Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabbinia

Pociażowe kilogramy...

Polecane posty

cicha obserwatorka witaj :) ja własnie wmasowalm sobie tą miksture, i owinęłam się folią, i ciepłym ręcznikeim, , :D:D .... ale głupia jestem:d i siezze teraz, hmm chyba cos grzeje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaObserwatorka
czesc owocek32,ja oczywiscie tez mam rozstepy, w ciazy duuuzo przytylam.masowalas brzuch tylko ta rekawica czy jeszcze jakies specyfiki zadzialaly,ze rozstepy sie splycily? ja uzywam ale nieregularnie-bo nawet na to nie mam czasu, a bardziej sily-masc z cebula,ktorej skomplikowanej nazwy nie pamietam:) ale jej odpowiednikiem jest cepan:) i zaczynam na celulit-ktory oczywiscie w ciazy wyszedl okropny- zaczynam uzywac zelu z garniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha obserwatorko-dal mnie 33 to koszmar:(Tym bardziej ze mam naprawde swietne ciuchy a chodze w paskudnych kiepskich dzinsach,ale z moimi udami nie wejde w nic innego:(jessu,no i jeszcze taka mam ochote wlozyc moje ukochane kozaki i rybaczki ale czulabym sie zwyczajnie jak baleron:(Ah i ja tez nie kupowalam bardzo dlugo bo ciagle liczylam na to ze najpierw schudne ale to naprawde dluuugi proces wiec cos musialam na tylek wkladac:)I zazdroszcze ci tej kopenhaskiej bo rozumiem ze nie karmisz piersia?Ja tez mam na nia ogromna ochote ale napewno nie teraz jak karmie chociaz czytalam ze jedna dziewczyna wlasnie w ten sposob wrocila do wagi sprzed ciazy z ta roznica ze w sobote i niedziele jedzac inne rzeczy niz w jadlospisie i nie pogorszyla laktacji pijac herbatki z hippu:)A moze i ja bym sprobowala?hm...kurde nie wiem,bardzo chce schudnac ale dzidzia jest wazniejsza:) A jesli bedziesz miala czas zeby do nas zajrzec to skrobnij cos czasem...bedzie nam bardzo milo:D Owocek-nie martw sie...chociaz wiem ze wcale cie to nie pocieszy bo niby wiem ze pol kilo wahan to norma a sama sie wsciekam jak waga chocby delikatnie pojdzie w gore:(Kurcze..nie wiem dlaczego tak sie dzieje po porodzie ze jedne chudna na leb na szyje a inne mimo ze prawie nic nie jedza nie moga zrzucic dekagrama:(Mi znow na odwrot..najwiecej spadlo z brzuszka a uda i boczki zostaly jak w ciazy:(sama nie wiem co robic..kiedys myslalam ze jak nie bede mogla schudnac to przestane karmic piersia i wezme sie ostro za siebie ale dzis wiem ze nie moge tego zrobic tej istotce malenkiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha obserwatorko, więc zaraz po ciązy, tzn jakieć 3 m-ce po stosowałam ktem na rozstępy " Toco-reduct" z firmy Pharmaceris M polecili mi go w aptece, tylko ze drogi jak dla mnie, urzyłam 1 tubke, 150ml, cena ok 35zł przez 2 tyg. niby efekty mozna było widzieć po 6 tyg, u mnie cos tam niby zaczeły blednąć ale nadal były fioletowe:O, Ale początkiem wakacj kupiłam właśnie taka rękawice szorstką i sie nią masuje, i naprawde widze efekty, nalewam na nią żel do kąpieli i wcieram sie ile moge ok 3 min. Dobra zmykam zmyć z siebie to coś :) dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe,owocek przerabane z tym czyms,nie? Ja to nie cierpialam sie smaowac blotem i owijac folia,jak dla mnie za bardzo brudzaca impreza i pracochlonna ..jestem zbyt niecierliwa:) ah i mialam wam zdradzic sekret...a mianowicie ja mimo ze waze 80 kg z hakiem to rzeczywiscie jak ktokolwiek pyta o moja wage podaje 10 kilo mniej i nikt nigdy nie mial zadnych watpliwosci hihi.....wszyscy,lacznie z moim mezem sa przekonani ze waze 70 kilo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!! tylko tyle bo rano to młyn nieziemski...jak się \"obrobię\" to zajrzę... życze wszystkim kochanym dziewczynom MIŁEGO DNIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra28
