Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Ruda, jeżeli tylko pomaga Ci obecność na forum, zaglądaj tu jak najczęściej. Jeśli chcesz z siebie wyrzucić uczucia, też to rob. Wypisz się, nie duś ich w sobie. Gago, mam nadzieję, że doleciałaś o czasie i na właściwe lotnisko. Daj znać. Sympatyczna, mamy ten sam model wózka na oku;). U mnie wszystko OK, ale nie mam czasu na pisanie, czytam też wybiórczo, niestety. W pracy mam urwanie głowy i - z nudów chyba - zabraliśmy się ze ślubnym do miniremontu przedpokoju. Wkleję zdjęcia przed i po, będziecie mogły ocenić: podziwiać albo krytykować do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa, już wiem, o czym zapomniałam. Anytram, mam do ciebie ogromną prośbę. Zamieszczasz mnóstwo PRZYDATNYCH linków. Czy mogłabyś w swoich postach chociaż w dwóch słowach opisywać, co w nich znajdziemy? Proszę cię o to, bo za kilka tygodni albo miesięcy, kiedy będziemy przekopywać forum, bo jakaś informacja już się pojawiła, opisy linków będą bardzo przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dziewczyny co Waszym zdaniem oznacza (czy prawidlowo czy nie) ze mam trofoblast na przedniej scianie??? jestem teraz w 12tyg i 4dniu. mnie sie wydaje z enie powinien byc zprzodu,ze ztego lozysko sie tworzy ,ale z ejest wczesnie jeszcze i moze wrocic na tyl,bo chyba tam powinien byc?? ale nie wiem sama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas leci nieubłaganie , ja wieczorem mężowi mówie , jeszcze 27, 26, 25 tygodni , żeby przeżywał razem z nami . Wtej ciąży mam wrażenie ,że mąż tę ciąże też przechodzi , jest z natury bardzo spokojny , ale czasami ma wybuchy humory jak ja , i niedobrze mu , to go coś boli . Moja świadkowa tez jest w ciąży i tak niedawno się chwaliła maleństwem a teraz już tylko 17 tyg i już wykluje , już nie mogę się doczekać kiedy pozna płeć , bym mogła zaszaleć dla jej dzidziusia , choć licze w duchu na MaDZIĘ , ALE CHYBA CHŁOPAK będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znalazlam usg synka z 22tygodnia i tam tez lozysko na scianie przedniej i nie mialam zadnych problemow w ciazy nie krwawilam,nie bralam lekow,dotrwalam do termonu bez problemu,wiec hcyba to nic zlego w takim razie,a moze potem mi sie przesunelo to,no nie wiem. gino mi powie,ale wiadomo ze juz chcialabym wiedziec,a z erobil mi inny lekarz i ja bylam pod wrazeniem to nawet nie spytalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokulek
czesc dziewczynki ja tak z doskoku pisze do Was,ale czytam codziennie:)) ja dzisiaj 15 tyg i 5 dni...juz nie moge sie doczekac tych motylkow w brzuszku...i nie wie kiedy je bede miala,ale tak straaasznie na nie czekam.A Wy kiedy mialyscie pierwsze??niby mowia,ze szczuple dziewczyny predzej maja,ja naleze racj do szczuplych a w najgrubszym miejscy brzuszka mam 89 cm:))))))czyli najwiecej z Was a przytylam moze kilogram:))pozdrawiam Was serdecznie!! szkoda,ze nie idzialam jeszcze Waszych brzuszkow..spokojej nocki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane... ja tylko na chwilkę... będę miała SYNKA :) dziś widziałam to, co o tym świadczy na bank ;) ależ się cieszę :):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tak Koteczek ;eci ten cas,jesli dobrze pamietam to masz tak samo jak ja wizyte?:):)Ty masz ta przewage,ze juz plec znasz:):)ja chyba nawet teraz nie poznam bo wczoraj dowiedzialam sie,ze moja ginekolog probuje ustalic plec dopiero w 20 tyg,a wiec nie na tej tylko na nastepnej wizycie cos moze sie dowiem:):) Mam przeczucie,ze bedzie dziewczynka i nawet fajnie by bylo:):) Lokulek ja jestem szczupla ,i pierwsze ruchy poczulam w ostatni dzien 15 tyg,obecnie zaczelam 