Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

Jej .. pewnie będę tak klechtac przez cały wieczór i w końcu zrzucicie się na klebelek dla mnie ale nawet nie wiecie jak mi ulżyło - tutaj w końcu TAK NORMALNIE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdalejna noooo widze Ty zerkasz tam gdzie ja zwyczajowo.... :) Dorotka miło,ze teraz bedziemy się tu czuły dobrze i nieskrępowanie możemy pisać o tym co nas dotyczy,o codzienności, o ważnych i prozaicznych rzeczach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu madziu-to zalezy od preferencji, Ty najwidoczniej lubisz pupcie, inne wola klaty:P Jak dla mnie to biegaja jedni w bialych koszulkach-to my(chyba:P) A drudzy w zielonych:) Dorusia-mnie tez lepiej tutaj zdecydowanie... :) Ehhhh.... dobrze mi z Wami :) Adorinka - ales ty obrzydliwa:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka, hm ja nie jestem normalna, kiedys nawet bylam w klubie pojebanych, haha, serio :D Ale w tym caly urok ze kazda z nas jest inna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu jeśli wynik nie ma dla Ciebie większego znaczenia to patrz na dupcie, no a co za tym idzie Moni będzie ciut pod górkę bo jej chłop chce znać wynik a to oznacza ze trzeba opanować rozpoznawanie koszulek i innej opcji nie ma hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj jest fajniutki ,jest:) 1000 kcal na śniadanie bym mogła zjeść byleby w Jego towarzystwie.... i nawet na deser bym z Nim jesszcze poszła ...kolejne 500 ale przed kolacja pobiegac godzinke murowane musiałabym skoczyć :D:D:D;p bo nie dałabym rady wygibasów z Nim uskuteczniać po owej kolacyjce;p;p;p lecę na UCD Lejdis będe po programie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do reklamy Moniu to niestety nie widziałam:(:(: ale za to widziałam cacy reklamę ekspresu do kawy i nie wiem czy sobie nie zrobić prezentu z okazji ...hhhhh np. z okazji piątku hihi bo taki cacy i tyle rodzai kawek robi a ja kocham kawkę i mięsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeee mnie wystarczy, jak sobie spojrze na wynik w lewym gornym rogu :P Ja wymagajaca nie jestem, a teraz sobie chyba tez przelacze na UCD i sobie bede skakac po kanalach... :) Mam jeszcze jakas godzinke na necie, potem mezus(jej, jak to fajnie brzmi:P) przychodzi z pracy wiec bede "nieosiagalna":D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieosiągalna- Ty lepiej powiedz Monia co wy tam robić będziecie Świntuchy hhihihih a nie na jego siedzenie na necie zwalaj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też bym tak chciała tymi znaczkami się zająć ale MOJE KOCHANIE pomaga tatusiowi w jakich tam przeładunkach więc ... tylko zawiózł mnie do pracy bo pracuje teraz na dwa etaty ... ale potem już nie zdołał odebrać bo pojechał bawić się w przeładunku i miałam go aż prze 5 minut:(:(:( I mało mi go ... tylko oby on też tak czuł a tymczasem ... mam czasami wrażenie , że on wie , że go kocham i co za tym idzie , że go nie zostawię choćby on w tej swojej pracy spełniał całe dnie:( Ps.Kobitki ale gdzie Wy zniknęłyście???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wszystkie ogladaj UCD:D:D:D Tylko ja glupia i na meczyk lookam:) Dorcia-czasami tak jest, ze nie ma czasu. ja dzis z moim sie minelam w pracy. bo ja skonczylam a on zaczynal. I tak od poniedzialku:( No ale zyje 2 dniami wolnymi, jakie mamy dla siebie . Pewnie smigniemy gdzies na kolacyjke...hmmm.. zapewne do wloskiej ristorante bo to moja ulubiona kuchnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:)) łuchu:)))))) nareszcie:))))) Wlaśnie wrócilam z roboty- wpadnę poźniej:)) Kocham Was:))) Ale się wkurzyłam dzisiaj....wrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudka nooo miło,że dotarłas do naszego portu :) juz noc -pora zasiąśc wygodnie przed monitorem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś wracaj czym prędzej na NASZ LĄD bo u NAS możesz pisać o wszystkim prawda dziewczynki????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam , nie zaśmiecać tego naszego oczyszczonego forum tym dziadostwem z którym ostatecznie skończyłyśmy dzisiaj ale napisze, bowiem mam dobre , żeby nie powiedzieć bardzo dobre wieści hihi:) Nie jestem złośliwa ale coś ...nie wiedzieć czemu topik Lonly umarł o 17.00 Lonly popisała do siebie trzy razy pod rząd a tych jej psiapsiółek jakoś nie widać. pewnie pojawią się jutro z rana jak nie będą wiedziały jak za śniadanie się zabrać i co ile ma kalorii.... Aż wstyd się przyznać , ze ja kiedyś szukałam jej tabletek , bo miała problemy ze snem;/ Oj ja głupia dziewucha .. Ale cóż .. dobre czasy się skończyły teraz niech liczy na swoje nowe psiapsióły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu- na własne życzenie się tak wkopała , bo my do niej z sercem a ona z czym??? Ze jadłospisu nie wkleiłam???A jak jej radziłam z tym facetem to nawet głupiego "Thx" nie usłyszałam ??? Poza tym skoro ona taka dobra to gdzie była gdy te Pomarańcze nam dupsko obrabiały??? Madziu odpowiedź jest prosta - nie było jej by tym razem stanąć po naszej stronie ... a kto mieczem wojuje od miecza ginie:) Smutne ale prawdziwe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz jestem jestem dziewuchy:)) wziełam i się rozluznilam:)) jak tam kochany z nastrojami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Polska, e tak powiem- WYGRALA:)) O jakim Rafaello wy tutaj gadacie, hmmm? cos mnie ominelo? i dorus, skoro to twoj topik, to znaczy ze mozesz edytowac? ciekawam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś , żeby była jasność- TO NASZ TOPIK , KAŻDEJ Z NAS Z OSOBNA BO TO MY GO TWORZYMY :):):)i co najważniejsze w końcu możemy pisać co nam siedzi na sercu do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtrét dietowy- dzisiaj na wadze 63 z kawalkiem:)) chlop mi mowi ze jestem szalona, uzalezniona od forum i ze juz go nie kocham;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×