Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gabbinia

Pociażowe kilogramy...

Polecane posty

Niestety Anna sl ale nie mam kogo poprosic...maz caly dzien w pracy a ja samiutenka z mala...Ale dam rade, wiem ze bedzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale z was spiochy...heh,wyglada na to ze to ja ostatnia sie kladw a pierwsza wstaje:) Moja waga na dzien dzisiejszy ulegla zmianie i mimo ze wiem ze powinnam sie cieszyc z kazdego nawet malenkiego ubytku to myslalam ze spadne wiecej..Naprawde,biorac pod uwage ile ja jadlam w tym tygodniu to liczylam na 2 kg przynajmniej,wiecie...czasem sie zastanawiam co by bylo gdybym nie karmila piersia i folgowala sobie z jezeniem..normalnie wygladalabym juz pewnie jak hippopotam:( Denerwuje mnie ze tak mi waga skacze,ja jestem maniaczka stawania na niej a to wcale nie jest dobrze..Nad ranem wazylam 81,2...2 godziny pozniej 80.0 a kolejne 2 pozniej 80.4:( Wpisalamta najbardziej prawdopodobna ale nie rozumiem skad te wahania?A moze waga mi sie zepsula?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:) Gabinko jak sie dziś czujesz? Mi goraczka przeszła, ale grdło nadal niewyrażne, wiec niewiele jem a jak juz to jakies mleko, lub jogurt, zeby antybiotyku na pusty żołądek niebrać. Ania witaj im nas wiecej tym rażniej :) Kochana niestety wiem co to znaczy wazyć około setki:( zaniedbałam sie jak poszłam do pirwszej pracy, potem jak zaszłam w ciąze, to juz tu pisałam, ze schudłam do88 a przy wyjsciu ze szpitala ważyłam znowu 96 czyli praktycznie tyle co przed zajsciem w ciąze, troche to skomplikowane wiem;) Ja dietkuje juz od kwietnia, choć po wakacjach mialam przerwe, ale kg mi niewrociły:D no i teraz znowu zaczynam z wagą 88 pisalam juz ze chciala bym do swiat do 80 zejsc, ale wiem ze to nierealne, no zobaczymy;) Gabinko, niprzejmuj sie skokami wagi, ja sie zawsze waze rano, w bieliznie i ta wage uznaje za prawdziwą, no i sprubuj sie wazyc zadziej, bo sie bedziesz tylko stresować, np co 2 dzien;) Acha no i sie pochwale, bo przez ta chorobe zgubilam ok 2 kg, dzis rano na wadze było 86 ;) jupi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiulak, prosilas o liste rzeczy ktrorych powinnas unikac na diecie grupy krwi, przyznam sie ze strasznie tego duzo:O, ja mam taką tabele, i tam napisane jest kilka produktow i zaznaczone ktore sie powinno jesc a ktorych niewolno, ja wypisze ci tylko te ktore są zaznaczone, ze ci niewolno MIĘSO baranina, bekon, cielecina, dziczyzna, ges, jagniecina, kaczka, krolik, szynka wieprzowa, watroba cieleca, wieprzowina, wołowina, RYBY flądra halibut, homar, kalmar, kawior, kraby, krewetki, łosoś wędzony, małże , morszczuk, ostrygi, sardela, sola, sum, śledz swiezy, śledż marynowany, węgorz NABIAŁ i JAJA lody, masło, maślanka, mleko krowie, ser brie, ser camembert, ser cheddar, ser edamski, ser ementalski, ser gouda, ser parmezan, ser topiony, serek wiejski OLEJE I TŁUSZCZE olej kukurydziany ORZECHY I PESTKI orzechy brazylijskie, nerkowca, pistcjowe ZBOŻA otręby pszenne WARZYWA bakłażan, kapusta biała czerwona, pekinska, oliwki czrne, papryka czerwona, zielona zołta , pomidor, ziemniaki, fasola nerkowata, OWOCE banan, kokos, mango, melon miodowy, papaja, pomarańcza, PRZYPRAWY I ZIOŁA glutaminian sodu, jałowiec, kapary, kocimiętka, pieprz biały i czarny, pieprz kajeński, DODATKI aspartam, keczup, majonez, ocet jablkowy, sos worcester, żelatyna czysta NAPOJE I ALKOHOL herbata czarna, cola, piwo, smakowe napoje gazowane, woda gazowana, wódka. Kasiulak tu jest tez masa produktow, ktore wg tej diety mozna jesć. Niejest to raczej dieta na schudnięcie, jest do dieta zgodna z grupą krwi, czyli jak mi tłumaczył doktorka, \" żeby nie chorować\" pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA!!! mam pytanie do MAGA MAGA czy mie widzisz:d chciałam zapyać co to jest ten GUAM, i gdzie go kupić? dziękuje ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga maga