17,i powiem Ci,ze wiecej dzidzia nie dala o sobie znac:):) Lolcia26 gratuluje:):)A wiec dolaczasz do meskiego grona naszego topiku:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Czy któraś z Was miała robioną przezierność karkową i jaka Wam wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam porannie w tłusty czwartek ;) Kolejny chłopak podbija sierpień :)- gratuluję 🌻 *****NiLLi🌻 Jak tam po wczorajszym USG nic sie nie pochwaliłaś a my tu z niecierpliwością czekamy na wieści od ciebie ;) Miłego objadania życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia grartuluje !! Kolejny syn :DD ania69x2 Ja tak samo mam i tez mam przodozgiecie macicy i u nas bedzie widac brzusio szybciej juz od poczatku ciazy ;] zaraz wysle wam foty mojego brzusia na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnula81 ja jak teraz bylam w szpitalu robila wymiary głowki i wogole powiedziala ze wszystko jest wporzadku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten zimowy tłusty czwartek! Czy Was też bolą brzuchy? Mnie ciągle i nie tylko podbrzusze ale przeważnie. :( Wymioty nie ustały :( Kiedy to minie???????????????????????????????????????????????????????????????? Pozdrawiam i nie przejedzcie się tych tłustości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia gratuluję małego mężczyzny:) Nilli jak po usg? Rudzia, fajnie, że jesteś:) Zaglądaj jeśli będziesz mieć ochotę. Ja wczoraj miałam pomiar kuchni - projektanci zdziwieni, że wszystko już tak ładnie przygotowane - tzn. gniazdka, woda, gaz itp:) i prawie nic nie musieli mierzyć:) W sobotę umowa i ruszają do pracy:) Udało mi się jakimś cudem porozkładać zajęcia i mogę normalnie rpacować:) Mierzyłam brzuchol - w największym miejscu - 89cm:P masakra.. Ale tylko wieczorem:) Rano też już widać, ale mniejszy. Zaczynam dziś 13tc:) Miłego pączkowego dzionka:) Wczoraj smażyłam pierwszy raz w życiu pączki angielskie - wyszły suuuuper:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczęta :) no więc z dzidziulkiem wszystko dobrze. Zmierzyć już się nie dał, ale waży ponad 200g :) narządy ok, ładnie się ruszał i przeciągał :P jeśli chodzi o płeć to nie wiem. już lekarz prawie chciał powiedzieć, ale koniec końców stwierdził, że pępowina mu się tam gdzieś chyba pląta i powie za 3 tygodnie, bo nie chce powiedzieć tak, a na następnej wizycie inaczej. ale mąż się głupkowato uśmiechał. czyżby coś tam zobaczył między nogami? :P tyle czekałam to poczekam jeszcze troszkę :P lolcia - gratuluję synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli może widział to, co chciał zobaczyć;) To fajnie, że z bobasem wszystko ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka, kto wie :P zmieniam też stopkę bo dzisiaj zaczynam 17tc :D ja już wciągłam jednego pączka :) ale od zawsze uważałam, że lepsze by były bez tony lukru ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****NiLLi🌻 To dobrze , że maluszek zdrowy :) Ciekawe w którą strone lekarz był skłonny stwierdzić płeć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nilli miałaś usg przez brzuch czy do środka? Zastanawiam się,bo często piszecie, że widac jak Wasze dzieci się ruszają, a ja miałam już 5 razy usg ale nie widać było ruchów dziecka. Od czego to jest zależne? Zawsze miałam usg ,,środkowe\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe pewnie od aktywnośi bobasa. Nie wszystkie dziewczyny widziały fikołki, przeciąganie itp., bo dzidziuś spał. Zależnie od pory dnia Twoje dziecko ma swoje okresy aktywności i snu. Widocznie nie miałaś szcześcia i Twoje dziecko akurat spało. Ja niebawem będę robić usg genetyczne, ale na wcześniejszych bobas się nie ruszał, bo był jeszcze malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****Bebe B.