Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabbinia

Pociażowe kilogramy...

Polecane posty

Gabbina niestety mialam tak po 1 i drugiej ciazy jak tylko przestawalam karmic to nie dosc ze zaraz wpadalo mi pare kg to jeszcze waga jak zaczarowana nic nie chcialo spac :-/ w czasie karmienia tak jakos waga sama powoli spadala, poza tym nie mialam checi na objadanie sie po nocach i mialam o wiele wiecej sily zeby schudnac reszta karmiac bardzo liczylam sie z tym co jem, bo wiadomo dziecko nie wszystko toleruje i nie bylo tyle slodkiego a po odstawieniu cycka jak glupia rzucalam sie zaraz na slodkie i to glownie wieczorami na efekt nie musialam dlugo czekac :-/ w domu mam adipex cale opakowanie (30 tabletek) kiedys tez go bralam i z efektow bylam b zadowlona, ale wiem ze to nie jest rozwiazanie :( chcialabym tak sama od siebie schudnac po swietach obiecuje sobie ze wezme sie za siebie, planuje jakas diete np kopenhaska a poki co staram sie nie objadac po nocach a co u Was mamuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocek zazdroszcze Ci tych porzadkow ktore masz za soba ja musze dzieciaki chyba sprzedac mojej mamie zeby sprzatnac w domu ja poki co mam w polowie sypialnie i pokoj syna w kuchni nic, w lazience nic, w salonie nic :-/ no okna wszedzie umyte, tez mam zamiar jutro choinke szykowac :) a tak wogole ile mamy na naszym forum maja lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka, ja sprzątam od poniedziałku:O najpierw kuchnia, potem łazienka, potem pokoik, i tak codziennie coś a tak wogule to juz w tamtym tyg, zaczełam w szafkach ukaldać z ubraniami i wogule we wszystkich. Odpowiem na twoje 2 pyt. ja mam 25 latek;) i poltoraroczną córeczke Jagode :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj napisalam takiego dlugiego posta,normalne mialam wene tworcza a calego mi wykasowalo..wkurzylam sie okropnie:( przedemna dzis robienie pierozkow:) A lat mam 27:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczynu 🖐️ Porządki świąteczne idą świetnie... stop... Gotowanko też oki ...stop... Choinka nie szybciej niż w poniedziałek...stop... Latek mam 29i pół...stop..:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra28
hej dziewczynki dawno mnie tu nie bylo ale jakos braklo czasu to szczepienie mojej niuni to wypad po zakupy prezenty itp no i wielkie pakowanie bo dzis w nocy jedziemy do polski na 2 tyg :) u mnie z tym odchudzaniem jakos kiepsko ostatnio malo spada waga prawie stoi w miejscu a mysle ze to przez te slodycze bo jak soc jest w domu co lubie to niepodaruje :( hej czy i ja moge dolaczyc??? nick____________wzrost___waga poczatkowa____waga obecna____cel Gabbinia__________174cm______83kg__________80,4kg_____ ??? owocek32_________165cm______88kg__________86,2kg______60 kg asia-k____________180cm______95,9kg_________90,4kg______ 64kg cichaObserwatorka_173cm______80,kg__________80,0kg_____6 0kg Tija______________165cm______92kg__________79,5kg______6 9kg MagaMaga_________160cm______85kg__________75,0kg______60 kg inka_______________170cm_____85kg___________77kg_______60kg kasandra28 __________174cm_____92___________81________70 a najlepiej 65kg :) dziewczynki zycze Wam wszystkim wesolych swiat i abysmy pochudly wszystkie tyle ile chcemy :) buziaki zawitam za 2 tyg po powrocie z polski chyba ze u brata wskocze na neta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) wpadlam sie przywitac:) ja porzadkow jeszcze nie zaczeam, licze,ze jutro mi sie uda, bo maly jest bardzo zajmujacy i sama nie dam rady niestety:) ja tez ogladalam swoje zdjecia jak mialam z 17 kg mniej, i pamietam,ze wtedy bylo mi malo,myslalam,ze jestem za gruba, a teraz patrze i rycze, wtedy zero celulitu, chude rece a teraz.... eh. ta tabelka jest bardzo motywujaca:) inka ja tez po swietach zaczne kopenhaska,albo po sylwestrze.juz raz czaczynalam ale nie dalam rady, ale kiedys ja przeslzam i efekty byly super:) ja mam lat 26:) kasandra28 tobie rowniez wesolych swiat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wkurzyłam sie dziś na maksa😠 pogoda na polu paskudna, śnieg z deszczem, ciemno prawie noc, ludzie mają kupe roboty przed Świętami a tu co?? prąd wyłaczyli !! niebyło do południa, i teraz przez chwile, i jutro ma nie być przez pol dnia 😡 Oni sobie teraz przypomnieli, że trzeba stare słupy wymienić !