czesc dziewczyny podczytuje Was codziennie ale jakos nie mam kiedy napisac ;) pisalyscie o guamie slyszalam o nim nawet chcialam sobie go kupic (ale to bylo jeszcze przed ciaza) znalazlam w sklepie cos podobnego jak guam nazywa sie geomar i stosowalam go nawet nie wiem czy byly jakies efekty pamietam ze jak siedzialam wysmarowana tym to bylo bardzo goraco i nogi az palily .do tego mialam jeszcze balsam ktory stosuje sie po tym zabiegu.geomar jest tanszy i jest przede wszystkim na cellulit teraz jakos nie mam kiedy nawet sie nim wysmarowac a wieczoem jak maz wraca to juz mi sie nie chce. o pilingu kawowym sporo czytalam i ponoc stosujac go systematycznie efekty sa rewelacyjne.ja robie go czasami.jesli chodzi o cellulit to juz prawie go nie mam (a w ciazy mialam straszny przez ta wode) codzien kapiac sie masuje nogi pupe i brzuch rekawica szorstka taka do masazu i mam zestaw ( zel do kapieli balsam i tonik z avona) ujedrniajacy. teraz powiem Wam szczerze ze nawet nie wiem jaki rozmiar spodni nosze przed ciaza byl 38 a teraz hmmm nawet nie chce isc do sklepu i mierzyc spodni bo nie chce sie zalamac ;) chociaz zaraz po porodzie kupilam sobie spodnie jedne rozm 40 ale cos mi sie wydaje ze tamta numeracja byla zawyzona i normalnie bylo to rozm 42.teraz sa juz na mnie luzne.a nie chce tez nic kupowac bo chce schudnac i schudne do rozm sprzed ciazy :) wczoraj bylam z tesciowa i kolezanka na zakupach mialam sobie cos kupic no ale nie kupilam nic nakupowalam za to juz prezenty wszystkim ;).teraz jesli cos kupuje to przewaznie tylko ubranka dla mojej niuni malej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim:) Kasandra, to mamy chyba podobne wymiary, ja tez smaruje sie tą rękawicą teraz nawet codziennie, i mam tez zamiar codziennie ten piliing kawowy robić, i owijać sie folią, no zobaczymy jak to wyjdzie. Narazie postanowiłam sobie, 1. zero podiadanie 2. zero słodyczy 3. 3 posiłki dziennie , śniadanie 8.30, obiad 13, kolacja 17 miedzy czasie kawa bez cukru, i herbata zielona, Niewiem, zobacze czy to wypali, i czy wogule bede po tym chudła dodam ze na kolacje, jakiś jugurt naturalny, lub coś podobnego, zadnych cięzkich potraw. To tyle narazie odezwe sie potem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija79 🌻 oj kochana lekko, miło i przyjemnie... bez tych śmieci... mam nadzieję że to dobry znak na poczatek... owocek32 🌻 ja stosuje piling z kawy pod prysznic rewelacja... tzn zaparzam w minimalnej ilości wody gruntową kawę do tego wsypuje albo garść cukru albo soli plus płyn pod prysznic i się masuję, potem spłukuję to mazidło i biorę pysznic taki zwykły... by nieco zmyć zapach kawy ja go uwielbiam ale Kuba nie za bardzo.. a straszny z niego przytulasek ;) folią owijałam sie swego czasu (przed zajściem z Kubą) właśnie po takim pilingu i szłam do óżka pod koc na 30min... a balsam polecam z Soraya Slim coffea jakoś tak niedrogi a fajny... co do rozstepów też mam cały brzuch zoorany ale wisi mi to koło pisi nic na to już nie poradzę bo są po drugiej ciąży gdzie mało przytyłam ale brzuch miałam ogroooomny i efekty ... maść na blizny to CEPAN a droższy odpowiednik to