Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Dzień doberek:) Uwemhe, silna z Ciebie kobitka i tak trzymać! Jak będzie na Was czas to też zostaniecie rodzicami:) Wpadaj do nas czasem i melduj co u Ciebie słychać:) U mnie wszystko w normie chociaż przedwczoraj miałam apogeum okropnych dolegliwości i nawet na uczelni pytali czy ze mną wszystko ok, bo byłam cały dzień zielona:/ Ale już jest lepiej, a dziś nawet wstałam bez bólu po 6:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ *****uwemhe🌻 powodzenia ❤️ Co do wózków to wiem z doswiadczenia , że duża gondola jest nie dla tego zeby wozic dziecko roczne tylko po to aby jak bedzie zima a dzidzi bedzie miala juz ok 4 miesiecy i zapakujemy ja w kombinezonik spiworek i takie tam to w duzej gondoli , bedzie mial jeszcze jakis zapas mijsca a w tych małych nawet raczka pozniej bedzie mial problemy ruszyc :) ale kazda z nas ma inny gust i czego innego wymaga od wózka :) dla mnie podstawa musi byc regulowana raczka bo dziewczyny beda chcialy wozic dzidziusia. I szczerze sie zastanawiam nad wózkami trzyfunkcyjnymi i dwufunkcyjnymi. W tym pierwszym jest jeszcze nosidełko ale na zime sie nie sprawdzi w wersji na wózku-bynajmniej u mnie nie wiem jak u was ;) a nosidełko samochodowe mam po dziewczynach bo mało z niego korzystałam :) Ostatnio na miescie widzialam wózek : http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-toledo-coneco-kurier-gratis-p-2066.html i postanowilam zobaczyc jak wygladaja jego funkcje. nie zbyt mi odpowiada jednak rozmiar tej gondolki ale i tak z tego co wiem to przewaznie maja 72 cm . Pamietam ze keidys był poruszany temat wózków i któras z was znalazła wózek z gondola ok.90 cm - czy owa sprawczyni ;) moze mi przypomniec nazwe tego wózeczka - bo obawiam sie ze szukanie na forum tio jak szukanie igły w stogu siana :D a poza tym to ja i tak zmieniam pozniej wozek na lżejsza spacerowke która jest poprostu wygodniejsza. Bo wielofunkcyjny po złozeniu owszem robi sie mniejszy ale niestety rozstaw kół jest nadal taki sam. A pamietam ze nie raz mialam problem wjechac z wozkiem do sklepu wlasnie z powodu rozstawu kól lub nawet przy zjezdzaniu ze specjalnych zjazdów (szynowych) na schodach . ja jednak narazie prowadze luzne obserwacje, za kupnem rozejrze sie w lecie :) *****NiLLi🌻 jak tam obiecany filmik ;) my czekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wozkow c.d Nie zwracalam uwagi na rozmiar gonoli bo maly urodzil sie w grudniu wiec bez problema wchodzil w kombinezonie ze spiworkiem. Ale jest takim cieplym ludkiem ze kombinezon mial na sobie raz! Nie wiem po co kupilam 3sztuki. Spiworek tak go grzal ze juz nie mozna go bylo grubo ubrac bo sie pocil. Uparlismy sie na 3funkcje a fotelika ani razu nie wpielismy w stelaz. Ale nie mamy samochodu wiec moze dlatego. A tak wogole brzuchatki udanego dnia bez mdlosci a duzo radosci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MałaHPW, wózek, do którego link podałaś: http://dino.sklep.pl/nowy/wozek-toledo-coneco-kurier-gratis-p-2066.html widziałam po ostatnich opadach śniegu w akcji na nieodśnieżonym chodniku. Odradzam. Byłam ze ślubnym, który pomógł babce wyszarpać go ze śniegu. Koła się świetnie blokują. Nie wiem, możliwe, że była to początkująca matka i nie miała po prostu wprawy. Hm, to chyba ja jestem sprawczynią gondoli 90 cm. Na razie znalazłam taki wózek. Owszem, ciężki, ale tak jak pisałam, widmo 4 piętra nade mną nie wisi. Mam jednak nadzieję, że uda mi się znaleźć coś lżejszego w tym rozmiarze. http://allegro.pl/item539100322_focus_3_funkcyjny_wybierz_swoj_kolor_z_30_stu.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten lik który podałam do tego coneco to tylko orientacyjnie - ale po uwadze nawet sie nie pisze a montowac przed niego łyzki do odsniezania nie mam zamiaru ;) *****pikle🌻 dziękuję za linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobitki! Widzę, że rozmowa wrze na temat wózków. Ja w tym temacie jestem zupełnie zielona! Nie mam pojęcia, który jest dobry, a który nie dobry. Oj ciężko z tym będzie, tym bardziej, że na forum zdania podzielone na temat różnych modeli, a chcę właśnie, żeby doświadczone mamuśki doradziły:) Podoba mi się ten coneco. Jest taki zgrabny i nie sprawia wrażenia takiego obładowanego wielkoluda. Ale jest jeszcze czas, więc później się pozastanawiam:) uwemhe.. Dzielna jesteś, życzę Ci osiągnięcia wszystkich Twoich wyznaczonych celów. Zaglądaj do nas. A u mnie 15 tydzień leci:) Miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W zwiazku z tym , że setna stronka to wkleje tabelke i proponuje wklejanie jej co 10 stron - bo ciężko jej sie szuka ;) Kiki2342......30.07...............................Podkar p acie..........0 Jogi11.........30.07...................................