Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

O qrde... masakra. Chyba nie mam nic więcej do powiedzenia. Kiedyś na Discovery oglądałam program o ciążach bliźniaczych. Zrobiony super. Ale jedna kobieta rodziła 4 albo 5 maluszków. I wszystkie zdrowiutkie. Ta to musiała miec brzuchol :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z reguły chyba ciąże bliźniacze i większe nie są donoszone - robią cesarkę wczesniej. ale skutki okrutne. choc i radość większa - w tym przypadku potrójna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****NiLLi🌻 nie masz wyjscia czekamy na filmik ;) super ze maluszek zdrowiutki :) a co do linka z trojaczkami :).... hmm... no cóż cos kosztem czegoś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, już dobrze :P Jutro jak będę w pracy to wstawię na YouTube. W domu niestety pokusiłam się na internet z Orange i chyba wysyłając ostatni filmik wykorzystałam transfer i teraz net chodzi jak flak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję, że wstałam. Wczoraj byłam na kontrolnej wizycie i po wyniki badań. Wyniki OK, choć hemoglobina trochę spadła, ale wciąż w normie - w sumie aż dziwne, odkąd pamiętam, mam galopującą anemię. Ha, za to nie mam przeciwciał na różyczkę. Zetknęłam się, bo coś tam jest, ale niski poziom, ale nie chorowałam. I mam nie zachorować. Jakieś rady?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny ! mam pytanko co do wagi czy wazycie wiecej jak przed ciązą ? bo ja dzis się wazyłąm i schudłam 3 kg napiszcie jak u was jest bo się martwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****monika26sz 🌻 w pierwszym trymestrze to jeszcze moze tak być że sie chudnie wiec nie martw sie na zapas a jak bedziesz u gina spytaj go dlaczego tak sie dzieje i napewno cie uspokoi :) Ja póki co przybieram z dnia na dzien :) i nawet jakbym chciała sie poukrywac to juz nie bardzo jest w czym :) nawet moje sportowe luźne bluzy nie sa juz takie luźne :D ale mi to absolutnie nie przeszkadza. Poza tym zastanawiam sie ile w tej ciąży przybiorę :) w pierwszej przytyłam uwaga uwaga prawie 30 kg ... w 3 miesiacu pytali czy ja tam piecioraczki nosze w brzuszku- a córcia urodziła sie z Wagą 3400 :P po ciazy schudłam prawie 40 kg :) w drugiej przytyłam 16 a druga córcia po urodzeniu ważyła 4100 ;) ale juz nie zrzuciłam całości :) Ale to wszystko zalezy od budowy ciala i wogole od trybu zycia odzywiania sie itp. :) wiec główka do góry jeszcze bedziecie mialy swoje slodkie kg na plusie :) mam tylko nadzieje ze lato nie bedzie zbyt upalne bo to meczace w naszym stanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lek. med. Agnieszka Kurczuk-Powolny Najmniej przybiera się w I trymestrze - zwykle 1-2 kilogramy. W II trymestrze przyrost wagi to zwykle 5-6 kg. Najwięcej, bo 6- 7 kilogramów zazwyczaj tyjemy w ostatnich trzech miesiącach. Oczywiście dużo zależy od wyjściowej masy ciała, od tego, ile "zapasów" zgromadziłyśmy przedtem. Na pewno nie należy przytyć mniej niż 10 kg i nie więcej niż 15 kg przy pojedynczej ciąży. Jedynym sposobem na właściwy przyrost wagi jest bardzo rozsądna dieta, rezygnacja ze słodyczy i codzienna porcja lekkiego wysiłku fizycznego. W czasie ciąży nie wolno się oczywiście odchudzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja dzisiaj po sniadaniu czuję się jakby mi do brzucha włożono arbuza. Treść żołądka czuję w przełyku :-o Nilli dobrze, że wszystko wporządku z maluszkiem. A poznania płci się doczekasz ;) Ja za te trojaczki podziękuję :) Brzuch masakra.... Pomyślałam sobie teraz o tej mamie od ośmioraczków... Co do wagi to ja dalej na minusie i waga nie chce iść w górę... W pierwszej ciąży schudłam ponad 4 kilo, ale miałam mega wymioty przez 3 dni. Był to przełom 3 mc na 4ty i lekarz zagroził mi, że jak nie zaczne przybierać to mnie u siebie na patologi położy. Od tego momentu zaczełam przybierać :) A w ciąży przytyłam 12,5 kg w normie, ale nie jadłam za dwoje, nie mogłam