Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

a ja mam to samo co wczoraj bo zrobiłam więcej aby dzis nie gotowac mniam mniam ogórkowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, rozumiem problem :( Malgocha, witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Malgocha i zdawaj relacje jak przechodzisz ciążę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, czasem z przyczyn losowych ktoś nie zapłaci i tez to mają gdzieś. ZUS to granda i tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeniu zawsze gadamy o jedzeniu a ja jestem takim łakomczuchem ze zarza bym wszystko jadła!!!!!!! może w czwartek zrobie ogorkowa mniam , bo śledzie już u mnie przepadły.... na poczatku ciąży kupiłam sobie caly sloik i zjadłam...teraz nie moge patrezc na ryby a gdzie wąchać albo jeśc brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koteczek, niestety złość tylko szkodzi... A z rybami to mam podobnie. Na początku ciąży zjadłam sałatkę z tuńczyka z puszki, tak mi się to przypominało, że ryb nie ruszam wcale... ;) jade do domu. qrde mam L4 to jak się źle czuję nie będę w pracy siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jestem spowrotem i mam jedną uwage :P czy nie lepiej by było gdyby termin porodu był na końcu tabelki i wg terminu układać w kolejności? widac by było która pierwsza powinna \"odpaść\" ;) Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l.......19.07.09..... ....?...../.....?..... kiteczek999999999.............27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk.........................30.07.09... .......?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... kapucha171...Pomorskie.......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508....warszawa..................15.08.09...... ...?.............? Asiaaaaa..........................22l........16.08.09... ......?.............? anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09......?....Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam ochotę na kapuśniaka :D albo chociaż jakiś bigosik:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mniam frytki...ja tez moglabym je codziennie jesc:P a ryby to blee...az mi sie niedobrze zrbilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie frytki prawie codziennie na obiad, na przemian z ryżem, bardzo rzadko ziemniaki bo Paula nie lubi, a do ryżu dodaje kurkume i "kucharka" i wtedy jest taki żótciutki, do frytek też kucharka zamiast soli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
się yżu najadłam jak bylam na studiach- nic mi się nie chciało gotować dla siebie i ciągle tez tylko ryż - tak jak ty dodawalam kucharka żeby mial inny smak i byl żołty :)))) teraz tylko od czasu do czasu ryż jem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam humoru i zle sie czuje. ta pogoda chyba zle na mnie ziala. wczoraj poklocilam sie z facetem(prawie maz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzisiaj musze jeszcze jechac na studia...zaliczyc przedmiot...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z facetami tak juz jest:P jak dzieci:D moja mama sie smieje...co bedzie po slubie:) pewnie sie pozabijamy...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj oby nie, bo ja mam wspaniałego męża i praktycznie nie kłócimy się wcale. Szkoda byłoby to popsuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jaka stala sie corka mojego brata gdy urodzila sie siostrzyczka...okropna. a ja mam nadzieje ze jakos nam sie ulozy:) a teraz juz musze zmykac... ide sie szykowac. bo o 16 musze byc juz na zaliczeniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koteczek ty z ta zupą dobra jesteś . No a z facetami to juz tak jest. ....Ja na mojego narazie nie mogę narzekać ....chociaż ostatnio o wszystko mnie wyzywa ja to obracam w żart, bo on ta ciążą się bardziej przejmuje niż ja i zawsze mu mowię że to on ma chumory w ciąży - a mnie na szczescie nie dopadły hihih no i potem mnie przeprasza. Wyzywa o takie głupoyy że np. zaczne kaszleć a on do mnie że nic sie cieplo nie ubieram że nie myśle o dziecku i takie tam bezsensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****kiteczek999999999 🌻 jesmożliwe. moja kupela szła rodzic jednego dzidziusia- pisalam juz o tym- prze , rodzi i błogo zaczyna sie odprezac a lekarz do niej : \" ale przemy jest jeszcze jedno dziecko\" - a własnie na kazdym USG było tylko jedno dziecko. Ja tak nie myslalam o blizniakach bedac z moim pierwszym mezem bo wiadomo takie przypadki to bardziej prawdopodobne jak sie ma juz jakies bliźniaki w rodzinie. Ale teraz z drugim mezem - to bylo moje [pierwsze pytanie na pierwszym USG bo mąż ma w rodzinie ojca bliżniaka i pozniej tez jeszcze sa bliźnieta. A najlepsze ostatnio na wizycie w poniedzialek przed USG . lekarz mówi : prosze sie polozyć na kozetce zbadamy brzuszek \".położyłam sie a on tak maca mnie po tym brzuszku i mowi : ooooo a to jest który tydzien? napewno 14? - ja mu na to ze tak , a on: to duzo jest ta ciaza jak na ten 14 tydzien :) to spytalam czy mogl na poprzednim USG nie zauwazyc drugiego maleństwa - on na to raczej nie . No niby na popołudniowym USG nie było widac bliźniąt ale kto wie :) tego dowiem sie przy porodzie hehehe ważne że malenstwo jest zdrowiutkie . poza tym wiem ze cos takiego moze sie zdazyc a lekarz zaden do bledu sie raczej nie przyzna ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale i się kimło z Martyna... Ona jeszcze chrapie :) Zupe ogórkową to mialam wczoraj, a teraz mam jarzynową... A na drugie może jakie pierogi z truskawkami i smietanką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprawiam tabelleee :D Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l.......19.07.09..... ....?...../.....?..... kiteczek999999999.............27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk.........................30.07.09... .......?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... kapucha171...Pomorskie.......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508....warszawa..................15.08.09...... ...?.............? Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09......?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×