Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Naklikalyscie naklikalyscie :) Rudzia - tu robia tylko jedno usg w 18-19tc, potem pod koniec ewentualnie szybkie usg dla stwierdzenia ulozenia plodu. Ale tylko wtedy jesli polozna nie jest pewna - uciska brzuch i w ten sposob bada ulozenie. Troche malo tego no ale coz.... Takie zasady... Badan innych tez malo. Ale jak cos nie tak sie dzieje to staja na wysokosci i wtedy przebadaja gruntownie. Slodkie sny masz :) coreczka :) Monia super ze malenstwo tak ladnie rosnie i wygimnastykowane jak na glowie stanelo :) A nie myslisz odlozyc 3d na troche pozniej? Teraz i tak mialas jedno usg, potem prywatnie na przyziernosc. To moze lepiej zrobic odstep zeby potem tak sie nie dluzylo do nastepnego? :) Isiima - jak chcesz zapytam sie kolezanki czy ci nie odsprzeda tego pojemnika na pieluszki - ona i tak go nie uzywa i nawet nie rozpakowala to by miala kase na jakis drobizg dal malej a ty bys miala pojemnik :) Ktory wozek Jane cie interesuje? Ja mam Jane nomad ten z czterema kolami. Natalka bedzie ok! Zapalenie jest czeste w ciazy. Niestety.... Ta przystawka do lozka jest super! Ja malego lozeczko mam tak blisko przystawione. Maly jest za szczebelkami ale jak co to wyciagam tylko reke i moge go poglaskac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczynki :) ja właśnie wrociłam ze szkoły, wszystko do przodu. Jeszcze tylko jutro obrona referatu i ustny z angielskiego, który miał być za tydzień, ale oczywiście chcą przełożyć :( a miałam nadzieję, że za tydzień będę już miała wszystko z głowy :( ale niestety u mnie w szkole lenie same... przykro mi to mówić, ale większość nie wkłada nawet minimum wysiłku w te studia. no ale nic, trudno :P co do ciuszków, to ja nie kupuję, bo nie mam ich gdzie wkładać. Dopiero za miesiąc remont i po reorganizacji mieszkania i kupnie komody na ciuszki maluszka zacznę zbierać ubranka :) ale już się nie mogę doczekać wybierania :] ale najpierw remoncik... wreszcie będę miała więcej szafek w kuchni niż dwie :P bo teraz ciężko się zmieścić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************aniuladoniula właśnie chodzi mi o wózek czterokołowy ale jaki model Jane to jeszcze nie wiem. A ty jesteś zadowolone ze swojego?? Jeszcze zastanawiam się nad x-landerem. A co do pojemnika to chyba się nie skusze pozostanę jednak przy tańszej wersji czyli paklankach:) Pozdrawiam wszystkie mamusie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Issina j mam Jane Nomad - 3 funkcje. Duzo zastanawialismy sie nad wyborem wozka. Glownie moj Doniu siedzial w necie i studiowal. Padlo na Jane i bardzooooo go na poczatku zachwalalam. A teraz mysle ze to wozek jak wozek. Zalet sporo ale tez wady sa. Zalety: -jeden z najlzejszych na rynku -ciepla gondolka z atestem do przewozenia w niej samochodem noworodkow (specjalne pasy) -duze piankowe kolka (nie ma mozliwosci flaka ,a dobrze sie prowadzi) -przednie kola mniejsze podwojne ruchome z mozliwoscia blokady (ja nie blokowalam) -super kolorystyka :) -super latwo odpiac od stelaza gondolke lub fotelik samochodowy- jedna reka sie da -duzy kosz na zakupy -regulowane oparcie w gondolce tzn. dziecko nie musi lezec calkiem plasko -mozna uniesc mu lekko pod glowka -doczepiany daszek do fotelika samoch. jak chce sie go wpiac na stelaz -w budce gondolki jest moskitiera (ja nie uzywalam bo byla zima ale na lato super) -folia przeciwdeszczowa bardzo latwo zakladalna -wszystko przez ten rok dziala u nas idealnie MINUSY: -trudny dostep do kosza na zakupy jak sie ma spacerowke - nie wpakuje sie naraz np. calej reklamowki zakupw - wrzucalam pojedynczo, a tylko drobniejsze rzeczy w siatce -czesc materialu nie mozna prac w pralce (ale tak niestety jest w wielu wozkach o czym nie mowia sprzadawcy) -czasem jak byl podjazd na schodach takie szyny metalowe to ciezko bylo bo rozstaw kolek przednich jest wezszy niz tylnich Wiecej nie