CONTRATUBEX... kasiulak 🌻 spokojnie kochana nie fiskuj z ta wagą... ważne że raz na tydzień idzie w dół a skoki wagi są po to by nam sie nie nudziło i miałybyśmy silniejsza motywację...ja jeszcze nie mam okresu zatem u mnie jakoś w miarę stabilnie... cichaObserwatorka 🌻 witaj! magamaga 🌻 i bużka! Gabinia 🌻 o tak niezły wynik ale kochana jak bys stratowała z takiej wagi jak ja tez zapewne by tak było... najszybciej na poczatku chudną ci którzy ważą najwięcej bo organizm wie że jak nadejdą \"chude czasy\" to i tak rezerwa tłuszczu będzie wystrczająca... dlatego teraz się nie broni, najgorzej bedzie po miesiącu gdy zorientuje się że to nie przelewki i naprawde chcę schudnąć wówczas będzie non stop pod górke... a po drugie kochana jak spadać to z wysokiego konia! wówczas bardziej boli i drugim razem człowiek wie jak robić by nie znów nie spaść...i znów pozwolę się powymądrzać... kochana aby schudnąć trzeba JEŚĆ!!! często w małych ilościach w miarę systematycznie... wiem co mówię bo to działa... ja też pije ta herbatkę na laktację z Hippa ale nie zaryzykowałabym dla paru kilo utraty karmienia piersią... nie w tym roku to w przyszłym , dziecko najwaznijesze! a odnośnie widzocznej wagi mi też nikt nie daje tyle ile ważę bo jestem ubitym tłuściochem i jakośtam wygladam, mam mocną budowę i to mnie kamufluje a dobry bajer to połowa sukcesu!!! niech żyją w nieświadomości a co tam ;) kasandra28 🌻 witaj... zmykam na drugie sniadanie mam jogurt z chrupkami... wiecie co nie wiem czy to wasza zasługa pewnie w dużej mierze, czy też wizja stukilogramowej bombki na święta czytaj mnie w sukience :( ale jem w miarę systematycznie... zdarza mi się coś słodkiego wszamać bez wyrzytów... i zobaczymy... jem 5posiłków nie przekraczając 1000-1500kcal ...buzki i miłego, u mnie słońce za oknem, dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra28
owocek u mnie z podjadaniem problemu nie ma gorzej ze slodyczami bo jestem czekoladowym lasuchem wszystko co czekoladowe uwielbiam i to mnie gubi. ja wole zjesc cos slodkiego niz mieso np.mieso na obiad moze mi nie istniec jedynie wedliny na kanapke lubie. anna witaj :) i powiem Ci ze masz racje z tym jedzeniem jesc trzeba.a ja wiem ze zle sie odrzywiam i jem za malo.sniadan nie jem czasami jakis jogurt obiad jest u nas zawsze o 12 bo moj maz ma przerwe obiadowa tak wiec obiad jem jednak tez malo.no i pozniej cos tam jeszcze przekonsze czy jogurt lub kanapke.no a jesli jest cos slodkiego w domu to oczywiscie mnie skusi :( anna ja tez mam podobna budowe bo jestem ubita i nie widac u mnie tych kg no i jestem wysoka 174cm.a kiedy rodzilyscie dziewczyny? bo ja 10 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w ten piekny sloneczny dzien:D Jest ta cudnie na zewnatrz ze dslownie chce sie zyc..ja niestety mam kupe zaleglosci w domu wiec nie moge isc na spacerek ale wystawilam mala na balkon niech sobie kruszyna pooddycha a ja wpadlam na chwile sie przywitac i uciekam do roboty:) kasandra28-ale ci dobrze ze mozesz sie wybrac z tescowa na zakupy...fajnie:)ja z moja wymieniam tylko dzien dobry jak sie spotkamy a mieszkamy pod jednym dachem wiec wyobraz sobie hihi.. owocek -ja od dzis mam podobne postanowienie..w styczniu mam impreze (na poczatku) i musze jako tako wygladac...kurde,wiem ze zamiast uzalac sie nad soba musze dzialac bo inaczej pokaze sie na imprezie w takim stanie a tego ni chce:) Anna Sl-super pomysl z tym pilingiem pod