Ś l ąsk...............0 monika1987..30.07..............................Śląsk/Mał opol ska.....0 Kate87........01.08...................................śl ąs kie.............0 natalka2384..02.08.................................Podka rpa cie.......0 Majka15181..04.08.......Olivier/Marika..........Glogów.. ..........0 3XMaMa.......04.08.......syn..JAŚ...................Śląs k.. ......1+1(*) Maja136.......05.08.................................Szcz e cin..........0 NiLLi ..........05.08......Weronika/Hubert.....Ostrów.Wlkp.......0 Iwoneczka....05.08..............................lube lskie...............0 GaGa_.........06.08.......p.na.c/Szymon/?.........UK.... ............1 lolcia26........06.08......Antoś/Emilka.........UK/Szcze cin.........0 lamajra........11.08.................................... W -wa............0 Edusia83......12.08..............................Mał opolska............0 nadiewa.......12.08.........Nadia/Erwin.......R adom................0 pikle............12.08..............................W arszawa............0 koteczek19833.13.08........Paweł/Maja....świętoszów..... .......1 dorocia1198..13.08............................Ostrów .Wlkp...........0 trójca.........13.08................................ śląskie................2 Monika........15..08 .Amelia/Aleksander.....Inow rocław............0 Marzenie1508..15.08.......Maja/Jaś..........Warszawa.... .........0 Asiaaa.........16.08.........Paweł/Zuza..........Śląsk .................0 Agula125......17.08..................................lub elskie............0 d.o.r.o.t.k.a.17.08..................................opo lskie.............1 chardonnay..17.08.................................Wielko p olska........0 zuzana77.....17.08...................................kuj .pom.............0 Figlarna.......17.08...................................G d ańsk.............1 majka.84......18.08.................................Wro cław.............0 *Olusia*0502..18.08....................................Ł ódź................0 galaxy.........19.08...............................podka r pacie...........0 Sympatyczna79....19.08........................Wrocław... ............0 issima..........20.08..................................P omorze.............0 małaHPW......21.08...................................... .Śląsk.............2 Niagara78.....22.08.................................Trój miasto...........0 kropelkaaaa..23.08...................................Fra ncja.............0 aniuladoniula.24.08...................................Sz tokholm...........1 ruda2828.....27.08...................................War szawa...........0 uwemhe.......28.08...................................... gdansk............0 monika26s...28.08....................................... ...Koło ............0 ania69x2......29.08..................................... ..Łódź.............1 Zelka_86......03.09..................................... ..Lublin............0 Karola1988....?.08.....................................G da ńsk.............0 Klaudia.P......?.08..................................... .Wrocław............? mariolaaaa....?.09...................................... ....Ełk..............0 malbertka.....?.08...................................... .Wrocław..........0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka Kiki2342......30.07...............................Podkarpacie ..........0 Jogi11.........30.07...................................Ś ląsk................0 monika1987..30.07..............................Śląsk/Mał opol ska.....0 Kate87........01.08...................................śląskie..............0 natalka2384..02.08.................................Podkarpacie.......0 Majka15181..04.08.......Olivier/Marika..........Glogów.. ..........0 3XMaMa.......04.08.......syn..JAŚ...................Śląsk.. ......1+1(*) Maja136.......05.08.................................Szczecin..........0 NiLLi ..........05.08......Weronika/Hubert.....Ostrów.Wlkp.......0 Iwoneczka....05.08..............................lubelskie...............0 GaGa_.........06.08.......p.na.c/Szymon/?.........UK.... ............1 lolcia26........06.08......Antoś/Emilka.........UK/Szczecin.........0 lamajra........11.08.................................... W -wa............0 Edusia83......12.08..............................Mał opolska............0 nadiewa.......12.08.........Nadia/Erwin.......Radom................0 pikle............12.08..............................Warszawa............0 koteczek19833.13.08........Paweł/Maja....