Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

hej :0 no ja też jak na razie nie tyje na samym początku ciąży schudłam ok 4 kg i teraz waga stoi w miejscu ale wiecie co przed chwilą mierzyłm obwód mojego brzuszka pod pępkiem i mam 81cm a Wy mierzyłyscie kiedy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mierzylam i w pasie tak gdzie najweziej mam 68cm,a w najwiekszym m-cu brzucha mam 78cm. mam 157cm wzrostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam 172 cm wzrostu i to 81 też w największym miejscu brzucha a mój męzus ma 96 cmw tym samym miejscu co ja mam 81 hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to malutko masz,tzn przynajmniej mojego brzucha malo widac,a u Ciebie przy takim wzroscie to juz w ogole malutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolerzanka dzisiaj powiedziała że urusł mi brzuszek a nie widziałysmy się ponad miesiąc i ja też widze róznice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania a w którym tygodniu jestes ? i znowu błędy porobiłam teraz dopiero doczytałam szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
12 i 2dni,w stopce jest link i tam jest wirtualne moje dzieciatko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam termin na 29.08,ale gino powiedzial ze moj czas to 15-29.08 :) wiec mamy takie same terminy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wogóle to niewiem czy wzrost ma cos wspólnego z wielkoscią brzuszka ? ciekawe ile mają inne dziewczyny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to chyba nie,ale jak ktos jest b. wysoki to moze miec duzo wiecej w pasie niz niska dziewczyna ale wygladac moze i tak szczuplutko,a nawet szczuplej z racji wzrostu wys. no wiesz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nosze male 36,a szwagierka 38 ,ale ze jest wysoka to duuuzo szczuplej wyglada niz ja pomimo wiekszego rozmiaru i juz nie chodzi o dlugosc spodni tylko o pas nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też noszę 36 i ciuszki ciążowe też mam w tym rozmiarze. jeszcze mi są dobre :P ogólnie nie schudłam ani nie przytyłam, tylko brzuszek większy. Talię jeszcze mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram doczytałam, że pytałaś o temperaturę wody. Utrzymuję ją do kąpieli na poziomie 37 stopni. Taka nie szkodzi maleństwu a i dla mnie jest komfortowa. Przed ciążą brałam jednak cieplejsze kąpiele. Ja jeszcze nie czuję bąbelków w dole brzucha a czekam na nie z niecierpliwością. Jestem szczupła więc powinny niedługo być odczuwalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wtorkowo :-) chyba ja dzisiaj jestem pierwsza ;-) Marzenie, tak, pytałam o temperature bo tak myślałam żeby też kupić sobie termometr i mierzyć tylko nie wiedziałam do ilu stopni. Dzieki! Wstawajcie śpiochy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o temperaturę wody, to staram się nie lać zbyt gorącej, ale nie wiem, ile to dokładnie stopni :P a jeśli chodzi o ruchy, to ja mam tak różna gamę odczuć w brzuszku, że doprawdy nie wiem, co może być ruchami... a może każde po troszku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry! ale u nas mróz -15 st. było rano na termometrze, wogóle z łóżeczka wyjśc nie mogłam. a jeszcze śniło mi się, że znalazłam pieska, w sumie sukę z małymi szczeniaczkami i się nimi opiekowałam, słodkie były. chyba instynkt macierzyński się odzywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że z rana wszystkie robią"prasóweczką" za ciekawymi niusami:) Kamilka - właśnie przeczytałam wczorajsze wypowiedzi i nparwde jestem oburzona! Kochana 3maj się i w miare możliwości nie martw. teraz nie masz o czym z tym panem dyskutować, wszelkie kontakty są zbędne. notuj wydatki, a po porodzie od razu pozew o ustalenie ojcostwa i alimenty. kontaktami z dzieckiem możesz się nie przejmować - nie wierzę, że jakikolwiek sędzia każe oddawać Ci małe dziecko pod opiekę ojcu, który nigdy się maleństwem nie opiekował. wizyty przez pierwszych parę lat będą w twojej obecności - możesz tego żądać. także luzik chyba, że chcesz się już z nim szarpać (nie wiem czy to dla dzidzi dobre:( to można juz złożyć wniosek o zabezpieczenie przyszłych roszczeń alimentacyjnych czyli kasy na teraz i parę miesięcy po porodzie (do czasu zakończenia procesu o ustalenie ojcostwa). pomyśl. ja to wredna z charakteru, ale chyba sama bym na razie odpuściła dla własnego zdrowia psychicznego. anyway - głowa do góry! ścigniemy drania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale patologia... najbardziej to mnie ten mały Chińczyk powalił. Mój mąż dostaje co miesiąc czasopisma medyczne. I w najnowszym jest cały raport dotyczący palenia papierosów. Dziewczyny, czytając to włosy się jeżą na głowie... obecnie jest to główna przyczyna zgonów!!! Nie mówiąc już o tym, że w medycynie palenie jest traktowane jako choroba i jest normalnie uwzględniane w wywiadze lekarskim... zawsze byłam przeciwna paleniu, ale to, co tam przeczytałam przeszło moje najśmielsze oczekiwania. ale statystyki są niezaprzeczalne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ania i Monika czyli rodzimy w tym samym czasie hehe:P ja tez mam termin z @ ustalony na 29.08 ale lekkarz kazal mi sie juz szykowac od 15.08 do 29.08 :D Iwoneczka wlasnie ze wzgledu na dziecko ie hcce sie na razie szarpac z tymi alimentami jeszcze zdaze a na razie chce spokojnie donosic ciaze jak najdluzej i najbezpieczniej sie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila - masz rację, na wszystko jest czas. a my teraz musimy zadbać o spokój psychiczny. pomimo szaleństwa hormonów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe dokladnie :) powiem Wam ze od dwoch dni chodze taka niewyspana ze to szok oczy mnie bola ledwo na nie widze ;/ nie wiem czemu tak mam ;/ nie moge w ogole spac moze przez nerwy nie wiem ;/ Zaszokowal mnie ten artykul o 13 letnim ojcu :O on bardziej przerazony od tego dziecka ;/ a ta dziewczyna mozliwe ze ma te dziewczynke z innym chlopcem :O ale ona twierdzi ze nie :O ja bym na miejscu rodzicow obojga domagala sie badan bo to jest po porostu niewyobrazalne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×