prysznicem:)Dla mnie najwiekszym problemem bylo to ze to owijanie sie itd,potem trzeba w tym jeszcze chodzic...bee ale pod prysznicem to sobie moge sprobowac,nie nabrudze bardzo i nikt nie bedzie widzial ze chodze umorusana kawa:D A odnosnie slodyczy to powiem wam ze mozna sie z nich wyleczyc:) Ja tez bylam uzalezniona od czekolady i czekoladopodobnych wyrobow,nie przezylabym gdybym codziennie czegos nie pochlonela a odkad urodzila sie mala wmowilam sobie ze jej to szkodzi i bedzie miala po tym zaparcia i nie jem ich do dzis czyli juz prawie 6 tygodni:)Jak mam ochote na slodnie to zjem sobie jakies suche biszkopty albo landryna i jakos idzie:)Owszem czasem mam na cos ochote ale nie wysilam sie juz zbytnio tylko poprostu nie mysle o czekoladzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaObserwatorka
hej:) dziekuje za zaproszenie na wasz topik:)bede zagladac jak tylko malenstwo pozwoli:) nie karmie piersia-dlatego kopenhaska, ale gabiniu ciekawy ten pomysl z jedzeniem 5 dni jak na kopenhaskiej a 2 dni normalnie.wazne,zeby dzialalo:) wczoraj spisalam diete dzis caly dzien podejmuje decyzje czy jutro zaczac,a powinnam jutro by do swiat sie wyrobic:) ja tez uwielbiam peeling kawowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaObserwatorka
no to zrobilam zakupy na kopenhage:) pozegnalam sie z ulubionymi smakami slodyczy i kebaba:) teraz tylko decyzja i odrobina odwagi oraz konsekwencja ehheeh:) bede wam pisac czy zaczelam i czy nie przerwalam:) nie waze sie przed,pewnie jeszcze mi cos doszlo po ostatnim wpierniczaniu:( zwaze sie po tygodniu:) znalazlam spodnie rozmiar 16,przed ciaza mialam je zwezac bo byly ogromne,teraz zaciasne!:) moze po diecie wejde:) szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem ale ide sie wysmarować tym czymś:D:D:D zaraz wracam :D dzięki za rady co do balsamow, mam zamiar codziennie ten piling stosować, nawet jesli niebede sie folią owijać to choć sam piling z wieczorka;) Ja też zalewam tylko tyci wrzątkiem żeby sie zaparzyło, i daje troszke oliwki w żelu. Oj widze że poruszyłyście temat teściowe :O dla mnie barrrdzo drrrażliwy :O ja też mieszkam ze swoją....😡 i to by bylo na tyle:P więcej sie niebede wypowiadać ;) :D za dużo mam stresów i zmartwień codziennie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania, ja tez tak strasznie niewalcze z tymi rozstępami chciałam żeby troche tylko zbledły, bo wiem ze tak calkiem nieznikną, poprostu chce w końcu cos zrobić z tym brzuchem😭 :( a one tak przy okazji znikają, cellulut też posiadam, a i owszem :P ale mi tak strasznie nieprzeszkadza, masuje się tą rekawicą żeby ciałko było jędrniejsze i skora po ciąży sie kurczyła szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha obserwatorko co to za rozmiar 16?nigdy nie slyszalam:( Ja sie pozale ze nawet kurtki i plaszcze sa na mnie za ciasne:(chyba w barach tez przybralam hihi.....(smieje sie zevy nie plakac) owocek dla mnie tesciowa to tez bardzo drazliwy temat...wr........a co najlepsze moja(zolza jakich malo)powiedziala mi kiedys \"nie kazdy ma szczescie tak jak ty...ja to mialam okropna tesciowa a nie tak jak ty...\"Ale sie usmialam:Dteraz sie smieje ale swoje tez wyplakalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i powiem wam jeszcze ze byalam dzisiaj u swojej ginekolozki...fajna babka ale mnie wkurzyla..Zaczelysmy gadac na temat wagi i ona do mnie mowi ze ja juz nigdy nie schudne do wagi sprzed ciazy bo zawsze jakies kilo zostanie nawet jak wroce do formy..Twierdzi ze tak nas natura stworzyla ze dopiero po ciazy widac jakie naprawde jestesmy... -przezylam to jak nie wiem co:)glupia gadka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasandra28
