Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jkkg

TERMIN SIERPIEŃ 2009!!!

Polecane posty

Nick.........Miejscowość......Wiek.....T.porodu....Płeć .d ziecka/imię GaGa_..........UK................29l......19.07.09.....? ./Natalia?Szymon! kiteczek999999999..wlkp.....27l.......30.07.09........ .?............? Jogi11.........śląsk..............23.........30.07.09... .......?...........? Majka15181...Glogów...........27l.......04.08.09........ ..?...........? NiLLi.......Ostrów Wlkp.........22l.......05.08.09........?....../....?..... Iwoneczka...lubelskie...........30l.......05.08.09......?.............? kapucha171...Pomorskie......19l.......05.08.09......... ?Zuzia lub Eryk lolcia26.........UK...........................06.08.09.. .......syn/antoś? Pikle.....Warszawa..............28l.......12-14.08...... ..?/Maria lub Jan Koteczek19833..świętoszów..25l......13.08.09.........syn /marcin Bebe B.............................27l........14.08.09.........?. ...........? Marzenie1508..warszawa..31l..15.08.09.syn Mikołaj/Wojtek/Bartek Asiaaaaa......Sosnowiec_Gwda.....22l...16.08.09... ....?...Paweł-Zuza anytram........Kołobrzeg......26l.......17.08.09.....?. ...Zuzia/Szymon Agula125....Janów Lubelski....29l......17.08.09.... ......?.... .........?.. Figlarna.....Gdańsk........................17.08.09..... .....?.............? Sympatyczna79...Wrocław..............19.08.09..........? ............? issima.............Pomorze.................20.08.09..... ....?.............? małaHPW........Bytom..........24l.......21.08.09..... ....?............?.... RedHairMama....Łódź..........29........24.08.09......An iela / Julian.... Monika26sz..Koło ...............26.......28.8.09...........?............?.... Kamila19_2908...Wwa....19....29.08.09.......syn...Maksym ilianJakub zelka_86.....Lublin........................03.09.09..... .....?..........?.. Sylwinka25....Jarocin...........25.......18.09.09....... ..?.............? po pierwsze się dopisuję, bo jakoś mnie nie ma w tabelce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałam jeszcze o płeć podczas drugiego usg, ale nic doktor nie zobaczyła:/ Z biedronki też mam dwa kompleciki, dwie pary śpioszków i dwa pajace. Mama mi kupiła w kolorkach uniwersalnych:) Tak sobie myślę, że skoro nie widać płci to może jednak będzie dziewczynka:) Mam twarde postanowienie, że będę się byczyć aż do porodu, i nawet jakby było trzeba, to będę leżeć plackiem, bo dzidzia najważniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz lepiej:) Zelka - Kochana, okropna przygoda. ale ważne, że dobrze się zakończyła i z dzidzią wszystko OK. ja i tak obsesyjnie sprawdzam wkładke, a teraz to już chyba dodatkowo będę latać.choć częstotliwość sikania jest teraz taka, że i tak kontrol megaczęsto jest:O te bóle kłujące u mnie to chyba jednak dzidzia! wczoraj jak leżałam cały dzień w domu to mogłam sobie poobserwować na spokojnie co i jak - to nie boli, ale czuć po prostu i ja niekumata od razu w przesadę walę i sie martwię. i wygląda, że jak się niuniek budzi to trochę pokopie, potem znowu idzie spać... generalnie jak nic nie robiłam cały dzień to dość spokojnie było, a dziś od rana daje do pieca, bo pracujemy i się dzieje;) fajnie:D z mężem po długich rozmowach doszlismy do porozumienia, niby źle sie wyraził a ja taka nadwrażliwa. może i tak, nie będę kopii kruszyć. jest dobrze:) dżisus te hormony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe B. ja d poczatku ciazy braalm czysty kwas foliowy. od miesiaca bralam falvit m, a teraz kupiłam sobie elevit. One oba maja kwas foliowy+witaminki- chociaz gin powiedzial mi ze wcale witamin brac nie musze bo narazie nie potrzebuje- ale na wszelki wypadek biorę zreszta mąż naciskal żebym sobie jakies witaminki kupiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoeczka najważniejsze, ze się dogadaliście :) A ta nadwrażliwośc to chyba każda z nas ma, a chłopy niestety nie zawsze mogą to zrozumieć :/ Bebe ja na początku brałam kwas foliowy, a po miesiącu, tzn. po dwóch zaczełam brać witaminy z kwasem foliowym + kwasami omega3. Ale to witaminy z UK, więc nazwa Ci nic nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do tematu wody utlenionej - na pewno jest niegroźna dla dziecka, bo ostatnio po tym moim krwawieniu lekarzowi coś przesłaniało widok z wziernika i przepłukał mnie w środku wodą utlenioną - myślałam, że go skopię, tak mnie zaczęło piec, w ogóle niby ordynator, a taki niedelikatny, aż się zwijałam na tym fotelu..okropność.. odżyły wspomnienia z pierwszej wizyty u jakiejś lekarki ginekologa:P bleee P.S. Co do danych na skrzynkę już była o tym mowa - kwarantanna dwutygodniowa nadal obowiązuje i proszę nie szastać tymi danymi na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zelka dobrze że to się tak skonczyło i najważniejsze to że z maluszkiem ok, faktycznie to jest straszne że każda z nas dba o siebie a tutaj takie coś!! kiteczek999999 chodzi Ci o tą zebre?? inaczej się nie dało, to wynik wychodzenia z rudych włosów a co do Twojej miny to nie widze w niej nic śmiesznego, normalna, fajna :) i fryzura też ok tylko nie wiem czy mi by pasowała, chyba przejde się dziś do fryza konkretnie umówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co do fryzur ślubnych umówcie sie do fryzjera 2 tyg przed na probne czesanie, ewentualnie zrobienie koloru itp. Wtedy można próbowac różnych fryzur :) A w dzień ślubu z rańca biegiem na tą ustaloną fryzurkę do czesania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Żelka, Bogu dzięki wszystko już dobrze z dzieckiem , oszczędzaj się kochaniutka! 