świętoszów.... .......1 dorocia1198..13.08............................Ostrów .Wlkp...........0 trójca.........13.08................................ śląskie...............2 Monika........15..08 .Amelia/Aleksander.....Inowrocław...........0 Marzenie1508..15.08.......Maja/Jaś..........Warszawa............0 Asiaaa.........16.08.........Paweł/Zuza..........Śląsk ................0 Agula125......17.08..................................lubelskie............0 d.o.r.o.t.k.a.17.08..................................opolskie............1 chardonnay..17.08.................................Wielkopolska........0 zuzana77.....17.08...................................kuj .pom...........0 Figlarna.......17.08...................................G dańsk...........1 majka.84......18.08.................................Wrocław............0 *Olusia*0502..18.08....................................Łódź..............0 galaxy.........19.08...............................podkarpacie..........0 Sympatyczna79....19.08........................Wrocław...............0 issima..........20.08..................................P omorze...........0 małaHPW......21.08...................................Śląsk..............2 Niagara78.....22.08.................................Trójmiasto.........0 kropelkaaaa..23.08...................................Francja.............0 aniuladoniula.24.08...................................Sztokholm...........1 ruda2828.....27.08...................................Warszawa...........0 monika26s...28.08......................................Koło ...............0 ania69x2......29.08.....................................Łódź...............1 Zelka_86......03.09..........Sandra/Robert.........Lublin..............0 Karola1988....?.08.....................................Gdańsk..............0 Klaudia.P......?.08..................................... .Wrocław...........? mariolaaaa....?.09........................................Ełk................0 malbertka.....?.08......................................Wrocław............0 Co sie dzieje z dziewczynami, które się nie udzielają? Raz były dopisały się i nadal bez terminu tkwią w tabelce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wam Wszystkim. A ja siedzę na poczekalni u gina i mam cykora jak... Mam nadzieję,że w końcu karte ciąży mi założy. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Uwemhe podziwiam Cię, że masz tyle w sobie wiary i siły. Życzę Wam powodzenia i zaglądaj do nas. Co do wózków, ja już się na ten temat wypowiadałam :) Ja na fotelik przyczepiany do wózka mogę sobie pozwolić, bo tu zimy są śmieszne... Czasem zdarzy się w dzień przy zerze, albo czasem troszkę śniegu popada przy temperaturze na plusie. Jedynym minusem są tu wiatry. Tutaj przy takich maluszkach prawie w każdą pogodę jeździ się z folią przeciwdeszczową. Chroni głównie przed tym paskudnym wiatrem... Mała co do tych pieluszek, to ja cos podobnego widziałam jak kupowałam rzeczy dla Martyni. Myśle, że nie są poręczne i mam wrażenie, że będą cały czas brudne od kupek ;) A jak sama pamiętasz taki maluszek potrafi dużo zmajstrować do pieluszki, aż często się wylewa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****GaGa_🌻 masz rację , dlatego pytam. zreszta pieluch tetrowych kupuje się dość dużo a takich hmmm nie sadze by ktoś mógłby sobie na to pozwolic gdzie jedna kosztuje ok 56 zł :) mnie tez nie przekonują ale fajnie poznać zdania innych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z Martyną było wiele przygód w tym temacie ;) I się człowiek zastanawiał, gdzie sie takiej małej kruszynie to wszytsko mieściło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja pierwsza córcia w szpitalu na zmianie takiej wstretnej starej baby połoznej ktora zajmowala sie dzieciaczkami zrobila taka kupke ze wszystko co bylo w szpitalnym wózku bylo do wymiany ale mialam ubaw jak ta stara sprzatala ;) hehe ale w domu juz spokojnie :) a co sądzicie na temat tego pojemnika? http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=535955306