czesc dziewczyny :) pochwale sie Wam ze wczoraj bylam na basenie z kolezanka ktora rodzila 2 tyg przede mna .normalnie chodzimy co wtorek ale przez ostatnie dwa tyg ja nie moglam :( super jest tak sobie poplywac zwlaszcza ze ja uwielbiam wode bo jestem dziewczyna z nad jezior i lasow :). jesli chodzi o tesciowe to ja mam naprawde zajebista.nie jestesmy jak tesciowa i synowa ale jak dwie kolezanki ;) moze jest dobrze miedzy nami bo ona nie jest stara i jest nowoczesna kobieta nawet ciuchami sie wymieniamy czasami razem wypijemy ;) moze tez tak jest bo ja nie mieszkam w polsce moja rodzina jest w polsce a tu mam tylko meza ja i jej meza i mieszkamy odzielnie.a co jest troche dziwne to moj T jest jedynakiem a jesli nawet czasami jest jakis spor miedzy nami o cos to tesciowa jest po mojej str ;) gabbina co ty masz za gin jakas glupia baba i gada glupoty.przeciez niektore kobiety chudna nawet wiecej niz wazyly przed ciaza tak wiec nie przejmuj sie tym co ona Ci nagadala. jutro ide z moja niunia na badania i bedzie miala pierwsze szczepienie normalnie jestem przerazona bo nasluchalam sie ze dzieci potem sa niespokojnie placzace i moga goraczkowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim:D KASANDRA normalnie naprawde ci zazdroszcze takiej tesciwej..to mozliwe ze wiek ma znaczenie ale pewnie dlatego dobrze sie dogadujecie bo mieszkasz daleko:P Ja dopoki bylam z mezem zagranica,uielbialymy sie,dzwoniam do nie dwa razy w tygodniu zeby sobie poplotkowac i wogole awsze twierdzilam ze mam tesciowa jak marzenie..horror..Jak wrocilismy do Polski i zamieszkalysmy razem znienaidzilymy sie obopolnie w ciagu zaledwie 5 miesiecy.Byla wielka awantura a teraz jest jeszcze gorzej:(Przykro mi ze wzgledu na meza bo wiem ze mu ciezko zyc miedxy dwiema kobietami ktore kocha a ktore sie wrecz nienawidza:_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!! jestem ledwo zywa bo Kubuś chory i nie spał cała noc...pózniej do was zajrzę... miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) zaczelam kopenhage.zobaczymy kiedy skoncze:) Gabinia-ja nie wierze w to co mowi twoja gin. mam kolezanke,ktora po 2 ciazach wyglada pieknie, nie powiedzialabys ze ma 2 dzieci, stro razy lepiej wyglada niz przed ciazami i zero brzucha! ja mam zamiar wazyc tyle co przed ciazaa nawet troche mniej:) slyszalam,ze niby biodra sie rozchodza potem niby schodza ale,ze zostaje sie szerszą,nie wiem czy to prawda. ja tez nie wchodze w kurtki.na szczescie w 2 wieksze sie dopinam. Rozmiar 16 to chyba brytyjski, a nasze chyba 44 :( co do basenu to ja uwielbiam! ale nie pokaze sie z mym celulitem i ogolna nadwaga:)no ale chyba wam pisalam,ze zaczynam biegac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) ja dzisiaj od rana na zakupach, chciałam małej jakies body kupić, bo dobre na zine, plecki zakrywają, wogole lubie ją w body ubierać;) kupiłam kilka par większych 98, :) wasze dzieciaczki to pewnie jeszcze coś koło 60 rozmiaru, a moja juz taka pannica. Gabinka, niesluchaj ginki, ja chodze do faceta, i jestem bardzo zadowolona, tez z nim gadalam o wadze po ciazy u mnie, i powiedzial, ze bedzie dobrze, jak zaszłam w ciaze wazylam 