Owocek: Guam mozesz kupic na allegro. Polecam Guam Rapida. Nakladasz go na uda, brzuch i posladki. Najlepiej jak owiniesz sie folia spozywcza i cieplo ubierzesz. Guam najlepiej dziala w wysokiej temperaturze wiec ja siedze przy kaloryferze, albo chodze po schodach :). Droga rzecz ale naprawde warto. Moja kosmetyczka polecila mi go zamiast masazu wyszczuplajacego, ktorego niestety nie moge stosowac ;( Twierdz, ze rezultaty sa podobne. Gabinia trzymaj sie dzielnie. Wiem co to znaczy jak jest sie chorym i trzeba sie dzieckiem samemu zajac. Tragedia, ale przeciez jestesmy super mamusiami. Dziewczyny zycze wytrwalosci w gubieniu kg. Ja wlasnie ide na basen spalic troche tluszczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie....w koncu mam chwilę by zasiąść...dzis taki mały młyn, ale włosy mam już zrobione i czuję sie świetnie...jak to niewiele potrzeba do szcześcia, poza tym synek dziś miał dzien pełen wrażeń: same Mikołaje go odwiedzały, ile prezentów!!!!a ile slodyczy!!!!!!!!o Zgrozo-bedę musiala pochować gdzieś te słodycze by nie leżały na widoku, same wiecie jak one gubią, a ja sama po sobie wiem, ze jak zbytnio pofolguje to spodnie zaraz będą przyciasnawe ;-) Owocek-dziękuję za te przykaldy, akurat sie skalda, ze większość z tych produków nie jem....no ale i tak trzymam sie swojego, ćwiczenia, malo slodyczy i dania lekkostrawne i na parze... Witam też nowe forumowiczki i cieszę sie , ze w tak miłym gronie gubimy te kg....ojten okres Świąteczny bedzie ciężki, już sie zaczął atak słodyczy, a przed nami jeszcze inne pokusy.... Miłego wieczoru.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW:d OWOCEK-gratuluje...........(nie mam jak wrzucic wykrzyknika bo mala mi spi na rece wiec zamiast tego kropeczki:)) 2 kilo to nie lada wyczyn,no i pierwszy maly sukces:)jak bedziesz tak kontynuowac to spelnisz swe marzenie:) Ja tez juz czuje sie w miare dobrze,goraczka z dnia na dzin mniejsza wiec ok:)Cos mi sie wydaje ze to jakis krotkotrwaly wirusek nas zlapal hihi... . maga maga-normalnie cie podziwiam za ten basen kobietko:)TEZ BYM CHCIALA miec jeszcze ochote na takie rzeczy ale i bez sportu jestem kompletnie wypompowana,no ale jako super mamusia musze dac rade,nie?hihi kasiulak=a do mnie mikolaj w tym roku nawet nie zajrzal:(tez mam cholerna ochote na fryzjera ale chyba bede musiala jakiegos zwabic do domu bo inaczej zanim ja sie wyrwe to zarosne jak nie wiem:D Ah...to jeszcze jedno na temat guama czyli i potocznie blotka...Sama uzywalam przez kilka tygodni i rzeczywiscie daje efekty,zmniejszaja sie obwody ,celulit i skra jest taka jakby bardziej napieta ale zanim ktos zainwestuje w 1 opakowanie warto sie zastanowic bo tylko i wylacznie dluuuuuugie stosowanie daje efekt..na mnie dalo niewielki bo smarowalam sie jak mi sie przypomnialo i wydalam kupe kasy na darmo ale rzeczywiscie mam kolezanke ktora przez kilka m-cy wytrwale sie smarowala i owijala plus byla na diecie (wg mnie konkretnej) i nie dosc ze pieknie schudla to jeszcze skore miala poprostu piekna,jedrna a nie obwisla,wczesniej miala duzo celulitu a potem prawie nic choc nie wiem czy to efekt diety czy tej \"mikstury\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a asia-k gdzie sie podziewa? Nie mysl ze