Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

mamamadrid cieszymy się jak najbardziej że nasze grono sie powiększa!!!!!!! I jest tak ' międzynarodowe" hihi No Kamila To się ładnie odśwież żebyś ladnie dla nas przed kompem wygladała hihi:) Wiecie co ja jestem na l4 od stycznia czyli juz dwa miechy ...myślalam że sie zanudzę ...ale gdzież by tam NUDa masakra cały czas mam coś do roboty i sie nie mogę wyrobić hihi- ale pewnie moja wina jest w tym że bardzo długo śpię więc poetm żeby dla męża obiad zrobić na 15 to nie mam czasu ...niedobra żona ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamilka spóźnione ale szczere życzenia urodzinowe !!!!!! :) dużo dużo uśmiechu,jak najmniej stresów, urodzenia zdrowej i ślicznej dziecinki i samych najcudowniejszych chwil w życiu,poznania TEJ PRAWDZIWEJ miłości na całe życie i radości z macierzyństwa :) Co do badań ,to mnie też czekają.Wybieram sie 3 marca krew i mocz.Ciekawa jestem co i jak mam za mało . Mam wrażenie że ostatnio nie jadam za często.Zmieniło mi sie tak.jakoś od tygodnia.Wtedy co godzinę -dwie,miałam coś w buzi..jak nie jabłko to coś innego...a teraz...o dziwo nie ciągnie mnie. Dzisiaj poleżałam sobie dłużej w łóżku do 10 i czytałam książkę o dziecku. :) ale fajnie .KIedy tak odpłynęłam w myślach ..usłyszałam głośne bulgotanie z brzuszka :) jejku już nie słyszałam tego od 2 tygodni prawie i zaczęłam sie martwić a tu ..proszę . :) pogłaskałam brzusia i przestało :) pewnie domagał sie pieszczot :) Wczoraj wpadłam na pomysł. Wzięłam kalendarz z imionami i kartkę.Pisałam na niej imiona od stycznia do grudnia ,które mi się podobają :) dziewczynki po lewej,chłopcy po prawej stronie kartki... potem dałam to samo zrobić Męzusiowi :) Imiona które sie powtórzyły przedyskutowaliśmy :) i wybraliśmy w końcu imię : dla dziewczynki - Julianna (Julia miała moja babcia),coś po mnie ANNA i po babci :) dla chłopczyka - Mateuszek ,Maksymilian :) wiem jedno że dla córci tak zostanie ale dla synka może sie zmienić :) hiihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram nie przejmuj sie 🌼 :) Ja mam najmniejszy z Was brzusio :( teraz mam tak dziwnie czuje sie jak by dziecka nie bylo i jak bym w ciazy nie byla ale pewnie jutro jak zobacze dzidzie u lekarza to bedzie wszystko dobrze i znowu bede czuc wszystko :) chociaz pierwsze bombelki juz czulam :D no i gadam caly czas do brzucia hihi:) Sympatyczna ladniutki brzucho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję ,Wy tez macie śliczne brzuszki :) SZkoda ze nie mieszkamy koło siebie :), ale by było fajnie jakbyśmy wyszły wiosną na spacer bez kurtek WSZYSTKIE :))) Kiteczek .....ała ała ała ał ał ała ał :P dobrze że to wirtualne klapsy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila, ja też tylko mogę podziwiać duże brzuszki ;] na nas przyjdzie jeszcze pora :D Póki co rozkoszuję się kopniaczkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lecę na skrzynkę oblukać - ja jeszcze ciągle nie zrobiłam sobie zdjęcia brzuszka, więc nie wrzuciłam. ale też mam mały - tak mi się zdaje jak Wasze oglądam, choc już ludzie zaczynają mówić, że zaczyna być widać:D najwyższa pora - za tydzień 5 miesiąc się zaczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila też mam takie shizy jakbym dzidziusia nie miała w środku- chociaż brzuszek juz mam dość poważny.... :) Sympatyczna bardzo ładne imiona wybrałaś , no ty Kamila rzeczywiście ladnie się przygotowałaś- fajnie dziś wyglądasz hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka, za dwa dni :) bo to od 18 tygodnia się liczy piąty miesiąc prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co ?....właśnie sie zmierzyłam w pasie !!!!! mam 94cm w najszerszym miejscu brzuszka !!! jestem pierwsza która ma TYLE w brzuszku ????...a w talii mam 88 cm :( żegnaj figuro ... papapa :) :) :) :) ;) ale pewnie przy dziecku coś zgubię.Bo to do wózka się trzeba schylać bedzie ,tu sprzątać,kąpać ,co kolwiek...i ruch będzie i brzuszki się będzie robić nie świadomie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:)jestem tutaj pierwszy raz..termin mam na 5 sierpnia:) odezwijcie sie dziewczyny:) pozdrawiam wszystkie przyszle mamuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiLLi hehe my to plasko -brzuszce :D hehe ale juz widze widze pojawia sie i znika :( :D hehe. Ja chce moja dzidzie miec obok juz ! :) Sympatyczna no w sumie fajnie by bylo jak bysmy mieszkaly wszystkie blisko siebie ale moze kiedys