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dziś zła na samą siebie 😭 miałam dietkować do Świąt i co 😭 miałam zrzuciś 8 kilo i spadło tylko 2 i poległam całkiem, to pewnie zaraz te 2kg mi wrócą jak juz niewróciły, strach wejść na wage 😭 Niech ktoś mi da kopa na opamiętanie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owocek:) wystaw dupcie to Cię kopnę, tylko nie wiem czy dosięgnę z Torunia bo jak się domyślam ty jesteś gdzieś z południa Polski. Myślę tak dlatego że u nas mówi się [na dworze] a u Was [na polu]:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija zgadłaś :D:D jestem z saaamiuśkiego południa:D hehe a wiesz mam bliską rodzine w toruniu ;) i byłam tam nawet kilka razy pięęękne miasto ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a tak wogóle to chciała bym żeby ta rodzina mieszkała bliżej :( a tak dzieli nas ponad 560km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane to ja... przepraszam ze sie nie odzywam ale nie mam kiedy bo pracuje po 12h dziennie i tak bedzie az do swiat... a jak juz jestem w domu to chce z dziecmi troche czasu spedzic... ale obiecuje poprawe od swiat bo juz bede wiecej w domu a po nowym roku to juz wogole caly czas... a lat mam 25... waga nadal stoi i nie ludze sie zeby po swietach bylo na wadze co innego niz teraz... pewnie wiecie dlaczego (tyyyyyyyle zarcia!!!!) ale i tak postaram sie troche ograniczyc choc wiem ze np. barszczu z uszkami i kapusty z grzybami sobie nie odmowie bo nie potrafie... no to pa!!! postaram sie zagladac jak najczesciej w miare mozliwosci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No,ja tez przyznaje bez bicia ze nie wiem w co rece wlozyc a jeszcze do tego mamy gosci wiec nie mam kiedy siasc przed kompem:) Ale powiem wam ze tak mi wszyscy mowia(nie widzieli mnie od 7 m-ca ciazy)ze schudlam a to dziala tak mobilizujaco ze nawet nie mam apetytu...dieta ok chociaz waga stoi w miejscu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie sie podziewacie...? pisac kobietki...............:) Ja jestem doslownie nieprzytomna,juz trzecia noc nie spie ,malutka daje mi popalic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski...długo mnie nie bylo i znów na jakiś czas zamilknę...jadę do rodziny na Święta i wracam w niedziele-ciekawe czy grubsza? mam ostatnio załamkę, moje starania nie odnoszą skutku, nie widze po sobie bym chudła, a po wadze tym bardziej, dlatego zastanawiałam sie czy nie dac sobie spokój, chociaz na jakiś czas...wróce po świetach to sie odezwę, muszę parę spraw przemysleć...a wszystko mnie dobija...a przy okazji: Zdrowych i wesołycj Świat kochane, byście utrzymały dotychczasową wagę i ni eprzytyły ani grama ;-) odezwę sie po powrocie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, ja naprawde niemam czasu siadać nawet do kompa, teraz znalazłam chwilke przy kawie. U mnie dieta leży na łopatkach. Kasiulak ma racje, chyba dam sobie spokuj z liczeniem kalorii, pilnowaniem godzin posiłkow, i tak dalej w te Swieta, poprostu postaram sie jesc malutkie porcje, i nieobrzerac sie na noc. No i ogranicze cistka, zjem 1 kawałej a nie 4 ;) Mam nadzieje, że po Swietach wróce do was z taką samą wagą:) Jak bede mieć czas to obiecuje sie odezwać, Dzisiaj czeka mnie pieczenie, niektorych ciast,, a jutro gotowanie, a w Swieta bedziemy w rozjazdach, wiec same wiecie;) Kończe, i zmykam do dalszej pracy. Gabinka, niezazdroszcze Ci tych pobudek nocnych, wierz mi wiem co to znaczy, moja mała potrafi sie nieraz noc w noc przez 2 tyg nawet budzić i niespać nap od 1 w nocy do 5 rano:O probowałam już wszystkigo, łącznie z niekładzeniem spać w dzień, wierz mi nic niepomaga, trzeba to przetrzymać:O, ja nieraz chodziłam jak lunatyk. trzymaj sie dzielnie 👄 papa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka Ale mam zapierdul, pewnie nie większy niż Wy. Troszkę nas mało tu ostatnio ale trudno sie dziwic w tak gorącym okresie Dla Was wszystkich 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę Ci zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi. 