nie zauwazymy:) To ze pracujesz wcale nie usprawiedliwia takich znikniec wiec wracaj tu szybciutko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBRY!!! i ja się melduję pomikołajkowo... wczoraj trochę zwariowany dzień był i dlatego nie miałam jak zajrzeć za to juz nadrabiam... Gabbinia 🌻 jesli moge to się powymądrzam... kochana schowaj swoją wagę do szafy głęboko i wyciągaj raz w tygodniu w ten sam dzień o tej samej porze, wówczas wynik będzie miarodajny, wystarczy że zwiększy się objętość gazów w jelitach, zjesz coś ciężkostrawnego lub po prostu woda ci się zatrzyma w organiżmie i potem waga skacze... a stres nam nie jest potrzebny, wiem coś na temat notorycznego zmęczenia jestem cały czas sama i mam tórjkę dzieci, każde wymaga czasu i chwilę uwagi, mam psa i klacz którym też trzeba poświęcić swój czas... zatem kochana głowa do góry, cycki do przodu damy radę! jutro zawsze jest lepsze... owocek32 🌻 gratki z powodu utraty kilogramów... szkoda że to w taki sposób (choroba) dobrze że już zdrowiejesz.. buzka! a odnosnie GUAM\'u hmm jesli zaciekawi cię domowy dużo tańszy sposób to polecam zwykły balsam ujędrniający wyciśnij na np. spodek tyle ile potrzeba do tego dodaj kilka kropel olejku cynamonowego i geraniumowego) oczywiście o ile nie jesteś uczulona i tez owiń się cudownym wynalazkiem jakim jest folia spozywcza i pod koc do łóżka... rewelacja...polecam bo wypróbowany! na mnie ;) kasiulak 🌻 takie niby coś a cieszy prawda? zwykła wizyta u fryzjera a ile radości... ja z góry wiedziałam że nie byłam grzeczna na tyle by mikołja zawiatał i do mnie dlatego sama sobie wcześniej zrobiłam przenet... była wyprzedaż i kupiłam sobie komplet garnków do gotowania na parze za całe 20zł normalnie szok... radość podobna do twojej z wizyty u fryzjera ;) a pokusy świąteczne `dziękuję za powitanie 🌻 maga maga 🌻 kochana nie będe gorsza od ciebie iteż byłam na basenie tyle że, ja siedziałam w kawiarni z Kubą a moja mama szalała z Ola i Dominikiem w aguaparku w Dąbrowie Górniczej... ale mikołaj przyszedł (jakiś wychudzony z rozdartymi galotami) z workiem lizaków i był zmieszany jak podziękowałam z góry za lizaka ... haha ale już uzgodniałam z mamą że od nowego roku raz w tygodniu przywiozę jej Kubę i pójdę na 2godziny na aerobic...zawsze coś a póki co Kubul to straszny mamicycek i nikogo nawet męża nie toleruje... tylko mamamammamama p.s no jutro mija tydzień mojej walki a raczej próby zmiany na lepsze swego życia... jestem z siebie dumna bo nie wiem co pokaze waga ale udało mi się nienażerać, nieprzeżerać bo ja nie jadłam wczęśniej tylko żarłam! pochłaniałam wszystko co jadalne z szybkością MIG\'a a zawziętością lwa... obym tylko wytrwała... reszcie życze miłej niedzieli i wytrwałośći!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziękuje wam za gratulacje, tylko obawiam sie ze z kg moze mi wrocic jak uzupelnie plyny w organizmie, bo niestety, przez ta chorobe nic tez niepilam, herbate tylko zeby leki popic, no i sie odwodnilam wicej, ale to bedzie dla mnie motywacja, do dalszej walki;) kasiulak, jaka fryzurke zrobilas? tez sie musze wybrac do fryzjera bo zaroslam :D maga maga, dziekuje, za odpowiedz, niestety nieskorzystam, z tych glinek, bo są drogie jak dla mnie:( a szkoda, ale chyba rzeczywiscie, bede sie folia owijac, i jakims balsamem smarować, albo czytalam tez o pilingu kawowym, moze tez podziała;) Ania oj jak ja bym chetnie poszła z toba na ten aerobik, tylko ja niemam mozliwosci zostawienia małej z kims :( bo takie zajecia, odbywaja sie kilkanascie km odemnie, i to wieczorami, a moj mąz pracuje, do pozna codziennie. zostaja mi tylko ćwiczenia w domu. Gabinka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