zdecydujemy sie na spotkanie hihi :d i sie poznamy wszystkie w realu anie tylko wirtualnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na innych forach znalazłam takie przeliczniki tygodni na mc 1 / 1,2,3,4 2 / 5,6,7,8,9 3 / 10,11,12,13 4 / 14,15,16,17, 18 5 / 19,20,21, 22 6 / 23,24,25,26,27, 7 / 28, 29,30,31 8 / 32,33,34,35,36 9 / 37,38,39,40 lub 1-szy m-ac to od 1-go do 4-go tygodnia 2-di m-ac to od 5-go do 8-go tygodnia 3-ci m-ac to od 9-go do 12-go tygodnia 4-ty m-ac to od 13-go do 16-go tygodnia 5 -ty m-ac to od 17-go do 20- go tygodnia 6-ty m-ac to od 21-go do 24 -go tygonia 7-my m-ac to od 25-go do 28-go tygodnia 8-my m-ac to od 29-go do 32-go tygodnia 9 -ty m-ac to od 33-go do 40-go tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha, witaj 🌼 Masz termin tak jak ja i Iwoneczka :) ja mam w najszerszym miejscu brzucha 83cm i to wieczorem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kteczek ja juz myslalam ze tylko ja dziecka juz nie zauwazam w brzuszku hihi :) i ze cos ze mna nie tak :D ale dobrze ze dwie jestesmy :) no wiesz staralam sie zeby dobrze wygladac :D phi phi :P Kolejna sierpniowka WITAM :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe sierpnióweczki :) Kamila i KIteczek nie jesteście same w tym,ja to codziennie pytam się przez te ostatnie 2 tyg. męża czy ja mam brzuch? albo czy na pewno tam jest dzidzia? nie czułam bulgotania i takie myśli.A ostatnio to się zapominam jak się budzę że w ciązy jestem ;) i wyciągam się z rana na łóżku ...i nic mnie nie szarpie już .....kiedyś jak tak zrobiłam kilka razy to poczułam wiązadła a teraz już mi się chyba wyrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Między 15. a 22. tygodniem ciąży można wykonać kolejne badanie prenatalne - test potrójny. Jeżeli wynik testu PAPP-A wykonanego w 11.-13. tygodniu ciąży rozpatrzy się łącznie z testem potrójnym wykonanym w 15.-20. tygodniu, wyniki będą pewne w 90 proc. (jest to tzw. test zintegrowany)." link do opisu powyżej http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1,79331,1326681.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,witam:)ja w najszerszym miesjscu brzucha mam 92 cm..a wieczorem jeszcze wiekszy brzusio mi sie robi:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze myślałam, że w czwartym czy piątym miesiącu będę miała duży brzuch, ale rzeczywistość nic sobie nie robi z moich wyobrażeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sympatyczna ja tez tak mam pytam tylko mamy czy mam brzuch ale napewno ?!:) jejku dobrze ze jutro wizyta u gina to sie troche uspokoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha jak dobrze:) mamy podobnie :) minęłyśmy 90 -tkę :) we dwie bedzie raźniej :) :) :) :) widziałayście co dodałam na środkowym zdjęciu na bluzkę :) :) taką animację graficzną :) odbite rączki malusie -dziecka :) były tylko czarne :) Mąż się zaśmiał jak to zobaczył..i mówił 'masz jakiegoś małego murzynka w brzuszku '? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a weicie juz czy to chlopiec czy dziewczynka?ja bylam tydzien temu na usg i niestety sie nie dowiedzialam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA jeszcze nic nie wiem :) moze jutro ? hm... nie wiem zobaczymy :) hehe murzynek zaraz sprawdze bo az mnie ciekawia te raczki ja nic nie zauwazylam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem jeszcze. Idę na USG 11 marca i jak dzidziuś będzie dobrze ułożony to lekarz ma sprawdzić :) także jak dobrze pójdzie to za niecałe 2,5 tygodnia się dowiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widziałam te łapki, ale myślałam, że masz taka bluzkę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha ja jeszcze nie wiem czy to chl. czy dziewczynka- ide do gina 3 marca i mam nadzieje sie dowiedziec:)))) już bym chciala nawet wiedziec jak wyglada- ale to dopiero w sierpniu........dobrz musze leciec bo oscie mi się zapowiedzieli do "usłyszenia ' laseczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kapucha, hejka! dołączaj! 5 sierpnia widzę coraz popularniejszy;) hm, jestem w 17 tc i wg tej drugiej rozpiski to już ten 5 m-c, a wg pierwszej jeszcze cały 18 tydzień i dopiero. dziwne... ja tez płaskobrzucha jestem, ale gonię:) babelków nie mam, ciagle tylko takie rozciaganie. może to to? też nie znam płci, mysle, że za 3 tygodnie jak łaskawy mój malutki złośliwiec wreszcie raczy współpracować to coś się dowiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×