Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

Ayati -No pewnie , że zaakceptujemy:) Im nas więcej tym lepiej , poza tym może nie zabrzmi to zbytnio szczerze ale naprawdę super kobitki tu mamy więc w takie jesienne , zimne wieczory na pewno będzie Ci raźniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciasteczko_-Super , że i Ty do Nas dotarłaś  Swoją droga gdzieś Ty się kobieto tyle podziewała ???I z czego Ty chcesz chudnąć skoro przy swoim wzroście ważysz tam malutko??? MOnia- o jakim obrazku wy gadacie bo ja nie w temacie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... butki :) A jaki kolor .... BO że Adorinka ma szara bluzeczkę to już doczytałam, ale z resztą mam fatalne zaległości ... ale nie zlejecie mnie za to co????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wejdz na stronke gdzie masz zdjecie tych butów, kliknij prawym przyciskiem myszy i albo wybierz : otworz odnośnik na nowej karcie albo jak sie nie da to: pokaż obrazek otworzy się tylko obrazek na białym tle, wtedy mozesz skopiowac adres strony i wyslac linka:)) a my dorus o butach, o butach:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ja mogę się Wam dziewczynki pochwalić, bo nie mam komu .... a tak mnie ze szczęścia roznosi , że HEJJJJJJJJJJJJJJJ :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie kobitki na zakupy nakręciłyście;/ Nie wiem czy dobrze czy źle ale wobec tego chyba się jednak na nie wybiorę:) Może nie po butki bo kozaków mam chyba z trzy pary ... ale chciałabym spodnie - sportowe dla odmiany:)tymbardziej , że szykuje mi się wyjazd do Zakopca z lubym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to się pochwalę , bo dziś miałam zajęcia do 20 .00 , po zajęciach Moje Kochanie przyjechało a teraz już go nie ma ( co chyba da się zauważyć po częstotliwości mojego pisania :P) Ale Mój Miś upisał mi takie cudo , że siedzę i patrze w ten telefon jak w obrazek: "Jesteś Wszystkim co najlepsze na świecie...tak!Jesteś kwintesencją i ucieleśnieniem tego co nazywam ideałem i szczęściem" Kochany prawda?A najlepsze , że napisał to po wyjściu ode mnie kiedy ja jeszcze czułam jego zapach wokoło:) Kochane Moje Słoneczko 😍 😍 😍 😍 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
az zapomialam o nich z tego wszystkiego:)) buty fajne:), w ogóle uwazam ze waskie czuby sa jakies takie zgrabniejsze, nie sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Romanticos Mężczyznos w Zakopanos....mrau:)) a ten Z. najlepszy kumpel mojego chłopa, mieszka tutaj niedaleko mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×