owocek 32 ja tez musze niezle kombinowac ale wymysliłysmy wczoraj z mamą (mieszka ode mnie 15km w Katowicach) że samochodem do niej pojade z kubą polece na ćwiczenia a potem go odbiore to jedyne wyjście... choć basen mam pod nosem i aguaerobic no ale nie mam jak i z kim kubula zostawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu, no wlasnie ja bym tez mogła podrzucać malą mamie, tylko maz zabiera samochod do pracy :( no a autbusem niebede sie tłuc bo musiala bym w poludnie wyjeżdzać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga maga
Witam moje wszystkie nowe wirtualne kolezanki :) Moj M sie ze mnie zawsze tak nabija i pyta co u was... kasiulak: gratuluje nowej fryzurki, wierze ze sie podoba i przyczynia sie do lepszego nastroju. Owocek: ciesze sie z toba i zazdroszcze tych 2kg. Gabbinia: wracaj wszystko do zdrowia, swieta przed nami, wiec musimy byc w dobrej formie :) Anna: Aquaaerobik to super srawa. Ja chodze 2 razy w tygodniu, a jak uda mi sie znalezc jeszcze troche wolnego czasu to chodze sobie poplywac (dzisiaj nawet wstalam o 7.00 rano i poszlam sie popluskac - jestem z siebie dumna). I tutaj wielkie poklony dla mojego faceta, ktory zostaje z dzieciaczkem a ja moge sobie pocwiczyc. Dziewczyny Guam rewelacja, ale rzeczywiscie trzeba byc systematycznym, chociaz w moim przypadku juz po pierwszym razie bylo widac efekt. Jest on drogi, wiec jezeli moge jeszcze cos polecic to peeling z kawy i cynamonu. Ja rozrabiam kawe i cynamon z oliwka, nakladam na cialo i jak mam czas to owijam sie folia i tak siedze z 20min. Rowniez daje efekty, ale potrzeba systematycznosci. Trzymajcie sie najlepsze mamusie na swiecie,ja juz uciekam bo zamiast sie uczyc znowu szperam po internecie. Aaaaa.... mamy 4 zabka :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Sl-jasne ze sie mozesz powymadrzac:D zreszta dobre rady sa zawsze mile widziane:P Masz swieta racje z ta waga tyle za ja sie uzaleznilam od tego wazenia..no ale sprobuje bo rzeczywiscie nie wiadomo ile waze na koniec hihi.. Wogole chcialam wam powiedziec ze fajnie ze jestescie:) Ja mimo ze notorycznie nie mam czasu to zawsze melduje sie przynajmniej te dwa,trzy razy dziennie bo zawsze jak jest jakis problems to \"co dwie glowy to nie jedna,nie\":D\"D U mnie dzis duuzo lepiej,niestety na tyle lepiej ze pochlonelam kawalek szarlotki:(No nic,jedna wpadka nic nie znaczy i walcze dalej:)Mala dalej niespokojna ale chyba pprostu musze przeczekac te pierwsze 3 miesiace kolek it..potem moze bedzie nie tyle latwiej co lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak zwykle wstaje z kurami:)Ale przyznam ze nie z wlasnej woli..poprostu ssacze kdopiero skonczyl ssac i dlatego jestem..Ze wzgledu na poniedzialek Zycze nam wszystkim owocnego tygodnia w dietkowaniu,i oby za tydzien na wadze bylo troszke mniej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEN DOBRY!!! Ja tylko tyle bo na to pozwala mi Kubuś... chciałam uaktualnić moja tabelkę...potem do was zajrzę jak Kuba pójdzie drzemać... miłego dnia kochane!! mój cel numer 1 zejść poniżej 90kg do końca grudnia, 01-12-2008 100,2kg 08-12-2008 97,2kg ;) cel numer 2 ujrzeć 8 z przodu do końca marca 2009, cel numer 3 mieć 7 z przodu do końca czerca 2009, CEL PIERWSZORZĘDNY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna_śl:) moje gratulacje, jestem normalnie z Ciebie bardzo dumna i wierzę że dasz rade i szybko osiągniesz swoje cele😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tija79 🌻 