byc razy kilka i ktortkotrawle raczej..... AAA...i jeszcze jedno...w te sobote sie chyba wazyc nie bede,wiecie....bo od dwoch dni jem za duzo(dzisiaj jest trzeci) a jako,ze i jutro i niedziela bedzie laba....(jeszcze jutro jestescmy zaproszeni do babci na cos o nazwie kocmołuch czego nigdy nie jadlam i pojecia nie mam co to...:-/)Jednak z tego co slyszalam ponoc dobre i podobne jakby do wielkiego,grubego placka ziemniaczanego z wkładka miesno-warzywna... Do tego wszystkiego jeszcze koło wtorku przybedzie do mnie"ciocia z ameryki"czyli szykuje mi sie okres..buuuuu.... Tak wiec moja zwyczjowa nazwa na stan przed okresem WSZYSTKOŻERNOŚĆ NIEPOHAMOWANA chyba własnie mnie dopadła... CZyli zwże sie dopiero w Mikołajki...i mam nadzieje na mila niespodzianke z tej okazji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo bo bym zapomniala.... Zdesperowana=> wielkie gratulejszyn z powodu zdania egzaminu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jaka gapa ze mnie... Zdesperowana=> a jak tam pomysl na impreze w pracy???Masz juz jakis hit????Bo az jestem ciekawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo matko!!!!Ale sie objadłam!!!!!! Ma-Sa-Kra!!!!!!!!!!!!! Ale,ale.....faktycznie,ze cos to dziewczeta drogie sie odseparowaly od cafe....Jedna Adorinka wpadla na "Dzien Dobry"...a reszta????Spicie jeszcze czy co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziendoberki... ja dopiero swoje cialko zwleklam z lozka:P Dzisiaj wolne jest, nawet sloneczko zaczyna sie przebijac, mam ambitne plany pojscia na base, na poczte odebrac butki zakupione na e-bay`u, jakies zakupy no i obiadek jakos zrobic... Dzisiaj w planach mam makaronik warzywny (taki coolorowy:P) z serkiem mascarpone light, pomidorami z puszki, pieczarkami, cebulka i moze piersiatko z kuraka... Dzisiaj mam OFF ale kurna tyle rzeczy do zrobienia ze wieczorem bede padnieta :P Dziekuje za gratulejszyny Ayati, Adorinko 🌻 Ayati - no to faktycznie sie wybyczysz sie przez 3 dni wolnego:) Pozazdroscic tylko... :D:D A co do imprezy to albo tzw snowtrax (takie sztucznie nasniezane miejsce, gdzie mozna sobie pozjezdzac na nartach, takich duzych oponach albo skuterkach) a potem w tym samym miejscu mozna zjesc cos i sie drinkowac. Albo moze kregle i potem do jakiejs restaurancji, albo lyzwy moze... Jeszcze nie zdecydowalismy... A trzeba szybko szybko bo impra ma byc juz za 2 tygodnie... Adorinko -podoba mi sie Twoja dieta... chyba na nia przejde:) Ojjj Kochana usmiech prosze bo jakas deprecha jesienna sie zakrada w Twoje body... A gdzie reszta lasek nooo; Kaludia, Dorotka, Madzia, BOBIEJSKA, BABABSZKI, CIASTECZKO (Was dawno nie bylo...)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Kobitki!!! Dotarłam w końcu i powiem Wam , że stęskniłam się za Wami jak nie wiem ale przez te ostatnie kilka dni tyle zajęć mi spadło na głowę , że znów spałam po 4, 5 godzinek a wieczorami - zdechnięta na maxa:) dzisiaj niby nie ma znaczniej poprawy ale jedno co jest pewne , że mam aż 30 minut wolnego - dlatego właśnie uruchomiłam komputerek i zasiadłam przed nim z moją ukochaną kawusia , że ciut z Wami poplotkować:) Moniu-Mam nadzieje , że ten wpis sprzed kilku minutek oznacza , że jeszcze uda mi się Ciebie tutaj lapnąć bo nie gadałyśmy chyba całe wieki :) ps.I rozumiem , że teraz jesteś już tylko pod tym nowym numerem gg tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i przede wszystkim ... a co mi umknelo GRATULACJE Kochana z okazji zdanego egzaminku ...TY KUJONKU NAS :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×