Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dorothea24

NIE SAMĄ DIETĄ CZŁOWIEK ŻYJE!!!

Polecane posty

ja tez mam urodziny w czerwcu:)) ale mój to mnie kwiatami zasypuje:) ale czesciej to na przyklad wymysla jakas przyspiewke wychwalajaca mój tyłek np i mnie meczy spiewem caly dzień co jest slodkie:) a kwiatek jak sie robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klauduś- o to samo wczoraj pytalam Monie i ona podesłala mi fajnego linka więc Tobie także wysyłam bo chyba Monia sie nie obrazi - w końcu to super "dziewuszysko":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Klaudia - teraz jak patrze na tę stopkę to nawet widzę , że w miarę szybko ale Ty nie masz pojęcia jak mi się dłużyło to schodzenie z 64,10 na 63,80 raptem 30 deko a czekania na to jak na 6 w totolotka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorotka masz suuper Mena -czułe słowa i wiadomo niezwykle miłe. Więc będziesz miała błoga noc :* Desperka super buciszki- wąskie czuby wydłuzają sylwetke wiec sie optycznie wydaje jakby nogi były dłuższe i smuklejsze bo nie ma ostrego cięcia krawędzi... vivat czubyyy:D:D:D Klaudka 🌻złożyłam juz dokumenty adopcyjne i z całą odpowiedzialnością biorę Was w pakiecie 2w1 .W końcu sie ma zacięcie zawodowe do młodzieży to rade dam ;] Do jutra Gwiazdy śpijcie coś w nocy-nie od 3 nad ranem lobo Was znowu rano na przebieżkę wytargam :] kisssss :*:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziołszki i dawkować mi sie tu z tymi sercami i kwiatami bo nas na forum romantica przeniosą :D:D:D no ide spac juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wogole trzeba ugadać wspólne spotkanko - bo kto wie może akurat uda Wam się kochaniutkie wrócić do Polski w jednym czasie a wtedy ... niech się leja trunki , olać kalorie będziemy balować do upadłego ( w sensie potocznym ... a nawet dosłownym :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Kochaniutkie zostawiam was na chwile , bo idę kłaki myc a trochę ich mam więc ciut mi zejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wim czy moge powiedziec, bo teraz to jeszcze sie z Adorką wygadam...zajrzyj na NK:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EJ, cyborgu intelektualny( grozi palcem) :P nie widzialam twojego pytania...(pokazuje język):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra no to w kierunku baranicy poślemy DELETE :) Bedzie(jakby to powiedziała baba na miedzy )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoja droga popatrz Klauduś jaki tłum na tym forum na którym dla nas miejsca nie było ... bo przecież w pisaniu im przeszkadzałyśmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e, nie warto, Dorota:) monia, a ty jeszcze jestes czy juz z tym swoim pieknym gruchasz:)) i gdzie jest magda, bobiejka i babaszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×