pamietam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm dziewczyny oświećcie mnie wózek trójkołowy czy cztero??? wady, zalety nigdzie na necie nie mogę znaleźć opinii na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey :D ja patrzylam na wózki ten jane kompletnie nie dla mnie .. mi sie podoba z tako śliczne sa praktyczne 3 funkcyjne .. mam porownanie jak pracowalam w żłobku wiem jakie sa lekkie , proste w skladaniu oraz w prowadzeniu po wertepach ;] tez mam juz pare ciuszkow ;] do mnie kumpela jedna mowi ze zwariowalam ze juz kupuje ze 3 miesiac to za wczesnie wkurzylam sie i mowie jej nie bede wszystko naraz kupowac i wydam nie wiem ile kasy a tak to bynajmniej tego sie nie odczuje nie kupuje juz wyprawki bez przesady ani zabawek ale ciuszki body czemu nie .. tak samo w spodniach ciazowych szczuplych takich chodze od 6 tygodnia bo tamte mnie cisnely wiec co mialam z niezapietymi spodniami chodzic ? jesli sie nie dopinalam pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**********aniuladoniula dziękuje ci gorąco za obszerną opinię na temat tego wózeczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Widze, ze nadal temat wuzków na tapecie :D Jak pojade do PL to będę przeglądać, macać, ważyć ;) itd. Porównam i pewnie wtedy zadecyduje, który. Ale z kupnem to ja się pewnie do czerwca wstrzymam.... Łóżeczko może miesiąc wcześniej, zeby nie wszystko naraz ;) Wkońcu mam w lipcu rodzić to się muszę najwcześniej z Was przygotować ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja niby tez mam po Martynie, ale to jest łozko wiekowe i specjalnie było przycinane na potrzeby lokalowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wszystkie Kobietki ;) Dopiero kompa odpaliłam ;) Dostałam dzisiaj takiego powera na sprzątanie,że głowa mała. Z moją młodszą siostrą od samego rana się \"bawiłyśmy\" ...hehe. Trochę mnie kręgosłup rozbolał, więc niebawem zmykam na małe leżakowanie. ************ aniuladoniula..... tak zastanawiałam się nad tym, gin wpisał mnie na przezierność i dopisał,że ewentualnie 4D. Z tego 4D w sumie niczego nowego się nie dowiem, a z tego 2-go tak. Więc raczej zrezygnuje. Następną wizytę mam za 4tyg :(. A co do wózków to podobają mi się takie wielkoludy, z tych sztywnych wózków w którym mnie wożono ;) na wielkich kołach i jedna funkcja - sama gondola, świetne są tylko, że gdzie ja to na 3-cie piętro wciągnę ;)... Nad tym jeszcze tak specjalnie nie myślę. A wczoraj moja Mamusia kupiła pierwsze ciuszki dla bobo ;) kombinezon w kolorze różowym z uszkami (chyba liczy na wnusie) i body ze spodenkami.... Aż mi łezki w oczach stanęły jak to zobaczyłam... Piękniusie.... Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka Jesli chodzi o imiona były wybrane już 3 lata temu , nasza pierworoda miała się nazywac Weronika Amelia została jednak Amelia Weronika . Teraz bedzie Kornelia Agnieszka a chłopiec Maciej Józef lub Gabriel Józef. Ostatnio nagabuję męża bysmy syna nazwali Rafał ale on niechce bo sam się tak nazywa , ma wstęd do nadawnia imion po rodzicach bo jego dziadek Jan , ojcec Jan i on albo brat tez miał być JAnem ale teściowa zaprotestowała.W pierwszej ciąży opcją dla chłopca miał by Szymon ale męża pracodawca miał syna szymona i zawsze jak przychodził do zakładu to do każdego wołał \"WUJEK TY HUJU , \" więc Szymon odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ile osob tyle gustow.... Mi sie akurat ta plastikowosc gondoli podoba bo latwo sie czysci. Te wielkoludy w starym stylu sa sliczne :) ale cena kosmos jak za wozek na pare miesiecy. Monika - chyba zle zrozumialam - mozesz miec oba usg razem? Tzn. Przyziernosc i 3d? Bo myslalam ze to maja byc dwa rozne badania nie w ten sam dzien. Ile kosztuje takie badanie? Ktoras z was je miala? Z Erim mielismy ok20tc w polsce za 300zl ale zaplacilismy tylko 100 bo lekarka stwierdzila ze maly jest jeszcze za maly dla "celow estetycznych" i zle jest ulozony do