Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

a wasze terminy porodu wg miesiączki ostatniej a usg sie pokrywają ?czy tez się róznią ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie raczej zmywarka nie wchodzi w gre bo nie ma mejsca ale jemu to sie zdarzyło pierwszy raz że nie pozmywał tak to zawsze było pozmywane jak wracałam z pracy chybaże jestem w domu i wie że mogepozmywac to wtedy nie pozmywa chyba że tez krzyku na robie ach Ci faceci ...ale co by było gdyby ich nie było ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pełny zlew, ubranie porozrzucane po całym mieszkaniu... jak mnie to wkurza. a ostatnio mój M mnie poprostu rozbroił - powiedział, że mam zakaz dotykania sie do odkurzacza, bo niby nie wolno mi się przemęczać, a i sierść z dywanów ciężko schodzi (mamy ogromnego psa). Ale sam też nie raczy się wziąć za odkurzanie. Faceci powinni najpierw sto razy pomyśleć zanim cokolwiek powiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz tez nie mam gdzie wstawić, ale że w kuchni mam ledwie dwie szafki, a będzie dzidzia, to powiedziałam, że chcę normalna kuchnię i normalny sprzęt. To jest wynajmowane mieszkanie, więc wszystko kupowałam tanie, ale przynajmniej będzie. Ale ile ja się nadenerwowałam, nakłóciłam... ale swoje osiągnęłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój i tak przebił Waszych.. Powiedział, że nie kupimy pralki bo po co?! Przecież możemy prać swoje brudne gacie u jego mamusi piętro niżej.. Kłóciłam się z nim ponad dwa m-ce i też dopięłam swego.. Myślałam, że go zabiję.. A zmywarkę też bedziemy mieć, bo teściowie się zlitowali i powiedzieli, że dostaniemy w prezencie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika już była mowa o tym na forum kilka razy. Chyba tylko jednej dziewczynie się pokrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to współczuje Ci tesciowej piętro niżej i z tą pralka to naprawde smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika to w ogóle nie było śmieszne. On całkiem poważnie o tym myślał i musiałam mu to jakoś wybić z głowy. Czasem ma tak głupie pomysły, że się zastanawiam z kmi ja sobie bobasa zorbiłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci są dziwni w takich sprawach... z tym sprzątaniem, to też mówi, że mam sie nie przemęczać, ale sam nie zrobi... a sprzęt... oni szukają oszczędności w takich dziwnych sprawach... :P ale pralka ?!?! to chyba była pierwsza rzecz, która kupiłam. Ile z tymi facetami trzeba się namęczyć :P a mi z pierwszego USG termin wyszedł na 01.08, ale wpisuję ten z @, bo z USG zawsze się może zmienić, a na ostatnich dwóch USG nic nie mówił o terminie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze że zdania podzielone więc niech sobie będa dwie daty porodu wg @i wg usg :)Bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC,CZY ZMIENIALYSCIE HASLO NA NASZEJ POCZCIE? bo wchodze i mam ze blad hasla :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka:) slicznego masz kaczorka :) A Kamilka ma cudnego żuczka :) ja jak kupie sobie cyfrówke lub lepszy telefon to też wstawie fotke ale jeszcze trochę to potrwa ide wstawic obiadek a pózniej do pracy buuuuuuu ciekawe czy mężus po mnie dzis przyjedzie ?hmm miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Ja dzisiaj miałam wizyte u gina, ile się nerwów najadłam zanim poszłam to wiem tylko ja no i troche mój S. bo na neigo też przeszło, miałam jakieś złe przeczucia i wmawiałam sobie głupoty! W nocy spac nie mogłam wierciłam się, przekładałam z boku na bok a dzisiaj od rana brzusz mi bolał i serce kołatało jak szalone!! ale do rzeczy.. :-) Poszłam, lekarz okazał się ok, zbadał mnie, zrobił usg ale nie przez brzuch, mimo to zapaytałam go czy moge zawołać swojego narzeczonego i zgodził się bez problemu, zmierzył malucha i wyszło 8cm ale powiedział że kość udowa jest na tyle duża że wygląda na 14 tydzień a nie 13, podejrzewał nawet że zaszłam wcześniej . Ogólnie wszystko w porządku i duży bobas, niestety zdjęcia nie dostałam i terminu też żadnego nie podał, nast. wizyta za 4tyg już z wynkami badań! Oby również było ok! A co do mojego S. to wczoraj też się pokłociliśmy tyle że o pranie bo dałam mu same skarpetki do powieszenia i się obraził :-) a to dlatego że pracował całą noc i potem jeszcze w dzień do 16 i uwaza ze poki co powinien być taki podział ze ja domem sie zajmuje a on pracuje no ale korona z glowy mu nie spadła jak powiesił te pare skarpetek ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać że mój S. pierwszy raz w zyciu widział bobasa przez USG i myslałam że nic tam nie zobaczy ale widział główke, serduszko, nózki, rączki a nawet lekarz pokazał wątrobe i maluszek był bardzo ruchliwy co troche utrudniało badanie i też musiałam jak Koteczek podnieść biodra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze, że nie tylko ja nerwy zaczynam wykazywać. chyba hormony u nas działają:( ja też po wizycie u lekarza, działają na mnie uspokajająco: zbadał mnie to wiem, że jest OK, nawet jak mnie coś tam pobolewa w brzuszku. i słuchałam