🌻 anytram , ja również uważam , że najlepiej Ci w tych ciemnych włosach. Śliczna kobitka z Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny zelka ale mnie wystarszylas biedactwo dobrze ze dzidzia zdrowa :) Pdesle Wam Na skrzynke moje malenstwo kochane :) I zobacze zdjecia inne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam rano na pobraniu krwi, ale cipa jakaś sierota nie umiała się wbić w żyłę, a mam pikne żyły wszystkie na wierzchu, skłuła mi obie ręce, krowa wredna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bebe to rodzimy w tym samym szpitalu ja mam do niego tak w miare jakies 30 min jazdy bez korkow a nie wiesz ile moze kosztuje w nim porod rodzinny? Ja chodze do lekarza ktory tam pracuje i napewno bede tam rodzic :) takze moze sie spotkamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram wrzucę na skrzynke linka do mojej fryzurki ślubnej, może coś Cie natchnie:) i mam nową stopkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki> wlasnie sie wyspalam... na szczescie obudzialam sie z dobrym humorkiem... no i zaliczylam wczoraj ten koszmarny przedmiot:d i moge sie pochwalic ze dzidzia coraz bardziej wariuje w brzusiu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anytram za****e masz to zdjecie w kasztanowych (chyba) wlosach jak tak sie podpierasz reka z czerwonymi pazurkami :) ;) i wlasnie i w brazie i w tym kolorku jest Ci dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha pochwalę się ja też: wczoraj poczułam w dole brzucha z lewej strony chyba dzidzię, jakby jakiś duży robal przeszedł mi pod skórą, czy to to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asia sliczne te obraczki :) Kiteczek i fryzurka tez ladna ;) Ja zaraz wrzuce na skrzynke mojego Maksymilianka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agula dziękuje i współczuje!! moja koleżanka w ciązy miała co miesiąc badania i co miesiąc wielkie siniaki wokół żył, niezbyt dobrze to wygladało, może nastepnym razem trafisz na inną pielęgniarkę albo bogata juz w doświadczenie poproś żeby inna pobrała Ci krew! Iwoneczka zaraz zerknę, póki co włosy mi się jeżą jak o tym wszystkim myślę!! a Asiaaaaa to już w ogóle za 2 tyg ślub, masz juz wszystko dopięte na ost guzik?? ja jeszcze sukienki nie mam i nie wiem jaką chce :) ale sama tak sobie zaplanowałam z racji na brzuszek, że kupie na początku marca, wkrótce zaczne bieganine za tym wszystkim :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapucha - gratuluję! agula - współczuję, naprawdę nie wiem jak one kłują! ja mam kiepskie żyły, a dobra pielęgniara bezobjawowo robi, a jak się czasem trafi jakaś... na narkoman chodzę:O antram - nie dziwie sie jeżeniu włosa - ja już wiem dlaczego ślub w życiu jest JEDEN. jak się wie \"o co kamam\" to się człowiek drugi raz i tak by nie pchał;) ale przygotowania do przeżycia i potem wspomnienia piękne:D co najważniejsze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamila dziękuje! :-) GaGa juz chyba za późno na fryzure próbną, ślub za 3tyg, całe szczęście rzut beretem ode mnie no i zrobili czynny również w soboty od 8 rano a ja mam akurat w sb na 12:30, myśle że fryzjerka da mi jakieś fryzury do wyboru z katalogu albo sama coś zaproponuje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam slub w kwietniu....a juz jestem umowiona z fryzjerka na probna fryzurke:) sukienka tez juz zamowiona....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski - pamietajcie, żeby w salonie głosno krzyczeć, że to ślubne czesanie. wiem, że w soboty w wiekszosci salonów są tłumy i fryzjerki czasem mają obsuwy, ale panny młode zawsze są traktowane priorytetowo. to Wasz dzień będzie:) także mus mówić coby się nie odenerwowac niepotrzebnie... wogóle teraz jak o tym myślę to tylko z uśmiechem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwoneczka śliczne zdjęcia ale Ty masz tak fryzurke zrobioną żeby móc wpiąć welon a ja welonu mieć nie będe. Kapucha jak byłam jakiś miesiąc temu u fryzjerki i mówiłam jej że chodzi o fryzure ślubną to jakby dała mi do zrozumienia że jeszcze za wcześnie by się umawiać... :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cos Ty..mojej fryzjerce to chyba tylko o kase chodzi:P ja tez nie bede miec welonu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam juz na skrzynke zdjecia :) jejku troche Wam zazdroszcze tych slubow ale i na mnie kiedys przyjdzie czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anytram - dzięki:) a po wypięciu welonu też super były takie fale, bo pod welonem miałam jeszcze kwiaty wpięte. po oczepinach widać by było, ale na stronce fotograf z oczepin i później zdjęć nie zamieścił, a w pracy nie mam żeby wysłać, wogóle gdzieś w pudłach są płytki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×