filmu. Sprawdzila jego zdrowko i zalecila badanie w pozniejszej ciazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***************aniuladoniula Tak, mogę mieć oba badania w ten sam dzień.... przezierność 50zł, a 4D 150zł z filmikiem. Wiem,że ceny tych wózeczków są szokujące,ale dla mnie nr 1. Ja niestety nie mogę sobie na to pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :D dzis ja melduję się jako pierwsza ;) widzę że u nas reguła taka , że w tygodniu zapisujemy strone za stroną a w weekend leniuchujemy nawet od kafe ;) wczoraj niewile sie dzialo na topiku- hehe widze ze dalej temat wózków :) powiedzcie mi co sadzicie o tym wózku :) http://dino.sklep.pl/nowy/wOzki-silver-cross-c-186.html bo jak dla mnie ani wyglad ani cenaa - ale gusta sa rózne ;) miłego niedzielnego leniuchowania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie brzuszki weekendowo :-) Podsumowując wczorajsze i przedwczorajsze rozmowy, dziewczyny, chyba większość z nas ma już jakieś ciuszki bądz bardzo chciałaby mieć więc nie ma co się przejmować tymi nieuprzejmymi uwagami że to za wcześnie! Sama ciuszków mam już jedną całą półke i już mam zaklepany wielki karton od siostry po jej synku, a znajomi mówią że powstrzymują się od kupna skarpetek ale bardzo by już chcieli :-) Ja wczoraj nawet spodnie ciążówki kupiłam bo w moich mi za ciasto i sprzedawczyni wiedząc że to 3 miesiąc nie patrzyła na mnie jak na dziwoląga tylko doradzała co mogla, ja kupiłam dzinsowe z takiego normalnego dzinsu ale są też fajne z cienkiego, cena za moje 109zł a z cienkiego 129zł, tego niestety nie miałam po kim odziedziczyć a w komisie nic nie było. Co do wózków, kiedyś miałam Grako i był naprawde leciutki, mieszkałam w bloku na 4 piętrze bez windy i wnosiłam go z małą sama na góre, dla przykładu znalazłam jeden, model zupełnie inny ale też lekki w porównaniu do tych 17kilowych wielkofunkcyjnych http://dino.sklep.pl/nowy/graco-cleo-kosypram-gondbrfolia-pdeszcz-oslonka-kurier-gratis-p-2954.html ***Klara83 ja też pochodze z Białegostoku :) właśnie 2 dni temu stamtąd wróciłam, byłam z małą na feriach u babci i zdąrzyłam się troche rozejrzeć, gdybyś nie widziała gdzie są sklepy z ubraniami ciążowymi to jeden jest na Zamenhofa1 - równoległa z Białówny i na Lipowej obok Sfinxa schodzi się schodami w dół z boku budynki, jest też w kwadracie skelp Be Happy i w centrum handlowym Park na Rocha33/66 a najlepsza wg mnie hurtownia jest na ulicy Handlowej, kiedyś była też na Baranowickiej i na Upalnej jest duża Fartlandia a tam duży wybór wózków dobrych firm, Fartlandia jest też na Skłodowskiej-Curie 16 nad Opałkiem, i pamiętam jeszcze koło Upalnej gdzieś za przedszkolem czy żłobkiem był mały sklep ale dobrze wyposażony! No i na ul. Warszawskiej była darmowa szkoła rodzenia :) oto linki: http://szkolarodzenia2005.republika.pl/ http://www.dlamalucha.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=87&Itemid=1 ***małaHPW podzielam Twoje zdanie na temat tego wózka, wygląda jak ten z kórym chodziły nasze mamy ponad 20lat temu ale może akurat taki komuś się podoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*******malaHPW masz na myśli wózek Kensington Silver Cross?? my te wózki strasznie się nie podobają (rzecz gustu) ale jak chcecie coś w podobnym stylu to możne tańsza inglesine ?? http://www.bobowozki.com.pl/product_info.php?manufacturers_id=37&products_id=649& Moja szwagierka miała taki wózek i modle się po cichu żeby go nie odziedziczyć hahaha. Wózek jest tragiczny chwiejny, mała im dwa razy z niego wypadła czyt. wózek przewrócił się na jakiejś nierówności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któraś z was miała łóżeczko z szyfladą? Ciekawa jestem czy jest ona praktyczna i czy przydaje się do czegoś, czy lepiej kupić bez? Co do komody, wg mnie fajne są takie od razu z przewijakiem, chyba że chcecie taki przewijak na łóżeczko http://www.moje-dziecko.com/p,pl,196,komoda+z+przewijakiem+dolly+buk.html http://dzieciecyswiat24.pl/pl,product,308763,regal,przewijak,nils.html http://dzieciecyswiat24.pl/pl,product,350165,komoda,z,przewijakiem.html?partner=1984 i jeszcze raz te wózki, nam się takie podobają, przecież wózek nie musi być drogi! http://www.alewozki.pl/index.php/cName/wozki-dzieciece-kaps3-cyprys-lux?osCsid=1f4bb9f410c5fb62ceccbeab4f3cc34a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