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulak glowa do gory.bedzie lepiej,tego jestem pewna..Ja tez od dawna mam zastoj i czesto lape doly ale sie nie poddaje.Wczoraj zobaczylam na wadze 79,8 i mimo ze dzis znow bylo wiecej to wiem ze moge schudnac :) owocek ja tez niestety nie mam czasu wiec cie rozumiem:_ Ja wam powiem ze nie licze kalorii tylko uwazam na to co jem i staram sie jesc mniej i nie jestem tak zestresowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jak tam dziewczeta w te swieta u was??? ja sobie zrobilam przerwe w odchudzaniu ale od soboty znow zaczynam... w poniedzialek wazylam 89,8kg czyli troszke schudlam ale watpie zeby po swietach bylo ponizej 90... ale moze do sylwestra juz bedzie... pocieszam sie mysla ze na przyszlego sylwka juz bede laska... a jak u was mikolaj??? bogaty byl... mi mikolaj (w mojej osobie) sprawil nowy telefon, corce szczeniaczka uczniaczka jezdzik chicco quattro i gasienice gawedziarke a synowi play station 2 tor samochodowy piraci z karaibow, duzo gier i taka pilke do skakania (jak do porodu tylko z raczka do trzymania)... a mezowi bluze taka gruba biala na futrze i spodnie dresowe bo bardzo chcial... ale wam powiem ze uwielbiam moim dzieciom prezenty dawac... nawet lili bo pomimo ze nie umie mowic jeszcze ale widze po jej twarzy ze jest zachwycona bo az sie trzesla do prezentow... nie wspomne o synu bo ten wogole szalu dostal jak prezenty zobaczyl... a ja pracuje tylko do sylwestra wiec od nowego roku bede u was czesciej goscic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ hej kobietki:) u nas słodkie lenistwo, moja dieta leży na łopatkach:P :D ale coz nieprzejmuje sie tym wcale, w koncu Święta sie skonczą i zaczne znowu od nowa, a przez te 2 dni napewno nieprzytyje 10kg, zeby sie tak strasznie załamać, dzis weszłam na wage i narzie bez zmian;) wiec niejest żle. Po siwetach, moze w poniedzialek mam zamiar zrobić sobie 1 dniową głodowke, na oczyszczenie organizmu, czyli woda z cytryną, i herbatki ziołowe, może się ktoraś przyłączy? Narazie pozdrawiam Świątecznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane daje znak tylko ze zyj e, jestem u babci na mazurskiej wsi bez dostępu do neta... jak tylko dopadne neta na dłużej to się odezwę... ucałowania świąteczne!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick____________wzrost___waga poczatkowa____waga obecna____cel Gabbinia__________174cm______83kg__________80,4kg_____ ??? owocek32_________165cm______88kg__________86,2kg______60 kg asia-k____________180cm______95,9kg_________90,4kg______ 64kg cichaObserwatorka_173cm______80,kg__________80,0kg_____6 0kg Tija______________165cm______92kg__________79,5kg______6 9kg MagaMaga_________160cm______85kg__________75,0kg______60 kg inka_______________170cm_____85kg___________77kg_______6 0kg kasandra28 __________174cm_____92___________81________70 a najlepiej 65kg Anna_śl _______164cm____100,2kg____97kg_____ cel około 70kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello! Ja rowniez dalam plame na calej lini ..oczywiscie na wage nawet nie wchodze bo po co sobie psuc humor..Ogolnie ciesze sie ze swieta juz sie koncza ze wzgledu na to obzarstwo swiateczne ale byly to jedne z najpiekniejszych swiat oczywiscie tez dlatego ze niunia juz jest z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Dziewczyny gdzie jesteście?? pusto tu było przez Święta, to zrozumiałe, ale juz po Świętach wracać!! może pyszna kawa was przyciągnie? ....C(___).... Ja jestem po małym śniadaniu, i wybieram sie na spacer z małą bo snieg trochę naprószył:) Narazie:) 🖐️ Acha i tak sobie myśle że naszą tabelke, to pewnie dopiero w p[rzyszłym tygodniu bedziemy uzupełniac, bo po tych świętach to byśmy się chyba tylko zdołowały :(:P papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×