Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

sama nie wiem co się dzieje:)) nagadały sie wcześniej i śpią? Ja mialam dzisiaj bardzo stresujący dzień w pracy:( wyszło na to, że nikt nie szanuje mojej roboty w pocie czoła...Przez caly ostatni tydzień tyrałam jak wół bo ida święta i trzeba przeorganizować cale to wielgachne centrum w którym pracuję. No i dzisiaj kiedy juz wszystko bylo na ukończeniu, przyjechali jacys faceci( przedstawiciele) w graniakach i wszystko pozmieniali:( za moimi plecami i za zgoda menagera który wcześniej piał z zachwytu nad tym co zrobiłam...Ręce mi opadły:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś tulinki dla Ciebie:*:*:* chcieli podbudowac swoje przybladłe ego ,dlatego pozmieniali a pewnie jest beznzdziejnie teraz ..kobiece wyczucie estetyki jest o niebo lepsze Jesteśmy z Ciebie dumne a ich olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze to juz moj ostatni miesiac:) Jakoś nigdy nie mam szczescia do szefow. Chyba pisana mi jest wlasna firma;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudusiu - tule Cie tak mocno mocno z caly ch sil :) Nie przejmuj sie tymi bezgusciami.... jeszcze miesiac jakos przezipiesz i potem bedzie juz z gorki. Pamietaj - bedziesz mi projektowala moj maly ogrodeczek (najpierw musze tylko sie stad wyprowadzic, wyjechac do Polski, kupic chalupke-z ogrodkiem) noooo i wtedy szalej dusza piekla nie ma:) Nie obiecuje kiedy to bedzie bo to jeszcze duuuuuzo czasu uplynie. A jak nie, to wezmiesz sie za balkon-tak na poczatek:) Oby mial wiekszy metraz niz 2m na 2m:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ty to potrafisz planować;)) HIHI z okazji tego ze znow mam 63 kilo;P proponuje napic sie herbatki! ja mam rozano- jabłkową...pycha wiecie co dzis odkrylam? wędzonego kurczaka- pyyyyyych, nigdy wczesniej nie probowalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogole to chłop w pracy znowu...musicie mi wiec dotrzymac towarzystwa, bo inaczej sie obraze i nie bede juz was zaszczycac moja obecnoscia, hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotrzymamy:) choc ja juz delikatnie odpływam... z przejedzenia chyba..dziś to przesadziłam w ten wolny dzień:( achhh brak słow ta jesien mnie wykonczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a sprobuj tylko odplynac przed 10.30( grozi palcem)... wolny dzień,ach........ja jeszcze do niedzieli sie pomeczę:/ za to nasza DESPERADO bedzie miała fajny weekendzik:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dotrzymam towarzycha a jak:) Moj tez w pracy no ale do 22:00wiec i tak mam jeszcze 1.5 godzinki w samotnosci:) Adorka-ja tez tak mam, ze jak wolny dzien sie pojawia na horyzoncie to paznokcie obgryzam bo wiem, ze bedzie uczta. oprocz tego, ze pojdziemy na kolacje to nic innego nie mam zaplanowanego. chce sie jakos trzymac no ale zobaczymy, jak to bedzie z ta dietka. a tak wogole to nie wierze, ze Ty Klaudys wazysz wiecej ode mnie!!!!!! TO JEST NIEMOZLWIE - czytac duzymi literami!! Normalnie az sobie wejde nank sobie Ciebie poogladac bo moze Ty to nie ty?? kiedy Te foty mialas pstrykane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczeta bo waga o niczym nie swidczy.Mozna miec inna budowe , inne proporcje miesni i tk tluszczowej i roznica moze byc kosmosssssssssssssss ja jak wazylam 63 wyglądałam na osobe o wiele grubszą niz WY razem wzięte rozlana normalnie wiec wagą sie nie ma co sugerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E no Pani Kochana, niech mi pani tu nie wmawia! :)) Monia, wagę mam( męczyłyście to kopiłam) wiem ze schudłam z 4 kilo od lipca... sobie policz:)) moze jestesmy inaczej zbudowane i tyle. Juz po zdjeciach widze, ze ty masz szczuple nogi, a mnie wszystko idzie w tylek i uda. Z reszta nie ma co gadac, porozmawiamy jak bede miec55:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam sobie buty w TK maxie , to taki wielgachny sklep z resztkami kolekcji sławnych i burżujskich projektantów;P za marne 50e kupiłam super skórzane kozaki> Wyjściowe ze hej! no to wygraj te licytację:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry... a raczej Dobry wieczór moje kochaniutkie:) Przepraszam , że nie udało mi się upisać nic z rana , ale znów nie miałam netu- potem 10 godzin spędzonych w pracy , a po pracy odebrało mnie Moje Kochanie i dopiero teraz jestem ... łącznie aż jakieś 16 minut w domku :) Nieźle co hihi:) Widzę , że już do 4 stronki dotarłyśmy więc zaraz biorę się za czytanie:) i nadrabianie zaległości z calutkiego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×