96kg a teraz 1,5 roku po waze 87 mimo mojej wagi wcale duzo w ciazy nieprzytyłam, ciagle sie u niego stresowałam jak szłam na kontrol ze cos mi powie a on nic tylko dobrze, dobrze. Wiedzial, ze na poczatku niewiele co jadłam, bo mialam nudnosci do 5 mies i w szpitalu przez to lezalam, a potem cala ciaze sie ograniczalam z niektorymi pokarmami ktorych nieprzyswajał moj organizm, i przytylam tylko 13 kg a wychodzac ze szpitala wazylam 96 czyli tyle co przed ciazą:D Dziewczyny tak sobie wczoraj siebie poobserwowałam, i moze nieuwierzycie, ale praktycznie niemam celulitu :D szok normalnie własnie chyba przez tą rękawice do masazu:D jupi jednak chyba cos daje, no prosze taka mała rzecz za kilka zł z supermarketu, a jaki efekt ;) A i dzisiaj kupiłam makaron razowy, nigdy niejadłam takiego, niewiem doradżcie, czy jest strasznie tłuczący, czy moge jeść taki zamiast np. ziemniaków???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie pocieszylyscie:)Zreszta ,ja rowniez nie wierze w taie bzdury bo sama mam kilka kolezanek ktore wygladaja lepiej niz przed ciaza wiec oczywiscie jest to mozliwe:D Ja na odwrot..nie cierpie mojej malej ubierac w body:(Nie wiem czemu to raczej ona ne lubi jak sie jej cokolwiek wklada przez glowke wiec mimo ze mam kilka par fajnych bodow to ich nie wkaladm bo inaczej wrzeszczy jak opetana:(Kupilam koszuki zapianne po boczkach i jest juz ok:) annasl-mam nadzieje ze twoj smyk szybko wyzdrowieje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam z synkiem u lekarza... Kubuś nadal bez leków choć przepisał mu w czopkach EFERLAGAN 150mg osłuchowo bez zmian gardło dalej czerowne bez nalotów migdałki powiększone i albo coś się wykluje albo trzydniówka ... jutro jak by co mam podjechać i lekarz stwierdził że jak na tak wysoką gorączkę jest w świetnym stanie... ma apetyt, humor i siłę...mam jak najczęściej przystawiac go do piersi bo to ponoć najlepsze lekarstwo...zobaczymy jutro... z dietą poległam dziś na całej linii... głowa mi pęka, spać się chce ach co za życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ja tez pojadlam i to jeszcze na wieczor:( Jak ja juz bym chciala byc szczupla.......................................................:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gabinia pociesze cie ja padlam na kopenhaskiej..doslownie i w przenosni:) takze chyba ja odloze i bede ,liczyc kalorie.jestem jeszcze za slaba z tego wynika,zeby ja rozpoczynac:) ale zrobie ja na pewno bo brzuch na niej spadnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha obserwatorko-nic sie nie martw,zawsze bedziesz mogla zaczac kopenhaska,nic straconego skoro poleglas na pierwszym dniu.Ta dieta jest bardzo ciezka wiec nie miej wyrzutow sumienia bo byc moze jest poprostu za wczesnie na takie ostre diety.. Ja sie przyznam ze troche brakuje mi cierpliwosci ostatnio do diet..moze dlatego ze tak sie ograniczm a waga nie chce spadac:(Tak bardzo chcialabym do nowego roku zjechac na te 75 kilo..Czuje sie jak slon z taa waga:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje drogie kobietki Dawno się nie odzywałam, ale niestety brak czasu. Bardzo się cieszę, że nie rezygnujecie ze swojego postanowienia, ja też staram sie trzymać w ryzach. Bardzo sie ucieszyłam gdy stanęłam dziś na wagę. Fakt, że waga nie spada mi już w takim tempie jak na początku, ale bardzo sie ciesze że w ogóle spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×