🌻 To juz moja trzecia ciąża i nigdy nie miałam USG dopochwowego- widać to zależy od lekarza i od tego jaki wiek ma ciąża wg @ . W tej ciąży miałem pierwsze USG w 8 tygodniu i tez robione przez powłoki brzuszne i widac było wszystko :) Nie przejmuj sie skoro lekarz mówi , że wszystko jest wporządku to napewno jest, a może poprostu Twój maluszek ma spokojny charakterek i dopiero później da Ci o sobie znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Kiedy ten śnieg przestanie sypać? Ja już chce wiosnę! :) Nilli - super, że maleństwo rozwija się prawidłwo. A co do płci - trzy tygodnie zleci bardzo szybko. Rudzia - ciesze się, że już troszkę lepiej się czujesz. Zaglądaj do nas kiedy tylko będziesz miała ochotę. Gaga - mam nadzieję, że mimo nie najlepszej pogody udało się wylądować w miejscu docelowym Mała HPV - ten twój szkrab to mały rozrabiaka ;) najważniejsze, że zdrowy. Następnym razem napewno się pokaże Asiaaa - odpoczywaj dużo. Mam nadzieję, że kolka nie będzie Cię już męczyć lolcia - gratulacje! :) witamy w gronie mam noszących pod serduszkiem synalka :) Czarnula - ja miałam na ostatnim usg robioną przezierność. wynik 1,3 cm. wszystko w normie. Żelka - super że udało Ci się wszystko pogodzić. Fajnie, że niedługo będziesz mogła cieszyć się z nowej kuchni :) ale się rozpisałam :) aaaaa.... mierzyłam brzucholek - 86 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe, ja teraz miałam pierwsze USG przez brzuch... wcześniej trzy miałam przezpochwowe, ale 3 tygodnie temu maluch juz się ledwo co na ekranie mieścił :P a że się nie rusza zbytnio to się nie przejmuj, bo pewnie sobie śpi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj na 5 usg ruchy widzialam tylko 2 razy ostatnie usg mialam najpierw przez brzuch ale malo co dokladnie bylo widac to mi zrobila dopochwowe usg spal sobie rece wzdluz zreszta widac na usg co wyslalam na meila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka zmieniłam sobie stopkę, bo już 17 tc:) Bebe - mnie też boli brzuch, wczoraj to skrętu kiszek dostałam, a biegunki juz nie. masa! usg miałam tylko jedno - oba rodzaje. natsepne podobno już tylko zewnętrzne. Zelka - ja też kuchnię zamówiłam. nawet nie wiedziałam, że są takie możliwości, boska będzie :) teraz szukamy fachowca od parkietu - ale to są koszty!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też boli brzuch, zwłaszcza jelita i do tego ta moja nieszczęsna dwunastnica :( pytałam się tez lekarza o biodro, ale mnie pocieszył, że jak teraz boli, to będzie boleć coraz bardziej... takie uroki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mnie tak nagle po lodach złapało w jelitkach, ledwo oddychałam. i wcale z tego biegunki nie było, takie dziwne. a w brzuchu \"ciążowym\" ciag dalszy rozciągania, ale żadncyh bąbelków. żadne skupiane się nie pomaga, podobno przy pierwszej ciąży to można dużo później poczuć. a ja bym JUŻ chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :) ja z babcia sie biore za robienie paczkow ale to popoludniu :) Ja wizyte u gina mam 24 i ciekawe czy dowiem sie czegos wiecej monze plec poznam ? ale watpie. Na razie z tego kalendarzyka plci mi wyszedl chlopak i z jakis tam wrozb ale zobaczymy co to bedzie ;) :P mam nadzieje ze siusiak tam rosnie i ze juz niedlugo zobacze hehe :P Ciesze sie ze u Was jak na razie w sumie wszystko ok. Mysle ze tymi bolacymi brzuchami to nie ma sie czym przejmowac mnie tez boli. Dzisiaj w nocy znowu czulam bombelki :D kurcze fajnie :) chyba ze mi sie moze tylko snilo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×