sie zmusić. Fakt faktem, że Martyna urodziła się mała, bo 2750 kg. I zastanawiam się dlaczego taka niska waga. Być może to dziedziczne, bo i moja mama rodziła nas z małą wagą i babcia tak samo (przedział od 2400 do 3000 kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ostatnio jak pojawiam się, to Was nie ma... Podejrzane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, powiedziałam w robocie:) z głupszych tekstów szefa: - żebym powiedziała jak będę się iść na L4; - stwierdził, że będę miała ten dłuższy urlop macierzyński; - do mojego kolegi powiedział, że będą mieli wesoło, od razu zaczął myśleć czy tu kogoś nie trza skaptować na zastępstwo. ale generalnie spoko, tragedii nie ma:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka no to dobrze, że gładko poszło ;) A szef wyrozumiały widze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, cieszę się, że szef przyjął wiadomość na luzie :) ja mam na plusie jakieś 1,5 kg. Ale z moją wagą nie wyobrażam sobie schudnać. Jakbym schudła kilka kilo ważąc niecałe 49kg to nie wiem, jakbym wyglądała... Teraz mi na brzuchu trochę przybywa, reszta bez zmian. Ale prawie codziennie jeżdzę na rowerku te 10km i mam nadzieję tak robic nadal :) samopoczucie jest dużo lepsze, jak człowiek się trochę porusza. Tym bardziej, że praca siedząca i weekendy w szkole też na tyłku... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala a w jakim wieku masz dzieciaczki? :) Ja przybralam w ciazy ok 16-18kg ale ciezko okreslic bo mialam dodatkowe kg po zimie :P Odrazu spadlo mi 8kg, a przez nastepny rok juz tylko 2kg :( Wiec teraz startuje z wuzszego pulapu ;) A moj maly taki maly nie byl bo mial troszke ponad 4,5kg :) i najlepsze - nie wazyli go odrazu tylko tak z godzinke po porodzie. Zdarzylismy obdzwonic rodzicow mowiac ze taka drobinka nam sie urodzila :D a potem jakie zdziwko jak na wadze ponad 4,5 kg ;) Teraz juz po nim tego na szczescie nie widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja mama urodziła trzy córki i żadna z nas nie miała więcej niż 4kg. Ja pierwsza miałam 3150, potem dwie siostry juz ponad 3,5kg. Najwięcej to chyba było 3950 :) także mam nadzieję, że też będę takie średniaki rodzić :P nie za duże, nie za małe. Ale to się wszystko okaże za kilka miesięcy :P hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****aniuladoniula🌻 Starsza córcia w kwietniu będzie miała 5 lat , a młodsza w lipcu 3 latka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że to też nie jesczym uwarunkowane ale przeważnie jest tak że po urodzeniu pierwszego dziecka każde kolejne rodzi sie z wiekszą masą urodzeniową :) u mnie sie sprawdziło :) ale idac dalej tym torem to ciekawe ile ten maluszek bedzie miał wagi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała... o wchłanianiu płodu przez bliźniaka już dawno słyszałam i oglądałam programy... Niesamowite i zarazem przerażające...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tym facecie to słyszałam... zresztą głupie tytuły mają te artykuły. Facet, który był kobietą, jest nią nadal. Jak może być facetem z damskimi narządami płciowymi? A ta dziewczyna... \"ciąża\" jest dla niej chyba najmniej adekwatnym stanem. Wchłonięcie drugiego płodu to nie ciąża... ale tak to już jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****GaGa🌻 chyba zablokuje sobie google ;) poza tym to kiedys juz na lipcówkach 2006 któraś znalazla ... ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mała byłaś na lipcówkach 06? Ja na wrześniówkach 06 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki. W końcu mam dostęp do normalnego internetu domowego więc mogę cosik napisać U mnie brzusio rośnie, nie mogę się w portki swoje zmieścić. Już biegam w ciążówkach. Samopoczucie dobrze, nie mam mdłości, ani wymiotów. Jem jak jadłam dotychczas. Jutro wizyta u gin o 10:30 już nie mogę się doczekać, a zarazem nerwy mnie wciągają. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×