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale się rozpisałyście :P ja co do wózków jestem zielona. Wiem tylko, że chcę dwufunkcyjny. I wiem też, gdzie prawdopodobnie kupię. U mnie w mieście jest firma produkująca wózki - Mikado. Na jakość chyba nie narzekają, a w razie reklamacji to nigdzie nie trzeba wysyłać albo jechać. a pieluszki hmmm... nie mam pojęcia. Planuję używać jednorazowych. Czasem się tetrowe przydają, więc kilka można mieć, ale ogólnie nastawiam się na jednorazówki. Teraz jest taki wybór, że głowa mała. A na Allegro można kupić sporo taniej niż w sklepie. Teraz niech się wypowiedzą bardziej doświadczone mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobietki :) Uwemhe przykro mi że tak sę stało ale ciesze się że tak do tego podchodzisz :) Podziwiam Cie Ja bym się hyba załamała A co do wózków to nie jestes Nilly sama ja tez jestem zielona a tych wózków jest tyle ze naprawde to będzie twardy orzech do zgryzienia ale ja chyba kupie w sklepie normalnym wrazie się cos popsuje to nie trzeba nigdzie wysyłac i wogóle ale mam dziasiaj lenia musze się wziąsc za ręczne pranie ale mi się nie chce dobrze że od pracy choc dzis wolne Bużka Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te pieluszki ogladalam tutaj robiac wyprawke malemu - niby sa tu popularne ale tez niestety drogie. Wygladaja calkiem fajnie i nawet szczelnie ;) i sa mile w dotyku. Ale jak przeliczylismy ile by trzeba bylo wydac na poczatek to odechcialo nam sie. Mala twoja corcia juz od pierwszych chwil umiala pokazac kogo lubi a kogo nie ;) Nalezalo sie wstretnej poloznej ;) A pojemnik - tutaj sklep dzieciecy kazdej ciezarnej ktora sie do nich zglosi w 6miesiacu ciazy daje "wyprawke reklamowa" m.in ten pojemnik. Z Erikiem o tym nie wiedzialam, ale kolezanka co ma 5miesieczna coreczke od nich to dostla. Narazie stoi u niej nie otworzony, bo jak mowi kupki nie smierdza. Czeka na bardziej smrodkowe czasy ;) Link do tej wyprawki http://bmd.emmhost.com/sites/BABYBASICS/messagent-SE.asp?ID=CWD8PSeWGYD8rSCCCI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja dzisiaj pozwoliłam sobie dłużej pospać, bo wczoraj był dłuuugi dzień! Byłam rano na spotkaniu z midwife :) Bardzo mila i sympatyczna kobietka, wszystko mi wytłumaczyła i powiedziała jak będzie wyglądać cała ciąża!!! Muszę przyznać że nawet podoba mi się tutejsze podejście do ciąży, takie normalne i bezstresowe. Już wiem że będą 2 usg, jedno w 12 a drugie w 20 tygodniu, w Polsce to nie do pomyślenia ale tu tak jest i trzeba się dostosować. Tak więc we wtorek mam pierwsze usg i zobaczę dzidziunię :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia ja będę szczęściara i zrobią mi jeszcze w 34 tc. Nawet terminy wszystkich USG mam juz wpisane w karte :). A co do podejścia hmmm różnie to bywa. W tym szpitalu co będe rodzić to super są babeczki. Natomiast mój GP jest okropny :/. W czwartek zobacze jaka jest moja midweif...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rudzia zazdroszcze ci ;) ja musze czekac do 18-19tc. Ciekawe jak duzy jest terz twoj maluszek :) i moze dowesz sie kto w tobie mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nie chcieli powiedzieć, bo baba stwierdziła, ze za wcześnie.... A dodam, że według nich mi już 17 tydzień się zaczoł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gaga moim zdaniem też mogłyby być 3, tak żeby na koniec ciąży zobaczyć czy wszystko jest ok, no ale to nie ja o tym decyduję :( W każdym razie ja jestem zadowolona ze swojej midwife, ale GP mi jeszcze nie przydzielili więc nie wiem kto to. Ale z tego co mi ona mówiła to będę spotykała się tylko z nią, o lekarzu nie wspominała... Załatwiliśmy też sobie wczoraj NIN, tylko babka powiedziała że do 6 tygodni możemy na to czekać, ale najważniejsze że już załatwione!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilly :) ale ja dużo tego nie mam tylko kilka rzeczy a nie mam takiej pralki z funkcja pranie ręczne niestety może sobie kiedy kupie ech a co do usg to ja miałam już robione w 6tc a teraz będe miałą w 12 tc a potem to niewiem pewnie w 20 tc i bliżej finału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniula jak ja bym chciała żeby mi powiedzieli!!! Powiedzieliśmy w końcu mojemu bratu i bratowej, ucieszyli się jak dzieci i teraz cały czas się wypytują kiedy w końcu będzie wiadomo :) Wtorek to będzie początek 13 tygodnia więc może zauważą jakiegoś peniska albo jego brak :) Chociaż ja na 90 % jestem przekonana że będzie chłopiec!!! Ale zobaczymy jak to się ułoży... Aniula a tam u Was ile usg robią i w jakich tygodniach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz byłam u gina, a skończyłam 13 tydzień i nic nie mógł powiedzieć :Pqrcze, zawsze marzyłam o chłopcu pierwszym, ale pewnie jak na złośc będzie odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie zawsze marzyłam o dziewczynce, tylko że u mnie wszystko zawsze jest na opak i na pewno będzie chłopiec. Ale jeśli tak, to najszybciej jak się da zaczynamy starania o dziewczynkę :) Do skutku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się śmiejcie... Tato koleżanki do skutku pracował nad chłopcem. Dzisiaj ma 7 córek +żona. Przy ostatniej cóże miałbyc syn (według wróżki). Jak się urodziła dziewuszka powiedział, że już pierniczy ten interes ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×