serduszka:D boskie to, prawie się popłakałam, bo coś oczy w mokrym miejscu ciągle są. dobrze, że już wikend jakos tak psychicznie zdechłam. jutro Walentynki - nie przepadam za tym świętem, jeszcze jestem wkurzona na męża. on się niby podlizuje, cośby niby zrobił jutro fajnego. taaaa, tylko w tej chwili nawet na kino nie ma szans, nie mówiąc o rezerwacji w restauracji. za późno ... do kina pójdziemy w niedzielę i to ze znajomymi. i w sumie dobrze, wcale nie mam ochoty udawać, że jest bosko skoro przez niego kwestia samego wydalenia potomka jest jedną wielką niewiadomą:( i idę do kosmetyczki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I idź, bardzo dobrze, kosmetyczka poprawi Ci humor:) Ja też nie przepadam za walentynkami - takie głupkowate to święto, ale mam nadzieję, że A coś wymyśli, bo tak podpadł w moje imieniny, że chyba drugi raz by nie chciał słuchać moich uwag na ten temat;) A ja knie wymyśli to pójdziemy do kina na Właców móch i też będzie ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny ;) Wysłałam na skrzynkę mały liscik :) Co do kłótni to my się nie kłócimy z mężem.PO prostu jak mi się coś nie podoba ,to proszę żeby np. pozmywał ,czy poskładał swoje rzeczy.Za każdym razem słucha :) i od razu to robi ;) tez jestem nie kiedy zła ,że wiecznie muszę przypominać jakby się sam nie mógł domyśleć....ale nic nie mówi tylko sprzątnie ;) niekiedy obróci w żart cos doda i śmiejemy się z tego. Co do tygodnia ciąży to ja według pierwszego dnia ostatniej miesiączki jestem w13 tyg . i 2 dniu a według gina (bo wpisuje mi tak w książeczkę ciąży) jestem w 15 tygodniu :) U Was też tak zimno na dworze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jejku zobaczyłam na swój baby-ticker i za 6 miesięcy i 6 dni poród !!! :) :) :) ;)bardzo juz bym chciała znać płeć dziecka :) Ciesze się z Wami już 3 kobitki znają płeć i chłopcy górą :) ;) dużo ludzi mówi mi że będe mieć synka :)bo cera mi sie nie zmieniła ,oczy mi błyszczą... ;) i mąż chce synka bo mówi że jak będzie córcia to on będzie musiał kupić broń i chodzić za nią ;) hihiih żeby odganiać adoratorów kiedyś :) hahaha ach Ci nasi mężczyźni,nie ? ;) szkoda że nie mają dodanej instrukcji obsługi haha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sympatyczna - ja jestem, choć po krótkiej przerwie na spacer - nieprzyjemny dość, bo tu pada mokry snieg. brrr, teraz herbatka. fajnie masz z mężęm, mój też tak miał teraz moge gadać i gadać... ma zrobić i co? ile mam czekać? bez ostrzejszej akcji się nie obędzie. a tak bardzo zawsze nie chciałam byc marudną żoną:( Zelka - ja właśnie na Władców:) tylko w niedzielę, bo na sobotę w plazie pobukowane rozsądne bilety (w dobrych miejscówkach). chętnie sie pośmieję:) mój chce syna - niech mu się juz te marzenia spełnia, zeby tylko moje o zdrowym maleństwie sie spełniły. nie jestem uparta na córeczkę;P termin z usg mam na 9.08, więc mała rozbieżność i lekarz nie kazał zmieniac podejścia do terminu. 3mamy się 5.08, a jak wyjdzie - wiadomo, różnie może być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Sympatyczna chciałam podesłać Ci zaproszenie na NK, ale nie bardzo wiem, która to Ty, ponieważ nie znam dokładnej miejscowość, a jest Was aż 29;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka fajnie masz na spacerek się wybrałaś :) ale przynajmniej byłaś...ja chętnie bym poszła ale tu jest ciepło w domku a na zewnątrz zimno brrri pada deszcz ze śniegiem. Ja też chcę iść na Władcy Much :) :) mój M. ma jutro służbę i bedzie "Walił-tynki" :) w wojsku...a co tam ,my nie potrzebujemy obchodzic tego święta bo codziennie jesteśmy w sobie zakochani :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mialam spacer Wybralismy sie nad wode - z 10minut drogi i karmilismy kaczki i nagle Eri zaczal plakac wiec chcialam wrocic do domu ale on wpadl w histerie! Nie wiem co mu sie stalo! Wychodzil z wozka, chcial na rece - co dziwne nie chcial bym go niosla z lewej strony jak zawsze- wyrywal sie tylko na prawej rece i wtedy tak mocno sie do mnie tulil... Ale ile go moglam niesc! Tym bardziej ze to pod same gorki bylo Do tego narobilam zakupow przed spcerem i nie przypielam pasow po praniu wozka. Wkoncu go wsadzilam w spiworek i przygniotlam kartonikami z mlekiem by nie mogl wysiasc. Ach jak on plakal. Zlany byl po pachy i zasnal odazu jak go wsadzilam do lozka. A ja cala mokra - spocona i brzuch mnie boli na maksa... Wiec tez leze i mysle co mu sie takiego stalo??? Jakby go ze skory obdzierali :O Leze czytam co u was i juz wiem ze dzisiaj to ten PIATEK 13TEGO :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Monia :) Ja to ta co po imieniu ma serduszko i przed nazwiskiem serduszko :) nie mam miejscowości wpisanej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram fajnie ze mezus mogl zobaczyc dzidziunie :) Moj az caly si trzasl jak pierwszy raz widzial :) No i dzieki za zaproszenie na n-k :) Ogladnelam twoja wielka galerie :) Naprawde fajne fotki a ty jestes bbbardzo podobna do mojej kolezanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×