zeszła woda, i wywaliło się ze mnie tyle balastu że głowa mała... na początku zawsze się duuużo spada a potem normalnieje i chudnie się 1kg tygodniowo to bezpieczna dająca jakąś gwarancję bez jo-jo norma... dziękuję i proszę o dalsze życzenia wytrwałości i motywację... miłego dnia MAMY ODCHUDZACZKI!!! p.s każdy krok nawet minimalny przybliża nas do wytyczonego celu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna_śl;) też tak miałam na początku i po tyle chudłam teraz tak jak mówisz idzie kilo na tydzień. Ale nie zmienia to faktu że różnicę na pewno odczuwasz jeśli nie w centymetrach to w lekkości którą się czuje bez tych kamlotów w żołądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) melduje ze jestem, ale mam kompletna załamke, dopiero co usiadłam zeby cos zjesc, od ranaganiam po sklepach, do tego pogoda do bani u nas leje i zimno:O, teraz lapie oddech przy kawie i zabiore sie za sprzątanie poki mała śpi. Ania gratuluje, oby tak dalej:) ja na poczatku tez szybko schudlam 3-4 kg byłam przeszczęśliwa, ale jak zobaczyłam po jakims czasie 8 z przodu to byłam mega szczesliwa, wierze ze tobie sie tez uda. A dziewczyny powiedzcie mi jak zrobie ten piling kawowy wymieszać go z taką zwykłą oliwką można, i z cynamonem takim zmielonym? i poco ten cynamon, ma on jakieś właściwosci? A i jeszcze mi powiedzcie, jak długo siedziec owinięta ta folią? Chciałam sobie kupić jakiś dobry balsam ujędrniający, ale niewiem jaki jest dobry no i niedrogi oczywiśie, kiedyś słyszałam ze z firmy Bielendy jest dobry ale nieznalazłam, zresztą czasu mi brakło na szukanie polećcie jakiś z własnego doświadczenia :) Zmykam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamuski....dziękuję za miłe slowa, rzeczywiście fryzurka mnie troche podbudowała, bo na wage nie mogę liczyć....próbuje sie wazyc co sobotę rano...ale nieraz mnie podkusi i zważe sie w tyg. i wiecie, waga jest za każdym razem inna, szlag mnie trafia....w tyg jest poniżej 68 a jak mam termin ważenia to powyżej...ćwiczę, staram sie jeść małokalorycznie, piję wode niegazowaną albo zielona herbatkę, staram sie ograniczać słodycze, choć teraz po wizycie Mikołajów to baaardzo trudne i nie wiem co jest grane, moze znów woda sie zbiera przed @, na to wychodzi, że ciągle tłumaczę te skoki jak nie przed to w trakcie @....wariuję.... A jak u Was mamuśki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaObserwatorka
hej autorko topiku! widze,ze rodzilysmy w podobnym czasie i mamy teraz taka sama wage, i wzrost tez jest taki sam:) powiedz mi,jaki nosisz rozmiar ciuchow i do jakiego dazysz? mi zostalo 15 kg do wagi sprzed ciazy,eh:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maga maga
Owocek: Ja mieszam kawe zmielona i troche cynanonu z taka zwykla oliwka dla dzieci, ale mozesz tez ze zwyklym plynem do kompieli (po oliwce juz balsamu nie trzeba nakladac) Jak juz zrobi sie taka papka to masuje nia skore az sie zaczerwieni. Z tego co czytalam to folie powinno sie trzymac do 40min, nie dluzej. Z kremow ujedrniajacych i na rozstepy polecam coccoa butter, z tego co mi sie wydaje balsamy sa na allego i to w przystepnej cenie. Ja sie tym smarowalam w czasie ciazy i nie wyszedl mi ani jeden rozstep i skore mialam jedrna, ale to tez indywidualna sprawa. http://www.allegro.pl/item492990939_palmers_blyszczacy_balsam_nawilzajacy_usa_ss.html Kiedys widzialam te balsamy tansze na allegro i z taka kobieta w ciazy na naklejce, takze jak jestes zainteresowana to poszukaj jeszcze. Znacie moze jakies fajne cwiczenie na ujedrnienie pupy?????? Dziewczyny trzymam za was kciuki. Ja