***KOTECZEK19833 własnie takie samo zdanie co do szuflad ma mój narzeczony, ja się z nim spierałam że chyba nie będzie potrzebna ta szuflada, co do miejsca to my akurat jesteśmy w tej komfortowej sytuacji że nasz dziecko od razu będzie miało swój pokój więc i miejsce do rozkładania będzie, w sumie tych rzeczy dla dziecka zbiera się naprawde dużo i jak nie ma gdzie to trzeba na siłe upychać gdziekolwiek więc faktycznie szuflada się przyda :-) No i wg mnie fajnie bo praktyczne są takie łóżeczka z których potem można wyjąć szczebelki i zrobić tapczanik dla starszego malucha :-) http://www.amy.com.pl/ -> katalog produktów http://www.meblik.pl/pl/kolekcje/10/sawanna/?gclid=CMqR27uBu5gCFYU-3godmHWcYQ http://www.sklep.urwis.com.pl/product_info.php?products_id=2038 http://www.tomi.pl/szczegoly/826/zozeczkotapczan_bartek_fantazja_z_szuflada_kolorlosos_lub_niebieski_warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja tym razem myslę nad czyms takim :) może nie konkretnie to ale z takiego rodzaju :) http://www.tylkomarkowe.pl/Łozeczko-dzieciece-klupŚ-kompakt-rafal-bis-bialy,tylkomarkowe-produkty,30107.html?utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-02&utm_content=30107 Ja wolałabym by całe mialo szczebelki i było \"otwrte\". A takie łózeczko rosnie razem z maluszkiem wystarczy zdemontowac boki ze szczebelkami i szuflade z przewijakiem i jest wtedy tapczanik :) Co wy myslicie o takim łózeczku? Ja niestety nie mam juz łózeczek normalnych po dziewczynkach , bo gdy dowiedzialam sie ze brat spodziewa sie dziecka do mu je dałam -przeciez nie pojde powiedziec zeby mi oddał ;) tym bardziej ze ja niespodziewalam sie tak szybciutko miec kolejnego maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dzisiaj będę imprezować z córcią u kolegi na urodzinach z okazji 2 lat ;) Idziemy na 15sta... W nocy mialam koszmar. Śniło mi się, że poroniłam :( W tym śnie było tyle krwi.... Szkoda gadac. Tak mnie ten sen zdołował.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu cisza na forum, chyba wszyscy leniuchują :-) GaGa_ spokojnie, ja też miewam koszmarne sny ale to tylko sen i o niczym nie świadczy, po prostu widocznie przeżywasz tą ciąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam te wózki, mają ciekawe wzory, szkoda tylko że teraz wszystkie wózki są takie ciężkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, mam pytanie, mam nadzieję, że pomożecie. Dzisiaj pierwszy raz zauważyłam u siebie wydzielinę na wkładce, która jest śnieżnobiała i strasznie gęsta (a zaznaczę,że od paru dni nie współżyłam). Czy któraś z Was też tak ma? Nie wiem czy to ma tak być czy ma to z czymś jakiś związek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kobietki :D mój mąż znowu wyjechał, tym razem do Warszawy. Ledwo wczoraj wrócił z Wrocka :( ale jutro o 22 wraca, więc długo nie będę sama :P co do łóżeczek, to mi też się podobają z firmy Klupś, ale chyba płaci się tylko za firmę... ja chcę wydać nie więcej niż 250 zł. Chciałam z szufladą, ale w związku z tym, że w pokoju dzidziulka będą stały meble biurowe, szafa z ubraniami, komoda i łóżeczko, to i tak nie ma miejsca na jej wysunięcie. w szkole jeszcze tylko jeden egzamin... jak cudownie, bo już mi się mózg wypalał od tej nauki, ale w tym semestrze jestem bardzo z siebie zadowolona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, ja mam codziennie białą lub nieprzejrzystą wydzielinę. To normalne :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×