na wage stane dopiero za kilka dni i zobacze czy cos drgnelo. Zycze wytrwalosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też co jakiś czas robie sobie piling kawowy, jak mi czas pozwoli to owijam sie też folią....fantastyczne rezultaty i to tylko za pomocą domowej mikstury....fakt, cellulit sie zmniejsza jeżeli robimy to regularnie i smarujemy sie balsamami na cellulit, bo po takim pilingu najlepiej sie one wchłaniają....polecam, ja gotuję malą ilośc wody, na gotującą sie wrzucam kawę fusiasta , mieszam, czekam aż woda troche odparuje, potem biorę papke na rękę, wlewam trochę balsamu i wcieram... a jak po tym miękka skóra...polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to moje gratulacje Anna Sl:D!!! nIEZLY WYNIK 3 KG W TYDZeIN -MOJE MARZENIE:) No i widze ze kurcze zamiary tez masz super,zjechac ponizej 90 do konca miesiaca?Kurcze troche duzo ale jak ci sie uda to doslownie bede w szoku choc oczywiscie zycze ci tego:) owocek-ja tez mam dola:(Kurcze prawie nic nie jem,uwazam na to co wkladam do ust a i tak waga spada mi stanowczo zbyt wolno...wczesniej myslalam ze spadne do swiat do tych 75 ale widze ze to nierealne:(Dzis tez stanelam na wage czego oczywiscie nie powinnam robic i jest 80,8:(Nie rozumiem czemu ja nie chydne jedzac tyle co nic?Kurde,gdybym jadla normalnie to jak ja bym wygladala? cicha obserwatorko witaj:DKurcze powiem ci ze dokladnie nie wiem jaki nosze rozmiar ciuchow bo nic staram sie sobie za bardzo nie kupowac,jedyne co sobie sprawilam to dzinsy ktore sa troch za duze w rozmiarze 33 niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabinko, ja tez tak mam niestety:( wydaje mi sie ze nic nie chudne, moja waga na razie wzrosła o 0,5 kg od tej choroby, jak mowiłam uzupełniły sie płyny w organiznie, jak juz zaczełam przełykać cokolwiek, Niestety, jak wypije nawet herbate to wydaje mi sie ze jestem straaasznie pełna, i mnie to dobija:( zazdroszcze ci tego rozmiaru dzinsow, ja nosze teraz 38 😭 choć jeszcze kilka mies temu, jak kupowałam, to były na mnie ciasne szczegolnie w nogach , niestety mi najwięcej spadło z piersi i ud, potem troszke z pupy, a najmniej w pasie i z brzucha, do tego jest taki blee obwisły 😭 wiec, dlatego szukam co moge żeby go zlikwidowac troche:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie zaparzylam sobie kawe;) łyżka kawy zalana wrzątkiem, tylko tyle żeby zaparzyć i dolałam troszke oliwki w żelu, i ide sie smarować ;) Mam zamiar robić to codziennie, hmmm zobaczymy czy da jakiś efekt:) A i zapomniałm wam powiedzić ze mam taką rekawice szorstką, plecioną, juz mi sie przyniszczyla troche, ale masuje się nią często, no moze niecodziennie, i chyba daje jakieś efekty, bo wczescniej po ciązy miałam straszne rozstępy:( na brzuchu i dochodziły powyżej pępka, były paskudne, fioletowe, i wyglądały jak ogromne blizny, nawet przebijały przez dopasowany sweterek, a teraz zbladły, i troche sie wyrownały ze skorą, tzn, nie są już takie głębokie. Dobra ide sie natrzeć tą kawą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichaObserwatorka
gabinio dziekuje za odpowiedz:) ja tak sie zalamalam mym wygladem,ze nawet nie kupuje nowych spodni,chodze w letnich ciazowych,szok,co? ale 33 rozmiar to wcale nie jest zle!! tez bym chciala,tymczasem nie mam zamiaru isc do sklepu.nie wiem w co w swieta sie ubiore:) ale zaczne na dniach chyba kopenhaska,jak schudne z 5 kg to pojde po spodnie:) milo tu u was,bede was obserwowac jesli pozwolicie:) na aktywne uczestnictwo nie pozwala mi niestety wymagajace malenstwo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×